Witaj
Gość

Wątek: Epic Phail  (Przeczytany 121473 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #850 dnia: Lipiec 01, 2011, 09:33:25 pm »
1200 na siege bylo, sa klany/ludzie ktorzy potrafia cos wiecej niz wyfarmic sie w 1 miesiac i quitowac bo ockneli sie ze to l2j lub ze real im przeszkadza w graniu  hahaha

dostalismy lomot na innadril i co z tego? bylo to po 2 tygodniach, teraz BK nie daje nam rady, dzialamy konsekwetnie, w porownaniu do was "factorow" nie nabijamy tylko postow na forum.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #851 dnia: Lipiec 01, 2011, 11:27:13 pm »
1200 na siege bylo, sa klany/ludzie ktorzy potrafia cos wiecej niz wyfarmic sie w 1 miesiac i quitowac bo ockneli sie ze to l2j lub ze real im przeszkadza w graniu  hahaha

dostalismy lomot na innadril i co z tego? bylo to po 2 tygodniach, teraz BK nie daje nam rady, dzialamy konsekwetnie, w porownaniu do was "factorow" nie nabijamy tylko postow na forum.

prosze cie nie pier*ol głupot... nie wiem czy my na pewno gramy na tym samym serwerze? KIEDY BK nie dało wam rady? jak zostały w nim 2 consty? prosze cie lolku, ty widze też masz dupe wyżej głowy...
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 297

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #852 dnia: Lipiec 01, 2011, 11:27:46 pm »
1200 na siege bylo, sa klany/ludzie ktorzy potrafia cos wiecej niz wyfarmic sie w 1 miesiac i quitowac bo ockneli sie ze to l2j lub ze real im przeszkadza w graniu  hahaha

dostalismy lomot na innadril i co z tego? bylo to po 2 tygodniach, teraz BK nie daje nam rady, dzialamy konsekwetnie, w porownaniu do was "factorow" nie nabijamy tylko postow na forum.


proste ze nie daje bo zostali tylko pve graczeno ale jak by niepatrzec tb fail x4 
http://www.own3d.tv/video/34485/This_is_ET

Mass PvP to tu zadne, na varce czy kolo goddard malo ludzi nie wiem gdzie te 2k... Chyba ze jest jakis battle ground o ktorym nie wiem.
prawie 8 lvl HB a ty szukasz pvp na varce czy kolo goddard


okej



HoN < LoL


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #853 dnia: Lipiec 06, 2011, 05:09:54 pm »
ostatni siege o giran to 5pt TB vs 4pt BK, gdzie BK wyjechalo w 2minuty drukrotnie, po czym placzac do SH i BDSM o wsparcie i zergujac nas - hipokryci.
w BK zostaly 2-3 pt ktore byly tam od poczatku, jako ze wedlug maemi BK nigdy nie mialo wiecej niz 5 CP to sa te 3 CP ktore graly tam caly czas qq

a tu jakie zdaje maja o swoim exCLu [Maemi - ktory dzielnie smiga na waszym death serwie - DEX ]
http://imageshack.us/photo/my-images/824/96413762.jpg/
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #854 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:14:55 pm »
ostatni siege o giran to 5pt TB vs 4pt BK , gdzie BK wyjechalo w 2minuty drukrotnie, po czym placzac do SH i BDSM o wsparcie i zergujac nas - hipokryci.
w BK zostaly 2-3 pt ktore byly tam od poczatku, jako ze wedlug maemi BK nigdy nie mialo wiecej niz 5 CP to sa te 3 CP ktore graly tam caly czas qq

a tu jakie zdaje maja o swoim exCLu [Maemi - ktory dzielnie smiga na waszym death serwie - DEX ]
http://imageshack.us/photo/my-images/824/96413762.jpg/
:D
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #855 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:41:58 pm »
no tak ex jest live a dex jest dead ... /facepalm , sorry ale na śmiesznym l2j co gram są większe pvp nonstop niż na exie na siege...

