Witaj
Gość

Wątek: Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?  (Przeczytany 4075 razy)

  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 13, 2006, 03:21:36 pm »
Taa... Zwlaszcza w C3 nikt go nie bierze, bo po co? To ze umie "leczyc" CP, posiada serie debufow, mass root, itp to nic... W mas PvP to cienias, no nie? :roll:


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2006, 05:57:44 pm »
Cytat: Ameno
Po trzecie bez jaj gdyby OL byl tak dobra postacia do PvP to by kazdy bral ta postac.


Misiu i widzisz jak ty mało wiesz,OLków nie ma tylu co sztyleciaży czy magów z jednego prostego powodu,OL to postać którą na wyższych lvlach cholernie trudno expić,to raz.Dwa,OL nie jest łatwą postacią do opanowania w PvP a co za tym idzie gro pseudo mastachów daje sobie siana kiedy widzi że cuś im nie idzie tak jak powinno i nie ogarniają ilości i stlylów walki OLka.Po co się męczyć skoro można wziąć takiego SpSa lub TH i opierać swoją gre na schemacie F1,F2,F3 GG.
[


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 13, 2006, 09:10:54 pm »
Ameno:
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=3945
tam masz przedstawione statsy OL z c3 retail :wink:
OL ma naprawde duzo skilli ktorych uzywa w PvP i nie jest postacia łatwą do prowadzenia, postac wymaga sporego wysilku zeby dobic na wysoki lvl i dlatego niewiele osob wybiera go na offic :?


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 15, 2006, 02:13:03 pm »
Ale zeby wygrac ten OL musi umiec grac :mrgreen:  I zalezy czy to bedzie na reitalu czy na privie bo czesto na privach OL jest zbugowany...POZDR :D


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2006, 05:04:01 pm »
Ja chcę napisać tylko jedno: nie ma być magów tak? Summonerzy i nawet orkowie szamani czy chcecie czy nie SĄ magami. Jeżeli oni mogą brać udział w walce, to Necro również (bo rozumiem że chodzi wam o typowych nukerów). Necro jest postacią,która miałaby szanse pomóc - anchor, summony, death spike, curse: death link.

Cord przytoczyłeś słowa co do necro, czy walczy mieczami. OL owszem, może walczyć mieczami ale z powodu swoich drainów mógłby używać laski. Tak samo laga=większy m atk. więc seale OLa mogłyby lepiej wchodzić.
www.linezeus.gr

Feanore lvl 52+






  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 23, 2006, 04:33:29 am »
taa ja bym nie wybral zadnej z tej postaci wziol bym elven eldera shake  rzadzi  
+heal i  nie ma nikt szans   chce ktos urzyc skila szybki sleep i juz nie ma skilka ostatnio mnie  elven elder pojechal  on 72lvl ja he76  :)
Nick You
Cp Vodkadrinkers



  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 1

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2006, 04:53:15 pm »
bierz bishopa :) a tak na serio to chyba najlepsze bylo by DA SwS wielce aprucz sing nie zdziala inna droga BD ktory pomugl by lepiej TK tez nie glupio z wzgledu na leczenie a leczenie to +
nick: GOGETTOPL
rasa : Mroczny elf
klasa : Blade Dancer

nick: volvereyne
ras


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2006, 06:41:22 pm »
Cytat: gogetto
bierz bishopa :) a tak na serio to chyba najlepsze bylo by DA SwS wielce aprucz sing nie zdziala inna droga BD ktory pomugl by lepiej TK tez nie glupio z wzgledu na leczenie a leczenie to +


Wedlug mnie SwS wiele bardziej by pomogl niz BD ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Kogo wzi[color=red]ąć[/color] za wsparcie TK, DA, SWS ?
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 26, 2006, 04:14:15 pm »
a wedluk mnie o wiele wiele wiele wiecej tk by pomug :P jak by jeszcze kubik leczoncy dziala poprawnie to kumpel z party mial bym darmowe lezczenie auto do tego :P wruce do waszej kłótni :P o ol musze poprzec reszte ol to masakrator jak zrobi dobra kombinacie na odpowiednia klase to pi zdizol kazdy wi ze ma od huja seali kazdy inny i zaleznie od przeciwnika robi ruzne kombinacie i zabija wszystko :P chociasz ja osobiscie uwazam ze warcry nietylko z nazwy jest lepszy od ol :P jak dla mie warcry bardizje zondzi nisz ol
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P