Witaj
Gość

Wątek: Epic Phail  (Przeczytany 120957 razy)

  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #425 dnia: Kwiecień 20, 2011, 04:26:51 pm »
qq kurwa, teraz bmf nam wpadło jak barak miał 1/5hp... po tym jak wybiliśmy ~3 pt tb
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #426 dnia: Kwiecień 20, 2011, 04:30:11 pm »
my po drodze wybilismy jeszcze 2 pt tb, teraz kazdy bedzie sie bal zaczynac baraka  hahaha


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #427 dnia: Kwiecień 20, 2011, 06:37:01 pm »
Hellsing największy noob na świecie.
Kogo ty chcesz oszukać.
Ten podpis legnenadarne remedy zawita na l2ex i takie tam i ze By  Drax Leader Remedy  :shock: Nigdy nie bylem liderem Remedy :oops:
A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #428 dnia: Kwiecień 20, 2011, 07:37:55 pm »
A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??
Buahahaha mistrzostwo swiata w wiedzy o L2 :D


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #429 dnia: Kwiecień 20, 2011, 07:39:28 pm »
Hellsing największy noob na świecie.
Kogo ty chcesz oszukać.
Ten podpis legnenadarne remedy zawita na l2ex i takie tam i ze By  Drax Leader Remedy  :shock: Nigdy nie bylem liderem Remedy :oops:
A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??

A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??
Buahahaha mistrzostwo swiata w wiedzy o L2 :D


Drax nic już nie pisz bo self owned po self owned z Twojej strony. Hahahahahaha
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #430 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:08:40 pm »
Hellsing największy noob na świecie.
Kogo ty chcesz oszukać.
Ten podpis legnenadarne remedy zawita na l2ex i takie tam i ze By  Drax Leader Remedy  :shock: Nigdy nie bylem liderem Remedy :oops:
A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??

A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??
Buahahaha mistrzostwo swiata w wiedzy o L2 :D


Drax nic już nie pisz bo self owned po self owned z Twojej strony. Hahahahahaha

Chyba jednak nie epic, bo juz cie poprawilem 2 razy ze screena robilem gadajac z DraG;iem nie Draxem, a w podpisie masz dalej "Drax leader of remedy i screen.
Ave Ja


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #431 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:37:46 pm »
 :noob: zawsze bedzie  :noob: Hellsing


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #432 dnia: Kwiecień 20, 2011, 10:50:28 pm »
i tak was konzet oneshotuje cwelu :)

moje party z pt konzeta mialo cale 2 spotkania i na obu zostali zjechani jak szmaty, najlepsze byly komentarze po "nastepnym razem przyjdzcie bez berka" haha pomijajac to ze u nas nie bylo zadnego hilera i ze obeszlo sie bez deadow z naszej strony to calkiem mozliwe ze oneshotuje posty na aq z aka  hahaha

Co ty kurwa duo brałes cos ? :D
Wjebaliście sie w nas na party ud, z healerem.. no chyba ze haniballecter to nie wasz bish :D przy czym Ares, był zajebany 2 razy, po czym dostał resa, następnie danny wyjebał sie na 2 szoty więc nie wiem czy nikt nie padł,lol. A ten tekst napisany rzekomo po pvp, chyba sobie z dupy wytrzasnąłeś bo jedyne co napisaliśmy to gf. poza tym wszystko mam na frapsie, wiec takie kurwa bajki mozesz opowiadać kolega z bmf :D poza tym do zobaczenia na spocie, forumowy "fajterze" :D


  • Wiadomości: 99

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #433 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:05:44 pm »
Hellsing największy noob na świecie.
Kogo ty chcesz oszukać.
Ten podpis legnenadarne remedy zawita na l2ex i takie tam i ze By  Drax Leader Remedy  :shock: Nigdy nie bylem liderem Remedy :oops:
A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??