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #856 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:51:27 pm »
sa 3 ally - 3 strony na serwerze.
napisalem to co napisalem, domyslcie sie czemu  hahaha

BK nigdy nie bylo duzym klanem, a TB powrocilo po prostu do swojej formy.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #857 dnia: Lipiec 07, 2011, 12:07:37 pm »
ostatni siege o giran to 5pt TB vs 4pt BK, gdzie BK wyjechalo w 2minuty drukrotnie, po czym placzac do SH i BDSM o wsparcie i zergujac nas - hipokryci.
w BK zostaly 2-3 pt ktore byly tam od poczatku, jako ze wedlug maemi BK nigdy nie mialo wiecej niz 5 CP to sa te 3 CP ktore graly tam caly czas qq

a tu jakie zdaje maja o swoim exCLu [Maemi - ktory dzielnie smiga na waszym death serwie - DEX ]
http://imageshack.us/photo/my-images/824/96413762.jpg/

arsey nie powinien był rzucać edukacji w gimnazjum, teraz widać, że angielski nie jest jego atutem..

poza tym gandam, o czym ty kurwa rozmawiasz? TB było ciśnięte all the time jak graliśmy tam wszyscy? BMF nie dawało nam rady, a ty próbujesz przecisnąć jakąś historyjke, że TB to, TB tamto... pospamuj na wewnętrznym forum waszym, tam sie sfapujecie wszyscy. :D

historia tb na ex:
moje pt vs każde pt TB na sv = wszyscy gryzą glebe, party arseya ustało dłuzej niz 40 sekund, jako jedyne...
ar vs hg vs tb - lol siege, gdzie w ar tylko fant miał 3rd, szkoda gadać:P nawet nie pamietam jak to było
neokaos przychodzi na serwer, tworzy bk
bmf vs bk, a tb w między czasie po cichu zdobywa 3 zamki (na siege których nikogo nie było) i udaje factora, bo przecież ma 3 zamki!
bmf quit, tb aspiruje do side'a - pt arseya to jedyne pt które biega po miejscówkach takich jak stakato, bo reszta dalej farmi SV...
tb vs bk - bk wszystkie wardy, 3 zamki, tb chyba 2 zamki
tb vs bk - tb traci zamek(broniony całym klanem), bk traci zamek(de facto który był bez obstawy, wycrestowany box clanem). po czym tb fapuje sie ze bk to lol clan, bo przecież zdobyli zamek bk po epic pvp na siege giran.. Oo
moje pt wychodzi z bk, rozpadają sie 2 consty, maemi pt quit, tb twierdzi ze doprowadziło BK do upadku, a po porstu zanudziliście tych ludzi na śmierć.

ot, zapisujecie historię na l2extreme! hahaha
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #858 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:22:00 pm »
Gustd juz sobie nie dopisuj ze bmf nie dawalo wam rady, bo sam dobrze wiesz ze jak byly nas podobne ilosci to gryzliscie glebe. Co bylo widac dopoki w bmf nie zostalo 6-7 pt, wtedy zaczela sie wasza dominacja. Epic siege giran i odebranie bmf giran przy ilosciach 63 osoby vs 135, potem podobna sytuacja na aden, mimo to pierwszy rush dostaliscie w dupe przy ponad 2 krotnej przewadze liczebnej, dopiero przy nastepnych sie ogarneliscie. Nic wam nie ujmuje przy tb, bo juz wtedy nie gralem, a nie bede sie wypowiadal na tematy ktorych nie znam osobiscie :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 02:33:14 pm wysłana przez Duo »


