Witaj
Gość

Wątek: Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?  (Przeczytany 4074 razy)

  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« dnia: Styczeń 17, 2006, 01:04:49 pm »
Witam, dawno tu nie zaglądałem...
Męczy mnie pytanie jedno... mam zawalczyc walke 2vs2, tak sie zlozylo ze bedzie to dosc trudna walka... Mój Shilien knight na Overlorda i Phantom Summonera (lvle 52+ w B setach i broniach). I wacham sie miedzy 3 klasami ktore moglbym wziąć sobie za wsparcie, Temple Knight (ze wzgledu na cubici i dobry def), SWS (ze wzgledu na śpiewy i dobry def) oraz Dark Avenger (jego stun tu malo sie przyda... ale ze wzgledu na pantere ktora byla by tak jak Souless summonera, jak i reflect dmg). Jeśli chodzi o walke to nie pytam was o pomoc jak walczyc, jakos sobie damy rade. Ale chciałbym usłyszeć wasze opinie która z wymienionych klas najbardziej mi sie przyda.

Walka ma być bez magów. Więc nie piszcie o nich nawet heh.
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 17, 2006, 01:37:56 pm »
Dark avenger. SwS guzik zrobi, pol biedy gdyby to bylo powiedzmy 3na3 i gralbys lucznikiem albo daggerem. Temle Knight to prawie to samo co dark avenger tyle ze nie ma stuna i panterki ot co :) A kubiki sk tez posiada :) Shield stun pieknie wejdzie w phantom summonera, jedynie z overlordem bedziecie miec problem... Good luck&have fun : )


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2006, 01:41:30 pm »
Nie interesuja mnie krótkie i zwięzłe odpowiedzi, TK ma cubici leczące na całą drużyne, i cubica ktory zadaje b.duze obrazenia do tego ma duzy m.def jak i p.def, SWS tak samo tylko zamiast cubicow ma piosenki ktore zwieskzaja szybkosc regeneracji hp, czestosc critow itp. Dark Avenger moze i bedzie stunowal summonera, ale zwroc uwage, ze oni beda miec OV i soulessa... a wiesz co souless ma za skile, mozesz mi to jeszcze raz napisaac, ale zastanow sie i napisz mi dokladniej.
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2006, 02:59:29 pm »
Troche słabiutkie masz wsparcie,jeśli tamci wiedzą jak grać to rozsmaruja was po ścianach 8) Jako wsparcie polecam necromancera jeśli masz taką możliwość.
[


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 17, 2006, 03:04:51 pm »
no więc bierz dark avangera gdyż nie będą oni mieli przewagi summona oraz jak zestunujecie summonera (wiem miało nie być o taktyce :) ) to oboje możecie zając sie overlordem, TK do pvp takiego małego to sie nie nadaje bo ma za mały p atk wystarczy że najpierw rozwalą ciebie a później bez problemu rozwalą TK, SwS to bardziej osóbka pomocnicza która w walce może liczyć na krytyki tylko więc jego sie w takich małych pvp nie bierze pod uwage

a i jeszcze jedno TK owszem ma te cubici ale nie można tylko na nichpolegać bo jak coś wam niewyjdzie przez nie to dupa


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 17, 2006, 04:44:54 pm »
Właśnie moim zdaniem dzięki sws moglbym wygrac ze wzgledu na te tance, a ze jest dobry w obronie mialbym je caly czas

rakemi: nie wiesz co mowisz, zastanow sie wpierw hyh. I czytaj uwaznie ze magow nie moze byc.
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • Wiadomości: 221

  • Pochwał: 2

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 17, 2006, 04:49:57 pm »
Nie znam się zabardzo na 2vs2, ale widzialem filmik Wrcrayer/BD vs SK/SWS i to wlasnie drugi team wygral. Ogólnie rzecz biorąc sws wydaje mi się tutaj najlepszym rozwiązaniem (ale tylko teoretycznie)
You watch the world exploding every single night
Dancing in the sun a newborn in the light
Say goodbye to gravity, say goodbye to death
Hello to eternity I'll live for every breath


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 17, 2006, 05:06:39 pm »
Widziałem ten filmik, kręcił go warefare sk 73 lvl hehe. SWS bylby dobry, pod wzgledem dlugich bufow - na to patrze, znów ten DA też nie byłby głupi... walka wtedy bylaby 3v3 a nie 3v2 (wliczajac summony). Wiem jedno, walka nie obejdzie sie bez lukow hyhy
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 17, 2006, 07:14:26 pm »
Ja bym brał tego kto umie daną postacią posługiwać w pvp. Np. weźmiesz DA a on całkowicie nie bedzie potrafił nią walczyć. Jeśli wszystkie te postacie maja podobne umiejętnosci w pvp brałbym DA.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2006, 07:57:35 pm »
Hehe... przeciez nie brałbym osób które kompletnie nie potrafią walczyć...
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2006, 08:07:53 pm »
weź sobie na support łucznika :D :p albo helera :D :p
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2006, 09:31:42 pm »
Cytat: Cord
rakemi: nie wiesz co mowisz, zastanow sie wpierw hyh. I czytaj uwaznie ze magow nie moze byc.


