Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117174 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #225 dnia: Październik 23, 2011, 05:41:18 pm »
Uważaj jak chcesz :) Ja jestem pewien swojego a czas i tak pokaże kto miał rację ;) Tu masz słownikową definicją samego słowa "lokalizacja" bez dodatkowych przyimków, bo jestem pewien że chodziło im o to słowo ;)
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2566311
to sformulowanie ktore wkleiles jest zle jesli mowa o grze, jesli by ci chodzilo o umieszczenie serwerow to by bylo ok ale slowo lokalizacja ogolnie jesli chodzi o oprogramowanie komputerowe jest stosowane jako jezyk w jakim dany program jest  :D

szanse na utworzenie polskiego serwa sa raczej male a przetlumaczenie gry jak juz wprowadzaja polski support jest raczej uklonem w kierunku graczy
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 05:45:41 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #226 dnia: Październik 23, 2011, 05:49:55 pm »
Dobra nie bubajmy ;d Zakład o 10kk na eu że nie przetłumaczą na polski ? ;>
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #227 dnia: Październik 23, 2011, 07:24:10 pm »
Dobra nie bubajmy ;d Zakład o 10kk na eu że nie przetłumaczą na polski ? ;>
od razu napewno nie ale z czasem, kto wie... :) jak bedzie duze zainteresowanie ze strony polakow to moze sie pokusza o polska wersje (obstawiam ze wiekszosc i tak by na niej nie grala bo czytanie pokemonskich nazw jak np. 'napiersnik cesarskiego krzyzowca' przekracza granice zdrowego rozsadku  :P)
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #228 dnia: Październik 23, 2011, 07:36:30 pm »
Nie wymiguj się ;d Teraz Ty się tłumaczysz od "selfowned" ? :D Dawaj moje 10 baniek ! :D
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #229 dnia: Październik 23, 2011, 07:37:03 pm »
Dobra nie bubajmy ;d Zakład o 10kk na eu że nie przetłumaczą na polski ? ;>
od razu napewno nie ale z czasem, kto wie... :) jak bedzie duze zainteresowanie ze strony polakow to moze sie pokusza o polska wersje (obstawiam ze wiekszosc i tak by na niej nie grala bo czytanie pokemonskich nazw jak np. 'napiersnik cesarskiego krzyzowca' przekracza granice zdrowego rozsadku  :P)
Chyba "Imperialnego krzyżowca"

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #230 dnia: Październik 23, 2011, 07:39:12 pm »
To jest fantasy nie real wiec nawet moga byc rekawice swiatlosci rydzyka i curse natanka ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #231 dnia: Październik 23, 2011, 07:57:57 pm »
Przeraża mnie myśl o tych wszystkich pro gamerach z prywaciaków próbujących swoich sił na offie. Każda normalność offa będzie traktowana jako imba bug. @_@


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #232 dnia: Październik 23, 2011, 08:03:07 pm »
tacy na szczęście odpadną zaraz na 85. Selekcja neo kid privów będzie oplbrzymia i większości odbędzie się w ciągu pierwszego miesiąca. Potem  pr0 ownerzy  pójdą podbijać nowego priva Gracia final.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #233 dnia: Październik 23, 2011, 08:14:31 pm »
Jeśli chodzi o spolszczenie to napewno większość by nie chciała spolszczenia lokacji, skilli, itemów itp. Natomiast opisy q jakaś tam fabuła pewnie, że tak. Jednak pewnie będzie jakiś support PL dla mnie wystarczy xd. Serwera PL też pewnie nie będzie, więc fajnie by było gdyby to polacy sprawowali władze na serwie/serwach i kazdego polaka brać za sojusznika nie wroga nr. 1. Wiadomo wygląda jak niemożliwe jednak nawet politycy przestają po sobie tak jeździć, zaczynają czuć wartość jaką jest byc polakiem :D Podnosi się u nas kultura a kiedy to dojdzie i do lineageowców to nie wiem :D Dlatego jak najwięcej informacji o god trzeba sobie przekazywać jak najwięcej osób ściągnąć i ownić i się szanować. Pięknie jeśli wszystkie zamki na danym serwie byłyby  polskie i jeśli ktoś by odbił polski zamek w poczuciu obowiązku byłoby im pomóc nie interesie xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: f2p
« Odpowiedź #234 dnia: Październik 23, 2011, 08:17:07 pm »
Nie rozumiem czemu zakładacie, że wszyscy gracze z privów to jakieś neo kidy. Ja grałem w l2 tylko na privach, bo szkoda mi było kasy na officiala. Co prawda nie dorównywały one do pięt offowi, sam bym grał od dawna na ruskim, gdyby nie to, że moja znajomość języka rosyjskiego ogranicza się do słowa "сука". Nie powinniście pakować wszystkich do jednego worka.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #235 dnia: Październik 23, 2011, 08:19:05 pm »
nowe serwery będą zlokalizowane prawdopodobnie w Rosji.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #236 dnia: Październik 23, 2011, 08:24:20 pm »
Nie rozumiem czemu zakładacie, że wszyscy gracze z privów to jakieś neo kidy. Ja grałem w l2 tylko na privach, bo szkoda mi było kasy na officiala. Co prawda nie dorównywały one do pięt offowi, sam bym grał od dawna na ruskim, gdyby nie to, że moja znajomość języka rosyjskiego ogranicza się do słowa "сука". Nie powinniście pakować wszystkich do jednego worka.

