Witaj
Gość

Wątek: CP Mage pt  (Przeczytany 7304 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 26, 2011, 03:39:50 pm »


Ale jak się samemu dorobisz lvla/EQ i potem np. ktoś znajomy farmi subke i go zaczepiają a ty wpadasz i ich gnieciesz 1 vs 6 = priceless :D
Priceless to jest złożenie na spocie 7x party w s80 na jedną bańke, boxem bez klanu (na dziurach pewnie do tej pory straszą szatanem :D)
No proszę ja ciebie o legendach się nie zapomina :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2011, 03:41:38 pm »
i znow skladacie party od DD  :shock:... pozostaje mi zyczyc powodzenia
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 26, 2011, 03:47:56 pm »
nuki troche nudne sry ;d

Pisać pm-ki jak coś go go


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 26, 2011, 03:48:53 pm »
tytusowi chodzilo o to ze ddkow sie szybko znajduje a SWS BD WC i inny szmot nie ..

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 26, 2011, 03:49:16 pm »

Cytuj
Stary, bycie napadanym przez high lvle jak komuś podskoczysz to norma :D
Ale jak się samemu dorobisz lvla/EQ i potem np. ktoś znajomy farmi subke i go zaczepiają a ty wpadasz i ich gnieciesz 1 vs 6 = priceless :D
+1

 Priceless zabić na dziurach 60tymi+lvl w comonach gości 80+ tak żeby zebrali full pt i po 3ch godzinach shiftnać im comon eq i napisać ze już ich nie chce sie bić:P to jest bezcenne:P
  ps. do 60tek dobrane zostały 3 hi lvl tylko i to jeszcze chyba coś na boxie. Wczoraj w sumie w gc spotkaliśmy Vigooossa bigosa który nas gangował jak mieliśmy 60+,  na tym samym lvl nie wyprzedziłem nawet shadow stepem  jego BSOE. :P
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2011, 03:50:52 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


Odp: CP dd here
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 26, 2011, 03:53:22 pm »
Nie chcecie klanu bo was wojny zjadą? To co wy chcecie w tej grze robić? :P
Ja ze swoim CP zaczynaliśmy walki vs. S grade od A grade. :P Do 75 lvlu mój licznik pvp przekroczył 700 i nawet jeśli padaliśmy czasami po parę razy na godzinę bo gangowało nas s80 to tak jak już ktoś wyżej napisał... odrobić to to parę mobów.
System CP kładzie na łopatki stary system klanowy. Nie zawsze uda się za pierwszym razem dobrać skład, który niezmiennie będzie grał, ze sobą lata, jednak warto ku temu dążyć. Gra w CP pozwala się ładnie zgrać co na End Game'ie jest chyba najważniejsze przy walkach o lokacje/gangu.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 26, 2011, 03:57:36 pm »
nie mam zamiaru bic sie w c/b/a vs vespery srsly


Odp: CP dd here
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 26, 2011, 04:07:19 pm »
Yhy myślisz, że na lokacjach b gradowych ludzie w full vorpalach regularnie gangują wojny? To nie priv, srsly.
Ostatnio jak koxałem ostatnią subę na 60 lvlu na HS biegałem na jednej lokacji z 5 klanami z wojną...
Zależy na kogo trafisz jeśli ktoś będzie Ci chciał zając spota, a Ty nie podejmiesz walki to Cię weźmie na pk. Raczej mało przekonywujący argument gry bez wojen w alt klanach.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 26, 2011, 04:09:28 pm »
Wiesz farmic bez celu to wy mozecie do usranej smierci a ruski i tak beda 3 kroki do przodu, wiec jezeli chcecie cos pograc a nie skonczyc na 6x lvlu to pvp to dobra sprawa;p
Juz nie mowiac o tym ze bedziecie wszedzie pkowani lub przestawiani :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 26, 2011, 04:11:11 pm »
S grade idzie zrobić w 2 tygodnie przy słabym graniu. Ceny są śmieszne wręcz więc ubranie się to nie problem i wtedy już mogę zacząć się bić nawet z takimi s80 ;)

Teraz pytanie do tych którzy grają. Jak się teraz sprawdza party archerów ? Prawda że Melee > Mage > Archer  ? Ciągle obstaje przy party łuków ;p
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 26, 2011, 04:12:23 pm »
lvl > equip > ogranie ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2011, 04:18:24 pm »
Yhy myślisz, że na lokacjach b gradowych ludzie w full vorpalach regularnie gangują wojny? To nie priv, srsly.
Ostatnio jak koxałem ostatnią subę na 60 lvlu na HS biegałem na jednej lokacji z 5 klanami z wojną...
Zależy na kogo trafisz jeśli ktoś będzie Ci chciał zając spota, a Ty nie podejmiesz walki to Cię weźmie na pk. Raczej mało przekonywujący argument gry bez wojen w alt klanach.
wlasnie na privach czegoś takiego nie ma,a tutaj jak to zobaczyłem to od razu mi się WoW przypomnial i gangi pojebów 80lv vs 20lv...

