Witaj
Gość

Wątek: CP{61-71Lvls} LF EE/SE  (Przeczytany 38657 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

CP{61-71Lvls} LF EE/SE
« dnia: Maj 03, 2011, 05:08:57 pm »
1)WC - expi 61+
2)BD - czeka z Lv
3)SWS - expi 61+
4)SE/EE - brak
5)BSP - czeka z Lv
6)DESTRO -  61+
7)SPOIL  - expi się 61+
8)SK - expi 61+
9)WL - 63+


10)TYR - 3x + {Zobaczymy czy pogra :P}
11)TYR    52+ {Zobaczymy co z niego będzie
Szukamy :

TYR/WL {PA+VIT CZAPKI}



Gramy :


Część po 16, Party ustawione 19:30-23:30, albo 20-24 (W tygodniu) w weekend farmi kto chce/można się ustawić, TW/SIEGE
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2011, 01:44:17 am wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 03, 2011, 05:57:31 pm »
powodzenia szkoda ze mam nieogar team tak bym zagral ;)

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 03, 2011, 06:01:45 pm »
Dzięki, przyda się :D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 03, 2011, 06:05:55 pm »
łuk cp zrobcie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2011, 06:32:09 pm »
hahaha

fajne forum juz szukasz CC na freye? :D


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2011, 06:34:23 pm »
Powodzenia Hell, tym bardziej ze grasz na OLu  :o
Kogos z Exa zwerbowales?
~Elron


@UP
Z tego co wiem to CC juz masz.

Wasting time since 2004
Ru off.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 03, 2011, 07:47:33 pm »
hahaha

fajne forum juz szukasz CC na freye? :D

no ba,

Powodzenia Hell, tym bardziej ze grasz na OLu  :o
Kogos z Exa zwerbowales?
~Elron


@UP
Z tego co wiem to CC juz masz.



CC to nie jest problem, problemem jest no emo tard ekipa, zwłaszcza na ruoffie, gdzie czasami 1quit powoduje PT faila.


2 osoby z exa.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2011, 07:59:00 pm »
po uj wam 2x ee nie lepszy se i ee oO? zresztą i tak quitniecie przed 75 więc to nie ma znaczenia :)
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 03, 2011, 08:11:48 pm »
po uj wam 2x ee nie lepszy se i ee oO? zresztą i tak quitniecie przed 75 więc to nie ma znaczenia :)

Sweet słyszeć to po Twoim bugowaniu na lagu i quice 5x szybszym niż moim. Quit jest wtedy kiedy sypie się party i nie można go fixnąć, ot tak sobie nie quitam - proste.


po uj wam 2x ee nie lepszy se i ee oO? zresztą i tak quitniecie przed 75 więc to nie ma znaczenia :)


SE ma low casting speeda POZA TYM, kroniki się zmieniają z dnia na dzień gra SE jest średnio ciekawa - moje zdanie. Nie chcę mieć murzynów w Party, którzy grają bo grają.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 12:12:49 am wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 04, 2011, 05:45:26 am »
Ohhoo, jeszcze grać nie zaczęli, a już dramy z exa przechodzą tutaj.

Anyway GL.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 04, 2011, 08:34:39 am »
SE ma low casting speeda POZA TYM, kroniki się zmieniają z dnia na dzień gra SE jest średnio ciekawa - moje zdanie. Nie chcę mieć murzynów w Party, którzy grają bo grają.

A co ty 2 ee bierzesz do healowania że Ci uber cast speed potrzebny 1504 wyciagasz na standardowym buffie na se. SE ma lepsze debuffy bo ma szeroki wybór ze skill linków. Weź sobie z SE magical backfire, mana storm, mass rez, major heala i co słabo? 2x mass resy w pt i 3 zwykle, 2 mana stormy i 3 burny, 2 magical backfire, 2 purify + mass purify i thron of root, który nie jest zły jak na masówke z 10% landem a na ee skill link wolny. Akurat gra SE jest w uj ciekawsza niż na ee u którego się z kroniki na kronikę nic nie zmienia :)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 04, 2011, 11:07:54 am »
SE ma low casting speeda POZA TYM, kroniki się zmieniają z dnia na dzień gra SE jest średnio ciekawa - moje zdanie. Nie chcę mieć murzynów w Party, którzy grają bo grają.

A co ty 2 ee bierzesz do healowania że Ci uber cast speed potrzebny 1504 wyciagasz na standardowym buffie na se. SE ma lepsze debuffy bo ma szeroki wybór ze skill linków. Weź sobie z SE magical backfire, mana storm, mass rez, major heala i co słabo? 2x mass resy w pt i 3 zwykle, 2 mana stormy i 3 burny, 2 magical backfire, 2 purify + mass purify i thron of root, który nie jest zły jak na masówke z 10% landem a na ee skill link wolny. Akurat gra SE jest w uj ciekawsza niż na ee u którego się z kroniki na kronikę nic nie zmienia :)

To jest nieistotne nie potrzebuję słuchać co dane klasy mają a co nie, nie gram w L2 od wczoraj. Setup to rzecz na sam koniec tak naprawdę brak 2 osób aktualnie BUMP.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 04, 2011, 05:56:15 pm »

Pok, poczekaj aż trafi na altaura :P

 :bump:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 04, 2011, 09:05:04 pm »
hellsign to niby byl czasem ten pp w Core na hinde/Phoenix?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 04, 2011, 09:31:12 pm »
Free bump manz