Hahaha toś mnie rozbawił,od kiedy necromancer to typowy mag? :lol:
Napisałem "jeśli masz taką możliwość" zrozumienie tekstu ważna rzecz...
Jak pisałem jeśli tamci wiedzą jak grać to wygrasz z nimi ale w klocki chyba :lol:
Tanki vs Magowie=tanks death. Overlord to mag bojowy ale jednak mag :wink:
SwS ma dobrego defa ale magicznego(szkoda że overlordowi lub summonom to wisi bo mogą go zabić w konwencjonalny sposób) bo p.defa to ma tyle co kot napłakał nawet z song of earth.
[


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2006, 09:55:50 pm »
P def okolo 950 (plus minus, postac 60+) m def kolo 1000 zalezy od bizuterii. I wcale nie jest taki extra gdy nie masz dd w party  :roll: Szczegolnie shillien tank... Dostaniesz song of hunter i co dalej? Dalej bedzie ciezko... sk wcale nie zadaje takich wielkich obrazen (sws zreszta tyz  :x ) Dark avenger jest dobra opcja bo moze zestunowac summonera, podczas stuna nie moze on kontrolowac summona, ktory swoja droga slaby wcale nie jest.. no i panterka.. ale rob jak uwazasz  :lol:


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2006, 11:30:10 pm »
rakemi: nagram Ci filmik z tej walki, ale jak jednak wygram z kims z tych trzech osob to bedziesz mi winny przeprosiny. Ucz kolesi którzy siedzą w tej grze kilka dni moze miesiecy a nie którzy siedzą 1rok+ prawie 1,5 roku, zadałem proste pytanie. Nekro to mag a nie ? Bije mieczem ? chyba nie... Nie zbaczaj z tematu, pytanie było proste, nie prosiłem o uwagi na temat taktyk, a ty czemu je pisesz ? Wybacz, ale kto tu czytać nie umie... Dla Twojej wiadomości SK gram od roku, wiem jak nim grac i wiem z kim moge wygrać DA grałem prawie pół roku. Nie rozumiem Ciebie... zadałem normalne pytanie to czemu mnie od razu próbujesz zrównywać z ziemią ?

eSkel: zastanawiam sie nad DA, jednak on nie przyniesie mi b.dobrych korzysci, tak czy tak rzuca sie wpierw na mnie - dlaczego ? chyba wiecie. Gdyby sws byłby słaby w takim czymś nie wymieniałbym go, wiem jaki jest sws walczyłem z nim razem i przeciwko.

P.S
rakemi - wiedzą jak grać
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2006, 11:37:26 pm »
No moze rzeczywiscie mam niskie mniemanie o sws... zawsze wolalem grac nim jako support ;p Chyba ze moje ulubione dla sws.. bop i zubei light huahauahua XD..nvm :P

 Pozostaje mi zyczyc Ci powodzenia : )


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 18, 2006, 12:06:39 am »
Cord nie napisałem słowa o taktyce,przedstawiłem jedynie prawdopodobny rozwój wypadków według mnie.Nie ukrywam że śmieszy mnie wasza "ustawka",chcesz wygrać walke z jedną z najlepszych postaci do pvp(overlord) i kolejną trudną do pokonania klasą jaką są sumonerzy za pomocą SK(grałem nim ponad dwa miesiące więc co nieco wiem o prowadzeniu i pvp tej postaci)i drugiego tankia ewentualnie postacią suportującą jaką jest SwS(SwS którym też grałem i wiem o co w niej biega).Grasz w L2 1,5 roku i jeszcze się nie nauczyłeś że z takim zestawem twojego dwuosobowego teamu nie dasz im rady?!

Zresztą powalcz z tamtymi twoim SK i każdą postacią jakie wymieniłeś to się przekonasz bo widzę że dopóki nie dostaniesz za przeproszeniem po dupie to nie dotrze do ciebie że skład jaki proponujesz jest nietrafiony.
[


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

  • "Only God Can Judge Me"
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2006, 07:50:42 am »
Wiesz... nie że nie wiem, ale sie wacham, przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post tam wszystko pisze.
"Nie powinno się stawiać swego losu na szali, jeśli nie ma się przy sobie wszystkich sił zbrojnych"
"Nie podbija ten, kto nie walczy"


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 19, 2006, 10:31:48 pm »
ja bym wybral da, dlaczego ?
już mówie songi sws nie są zbyt trafione dla sk i sws sam raczej miernie sie sprawuje w pvp. Dalej tk, jeśli chcecie dłużej ustać możesz go brac.
Da po 1.ma stuna, po2. panterke w porównaniu z tamtym teamem jeszcze troszeczke im zada dmg.

