Witaj
Gość

Wątek: Swordsinger czy Hawkeye  (Przeczytany 1442 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Swordsinger czy Hawkeye
« dnia: Luty 08, 2006, 06:37:50 pm »
W ziwazku z nowym serverem L2-Paradise ktory ma powstac niedlugo. :) Zastanawiam sie nad wyborem postaci :) w gre wchodzi Hawkeye lub Swordsinger? Przewaga jest taka, ze SwS juz gralem a HE jeszcze nie :lol: Chcialbym abyscie mi pomogli :) co do wyboru, zawsze lepiej sie spytac bardziej doswiadczonych graczy nie? :wink:


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Swordsinger czy Hawkeye
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2006, 08:24:29 pm »
SwS ze względu na to, że już nim grałeś może Ci się znudzić. A He na full buffie to postać stworzona pod PvP. Kosmiczne crytyki bardzo szybko strzela, a do tego super wyglada.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 2

Swordsinger czy Hawkeye
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2006, 08:31:53 pm »
Ale HE jest drogi w utrzymaniu. Ja mając emi 10 k ssc starczalo mi na nie całą godzine expienie :P Ogólnie łucznicy są drodzy w utrzymaniu. Ale jeśli chodzi o mass pvp na full bufie od sws, propheta to niszczy wszystko.
Knowledge Reigns Supreme Over Nearly Everyone


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Swordsinger czy Hawkeye
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 08, 2006, 08:34:44 pm »
Bierz HE...


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Swordsinger czy Hawkeye
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2006, 08:44:26 pm »
Cytat: Dymek69
Ale HE jest drogi w utrzymaniu. Ja mając emi 10 k ssc starczalo mi na nie całą godzine expienie :P Ogólnie łucznicy są drodzy w utrzymaniu. Ale jeśli chodzi o mass pvp na full bufie od sws, propheta to niszczy wszystko.
MImo drogich kosztów utrzymania wybiore HE,  Lepiej placic wiecej i grac kims dobrym niz miec kupe kasy i byc zbaijanym przez pierwszego lepszego gracza :D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Swordsinger czy Hawkeye
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2006, 09:14:53 pm »
Lepiej se BD pograj niz SwS. :lol:
Nigdy nie jest tak zle zeby nie moglo byc gorzej!!
OGame Uni 10!


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

Swordsinger czy Hawkeye
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 10, 2006, 05:04:44 pm »
A wedlug mnie powinnes zagrac SwS. Znajac zycie na tym servku jest/bedzie full HE. I przez to ci sie szybciej znudzi niz postac ktora moze juz grales  ale ktorej bedzie malo na servku, :mrgreen: