Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117177 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 01, 2011, 09:41:33 pm »
Z tego co ja zrozumiałem to na us serwach nie bedzie opcji premium acc.

Swoja drogą wiara że ncsoft west czegoś nie spieprzy po 7 latach nieustannego faila jest zadziwiająca ;)

będzie PA, dokładnie tak samo jak z inova. Kiedy myślę o failach ncosft i failach inova to bardziej pasuje mi gra z ncsoft niz inova.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 01, 2011, 09:46:15 pm »
nie bedzie PA , beda tylko booster packi
Cytuj
Q: Aren't there premium, VIP, or similar account types?
A: No, everyone plays for free, and we consider all of our players VIPs! If you are looking for additional gameplay benefits, some convenience items, vanity items, and premium packs are available for purchase in the L2 Store.

podsumowujac
a) chcesz dalej bocic, rangerowac i ownic swoja wybotowana full epic postacia 85/80/80/80 na gameguardzie ale na serwerach zlokalizowanych w USA -> stay na chronosie albo move razem z naia
b) chcesz zaczac od nowa na czystym (w miare) serwerze z frostem i miec serwer w europie -> zaczekaj na serwery innovy

czyli dla kazdego cos milego
retired


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 01, 2011, 09:46:38 pm »
Z tego co ja zrozumiałem to na us serwach nie bedzie opcji premium acc.

Swoja drogą wiara że ncsoft west czegoś nie spieprzy po 7 latach nieustannego faila jest zadziwiająca ;)

będzie PA, dokładnie tak samo jak z inova. Kiedy myślę o failach ncosft i failach inova to bardziej pasuje mi gra z ncsoft niz inova.

Lineage® II: Goddess of Destruction™ becomes truly free later this year. Experience the large-scale castle sieges, clan wars, and head-to-head Olympiad competition that made Lineage II famous. "Truly free" means no separate account types or blocked game content—everyone is treated like a VIP!

ja to rozumiem w ten sposób że będą tylko itemki na bust vitality w shopie bez opcji PA na stałe, no ale pożyjemy zobaczymy. fajnie że w końcu coś robią i ludzie będa mieli wybór miedzy innovą a ncsoftem.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 01, 2011, 09:52:25 pm »
nie bedzie PA , beda tylko booster packi
Cytuj
Q: Aren't there premium, VIP, or similar account types?
A: No, everyone plays for free, and we consider all of our players VIPs! If you are looking for additional gameplay benefits, some convenience items, vanity items, and premium packs are available for purchase in the L2 Store.

podsumowujac
a) chcesz dalej bocic, rangerowac i ownic swoja wybotowana full epic postacia 85/80/80/80 na gameguardzie ale na serwerach zlokalizowanych w USA -> stay na chronosie albo move razem z naia
b) chcesz zaczac od nowa na czystym (w miare) serwerze z frostem i miec serwer w europie -> zaczekaj na serwery innovy

czyli dla kazdego cos milego

kiepska propaganda, obecnie nie masz szans botowac dłużej na chronos/naia, dostaniesz bana
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: f2p
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 01, 2011, 09:57:49 pm »
To tym bardziej nie ma co tam wracac... ze niby ludzie maja zaczynac od zera (grajac bez bota) z ludzmi ktorzy botuja od parunastu lat :) ?
Nie dziekuje ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #330 dnia: Listopad 01, 2011, 09:58:41 pm »
Jeżeli nie będzie PA to trochę failowo. Właśnie ta opcja na ruoffie mnie się podobała ^^'
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #331 dnia: Listopad 01, 2011, 10:03:18 pm »
A to przypadkiem nie jest tak, że nie ma co sugerować się informacjami podawanymi przez NCSoft, że tak samo będzie na serwerach prowadzonych przez Innova?

Bo jakoś osobiście nie wyobrażam sobie innego systemu ekonomii dla RU OFFa i EU OFFa.

A to co tam NCSoft planuje zrobić na NA/EU to już tam ich sprawa.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #332 dnia: Listopad 01, 2011, 10:04:32 pm »
To tym bardziej nie ma co tam wracac... ze niby ludzie maja zaczynac od zera (grajac bez bota) z ludzmi ktorzy botuja od parunastu lat :) ?
Nie dziekuje ;p

85 ile zajmuje? 3-4tygodnie. Co jest lepsze, zaczynać na starym serwerze z częścią graczy 85 czy brać udział w wyścigu szczurów i po 3-4tygodniach walczyć vs 85++ lvl samemu mając 80?