A ten screen chyba robiony w paincie czy jak??
Jak 1 osoba może wysyłać pma do siebie??
Buahahaha mistrzostwo swiata w wiedzy o L2 :D


Drax nic już nie pisz bo self owned po self owned z Twojej strony. Hahahahahaha

Moja wiedza o l2 jest spora jeżeli chodziło o pisanie pm to chyba złe mnie zrozumiałeś poco 1 i ta sama osoba miałby ci wysyłać swojego screna z takimi tekstami wiec o co chodzi.Kolejna sprawa jest taka ze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ile razy ja czy flamez pisał ze Ja nie bylem liderem Remedy i ze to nie ja to pisałem wiec nie wiem kto tu robi self owned  :oops:


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #434 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:13:05 pm »
i tak was konzet oneshotuje cwelu :)

moje party z pt konzeta mialo cale 2 spotkania i na obu zostali zjechani jak szmaty, najlepsze byly komentarze po "nastepnym razem przyjdzcie bez berka" haha pomijajac to ze u nas nie bylo zadnego hilera i ze obeszlo sie bez deadow z naszej strony to calkiem mozliwe ze oneshotuje posty na aq z aka  hahaha

Co ty -_-' duo brałes cos ? :D<br -_-'ście sie w nas na party ud, z healerem.. no chyba ze haniballecter to nie wasz bish :D przy czym Ares, był -_-' 2 razy, po czym dostał resa, następnie danny -_-'ł sie na 2 szoty więc nie wiem czy nikt nie padł,lol. A ten tekst napisany rzekomo po pvp, chyba sobie z dupy wytrzasnąłeś bo jedyne co napisaliśmy to gf. poza tym wszystko mam na frapsie, wiec takie -_-' bajki mozesz opowiadać kolega z bmf :D poza tym do zobaczenia na spocie, forumowy "fajterze" :D

ale ty mi mowisz o jakims innym pvp :P Nie gram w party aresa,zeby bylo smiesznie to mam pve summoner party (lol). A co do tekstu o berku to nawet walnalem sweet focie print screenem  :D wkoncu nie czesto sie widzi taki pocisk. Jak wroce do domu to nawet ci ja zapodam.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #435 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:22:00 pm »
Nie przypominam sobie zeby jakies lol pve pt kiedykolwiek cos nam zrobilo ^^


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #436 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:37:26 pm »
Siedze w robocie, ale obiecuje ze specjalnie 4 u o 6 rano wkleje tu slit focie, moze wtedy troche ci sie sytuacja rozjasni :D


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #437 dnia: Kwiecień 20, 2011, 11:43:23 pm »
przypomnij mi chociaż o która akcje chodzi bo nie mam pojęcia :D


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #438 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:45:42 am »
przypomnij mi chociaż o która akcje chodzi bo nie mam pojęcia :D

pvp na pi, wczoraj albo przedwczoraj dokladnie nie pamietam. Biegaliscie jeszcze wtedy bez cresta, co bylo smieszniejsze to sami nas zaczepiliscie nawet was nie widzialem. Nie wiem  czy to bylo dokladnie twoje party czy wzieliscie jakies osoby do koksu napewno byl tam awerius,gusto i konzett. Reszty nikow nie pamietam.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 50

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #439 dnia: Kwiecień 21, 2011, 01:55:27 am »

Co ty -_-' duo brałes cos ? :D<br -_-'ście sie w nas na party ud, z healerem.. no chyba ze haniballecter to nie wasz bish :D przy czym Ares, był -_-' 2 razy, po czym dostał resa, następnie danny -_-'ł sie na 2 szoty więc nie wiem czy nikt nie padł,lol. A ten tekst napisany rzekomo po pvp, chyba sobie z dupy wytrzasnąłeś bo jedyne co napisaliśmy to gf. poza tym wszystko mam na frapsie, wiec takie -_-' bajki mozesz opowiadać kolega z bmf :D poza tym do zobaczenia na spocie, forumowy "fajterze" :D

no dzisiaj na baraku ani razu nie padlem :<

A co do twojego pt... 10 sec pvp material i to nawet jak nie ma u nas BD. TUtaj mowisz ze skladam sie na 2 szoty po czym w grze na pmach piszecie mi ze walczycie w B grade przeciwko S :D parodia  hahaha
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 02:47:04 am wysłana przez iDanny »