Więc tak:

w opcje wchodzi jeszcze PT łuków(do zastanowienia)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 04, 2011, 09:57:38 pm »
tak wiec jakie klasy sa wolne? Hm?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 04, 2011, 09:58:55 pm »
Free bump manz


Więc tak:

w opcje wchodzi jeszcze PT łuków(do zastanowienia)
imo same luki w pt to fail mieszane party maja teraz tylko racje bytu
melle
sk
tyr
sr
tricker
EE
bish
wc
bd
sws
+ box  PP z CC i mega dmg wyciagacie tym tyrkiem dla ktorego sprzet boffesa kosztuje tyle co nic


Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 04, 2011, 10:11:37 pm »
SE ma low casting speeda POZA TYM, kroniki się zmieniają z dnia na dzień gra SE jest średnio ciekawa - moje zdanie. Nie chcę mieć murzynów w Party, którzy grają bo grają.

A co ty 2 ee bierzesz do healowania że Ci uber cast speed potrzebny 1504 wyciagasz na standardowym buffie na se. SE ma lepsze debuffy bo ma szeroki wybór ze skill linków. Weź sobie z SE magical backfire, mana storm, mass rez, major heala i co słabo? 2x mass resy w pt i 3 zwykle, 2 mana stormy i 3 burny, 2 magical backfire, 2 purify + mass purify i thron of root, który nie jest zły jak na masówke z 10% landem a na ee skill link wolny. Akurat gra SE jest w uj ciekawsza niż na ee u którego się z kroniki na kronikę nic nie zmienia :)

To jest nieistotne nie potrzebuję słuchać co dane klasy mają a co nie, nie gram w L2 od wczoraj. Setup to rzecz na sam koniec tak naprawdę brak 2 osób aktualnie BUMP.
chyba "gram w l2 nie od wczoraj"


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 04, 2011, 10:24:23 pm »
pokit  dobrze prawi +


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 05, 2011, 12:20:34 am »
tak wiec jakie klasy sa wolne? Hm?

Będę wiedział za parę dni co i jak dokładnie.



Co do setupu PUFF nieistotne kto miecie kto nie, a może mi się podoba grać Trickster+SR+HE+PR/AW i tyle. Wiem, że są lepsze i gorsze ale na razie ogarniam jak to będzie dokładnie wyglądać, gadałem z Fazikiem i wcześniej jak za 3tyg nie da rady grać, więc znowu muszę łatać dziury.



Jak zbiorę CP 9/9 100% to wtedy będzie konkretna dyskusja co do CP setupu, proste :)

RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 05, 2011, 07:13:17 am »
Free bump manz


Więc tak:

w opcje wchodzi jeszcze PT łuków(do zastanowienia)
imo same luki w pt to fail mieszane party maja teraz tylko racje bytu
melle
sk
tyr
sr
tricker
EE
bish
wc
bd
sws
+ box  PP z CC i mega dmg wyciagacie tym tyrkiem dla ktorego sprzet boffesa kosztuje tyle co nic


SK dla party UD i tego bufka szkoda slota lepiej 2 tyranta tudzież jakiś dagger.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 05, 2011, 08:16:19 am »
Free bump manz


Więc tak:

w opcje wchodzi jeszcze PT łuków(do zastanowienia)
imo same luki w pt to fail mieszane party maja teraz tylko racje bytu
melle
sk
tyr
sr
tricker
EE
bish
wc
bd
sws
+ box  PP z CC i mega dmg wyciagacie tym tyrkiem dla ktorego sprzet boffesa kosztuje tyle co nic


SK dla party UD i tego bufka szkoda slota lepiej 2 tyranta tudzież jakiś dagger.
sk nie tylko dla Sos/Sof smart kubik nie tylko z niego debufy sciaga z pt chyba tez wiec sie przydaje, 2 hex tak samo bo BD nie zawsze ma go na ++++++++++


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Drama Queens Team[MAGE's] REAKTYWACJA LF [19.05 START]
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 05, 2011, 03:32:16 pm »
SK dla party UD i tego bufka szkoda slota lepiej 2 tyranta tudzież jakiś dagger.
IMO jakbyś grał Palem albo SK zamiast SR'em to party miało by lepszy boost

Pal:Receives the will of the phoenix to drastically increase the fighting ability of party members. For 1 minute, increases resistance to de-buff attacks by 40%, P. Def. by 50%, M. Def. by 50%, Atk. Spd. by 30%, Accuracy by 6, Speed by 30, and resistance to buff canceling attacks by 40%. Decreases the effectiveness of received recovery magic by 80% . When a sword is equipped, increases Critical Rate by 100. When a blunt is equipped, increases Critical Damage by 100%.


SK: Receives the will of Shilen to drastically increase the fighting ability of party members. For 1 minute, increases P. Atk. by 30%, Speed by 30, Atk. Spd. by 30%, Critical Rate when a sword is equipped by 100, and Critical Damage when a blunt weapon is equipped by 100%. Recovers as HP 40% of standard melee damage inflicted on an enemy. Decreases the power of received HP recovery magic by 80%.

A z SR'a masz tylko counter dash :P gdzie SoS i FI dają tylko o 10 speeda mniej
A do tego party ud + ogar agro potrafi wku**ić
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2011, 03:35:52 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Polaków ciężko znaleźć więc party ma mieć charakter międzynarodowy, główny język angielski.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2011, 12:06:12 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Międzynarodowy* :<
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted