Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 118065 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: f2p
« Odpowiedź #250 dnia: Październik 24, 2011, 11:01:53 am »
Już nie róbcie z graczy grających na privach takich idiotów.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #251 dnia: Październik 24, 2011, 12:18:23 pm »
Nikt nie generaluzuje ale dużo jest takich osób ;) Tym bardziej na High rate'ach zmodyfikowanych na star warsy.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 24, 2011, 12:51:34 pm »
Już nie róbcie z graczy grających na privach takich idiotów.
tu nie chodzi raczej o ludzi z low ratowych privow na ptsowych plikach (chociaz tam tez trafiaja sie rozne asy), ale bardziej o graczy l2j-ow, gdzie ich postac "ołni", a jak zaczna grac na godzie to ilosc i jakosc zmian ich zszokuje
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 24, 2011, 01:35:00 pm »
true and sad, zwlaszcza jesli sa to gracze z serverow l2-joke x20 - x100+++. Ich postac tam owni, a na officialu sa inne realia gry. Support odgrywa role jakas i bez niego sie nie uciagnie.
Sam nagralem sie na x15 i x20 z bufferem i wiem jak tam imba wszystko jest w porownaniu do ptsowych plikow l2.ws i official, gdzie kazdy odgrywa jakas role w grze grajac swoja klasa na low rate.


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: f2p
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 24, 2011, 02:04:23 pm »
Innova nie tylko zasłynęła z modelu f2p ale i z tego ze servery stoją tam gdzie docelowa grupa graczy jest ru, przetłumaczenie gry na ru i saport by GM tez ru.
Nie ma co interpretować słów Innova , a jedynie mieć nadzieje ze nie obniża standardów które sami sobie wyznaczyli na ruserverach "Dedicated servers will be provided, with the game being localized in several stages and supported in the following language formats: English, German, French, Polish and Turkish."
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #255 dnia: Październik 24, 2011, 02:10:11 pm »
true and sad, zwlaszcza jesli sa to gracze z serverow l2-joke x20 - x100+++.
(...)
Support odgrywa role jakas i bez niego sie nie uciagnie.

I właśnie w tym może być problem na początku. Ludzie przyzwyczajeni do solowania będą siedzieć jako DD solo, support solo - bo po co komu dodatkowa osoba w pt do zbierania dropu. W efekcie i jedni i drudzy quitną bardzo szybko.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: f2p
« Odpowiedź #256 dnia: Październik 24, 2011, 11:45:53 pm »
true and sad, zwlaszcza jesli sa to gracze z serverow l2-joke x20 - x100+++.
(...)
Support odgrywa role jakas i bez niego sie nie uciagnie.

I właśnie w tym może być problem na początku. Ludzie przyzwyczajeni do solowania będą siedzieć jako DD solo, support solo - bo po co komu dodatkowa osoba w pt do zbierania dropu. W efekcie i jedni i drudzy quitną bardzo szybko.

Oczywiście, ludzie quitują z serwera ze względu na to, że muszą drop podnosić. Wróżenie z dupy na temat tego co zrobią gracze z privów to wasza specjalność... Wywyższajcie się dalej pod niebiosa.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #257 dnia: Październik 25, 2011, 08:36:04 am »
Jest troszke inaczej niz piszesz, a wlasciwie to wiekszosc graczy, ktorzy  zaczynali na l2j x15 / x20 z bufferem i mana potkami nie bedzie sie moglo odnalezc na serverach typu EU ( te co powstana). To znaczy ze przyjda zobacza ze nie maja szans z ludzmi, ktorzy potrafia grac na low rate, wiedza co to system Cp, i jak go dobrze wykorzystac.
Nie zapominajmy o tym ze God przyniesie bardzo duzo zmian, ktore nie beda przyjazne dla interludowcow, czy nawet tych z finala i beda marudzic ze to zmienili i tamto i tez quit.
Roznica jest miedzy x1 a x15+(gracze z l2joke) bardzo duza, wiem bo probowalem grac na ru offie, ale cyrlic mnie odrzucillo.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #258 dnia: Październik 25, 2011, 09:52:42 am »
true and sad, zwlaszcza jesli sa to gracze z serverow l2-joke x20 - x100+++.
(...)
Support odgrywa role jakas i bez niego sie nie uciagnie.