Niektorzy nie znają rosyjskiego, a graja. Zaznajomić się z cyrylicą to 30 minut  :)
Nawiązując jeszcze do tych privów - oczywiście, że wielu prywaciaków to lol gamerzy ale nie wszyscy.
Otwarcie takiego offa dla wszystkich jest zajebistą okazją właśnie dla tych ludzi żeby zasmakowali prawdziwej gry. Ja dopiero po przekonaniu się do ruoffa zacząłem sobie pluć brodę, że nie poszedłem tam wcześniej. Na prywatach NIC nie działa poprawnie i brakuje wspólnej gry.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #237 dnia: Październik 23, 2011, 09:33:20 pm »
nie przesadzajcie , na bank nowi gracze i wielu co nie zna angielskiego chetnie zagra na polskim kliencie

@mef
raczej "kirys krzyżowca imperium"

nowe serwery będą zlokalizowane prawdopodobnie w Rosji.
skad te wnioski? brak oficjalnego info na obecna chwile a wykupienie serwera w holandi czy niemczech nie rozni sie za bardzo od wykupienia serwera w rosji
retired


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #238 dnia: Październik 23, 2011, 09:41:18 pm »
A co z Frostem? Będzie przeszukiwał mój dysk kiedy mu się tylko będzie podobało?



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #239 dnia: Październik 23, 2011, 09:47:57 pm »
miejmy nadzieje ze tak :)
retired


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #240 dnia: Październik 23, 2011, 09:50:22 pm »
No to teraz czekamy na płacz interludowcow ze frost to zło :P Nikt Ci nie karze włączać gry.


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #241 dnia: Październik 23, 2011, 09:55:15 pm »
Czasem na terytorium EU takie praktyki są zakazane? Jeśli tak, to może faktycznie serwery będą w Rosji :P



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #242 dnia: Październik 23, 2011, 09:59:51 pm »
Tylko czekam az zakaża grzebania palcem w dupie :> Jeszcze troche i o tym sami nie bedziemy mogli zdecydowac ;)Trzeba bedzie zlozyc odpowiednie podanie do UG wraz ze zdjeciem palca i sami wiecie czego.... ;)


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: f2p
« Odpowiedź #243 dnia: Październik 23, 2011, 10:23:48 pm »
Czasem na terytorium EU takie praktyki są zakazane? Jeśli tak, to może faktycznie serwery będą w Rosji :P

Gameguard jest podobnym rootkitem co frost, jakoś gg używa się też w eu...
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #244 dnia: Październik 23, 2011, 10:53:44 pm »
odpalajac gre zgadzasz sie na skan wiec jest to legalne , nie chcesz nie musisz odpalac gry - a tak przynajmniej 95% botow i radarow bedzie banowane
retired


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #245 dnia: Październik 23, 2011, 11:33:51 pm »
Jeśli chodzi o spolszczenie to napewno większość by nie chciała spolszczenia lokacji, skilli, itemów itp. Natomiast opisy q jakaś tam fabuła pewnie, że tak. Jednak pewnie będzie jakiś support PL dla mnie wystarczy xd. Serwera PL też pewnie nie będzie, więc fajnie by było gdyby to polacy sprawowali władze na serwie/serwach i kazdego polaka brać za sojusznika nie wroga nr. 1. Wiadomo wygląda jak niemożliwe jednak nawet politycy przestają po sobie tak jeździć, zaczynają czuć wartość jaką jest byc polakiem :D Podnosi się u nas kultura a kiedy to dojdzie i do lineageowców to nie wiem :D Dlatego jak najwięcej informacji o god trzeba sobie przekazywać jak najwięcej osób ściągnąć i ownić i się szanować. Pięknie jeśli wszystkie zamki na danym serwie byłyby  polskie i jeśli ktoś by odbił polski zamek w poczuciu obowiązku byłoby im pomóc nie interesie xD
Masz fantazje trzeba przyznać

