Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117155 razy)

  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 15, 2011, 04:57:38 pm »
na ru offie zapewno bylo to samo a ludzi gra duzo wiecej niz gralo :)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 15, 2011, 05:02:46 pm »
f2p ma przywrocic graczy na serwery a ci co placili do tej pory za ta przyjemnosc powinni sie cieszyc a nie plakac, zalosne
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 15, 2011, 05:06:33 pm »
f2p ma przywrocic graczy na serwery a ci co placili do tej pory za ta przyjemnosc powinni sie cieszyc a nie plakac, zalosne
Ja bym się tam cieszył, nie dość, że za darmo to mnóstwo świeżego mięcha armatniego do zabijania

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 15, 2011, 05:09:02 pm »
To nie z powodu l2p ludzie placza.


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 15, 2011, 05:17:49 pm »
Problem w tym, że nie wiadomo jak to zorganizują.
Chronos i Naia fizycznie będą NA. Innova serwery będą w EU. Co do serwerów innova wszystko jest jasne - system z ruoffa.
Ale chronos i naia pozostają w niepewności:
1. Czy będą mogli transferować na serwery innovy? - prwdopodobnie nie. Ale bez przepływu graczy sprawy się tylko pogorszą.
2. Czy będą f2p?- zapowiadana hybryda jest mocno niedookreślona. Jeżeli nie bedzie f2p wiele osób quitnie. Jeżeli bedzie f2p też wiele osób quitnie. Jeżeli otwarte bedą transfery to wiele osób opuści naię. Jeżeli transfery nie bedą otwarte to wiele osób zrobi rerolla na nowe serwery.
Jak widać wszystko wskazuje, że naia padnie. Jedynym ratunkiem byłoby - model hybrydowy opłat + ochrona anty soft na zreorganizowanej naji >> model innovy. A chyba nikt nie czuje takiej możliwości, żeby ta zapowiadana nowość była lepsza. Także naia ma złe przeczucia, chronos trochę mniej.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 15, 2011, 06:14:04 pm »
wedlug mnie powinno byc tak:
- naia i chronos sa f2p, tak jak inne serwery innovy
- innova stawia na poczatek 5 nowych serwerow miedzynarodowych, jednak do wyboru sa rozne wersje jezykowe
- transfery z naia i chronos na serwery innovy dostepne po zalozmy roku, zeby nowe serwery mogly troche podgonic stare
- w miare przybywajacych ludzi - otwieranie nowych serwerow
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 15, 2011, 06:51:30 pm »
Transferów nie będzie nigdy. Tak samo jak było z Lineage 2 SEA. To są oficjalne info a NCwest nie odda klientów innovie ( co zresztą zostało potwierdzone, bodajże przez Sace ). Inne firmy, inni klienci, inna administracja itd.. tylko gra ta sama, chociaż nie do końca bo L2 NA/EU nie ma wszystkiego w grze.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 15, 2011, 07:12:15 pm »
f2p ma przywrocic graczy na serwery a ci co placili do tej pory za ta przyjemnosc powinni sie cieszyc a nie plakac, zalosne

ludzie się wkurwili nie dlatego ze naia może będzie f2p ale dlatego ze przenoszą serwer do USA, co oznacza ping 200-250 i w dłuższej perspektywie czas USA w grze. Jestem ciekaw czy gracze z ru off by sie cieszyli gdyby nagle 80% graczy miało ping 250 i olimpiadę 1am-7am, a siege o 4 rano.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 15, 2011, 07:40:15 pm »
f2p ma przywrocic graczy na serwery a ci co placili do tej pory za ta przyjemnosc powinni sie cieszyc a nie plakac, zalosne

ludzie się -_-' nie dlatego ze naia może będzie f2p ale dlatego ze przenoszą serwer do USA, co oznacza ping 200-250 i w dłuższej perspektywie czas USA w grze. Jestem ciekaw czy gracze z ru off by sie cieszyli gdyby nagle 80% graczy miało ping 250 i olimpiadę 1am-7am, a siege o 4 rano.
Tutaj sie z toba zgodze. Masz racje tez to teraz zauwazylem sam kiedys chcialem spróbować grac na offie i roznica w "opóźnieniu" postaci miedzy eu a us byla spora. Ludzie maja prawo byc wku.. Ale z drugiej strony... Czy to nie gracze doprowadzili do takiego stanu te wszystkie serwery? Czy to nie oni botowali, radarowali ) i nikt nie przychodzil świeży. Mniej graczy = mniej kasy to chyba jasne. Po prostu koreance sie wku... na ncw bo zrobili gowno z tej gry a innova sobie całkiem dobrze radzi i wciaz przyciaga ludzi. I temu serwery leca do US zeby zrobic miejsce innovie.