I właśnie w tym może być problem na początku. Ludzie przyzwyczajeni do solowania będą siedzieć jako DD solo, support solo - bo po co komu dodatkowa osoba w pt do zbierania dropu. W efekcie i jedni i drudzy quitną bardzo szybko.

Oczywiście, ludzie quitują z serwera ze względu na to, że muszą drop podnosić. Wróżenie z dupy na temat tego co zrobią gracze z privów to wasza specjalność... Wywyższajcie się dalej pod niebiosa.

Zaje bisty strzał w kolano, właśnie dyskutujesz z gościem, który sam gra na privach może i na retku też kiedyś grał, ale to nie ma znaczenia. Ci co grają na ru, z wyjątkiem pojedyńczych osób mają na to -_-'(cenzura ... mają to gdzieś). ludzie z na/eu prawie w ogóle się tu nie wypowiadają więc jak zwykle przychodzą ludzie co nie mają o czymś pojęcia (ludzie z privów lub ludzie, którzy w ogóle nie grają w L2) i piszą głupoty. Taki krótki komentarz dotyczący problemu. Zwróć uwagę, że sami na siebie jedziecie (mówię o graczach z prywatnych serwerów), a potem idzie flame na ludzi z retka, że się wywyższają. Nic dziwnego, że większość community L2 ma takie zdanie o graczach z privów  (czyt. sami macie takie zdanie o sobie)  skoro sami nie wiecie co się dzieje czyli sami siebie nie szanujecie czyli sami chcecie być tak traktowani.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 10:16:29 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #259 dnia: Październik 25, 2011, 12:31:39 pm »
czytam  to forum od dłuższego czasu i aż zdecydowałem się na rejestrację żeby odpowiedzieć  :D

odkąd istnieje L2 istnieją stereotypy dotyczące graczy priv i off- ten z priva to złodziej i tępak a ten z offa to super gość i gracz

jak zwykle ze stereotypami , najczęściej jest inaczej

ja gram w L2 od c1 i jak 90 % graczy zaczynałem od priv- po tułaczce po kilku serwerach, wipach, zamknięciach itp  od  sierpnia 2006 gram na offie,  oczywiście z przerwami- wiadomo , że każdy co jakiś czas musi odpocząć od L2, ale ta gra ma to w sobie , że każdy wraca- gdzieś tam pół roku w Conanie, , kilka miesięcy w Aionie, WAR,  czy teraz RIFT i znów po kilku-nastu miesiącach wraca się do L2
mogę więc jednocześnie nazwać się i graczem privów i offa  :D

a teraz ad rem:
dyskusja o wyższości jednych na drugimi jest zupełnie jałowa- gracz z priva może być bardzo dobrym graczem, a ten z offa tragicznym i oczywiście na odwrót- żaden nie jest lepszy czy gorszy- dopóki oczywiście zachowuję się kulturalnie i wie o czym pisze. Fakt- ten z priva może napisać coś co jest totalną bzdurą dla gracza z offa ( kwestia działań danego skila itp) , ale jeśli zaznaczy w wypowiedzi , że to tak dział u niego na privie to ok- gorzej jeśli przekonuje wszystkich , że to on ma rację  :D. Tak generalnie - każdy dobry gracz  z priva z czasem przechodzi na offa , bo to stanowi dla niego wyzwanie, chęć sprawdzenia się. Dobry gracz to tez taki , który jeśli czegoś nie wie to pyta - l2 co jakiś czas się zmienia , wystarczy kilkanaście miesięcy przerwy i gra okazuję się bardzo inna od tej poprzedniej, można wiec czasami czegoś nie wiedzieć- wtedy wystarczy zapytać i gra się dalej.
Nie ma tych najmądrzejszych- nie raz widziałem tych best Pr0, którzy składali się jak muchy przy jakimś graczu o którym nikt nie słyszał  :)
Co do wypowiedzi na forum wystarczy zachować kulturę, a z drugiej strony mieć coś do napisania.