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #859 dnia: Lipiec 07, 2011, 02:48:34 pm »
1200 na siege bylo, sa klany/ludzie ktorzy potrafia cos wiecej niz wyfarmic sie w 1 miesiac i quitowac bo ockneli sie ze to l2j lub ze real im przeszkadza w graniu  hahaha

dostalismy lomot na innadril i co z tego? bylo to po 2 tygodniach, teraz BK nie daje nam rady, dzialamy konsekwetnie, w porownaniu do was "factorow" nie nabijamy tylko postow na forum.
ale jeśli nie potrafisz się wyfarmić w miesiąc to jesteś gównem które myśli, że jest fajne bo farmi bez wara a normalne klany quituja po miesiącu bo nie mają co robić ponieważ takie klany jak TB to nie konkurencja.
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #860 dnia: Lipiec 07, 2011, 04:56:23 pm »
Gusto nie było was jak biliśmy się z tb na siege bo byliście na goddard byliście tylko podczas bicia się z npc a potem poszliście na goddard więc tb vs hg , zresztą z tego jest fraps i niema tam nikogo z ar.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #861 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:40:56 pm »

arsey nie powinien był rzucać edukacji w gimnazjum, teraz widać, że angielski nie jest jego atutem.. /szukaj rówieśników u raziela w dziale

poza tym gandam, o czym ty -_-' rozmawiasz? TB było ciśnięte all the time jak graliśmy tam wszyscy? BMF nie dawało nam rady, a ty próbujesz przecisnąć jakąś historyjke, że TB to, TB tamto... pospamuj na wewnętrznym forum waszym, tam sie sfapujecie wszyscy. :D
/Nie mowie ze tak nie bylo, pisze tez o tym ze czasy sie zmienily i nie nazwalbym tego zanudzeniem - TB to nie 20000 CP tylko 5 vs 4 CP ktore caly czas w BK sie znajduja.

historia tb na ex:
moje pt vs każde pt TB na sv = wszyscy gryzą glebe, party arseya ustało dłuzej niz 40 sekund, jako jedyne... /tu znam inna wersje - pewnie kwestia tego kto ile boxow mial w danym czasie?
ar vs hg vs tb - lol siege, gdzie w ar tylko fant miał 3rd, szkoda gadać:P nawet nie pamietam jak to było /chciales powiedziec AR + HG
neokaos przychodzi na serwer, tworzy bk
bmf vs bk, a tb w między czasie po cichu zdobywa 3 zamki (na siege których nikogo nie było) i udaje factora, bo przecież ma 3 zamki! / Nie miales bladego pojecia o tym co sie dzieje na siegach? wasz Nekus wysylal pt do nas, a to ze w zbyt malej liczbie to wasz problem  hahaha
bmf quit, tb aspiruje do side'a - pt arseya to jedyne pt które biega po miejscówkach takich jak stakato, bo reszta dalej farmi SV...
tb vs bk - bk wszystkie wardy, 3 zamki, tb chyba 2 zamki /wszystkie wardy poza tym z giran [giran mieliscie na maina] EPICKI nooobostwo  :noob:
tb vs bk - tb traci zamek(broniony całym klanem), bk traci zamek(de facto który był bez obstawy, wycrestowany box clanem). po czym tb fapuje sie ze bk to lol clan, bo przecież zdobyli zamek bk po epic pvp na siege giran.. Oo /fapowalismy sie to z waszego "wanna be pro" po raz kolejny EPICKIE nooobostwo z waszej strony
moje pt wychodzi z bk, rozpadają sie 2 consty, maemi pt quit, tb twierdzi ze doprowadziło BK do upadku, a po porstu zanudziliście tych ludzi na śmierć. / problemy z czytaniem i rozumieniem danego tekstu to problem wiekszosci gimnazjalistow, nie martw sie :oops:

ot, zapisujecie historię na l2extreme! hahaha
/by Gusto - zajebiscie ogarniasz fanta, nie mozemy wyjsc z podziwu  hahaha


ale jeśli nie potrafisz się wyfarmić w miesiąc to jesteś -_-' które myśli, że jest fajne bo farmi bez wara a normalne klany quituja po miesiącu bo nie mają co robić ponieważ takie klany jak TB to nie konkurencja.

w du** byles go*** widziales, mielismy 2 stronne wary po ~3 tygodniach. Zgadzam sie ze noobostwem jest nie umiec sie wykoskac, ja probolwame stworzyc wlasne CP, niestety popelnilem blad jak wiekszosc nowych CP - za duzo randomow.