Ciekawe czy sprawa z tymi pingami, siegami, oly bylaby do wygrania w sadzie. Przeciez niby to zakladajac postac decydujemy w jakich godzinach bedziemy miec eventy a tutaj robia nam takiego psikusa.

EDIT: A co do pinga na ruskim, na prawde ich serwery sa wybredne i czesc ludzi(ja) ma takie lagi ze naet sie na siege zone nie ruszysz. Na l2.ws z podobna iloscia osob na serwie nie mam takiego problemu ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2011, 07:42:11 pm wysłana przez Nervoson »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 15, 2011, 07:47:39 pm »
Ludzie maja prawo byc wku.. Ale z drugiej strony... Czy to nie gracze doprowadzili do takiego stanu te wszystkie serwery? Czy to nie oni botowali, radarowali ) i nikt nie przychodzil świeży. Mniej graczy = mniej kasy to chyba jasne.

dobry zart

Ciekawe czy sprawa z tymi pingami, siegami, oly bylaby do wygrania w sadzie. Przeciez niby to zakladajac postac decydujemy w jakich godzinach bedziemy miec eventy a tutaj robia nam takiego psikusa.

w żadnym mmorpg twoje konto i to co na nim masz nie jest twoja własnością a firmy, oni jedynie dają ci możliwość korzystania z tego i mogą w każdej chwili zlikwidować konto lob zrobić z nim cokolwiek, tak jest w ncsoft/wow/ jak i inova.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 15, 2011, 08:15:12 pm »
z tymi pingami na ru to właśnie zalezy. Część ma ok, część jak odpali Battle pinga ma ok, a inni z i bez mają drobne/większe lagi.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 15, 2011, 08:15:43 pm »
Ludzie maja prawo byc wku.. Ale z drugiej strony... Czy to nie gracze doprowadzili do takiego stanu te wszystkie serwery? Czy to nie oni botowali, radarowali ) i nikt nie przychodzil świeży. Mniej graczy = mniej kasy to chyba jasne.

dobry zart
To wina ncsoftu ze botowaliscie? ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 15, 2011, 08:35:36 pm »
Ludzie maja prawo byc wku.. Ale z drugiej strony... Czy to nie gracze doprowadzili do takiego stanu te wszystkie serwery? Czy to nie oni botowali, radarowali ) i nikt nie przychodzil świeży. Mniej graczy = mniej kasy to chyba jasne.

dobry zart
To wina ncsoftu ze botowaliscie? ;)

nie, ale to nie wina botowania ze gra jest w takim stanie jakim jest. Przyczyn jest wiele, łącznie z powstaniem serwerów inova, co spowodowała b duży odpływ graczy rosyjskich. Gdyby ncsoft zrobił f2p 2 lata temu zamiast sprzedać licencje inova to teraz byś miał 9 serwerów ncsoft po 2k osob tak jak ma inova.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 15, 2011, 08:50:47 pm »
3k + bardziej ; p

2k to biedny online, właśnie póki co bardziej pasujący do NCsoftu niż ru offa.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 15, 2011, 08:55:53 pm »
3k + bardziej ; p

2k to biedny online, właśnie póki co bardziej pasujący do NCsoftu niż ru offa.

odlicz sklepy+ boxy i będziesz miał ok 2k.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 15, 2011, 10:30:10 pm »
odlicz sklepy i boxy na ofie i będziesz mieć online 500-600 ; p

BTW w GoD online mneijszy na ru offie, bo sklepów dużo mniej i boxów mniej.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 15, 2011, 10:59:53 pm »
odlicz sklepy i boxy na ofie i będziesz mieć online 500-600 ; p