Jak wspomniałem wcześniej, czytam od dość dawna to forum i jest tu sporo osób, których wypowiedzi czyta się z przyjemnością, bo coś wnoszą do tematu- większości nie znam ( poza orlokiem , z którym byłem dawno temu w klanie  :D ), ale konkretny i rzeczowy post trafia się tu często, stad tez zaglądam do tego forum - jak tylko wracam do L2  :D


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 25, 2011, 01:02:50 pm »
Jak dawno nie było dyskusji privy vs reszta świata :D aż się stare czasy na forum przypomniały :D

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #261 dnia: Październik 25, 2011, 01:42:08 pm »
Sam spotkałem kilku ogarniętych graczy z privów jednak po pierwsze są to osoby z low ratów, po drugie są dobre i ogarnięte tylko w danej kronice ( najczęściej nieaktualnej ) bądź są ogarnięte w bugach które w rzeczywistości działają inaczej co przyjdzie im zweryfikować po starcie na offie tak jak mi kiedyś, gdzie okazało się że nawet moby są bardziej wymagające, trzeba na prawdę patrzeć na ich skille i resisty. I dużo osób rzeczywiście szybko się odnajdzie w nowej kronice na offie, jeżeli ich nie przerazi fakt że kasy nie starcza nawet na shoty a co dopiero na gear, trzeba używać craftu i spoila. A pvp jest o wiele inne niż na privie.  Mowa tu jednak (gdybyście czytali poprzednie posty ze zrozumieniem) o ludziach z modyfikowanych high rate'ów gdzie poprawnie działają tylko tekstury. Takich czeka zagłada, choć przez pierwsze miesiące będą skutecznie trollować i uprzykrzać życie.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #262 dnia: Październik 25, 2011, 02:33:08 pm »
Mowa tu jednak (gdybyście czytali poprzednie posty ze zrozumieniem) o ludziach z modyfikowanych high rate'ów gdzie poprawnie działają tylko tekstury.

oj z tymi teksturami to nie do końca ;p
ludzie, ktorzy graja na high rate i tak w wiekszosci sie nie zainteresuja offem


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #263 dnia: Październik 25, 2011, 04:46:49 pm »
Sam spotkałem kilku ogarniętych graczy z privów jednak po pierwsze są to osoby z low ratów, po drugie są dobre i ogarnięte tylko w danej kronice ( najczęściej nieaktualnej ) bądź są ogarnięte w bugach które w rzeczywistości działają inaczej co przyjdzie im zweryfikować po starcie na offie tak jak mi kiedyś, gdzie okazało się że nawet moby są bardziej wymagające, trzeba na prawdę patrzeć na ich skille i resisty. I dużo osób rzeczywiście szybko się odnajdzie w nowej kronice na offie, jeżeli ich nie przerazi fakt że kasy nie starcza nawet na shoty a co dopiero na gear, trzeba używać craftu i spoila. A pvp jest o wiele inne niż na privie.  Mowa tu jednak (gdybyście czytali poprzednie posty ze zrozumieniem) o ludziach z modyfikowanych high rate'ów gdzie poprawnie działają tylko tekstury. Takich czeka zagłada, choć przez pierwsze miesiące będą skutecznie trollować i uprzykrzać życie.
I napisal to koles ktory na ruoffie wbil TH 74(?) bo 3 profy pewnie nawet nie zrobiles. Dobrze Cie pamietam. Pojawiles sie nawet tutaj na forum z nienacka bo twoj quit trwał hmmm? 1.5 roku jak nic :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #264 dnia: Październik 25, 2011, 07:05:31 pm »
TH 75 quit 6miechów wbiłem 82. Zresztą mówisz tylko o TH, gram cały czas na innych postaciach. Na forum jestem od ~c4. To nie pierwsze konto. I grałem więcej na offie / ruoffie niż na privach, więc tak.. doskonale mnie znasz.