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: f2p
« Odpowiedź #246 dnia: Październik 24, 2011, 08:11:26 am »
Czasem na terytorium EU takie praktyki są zakazane? Jeśli tak, to może faktycznie serwery będą w Rosji :P
Zakazane są, jeśli są wykonywane bez zgody właściciela. Po zalogowaniu wyskakuje CI okienko z Terms of Agreement i za każdym uruchomieniem gry wyrażasz zgodę na GameGuarda, Frosta, czy co tam sobie jeszcze wymyślą. A to, że 99,99% ludzi klika "Yes" bez czytania czy tez zrozumienia, to już ich problem.

A wracając do problemu lokalizacji.
Śmieszą mnie do rozpuku aptekarskie tłumaczenia i próby udowadniania kto ma rację. Prawda jest taka, że z tego zdania nie wiadomo tak na prawdę czy chodzi o lokalizację serwerów czy zlokalizowanie oprogramowania (klientów).
Słowniki nie zawsze oddają to o co autorowi chodziło w wypowiedzi, a i każde słowo może mieć różne znaczenie w danym kraju/języku. A w danej wypowiedzi i tak znaczyć zupełnie coś innego :)
Ja jedynie wnioskuję o polskim supporcie (cokolwiek to znaczy). A czy mają na myśli GMów polskojęzycznych, czy też Błękitną Linię tego nie wiadomo. Zapewne strona będzie w języku polskim, aby umożliwić dostęp do gry większej ilości graczy. Może z tego samego powodu przetłumaczą klienta na polski. Przetłumaczyli na rosyjski i im wyszło. Mogą iść tym samym śladem. Ale wątpię w "polskie" serwery. Może będzie tak, że na jednym serwie da się grać z każdej wersji językowej przetłumaczonego klienta. Kto wie.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #247 dnia: Październik 24, 2011, 10:10:21 am »
Dobra nie bubajmy ;d Zakład o 10kk na eu że nie przetłumaczą na polski ? ;>
od razu napewno nie ale z czasem, kto wie... :) jak bedzie duze zainteresowanie ze strony polakow to moze sie pokusza o polska wersje (obstawiam ze wiekszosc i tak by na niej nie grala bo czytanie pokemonskich nazw jak np. 'napiersnik cesarskiego krzyzowca' przekracza granice zdrowego rozsadku  :P)
Chyba "Imperialnego krzyżowca"

WTS meteor shower
WTS prysznic meteorów?
Piszę poprawnie po rusku.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #248 dnia: Październik 24, 2011, 10:34:25 am »
Dobra nie bubajmy ;d Zakład o 10kk na eu że nie przetłumaczą na polski ? ;>
od razu napewno nie ale z czasem, kto wie... :) jak bedzie duze zainteresowanie ze strony polakow to moze sie pokusza o polska wersje (obstawiam ze wiekszosc i tak by na niej nie grala bo czytanie pokemonskich nazw jak np. 'napiersnik cesarskiego krzyzowca' przekracza granice zdrowego rozsadku  :P)
Chyba "Imperialnego krzyżowca"

WTS meteor shower
WTS prysznic meteorów?
bardziej 'deszcz'  :oops:
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #249 dnia: Październik 24, 2011, 10:50:46 am »
Dzieci z privowo " Jak to nie mogę go zabić przez ścianę???WTF?, czemu nie mogę skopiować adeny co za zal serwer. Czy coś tu działa poprawnie jak na privie, bo tam było lepiej bo miałem 100kkk p ataku. Na moim oficjalnym privie ten mob dawał 1kk expa,a tu tylko 10k co za bug..." Myślę ze po 3 dniach dzieci wrócą gdzie ich miejsce, a przynajmniej ta część określaną mianem "dzieci neo".

Najlepiej jak tylko będą suportowac w języku polskim a klient będzie po angielsku, z drugiej strony niektóre tłumaczenia na rosyjski tez muszą śmiesznie brzmieć a jakoś im to nie przeszkadza.Poza tym zawsze można nie zmieniać z english na polski jeśli będzie taka opcja.
Mam nadzieje ze jednak serwery postawia w Niemczech, a nie w Rosji. Za dużo zapchanych węzłów po drodze i czasem lagi są zbyt duże