co do pk-owania to tym się nie przejmuje przynajmniej zajebiemy chyba ze się 80+ spekuje :) przynajmniej nie bedzie czegoś takiego ze od razu dostaniemy komunikatu"Xxx hit you for 20kkkkk"
do OC potem dojdziemy na 76 lv cos+ mby zeby te s-ki miec...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 26, 2011, 04:27:28 pm »
Wszystkie typy party są obecnie na wysokim poziomie i jedyne co da się tylko napisać, to że nuki i łuki mają przewagę lekką na mass PvP (szczególnie jak nie masz wypaśnego kompa). W starciu party na party decyduje:

-kombinacja party (skład z 4 daggerów, albo z 4 tyrków jest niemiłosiernie łatwy do skontrowania)
- lvl/sprzęt (chociaż tu można wykorzystać żałosny poziom ogrania większości ruskich, bo nikt tu prawie nei używa programó wspomagających, więc od ręki widać jak kto umie grać)
- zgranie ze swoim party.  (dlatego system const party jest najlepszy)

Tak jak John i Acid pisali, ja też biegając z party na niemal wszystkich lvlach miałem multum PvP. Fragów jako bish nei nabijałem, ale nie zacząłem PvP dopiero od ++80, tylko w zasadzie już od 30-40 lvla. Teraz macie jeszcze tą przewagę, że exp i zdobycie sprzętu jest dużo łatwiejsze niż kiedyś.

Co do straty expa to powtarzałem to od początku, a szczególnie gdy po pierwszym odejściu z OC doszliśmy do LR, które w momencie naszego dojścia było klanem składającym się z 4-5 constów i full war listą łącznie z topowymi klanami. Czy nie dało się expić? Bullsh1t. Za to powiem, że ludzie jeszcze chętniej się logowali do gry, bo wiedzieli, że każde 15 min koksu będzie urozmaicone kolejnymi gankami enemy, więc aktywność poszła znacznie w górę : )

Teraz OC na szczęście również to dostrzegło już od jakiegoś czasu, więc polecam zdecydowanei dołączyć do nich, niż expić po alt klanach bez wojen i padać na full % lub PK gdy ktoś będzie chciał cię wywalić ze spota.

Co do straty expa na 2 way war:  Wczoraj był Baium. Przez ~~4h walki (średnio co 15-20 min najpierw my nacieraliśmy espadę, a potem espada próbowała nas wybić z 13tki) padłem jako bish z 15-20x. Leciały mass rezy, rez od EE, czasem do miasta jak zatłukli wszystkich (nawet mi się do CH nei chciało) i straciłem, uwaga uwaga: o zgrozo około 1% na 85 lvlu.  Nie uważasz, że to śmiesznie mało jak na tyle zgonów na tak wysokim lvlu?

A expienie i te ew. PvP z większością skilli klanowych >>>> koxanie w klanie bez skilli. 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 26, 2011, 06:04:24 pm »
AW/SK
HE
HE/PR
TRICK
+EE


.....


TYR
AW
SK
HE/PW
+EE
jezeli już gramy dd cp a tak jest to prawdopodobnie zrobimy :
Pal/sk
2 tyrków
deska
wc
bd
sws
se
bp
ale z uzbieraniem const na poczatku nie bedzie łatwoi wszystko może się jeszcze zmienic ;p

hmm 2 tyr i deska kiepskie pt chyba ze glownie do farmu bo w pvp taki sklad niezbyt dobry. Radze dobrac jakiegos dagera

pewny jestes jakos w errorach nie bylo problemu z pvp rzekl ze bardzo dobre party na pvp tylko brac pal a nie sk bo sk jest wlasnie tylko do farmu

stary nie patrz na pt erorow bo bez dobrego sprzetu byli by slabi. chlopaki dobrze ogarniali postacie mieli sprzet itd . ale teraz majac ithera w pt wycinaja duzo lepiej niz jak bylo zielono
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 26, 2011, 06:14:32 pm »
ale mamy glada to jest juz kolorowo


  • Wiadomości: 179

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 26, 2011, 10:34:49 pm »
czyli znow zaczynacie od ddkow i 0 pewnego supportu? :P
Lancer: Gildus Cardi81 - retired
VH:  Cardi -> Aeore Healer - retired
Innova EU off: bored :P
Cardi 4evah


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 26, 2011, 10:45:32 pm »
z supp zdaje się bedzie wc i sws


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 26, 2011, 10:52:40 pm »
Yhy myślisz, że na lokacjach b gradowych ludzie w full vorpalach regularnie gangują wojny? To nie priv, srsly.
Ostatnio jak koxałem ostatnią subę na 60 lvlu na HS biegałem na jednej lokacji z 5 klanami z wojną...
Zależy na kogo trafisz jeśli ktoś będzie Ci chciał zając spota, a Ty nie podejmiesz walki to Cię weźmie na pk. Raczej mało przekonywujący argument gry bez wojen w alt klanach.