Jeżeli nie będzie PA to trochę failowo. Właśnie ta opcja na ruoffie mnie się podobała ^^'

przeczytaj dokładnie http://www.lineage2.com/gd/play-your-way.html

Cytuj
Q: Aren't there premium, VIP, or similar account types?
A: No, everyone plays for free, and we consider all of our players VIPs! If you are looking for additional gameplay benefits, some convenience items, vanity items, and premium packs are available for purchase in the L2 Store.

prawdopodobnie itemy dające czasowe bonusy do exp/sp czyli to samo co PA.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #333 dnia: Listopad 01, 2011, 10:16:27 pm »
85 ile zajmuje? 3-4tygodnie. Co jest lepsze, zaczynać na starym serwerze z częścią graczy 85 czy brać udział w wyścigu szczurów i po 3-4tygodniach walczyć vs 85++ lvl samemu mając 80?
nie wszyscy graja zeby byc w top10 jak Alarion - wiec w takiej sytuacji wole zaczac od zera , a walczyc sie zdarzalo nie raz 76 vs 80+ i sie wygrywalo , na l2.ws gdzie tez zaczynalismy od zera bylo bardzo fajnie. Pamietaj ze te postacie co maja na ofie juz 85/80/80/80 beda szybko bic do 99/99/80/80 wiec i tak majac 80 bedziesz gnojony przez 99 z tym ze na nowym serwerze w sumie masz jakies nawet znikome szanse, chronos i naia takich szans juz nie daja.
retired


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #334 dnia: Listopad 01, 2011, 10:20:25 pm »
Najlepsza zabawa :) A Monzu dalej swoją anty-innova propagandę prowadzi nic o nich nie wiedząc ;d Mam doświadczenie kilku lat z NCwest i już nigdy im nie zaufam podczas gdy Innova podczas 2 lat imponuje mi na każdym kroku, dla mnie wybór jest oczywisty.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: f2p
« Odpowiedź #335 dnia: Listopad 01, 2011, 10:21:35 pm »
imho "premium packs" to są runki na xp i sp (30% i 50%) co dają te 30% czy 50% (zależy jakie się kupi) ale do bazowego xp czyli masz z runami bonus do xp: base xp +30%/+50% + vit  (oczywiście można kupić rune na xp lub na sp albo te dwie - zależy jak chcesz,  i trwają max 7 dni...)

ps. z tego co pamiętam nie opłacało się ich kupować bo drogie i mało dają ...
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #336 dnia: Listopad 01, 2011, 10:23:50 pm »
prawdopodobnie itemy dające czasowe bonusy do exp/sp czyli to samo co PA.

no własnie "prawdopodobnie", jakby nie mogli dokładnie napisać co i jak, wyglada to troche tak że na siłę starają się odróżnić od systemu płatności innovy a skończy się na tym że beda dokładnie takie same. Ciekawe jak to wygląda w korei, może ncsoft skopiuje system koreański (co w związku z przenoszeniem dużej części zarządzania serwisu l2 us do korei nie byłoby takie dziwne).


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #337 dnia: Listopad 01, 2011, 10:46:35 pm »
85 ile zajmuje? 3-4tygodnie. Co jest lepsze, zaczynać na starym serwerze z częścią graczy 85 czy brać udział w wyścigu szczurów i po 3-4tygodniach walczyć vs 85++ lvl samemu mając 80?
nie wszyscy graja zeby byc w top10 jak Alarion - wiec w takiej sytuacji wole zaczac od zera , a walczyc sie zdarzalo nie raz 76 vs 80+ i sie wygrywalo , na l2.ws gdzie tez zaczynalismy od zera bylo bardzo fajnie. Pamietaj ze te postacie co maja na ofie juz 85/80/80/80 beda szybko bic do 99/99/80/80 wiec i tak majac 80 bedziesz gnojony przez 99 z tym ze na nowym serwerze w sumie masz jakies nawet znikome szanse, chronos i naia takich szans juz nie daja.
Darth, mając 80 będziesz gnojony przez byle przebudzoną 85
Mam screena z początku jak wszedł GoD gdzie arimasem na DV wyciąłem całe party ludzi under 85
I żeby nie było, że się chwale tylko daje przykład jaki przebudzenie daje na tle tych nie przebudzonych

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #338 dnia: Listopad 01, 2011, 11:01:28 pm »
łeee :< ja chce PA na naia : ( premium packi niech se wsadzą :}


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #339 dnia: Listopad 01, 2011, 11:08:00 pm »
Roli nie rób lipy ;p Chodź na EU :P
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #340 dnia: Listopad 01, 2011, 11:10:04 pm »
Panie : D nie lubie "nowych" serwerów. Chociaż jak zakładałem konto na ru to jeszcze zamków nie było zdobytych ;p i jakoś się grało.
Wszystko się rozstrzygnie jak będzie więcej info, na razie to nędza z naszą wiedzą na temat planów NCsoflu i innovy :|
edit tzn. szczegółów dotyczących ich planów.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #341 dnia: Listopad 01, 2011, 11:38:36 pm »
Win bardzo prosty:
ping 200+ a np 30 to jest różnica.
 Pomijam że imbecyle z NCWest moga wam zrobić US timezone...to dopiero byłaby zwała.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #342 dnia: Listopad 02, 2011, 12:38:36 am »
masz rację, jeżeli zmienią timezone to jak najbardziej gra tam wg mnie mija się z celem.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #343 dnia: Listopad 02, 2011, 01:24:08 am »
Nie na początku jednak z czasem jestem przekonany że zmienią.

