Witaj
Gość

Wątek: Problem przy wyborze servera  (Przeczytany 1126 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Problem przy wyborze servera
« dnia: Maj 25, 2011, 09:48:46 pm »
Hej, sciagnalem wczoraj czystego klienta Interlude, wrzucilem nowy system serva, pogralem troche i wszystko smigalo.
Dzisaij odpalam server znowu...
Odpalam gre, wpisuje acc i pass, klikam `agree` i w momencie kiedy przychodzi do wybierania serva wyskakuje mi blad -


General protection fault!

History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- Actor <- TranslucentRendering <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine::Draw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop


Wyrzuca mnie do windowska i po robocie... Wie ktos o co chodzi? ;/

Probowalem reinstalowac gre itd. nic nie pomoglo... ;/


Robie dokladnie to samo ale blad wyskoczyl nagle inny... Teraz juz kompletnie nic nie rozumiem.

Assertion failed: TopChunk==NULL [File:.\UnMem.cpp] [Line: 103]

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi. Sprobowalem kolejny raz. Tym. razem nie wyrzuca mnie do windowsa po kliknieciu agree tylko dochodze do okna wyboru servera. Po wybraniu serva, wyrzuca mnie i mam jeszcze inny error.

General protection fault!

History: UWindowsViewport::ViewportWndProc <- WWindow::StaticProc <- DispatchMessage <- 000E051A 1287 <- MessagePump <- MainLoop


Help! Chce grac! :)
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 10:29:44 pm wysłana przez esend123 »


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Problem przy wyborze servera
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2011, 11:50:35 pm »
Przeinstaluj sterowniki, zwiększ pamięć wirtualną.
Usuń option.ini z systemu
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2011, 11:54:13 pm wysłana przez Kamal »