BK i BMF byly dla siebie konkurencja, to ze klany nie lubia miec za ciezko i wymiekaja gdy tylko poczuja oddech na plecach? Dla takich wlasnie graczy mamy wysyp nowych serwerow PTS  :oops:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #862 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:47:00 pm »
nie wiem co to bk ponieważ udało mi się wytrwać tam tylko do siege, a bmf to już poznałem na rpg znaczy oni raczej poznali nasze vortexy :p
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #863 dnia: Lipiec 07, 2011, 05:51:16 pm »
I teraz gandam ... omg... macie skleroze pierw ar vs hg vs tb teraz ar + hg vs tb... jak ar było na zupełnie innym zamku.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #864 dnia: Lipiec 07, 2011, 06:47:42 pm »
czy ogarniam fanta czy nie, ty na pewno nie ogarniasz bisha, a twoje epic_pvp_pt, okazało się takim failem, że dostałeś inną postać. fap moar.

a jeszcze co do fanta - co tu jest do ogarniania? zbic się, wyjsc, napierdalać, life force jak trzeba. vs tank nie mam żadnych szans, chyba że jakis uber fart w stylu guts mastery czy coś, wiec o czym ta mowa? to juz nie te czasy ze zbita deska zabijała wszystko na 2-3 hity z cryta, nie ogarniasz, to japa.

mnie nazywają forum fajterem, ale ty to gadnam ścisła czołówka debilizmu w TB - forum fighter pełną gębą i cotonieonek, ale jak przyszło co do czego, to były tylko excusy, ze ja mam cova, ze mam s grade, ze ja mam dynasty w pt, a ze ty masz boxy, a ze ty masz 70 a my 78+ itd.

srlsy, ogarnij sie chłopaku bo to żałosne że koleś po maturze sie tak zachowuje

/Obraza drugiego użytkownika: 10% Hellsign

« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 11:31:26 am wysłana przez Tirius »
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #865 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:02:49 am »
wiem ze AR wam nie pomagalo, ani tez nie przeszkadzalo, wiec skad to vs?

Pisalem do fanta 4x czy chcecie pt vs pt gdy jeszcze je prowadzilem. Zawsze byla ta sama odpowiedz - ze nie macie ludzi
Ciekawe gdzie eidziales gre bishopem, skoro kazde pt wyjezdza do 30s albo jak duma BK -puffTEAM pala PR.
Fant jakos potrafil wyciskac z destro, sporo, ty grasz przecietnie.
Zbierz sobie top pt z obecnego klanu i mozemy sie ustawic, ocenimy kto, jak, czym gra

Nie jestem PRO, bishopem gram od 3tygodni, wiec i nim gram przecietnie. Ty mnie nie widzisles raczej w akcji daruj sobie wiec ocenianie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 03:19:53 pm wysłana przez Gandam1989 »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #866 dnia: Lipiec 10, 2011, 01:09:17 am »
wiem ze AR wam nie pomagalo, ani tez nie przeszkadzalo, wiec skad to vs?

Pisalem do fanta 4x czy chcecie pt vs pt gdy jeszcze je prowadzilem. Zawsze byla ta sama odpowiedz - ze nie macie ludzi
Ciekawe gdzie eidziales gre bishopem, skoro kazde pt wyjezdza do 30s albo jak duma BK -puffTEAM pala PR.
Fant jakos potrafil wyciskac z destro, sporo, ty grasz przecietnie.
Zbierz sobie top pt z obecnego klanu i mozemy sie ustawic, ocenimy kto, jak, czym gra

Nie jestem PRO, bishopem gram od 3tygodni, wiec i nim gram przecietnie. Ty mnie nie widzisles raczej w akcji daruj sobie wiec ocenianie.