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #440 dnia: Kwiecień 21, 2011, 06:06:15 am »
Cały flame o RPG Club poleciał do Hyde Park


  • Wiadomości: 199

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #441 dnia: Kwiecień 21, 2011, 06:48:17 am »


Uploaded with ImageShack.us

Jedna rzecz mnie ciekawi, po czym ten gosc wydedukowal ze nasz zerk jest 81 skoro ciagle ma 79 :D wymazalem przeklenstwa bo jeszcze ktorys mod moze sie doczepic, jak chcesz to przesle ci nie modyfikowany na pw, zeby nie bylo, ze cos ukrywam. 4 lezy z przodu, jeden z tylu a reszta to village. Ten sam gosc pisal pozniej ze was bylo 7 bo reszta na boxach, dlatego zaznaczylem tutaj nasze boxy, sam driveruje swsa.


Uploaded with ImageShack.us


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #442 dnia: Kwiecień 21, 2011, 10:52:23 am »
fakeras, hahahaha


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #443 dnia: Kwiecień 21, 2011, 10:53:50 am »
srogie pvp tam na screenie to sa tzw. masówki w wykonaniu bmf?


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #444 dnia: Kwiecień 21, 2011, 11:00:37 am »
nie to jest tzw ownienie bmf i wszystkiego co się rusza na lolpolaczkowym, l2jotowym serwerze przez pro gamers którzy zaszczycili nas swoją obecnością opuszczając na chwilę wyżyny HB z RPG


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #445 dnia: Kwiecień 21, 2011, 11:36:59 am »
Ale się spinacie lul, o wszystko.
Wczoraj, to znaczy to było już dzisiaj na 4s moje cp dostało od pt Aresa, są lepiej wyfarmieni to nas pocisnęli , tyle ^^
Jak dobrze spojrzałem to gz Ares Final Secretu.
Imo co odróżnia tych bmf co na nich ciągle jedziecie - oni nie palą bsoe jak party lidera HG, czy BK.
Pierwsza akcja - wpadamy w nich , robią bsoe. Potem podczas koxu w nas wpadają i leżymy i gdy znowu walczymy to w połowie bsoe, a pt BK to jak nasz dagger wpadł w ich sps'a to zaraz był party recall, więc też gf.
Felek przynajmniej walczył, Jigglypuff i jego party to tchóże, którzy w majesticach i DB boją się b grade z 2 boxami.

btw. od kiedy tchórz jest przez ż, a nie rz? oO
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 11:38:37 am wysłana przez ArchonQQ »


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #446 dnia: Kwiecień 21, 2011, 11:48:15 am »
QQQQ i tak serv wam padnie za max 3 miechy plackiu


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #447 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:16:08 pm »
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #448 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:18:02 pm »
Ale się spinacie lul, o wszystko.
Wczoraj, to znaczy to było już dzisiaj na 4s moje cp dostało od pt Aresa, są lepiej wyfarmieni to nas pocisnęli , tyle ^^
Jak dobrze spojrzałem to gz Ares Final Secretu.
Imo co odróżnia tych bmf co na nich ciągle jedziecie - oni nie palą bsoe jak party lidera HG, czy BK.
Pierwsza akcja - wpadamy w nich , robią bsoe. Potem podczas koxu w nas wpadają i leżymy i gdy znowu walczymy to w połowie bsoe, a pt BK to jak nasz dagger wpadł w ich sps'a to zaraz był party recall, więc też gf.
Felek przynajmniej walczył, Jigglypuff i jego party to tchóże, którzy w majesticach i DB boją się b grade z 2 boxami.

btw. od kiedy tchórz jest przez ż, a nie rz? oO

ty to się lepiej nie odzywaj bo wasz klan to fail.

Jeszcze 2 Mage CP do klanu(na razie jest 7CP) i zobaczymy kto będzie taki pro.


a i pamietaj fraps or never happened.(zeby nie bylo nasz bedzie, ale to to jest jak ktos z 2mb netem wrzuca na own3d tv lol)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 12:21:34 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


Odp: Epic Phail
« Odpowiedź #449 dnia: Kwiecień 21, 2011, 12:29:40 pm »