BTW w GoD online mneijszy na ru offie, bo sklepów dużo mniej i boxów mniej.
I ceny szotów są kosmiczne XD
A tak wracając do tematu te ruch NCsofu ma na celu jedno zlikwidowanie lineage 2 p2p. NOwy serwer amerykański ewidentnie jest serwerem który będzie dogorywał, aż zniknie :D Zresztą item shop był od zawsze w l2 widać to było w zangielszczeniach. Nazwy i opisy itemów były i są cały czas w angielskim kliencie :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 16, 2011, 06:14:32 pm »
Chyba powoli trzeba sie przyzwyczajć do muśli ze juz po NCwest _Naia_ a szkoda bo szmat czasu wsadzony a tu taki klops będzie,powiem szczerze ze wacham sie czy zaczynać od nowa na EU serverach,pewnie zaczne ale jak 1 tydzien mnie nie wciągnie znaczy ze juz za stary jestem na te pierdoł.Poza tym Diablo 3 niedługo i niewidzie jak GOD ma wyjść obronna ręka w tym starciu.Oczywiscie to opinia z perspektywy zioma bez con grupy.
Poza tym trwa to tak cholernie długo jeszcze z 1 miech czekania ....
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2011, 06:17:20 pm wysłana przez WiLdEcaRd »
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 17, 2011, 02:15:13 pm »
Ktoś ma jakieś info o przybliżonej dacie otwarcia tych serwerów ?
Oficjalne info to że serwery wstaną jak god na eu wejdzie ....
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2011, 02:18:21 pm wysłana przez SoWhat »

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 17, 2011, 02:52:14 pm »
Ktoś ma jakieś info o przybliżonej dacie otwarcia tych serwerów ?
Oficjalne info to że serwery wstaną jak god na eu wejdzie ....
2Miechy
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 17, 2011, 03:59:09 pm »
no nie do konca, pisalo ze koniec listopada wiec max 1,5miecha ale mam nadzieje ze wczesniej postawia jakies PTSy.

Slyszalem tez ze sporo ludzi z ruoffa i l2.ws ma zamiar sie przeniesc (nasze pt na l2.ws tez sobie juz odpuscilo w oczekiwaniu na f2p i startujemy tam juz w pelnym skladzie) wiec moze byc calkiem ciekawie, fajnie by bylo tylko ustalic jak juz bedzie jakies info na ktory serw sie wszyscy wbijamy zeby to byla taki nasz Burning Legion z mocnym polskim community bo gdzies sie trzeba flejmowac przecierz.
retired


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 17, 2011, 04:03:21 pm »
no nie do konca, pisalo ze koniec listopada wiec max 1,5miecha ale mam nadzieje ze wczesniej postawia jakies PTSy.

Slyszalem tez ze sporo ludzi z ruoffa i l2.ws ma zamiar sie przeniesc (nasze pt na l2.ws tez sobie juz odpuscilo w oczekiwaniu na f2p i startujemy tam juz w pelnym skladzie) wiec moze byc calkiem ciekawie, fajnie by bylo tylko ustalic jak juz bedzie jakies info na ktory serw sie wszyscy wbijamy zeby to byla taki nasz Burning Legion z mocnym polskim community bo gdzies sie trzeba flejmowac przecierz.

jak chcesz sie flejmowac po polsku to idz na polski serwer, a co do przenosin z serwerow prywatnych to w ogole nie powinno to dziwic, nastaja ciezkie czasy dla low rate privow ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 17, 2011, 04:05:40 pm »
no drama = no l2
poza tym kto ci powiedzial ze bedzie polski serwer na 100% , wielokrotnie bylo wspomninane ze to ma byc lokalizacja a nie serwer
retired


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 17, 2011, 04:09:14 pm »
"As the Darkest Days of Autumn impend... Lineage II arises" jesień kończy się dopiero w drugiej połowie grudnia, a idąc jeszcze dalej "the Darkest Days of Autumn" można interpretować jako przesilenie zimowe (czyli 22.12) :P ...tak mówi ,moja szklana kula na baterie..


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 17, 2011, 07:06:16 pm »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