Witaj
Gość

Wątek: BSSX! Ah te shoty ...  (Przeczytany 2028 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

BSSX! Ah te shoty ...
« dnia: Maj 08, 2011, 06:03:34 pm »
Witam!
Nie wiem czy to normalne, ale bssD ładują mi się co 3 strzał przez co moja postać strzela skillami nieco wolniej (mówie tu o nukach). Jest na to jakiś sposób? Wy też tak macie?


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2011, 12:57:42 pm »
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia od czego tak masz.
Ja mam całkiem normalnie.
Tzn. hm wiem od czego od lagów może jest to spowodowane twoim słabym łączem?


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2011, 01:31:49 pm »
u mnie tez nie ma problemu

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 09, 2011, 01:38:32 pm »
Net 10 mb, wiec to raczej nie jest tego wina, bo na innych serverach ex/cerberus/raidfight takiego czegoś nie mam. Sprawdzałem na Gracia Final (ze strony rpg) i na Freya'i, i jest to samo ..., więc to raczej też nie jest wina clienta.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 09, 2011, 01:51:23 pm »
Pliki offowe maja to do siebie, ze maja lagi bssow. Jezeli klikniesz 2x na skilla magicznego to ten drugi bedzie mial jakby "kare" do casta. Bedzie castowany z szybkoscia, jakby nie bylo bssa. Nie wiem czy net ma tutaj dodatkowo do rzeczy.
W kazdym razie tez mialem lagi bssow na rpg. I na ruoffie tez.
Rada?
1. Unikaj klikania 2x na skill(zanim skonczy animacje).
2. Po kliknieciu na skill wykonaj chociaz niewielki ruch. Jezeli postac zrobi krok, laga nie bedzie. Troche uciazliwe ale dzialalo w moim przypadku.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 09, 2011, 02:13:07 pm »
Do tej pory robiłem tak jak napisałeś, czyli czekałem na koniec animacji, ale najgorsze jest to, że w pvp już tak kolorowo nie będzie, jak trzeba będzie robić zaspam :P
Dzięki za odpowiedź


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 17, 2011, 12:19:58 am »
Pliki offowe maja to do siebie, ze maja lagi bssow. Jezeli klikniesz 2x na skilla magicznego to ten drugi bedzie mial jakby "kare" do casta. Bedzie castowany z szybkoscia, jakby nie bylo bssa. Nie wiem czy net ma tutaj dodatkowo do rzeczy.
W kazdym razie tez mialem lagi bssow na rpg. I na ruoffie tez.
Rada?
1. Unikaj klikania 2x na skill(zanim skonczy animacje).
2. Po kliknieciu na skill wykonaj chociaz niewielki ruch. Jezeli postac zrobi krok, laga nie bedzie. Troche uciazliwe ale dzialalo w moim przypadku.
Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak lagi bssów, to jest po prostu normalne na offie i jego krewnych a nie jakis bug ^^ jak grałeś wcześniej na serwerze na którym tego nie było to na początku to przeszkadza ale potem jest już normalnie. Jedyna rada to kilkaj regularnie nuka a nie go przytrzymujesz...


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: BSSX! Ah te shoty ...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 18, 2011, 08:10:31 am »
Po primo po co kopiesz temat, ktory zostal juz wyjasniony?
Po secundo naucz sie czytac ze zrozumieniem. Widzisz, zeby ktos gdzies napisal, ze to bug? To, ze ktos taki jak Ty nie slyszal o czyms takim jak lag ssow to akurat nie znaczy nic. Jezeli nie masz o czyms pojecia to nie wypowiadaj sie.