Trzeba było pisać do mnie, bo to nie fant rządził w conscie. A poza tym, pewnie akurat cie zbywał, bo sobie sam farmił w gc albo coś ;d
Co do wyciskania z destro. pamiętaj ze fant zbierał szlify 3 miesiace, ja gram deską po długiej przerwie i bynajmniej to już nie jest taka łatwa w prowadzeniu postać, a tanki so praktycznie unbeatable, a zdarza mi się też przegrywać z zerkerem na eye for eye, albo z gh który jakimś cudem wsadzi mi backstaba za 5k jak jestem na gutsie.. i to nie jest kwestia skilla, bo co? Fant inaczej f3 naciska? xD
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 4

  • Phoenix Forevah
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #867 dnia: Lipiec 10, 2011, 04:13:46 am »
Cisnales moje Party? W pierwszy tydzienn servera jak ja mialem 70 lv a wy mieliscie cov'a w PT. Faktycznie, gratulacje wydawania kasy na czapki by fapowac sie pierwszymi dniamimi serva(to co bylo 3 miesiace teraz).
Mam przypomniec 2-3 tydzien servera w Stakato, kiedy to juz nie mielismy do was straty lvl? Wtedy wy nawet 40s nie ustaliscie i jakos sobie nie przypominam by po akcji w 1 tygodniu na SV kiedykolwiek podczas starc naszego pt kontra twoje padla u nas chocby 1 osoba lol.

Caloksztalt twojego CP prezentuje wasz ogar paladyn  w vesper secie, niepotrafiacy wyjsc na ponad 50pkt oly - lol.

Czepiasz sie mojego angielskiego, brak argumentow?

Jak dla mnie najprostszym rozwiazaniem jest w przyszlym tygodniu 9vs9, Podaj mi date, ktora bedzie Ci pasowala - jak na was to pol party mojego moze byc zaboksowana.

Moze i moje party nie jest najlepsze wg niektórych, ale napewno jest w czolowce, czego ty o swoim powiedziec nie mozesz.

Oczekuje daty na pm - pozdro.
Phoenix Knight lv. 86 !!
   
"Niczego wielkiego nie osiągnie się nigdy bez wielkich ludzi, a ludzie stają się wielcy, kiedy są zdecydowani, by się takimi stać."


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #868 dnia: Lipiec 10, 2011, 10:03:20 am »
Gusto wyciagasz Gandamowi ze dostal postac .... a sam grasz postacia ktora tez dostales .... hipokryzja?
... Highway To Hell ...



  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #869 dnia: Lipiec 10, 2011, 12:30:29 pm »
ja to już nie mam consta człowieku, wiec o 9v9 dlugo nie porozmawiamy :<

i arsey, odmówić ci skilla nie można, ale ale - odwracasz kota ogonem, bo teraz ty masz przewagę w sprzęcie i kozaczysz.
Co do stakato - te 2-3 razy jak wpadaliście w nas, akurat kończyliśmy farmić, ktoś tam sobie był na afku, ktoś na boxie, więc to raczej 5-6 v 8-9, ale to nie excuse - widzisz enemy to bijesz, no ale nie ma tu się czym chwalić imo ;)

a co do mojego palka w vesperze - ten vesper to shit póki nie jest noble, jeszcze większy shit, bez minimum 900 attri :) poza tym, on wie że nie wyfarmi hero (no sorry ku*wa, ale w tej klasie ciężko konkurować), więc jak spotyka kogoś z consta/clanu to oddaje pkt i jak dotychczas ma -90, więc to też nie wygląda tak jak to przedstawiasz :x poza tym, to co ty wyprawiasz na oly to jest nieporozumienie, ja myslałem że gram za dużo, a okazuje się że za mało jeszcze xd