Zresztą coś się tak pobudził, że musisz offtopować na moją osobę ? Uraziłem ? :(
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2011, 07:07:43 pm wysłana przez r3ni »
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #265 dnia: Październik 25, 2011, 07:25:25 pm »
wejdzie GOD i tak wszyscy bedą nobami, nawet ci co grają na RU, a gracze z privow bedą mieli tą przewage ze EU bedzie to świezy server a priv players wiedzą jak grac na takich serverach :D


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #266 dnia: Październik 25, 2011, 07:28:48 pm »
Byłem graczem low ratów, potem mid teraz grywam na high rate. Zamierzam iść na f2p. Próbowałem wracać na low raty, ale po pewnym czasie staje się to zbyt nurzące. Teraz off zapewnia pewną stabilność gry i nie będę musiał gonić, wręcz robić z expienia pracy żeby tylko zdążyć się wykoksać zanim pół serwera odejdzie gdzie pvp zostaną na oly i siege,a będę mógł ze znajomymi się nagrać bez forsowania się. Już czuje ten rat race, w którym kiedyś kochałem brać udział... :D Dla takich jak ja barierą będzie taki grind chyba, że w l2 naprawdę tylko się zmieniło żeby móc czerpać jeszcze z tej gry tyle przyjemności.
L2jotowców nie zabije gracz offa czy low ratów, lecz moby które będzie musiał pokonać, a raczej ich ilość. Albo bedzię miał z tego przyjemność, bądź znów sie do tego przyzwyczai... Jeśli nie to da życie tym paru serwerom które zostaną
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #267 dnia: Październik 25, 2011, 07:37:00 pm »
Exp pre 85 jest teraz tak przyjemny i szybki że sobie bez problemu poradzicie ze znajomymi :) farma zacznie się po 85 a właściwie w okolicach 90. Więc mimo wszystko będzie się dało nawiązać kontakt z duża ilością graczy i casuale może zaczerpną czegoś więcej niż nużący exp ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #268 dnia: Październik 25, 2011, 07:43:52 pm »
wejdzie GOD i tak wszyscy bedą nobami, nawet ci co grają na RU, a gracze z privow bedą mieli tą przewage ze EU bedzie to świezy server a priv players wiedzą jak grac na takich serverach :D
:o to zes dowalil  :shock:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: f2p
« Odpowiedź #269 dnia: Październik 25, 2011, 07:47:40 pm »
Gracze z oficjalnych serverów nie potrafia nic poza zabijaniem trylionów mobów. :beksa:
cashed out


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #270 dnia: Październik 25, 2011, 07:58:47 pm »
Więc pt opłaca się tworzyć pod aweaking class od razu?:D Ponoć można potem mieć w pt po 7 osób czy od początku po 7? Czy w ogóle to nie prawda?:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #271 dnia: Październik 25, 2011, 08:03:06 pm »
od poczatku jest 7, tak tworzysz pod awakening


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #272 dnia: Październik 25, 2011, 08:14:41 pm »
na jakiej zasadzie awaking bedzie dzialac? Te skile co mam do 3 prof zostaja w przebudzeniu zmienione w te z aweking? czyli war -> tyrr war?
itd? ktos to testowal, i jak to dziala? Ja probuje ogarnac RU PTS ale nie wiem gdzie co naciskac i skad wziąć 1 2 i 3 profe... Nie chce mi sie szukac juz dzis moze jutro poszukam.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #273 dnia: Październik 25, 2011, 09:06:38 pm »
Gracze z oficjalnych serverów nie potrafia nic poza zabijaniem trylionów mobów. :beksa:


Dobrze ze chociaż nasze const ogarniało na PvP ^^
Przypomniała mi się wieczna wojna w dziale lancera jak donk z ryjkiem ciskali się o ilość zabitych mobów  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #274 dnia: Październik 25, 2011, 09:07:10 pm »
na jakiej zasadzie awaking bedzie dzialac? Te skile co mam do 3 prof zostaja w przebudzeniu zmienione w te z aweking? czyli war -> tyrr war?
itd? ktos to testowal, i jak to dziala? Ja probuje ogarnac RU PTS ale nie wiem gdzie co naciskac i skad wziąć 1 2 i 3 profe... Nie chce mi sie szukac juz dzis moze jutro poszukam.
z choinki sie urwales? milion razy bylo juz to tlumaczone. Jaki PTS? przeciez live jest ...
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+