To byś się zdziwił, bo my się na vosie non stop z vesperami bijemy. Ostatnio podbiegł ziomek w karmianie, hit - back, wyciągnał sobie phantoma i gf.


edit:

espada, swords siedzą i gangują i jakieś s80, a my siedziemy poza klanem co by było "z".
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: CP dd here
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 26, 2011, 11:39:12 pm »
nikogo na sile do pvp nie zmusicie

retired


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 27, 2011, 07:21:28 am »
nikogo na sile do pvp nie zmusicie


:D


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 27, 2011, 10:33:03 am »
powiem wam tak , ze ja uważam ze system CP jest beznadziejny bo niekażdy może grać w tych samych godzinach i dlatego w porozumieniu z wiekszościa znajomych pmpostanowiliśmy założyć tu pierwszy serwer na starym systemie nie wiem czy to wypali ale zobaczymy , w każdym razie przynajmniej można wspólnie sie wyekspić i mysleć o robieniu CP jak coś to klan Vertex ma obecnie 5 lvl i niema skili klanowych :) wiem, że to  nie brzmi zachecajaco he he ale jak cos to pm Agreesive , Furi0n , arpp , Ebik


Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś... Zakładasz pierwszy serwer na starym systemie-C1? Mówisz, że CP są beeee a później chcesz jest składać jak się wykoksasz? Boss'u skaczesz jak zawsze z postaci na postać i po klanach. Na Dexie było to samo nie ogar z Ciebie niesamowity... Reszta ekipy to bsoe masterzy z dexa :) Farmcie całe życie w tym fogu gl & hf :)

Najlepiej zróbcie pt nuków/łuków i obstawcie na suporcie znajomych bo to zawsze najtrudniej znaleźć:) Na mass pvp nuki robią ładną sieczkę. A o % nie ma się co bać bo jak pisali chłopaki wyżej pare mobków i odrobione :)


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: CP dd here
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 27, 2011, 05:00:58 pm »
mała zmiana go go

Mage pt :)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 05:07:10 pm wysłana przez Lunar »


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 28, 2011, 03:26:04 am »
Powiem wam tak , ze tu nie chodzi o % , tylko o spokojnego expa . Możecie uwazac mój klan za lolowaty ale tu gramy sobie w gronie ludzi znajomych i jak na razie nam to pasuje


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 28, 2011, 09:17:33 am »
Ale w czym OC wyklucza grę ze znajomymi>?

Zresztą róbcie jak uważacie, ale dochodząc do jakiegokolwiek lepszego klanu po wyfarmieniu (tylko dobrze jest sobie sprecyzować ten próg, bo jakikolwiek byś nie postawił, ruskie zawsze są te 2-3 kroki do przodku) możecie mieć po prostu szok w kwestii PvP.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: CP Mage pt
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 28, 2011, 10:03:31 am »
Ale w czym OC wyklucza grę ze znajomymi>?

Zresztą róbcie jak uważacie, ale dochodząc do jakiegokolwiek lepszego klanu po wyfarmieniu (tylko dobrze jest sobie sprecyzować ten próg, bo jakikolwiek byś nie postawił, ruskie zawsze są te 2-3 kroki do przodku) możecie mieć po prostu szok w kwestii PvP.

Zależy ile grają, jak ogarniają i tak naprawdę co chcą osiągnać. Nowa kronika przyniesie od grona zmian, więc wbić 85 i tak muszą a to zakładajac, że głównie będą farmić to i tak im to z +/- 3 miesiące zajmie...



Oczywiste, że Rosjanie są do przodu, bo grają 3x więcej (wódka, na syberii nie ma co raczej na dwór wychodzić). Aczkolwiek i tak uważam, że nowa kronika - 7os w PT dużo zmieni(może na lepsze dla polaków. Większość epicków dostępna jest teraz w sklepie, zmiana mechaniki = wyrównanie poziomu.


Czas pokaże, ale na razie to niech sobie PT złoża, zdziwią się jeszcze jak łatwo znaleźć SWS/BD do PT magów. No nie dodam, że z forum.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON