Witaj
Gość

Wątek: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour  (Przeczytany 1469 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Witam!
Podczas gry wyskakuje mi critical error (po 5-10min), obojętne czy gram na 1 koncie czy 2.
C4

Probowalem re-install l2 niestety nic nie pomogło :/

np.
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2214 MHz with 1023MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 7300 GT (6658)

Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y [File:d:\work\ch4\2005_12_21(1223)\warfare2110\engine\inc\UnGame.h] [Line: 845]

History: AActor::UpdateRenderData <- vampire_soldier 25_19.vampire_soldier46 <- APawn::UpdateRenderData <- FilterActor <- InitializeLists <- SetupActors <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


2 przykład:
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2214 MHz with 1023MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 7300 GT (6658)
General protection fault!
History: IsLoadedResource <- User::SetPawnResource <- APawn::NPrimeActionEnd <- APawn::NActionStop <- UNetworkHandler::Tick <- Function Name=MoveToLocationP <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

prosze o pomoc..
z gory dziekować

//Nazwa tematu poprawiona
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2011, 07:16:03 pm wysłana przez Kamal »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2011, 07:28:49 pm »
C4... Prawie jak muzeum Lineage'a :)

Na jakim serwerze aktualnie grasz? Dzieje się to wszędzie czy w konkretnych lokacjach?


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

  • Pochwał : 128
Odp: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 08, 2011, 07:57:35 pm »
Mi się wydaje że to przyczyna chyba tego " Video: NVIDIA GeForce 7300 GT (6658) "
Spróbuj zaktualizować lub pobrać nowsze sterowniki do swojej karty graficznej, lub ze strony oficjalnej.
Servera Idealnego nie ma!


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 08, 2011, 08:17:48 pm »
sterowniki wczoraj z nvidii pobieralem najnowsze, co do serwera to jest l2gold.biz, świezy.
a na innych to nie wiem bo mialem przerwe w l2 i tylko na tym teraz urzęduje.
ale raczej te crticiale to nie od serwera, kumpel ze wsi tez gra i nic takiego mu sie nie dzieje...,
nie wiem co to moze byc grane/.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 08, 2011, 11:14:55 pm »
Moim zdaniem wina leży w systemie gry. Upewnij się, że na pewno masz czysty system pod ten Twój serwer.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 09, 2011, 12:06:51 am »
Możliwe, że przed c5 był dodatkowy update do c4 i brakuje Ci paru plików, jak to było w przypadku Interlude. Pobierz klienta podanego na stronie.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Assertion failed: y >= 0 && y < MAX_Y / IsLoadedResource <- User::SetPawnResour
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2011, 03:08:12 pm »
Witam . podczas wybierania postaci , zaczyna mi się ładować , i po chwili wyskakuje ten błąd . Mógłby ktoś coś poradzić ? Czy to może być spowodowane częstym zmienianiem servera ? (Grałem na Graveland,  Beyond , Darkzone , Darkbird czy jakoś tak i na l2 extreme .)
Na gravelandzie grałem najdłużej , potem z kumplem szukaliśmy servera , trafiliśmy  na beyonda . A z racji że ja wolę pvp , zacząłem sobie szukać jakiegoś fajnego , przeszukałem kilka , aż trafiłem na darkzone , pograłem kilka dni , i Bum Critical error;/ Błagam o jak najszybszą pomoc !
2011.4.28 14:56:34
OS : Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU : AuthenticAMD  AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+ @ 2519 MHz 2046MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 8600 GT (5827)
PosCode : LS1(216) 0:0:0 2/0 [405]

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 186]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::Load <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel 24_18.unr) <- VerifyPackages <- UGameEngine::LoadMap <- MapName=24_18.unr <- LocalMapURL <- UGameEngine::Browse <- ClientTravel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2011, 03:16:53 pm wysłana przez daniellok »