@at Hellious: chodzi o to że gandam był bardzo wyszczekany, co to nie on itp, a jak przyszło co do czego, to wymawiał się pt Arseya, które notabene moim zdaniem jest top pt w TB, ale to bardziej ze względu na to że Arsey w nim jest :D nie wiem kto tam u was gra tak dokładnie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 12:33:37 pm wysłana przez ChillenSaint »
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #870 dnia: Lipiec 10, 2011, 01:14:11 pm »
Te wasze posty i sprzeczki nie mają sensu. Bo każdy trzyma swoją wersje i z niej nie z rezygnuje. So po co tyle pisać bez sensu? :D Chyba po Free Bump-y
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #871 dnia: Lipiec 10, 2011, 01:19:10 pm »
prawda jest taka ze na takich serwach liczy sie 1 ew 2 miech, bo pozniej zaczynają sie quity i nie ma co robic, z tego co widze TB jest na etapie na którym bylismy po miesiącu gry ;d  wiec stop fap psy z TB bo pokazaliście co potraficie juz nie raz :D jak nie pamietacie http://www.own3d.tv/video/116547/SiegeGiran05-01-2011 tu macie jakise lol pvp na innadril :)


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #872 dnia: Lipiec 10, 2011, 04:03:35 pm »

@at Hellious: chodzi o to że gandam był bardzo wyszczekany, co to nie on itp, a jak przyszło co do czego, to wymawiał się pt Arseya, które notabene moim zdaniem jest top pt w TB, ale to bardziej ze względu na to że Arsey w nim jest :D nie wiem kto tam u was gra tak dokładnie.

umawialismy sie na pvp juz przed startem i jak juz pisalem, kontaktowalem sie z Fantem 4x, to ze nie przekazal ci nawet tego? ciebie nie moglem zlapac w grze, pytalem o date jakas, 0 odzewu.
nie masz CP? to pobierz 9 osob z swojego obecnego klanu.
Mowisz ze moje CP to fail, sam piszesz ze swojego tez nie masz, wiesz w ogole co to hipokryzja? bo wykazujesz ja w 99% swoich postow.
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #873 dnia: Lipiec 10, 2011, 07:48:51 pm »

@at Hellious: chodzi o to że gandam był bardzo wyszczekany, co to nie on itp, a jak przyszło co do czego, to wymawiał się pt Arseya, które notabene moim zdaniem jest top pt w TB, ale to bardziej ze względu na to że Arsey w nim jest :D nie wiem kto tam u was gra tak dokładnie.

umawialismy sie na pvp juz przed startem i jak juz pisalem, kontaktowalem sie z Fantem 4x, to ze nie przekazal ci nawet tego? ciebie nie moglem zlapac w grze, pytalem o date jakas, 0 odzewu.
nie masz CP? to pobierz 9 osob z swojego obecnego klanu.
Mowisz ze moje CP to fail, sam piszesz ze swojego tez nie masz, wiesz w ogole co to hipokryzja? bo wykazujesz ja w 99% swoich postow.


Jakieś nierówne szanse, nie uważasz? Ktoś może umieć grać swoją postacią do perfekcji, ale dopasowanie swojej gry do 8 osób to jedna z tych rzeczy na która potrzeba dużo czasu.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #874 dnia: Lipiec 10, 2011, 08:12:33 pm »

@at Hellious: chodzi o to że gandam był bardzo wyszczekany, co to nie on itp, a jak przyszło co do czego, to wymawiał się pt Arseya, które notabene moim zdaniem jest top pt w TB, ale to bardziej ze względu na to że Arsey w nim jest :D nie wiem kto tam u was gra tak dokładnie.

umawialismy sie na pvp juz przed startem i jak juz pisalem, kontaktowalem sie z Fantem 4x, to ze nie przekazal ci nawet tego? ciebie nie moglem zlapac w grze, pytalem o date jakas, 0 odzewu.
nie masz CP? to pobierz 9 osob z swojego obecnego klanu.
Mowisz ze moje CP to fail, sam piszesz ze swojego tez nie masz, wiesz w ogole co to hipokryzja? bo wykazujesz ja w 99% swoich postow.


Jakieś nierówne szanse, nie uważasz? Ktoś może umieć grać swoją postacią do perfekcji, ale dopasowanie swojej gry do 8 osób to jedna z tych rzeczy na która potrzeba dużo czasu.

9v9 mits vs marte.avi