Zgadzam się z rakemi, że teamy są w ogóle nie zbalansowane i byłbym w stanie się pokusić, że jesli olek by dobrze zawalczył i sprzyjało mu szczęście to sam potrafił by rozwalić taki team tankow.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 05, 2006, 03:18:50 pm »
a ja wruce do 1 z pierwszych wypowiedzi o kubiki tk hmm to prawda lecza cale party ale party 2 osobowe to powiedzmy zamalo zamale szanse ze wyleczy kogos oprucz siebie no a poza tym HMM NIEWIDZALEM ZADNEGO SERWERA DOSLOWNIE GDZIE BY TO DZIALA LASKAWIE WPROWADIZLI LECZENIE KUBIKA DLA INNYCH tylko na oficialu co do wyboru niestety patrzec na to na trzezwo :P niebrac tk niewarto moim zdaniem warto wzionsc da i panterke stun i panterka a poza tym summoner chyba ma sleep ale co do tego pewny niejestem ale zeby bylo ciekawie :P i fainie i w ogóle brac tk :p jesli jestes swirem biez tk :P
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 2218

  • Pochwał: 20

  • JUŻ 18 LAT z lineage2.com.pl !!
    • Age Of Splendor
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 12, 2006, 10:37:01 am »
Dla wojownika jako support bardzo dobry będzie sword singer a dla maga blade dancer (sws ma świetne songi dla wojownikow a bladedancer tance dla maga)
Lineage SINCE 2005 !

Classic club - Dion x3
NightBird -  [lvl.x]


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2006, 01:41:45 pm »
@rakemi - ty wiesz w ogóle co ty mowisz....czlowieku, SK to najlepszy tank. Jezeli ktos umie grac SK to sam rozwali cala ta paczke.I od kiedy OL to jedna z najlepszych  postac do PvP :?: Ma drain'a i stuna i czym on ma wygrac?
Ja bym wygral SwS, bo SK sam w sobie jest dobry a z songami bedzie jeszcze lepszy i do tego SwS to nie jakis slabeusz do PvP.
                                                                                         POZDR


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 12, 2006, 02:16:33 pm »
Ahahaha daweno się tak nie uśmiałem :lol: Ameno widze że jestes kolejnym pseudo pro playerem który gra na jakimś shitowym servie gdzie skille są zbugowane na maxa np.LS wchodzi zawsze itp.
Ja wiem...jesteś takim masta blasta że wygrałbyś nawet Bishopem z nimi wszystkimi.Dobra rada,najpierw powalcz z kolesiami którzy wiedzą jak grać OLem a póżniej ewentualnie podziel się wrażeniami.

Cytat: Ameno
I od kiedy OL to jedna z najlepszych postac do PvP Question Ma drain'a i stuna i czym on ma wygrac?


I właśnie na tym twoja wiedza o Overlordzie się zamyka,żałosne...
[


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 12, 2006, 05:32:16 pm »
Grasz na officjalu :?:  Nie? To sie nie dozywaj bo moj server jest predzej prawdziwy niz twoj. Po drugie ta gre SK opieram na filmikach z offa. Pewnie ogladales lub nie jak taki bardzo znany film z  SK, ktory sam porozwalal pare graczy.

OL - ma drainy, stun, debuffy i duzo def. Przepraszam, ze tego nie napislem :lol:


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 12, 2006, 06:03:06 pm »
Zgadzam sie calkowicie z rakemi - dobry OL moze sie podjac walki nawet z dwoma naraz. Natomiast co do SK - dobry z niego tank, niewatpliwie - hmm tylko mowa jest o pvp a nie tankowaniu - zwlaszcza ze do pary nie moze dobrac sobie zadnego DD. SK ma draina, stuna w LSie, poisona, i niezly jak na tanka dmg. Ale OL ma sleepa. Sleep = wyeliminowanie z walki. Wiem, mozna budzic uspionych kolegow - ale OL na 52 lvlu ma selfbuffy do casting speeda i to calkiem niezle - acu 2 + zerk 2 ( dodaj do tego Robe ).

SK ma dwa typy draina, oba slabsze od draina orka a poza tym OL ma silence. Do tego dochodza seale debuffujace atk speed, speed, szybkosc odniawiania skilli, spalajace HP ( i to calkiem szybko ) oraz masowy root. Jesli na SK i ta druga postac wejda Binding + Silence to moga sie pakowac.

Ale zeby nie bylo offtopu to zaglosuje na DA - jedyna postac, ktora moze COKOLWIEK zdzialac w tym zestawieniu.

PS : taki maly ss dla Ameno -> Link


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 13, 2006, 03:00:41 pm »
PO pierwsze to zdjecie z C2 lub C1 nie wiem. Po drugie ten OL byl nabuffowany.Po trzecie bez jaj gdyby OL byl tak dobra postacia do PvP to by kazdy bral ta postac. Ale tak nie jest. OL jest jedna z najrzadszych postaci na offie :|