Jednak zmusiłbym się do ponownego (ostatniego) startu od nowa, w GoD to na prawdę nie jest trudne. A gra bez botów, rangerów, w nowej kronice na nieukształtowanym serwerze jest piękna ;) I napawa optymizmem na wiele lat dobrej zabawy :) No i innova > NCwest.. jednak wszyscy mają urobioną opinię o NCwest i nie jest ona zbyt pochlebna.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #344 dnia: Listopad 02, 2011, 07:42:35 am »
Win bardzo prosty:
ping 200+ a np 30 to jest różnica.
 Pomijam że imbecyle z NCWest moga wam zrobić US timezone...to dopiero byłaby zwała.

od tego żeby ping był mały jest battel ping, timezone ma zostać EU, czy to zmienią kiedyś to nikt tego nie wie. Jakbym miał 20lat to pewnie bym się cieszył ze mogę zacząć od 0 na nowym serwerze, teraz mi się już po prostu nie chce. Dopóki naia będzie w euro time mój klan zostaje.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #345 dnia: Listopad 02, 2011, 08:01:33 am »
pytanie z innej beczki: ktos wspomnial ze exp od 0 do 85 w godzie to 3-4 tygodnie i teraz chce wiedziec czy macie na mysli exp z PA czy bez?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #346 dnia: Listopad 02, 2011, 08:09:54 am »
Cytuj
Yes. When Goddess of Destruction launches, current players will remain on their current servers. Additional servers will be added to accommodate the influx of new players and returning former players. After launch, if you decide to resettle your character to another server, you will be able to purchase a character transfer.

optymisci, chyba ze licza na graczy z ameryki pd


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #347 dnia: Listopad 02, 2011, 09:08:25 am »
pytanie z innej beczki: ktos wspomnial ze exp od 0 do 85 w godzie to 3-4 tygodnie i teraz chce wiedziec czy macie na mysli exp z PA czy bez?
z pa
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #348 dnia: Listopad 02, 2011, 09:56:58 am »
pytanie z innej beczki: ktos wspomnial ze exp od 0 do 85 w godzie to 3-4 tygodnie i teraz chce wiedziec czy macie na mysli exp z PA czy bez?
z pa
Teraz jak już ogarniam  co i jak w GoDzie się robi to i w tydzień dało by rade ale to przy high lvl supporcie, pustych spotach i dostępie do różnych postaci jak np. WL do fogu a potem min 4 osoby do seeda

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #349 dnia: Listopad 02, 2011, 10:20:28 am »
pytanie z innej beczki: ktos wspomnial ze exp od 0 do 85 w godzie to 3-4 tygodnie i teraz chce wiedziec czy macie na mysli exp z PA czy bez?
z pa
Teraz jak już ogarniam  co i jak w GoDzie się robi to i w tydzień dało by rade ale to przy high lvl supporcie, pustych spotach i dostępie do różnych postaci jak np. WL do fogu a potem min 4 osoby do seeda

czyli 2-3tygodnie na wbicie 85 na naia przy przeważnie pustych spotach dla graczy poniżej 85 czy walka o każdego moba na serwerach gdzie wszyscy zaczynają od 1lvl?

To czy jesteś na tope czy nie to decyduje w 80% sprzęt. Samo wbicie lvl jest łatwe. Zdobycie sprzętu, epikow jest znacznie trudniejsze. Prosty przykład, gdzie szybciej można zdobyć baiuma, na nowym serwerze gdzie masz 3k graczy i raptem baium co 5dni czy na naia gdzie można kupić baiuma za 500kk a antharasa za 1.5kkk adena.

Wybicie się na naia jest znacznie łatwiejsze niż na serwerze który zaczyna od 0, w god exp do 85 trwa znacznie krócej niz to było wcześniej, a o sprzęt jest o wiele łatwiej w tym epiki. I tak osoba zaczynająca od 1lvl na naia będzie raptem o te 2-4 tygodnie do tylu w porównaniu do 85lvl ponieważ każdy w god zaczyna farmic armory/bronie  R95/99 od zera.
 Na nowym serwerze zawsze znajdzie sie kto kto gra od ciebie więcej i stać go żeby wydać więcej $ na adene niż ciebie, a Bedze takich osób sporo.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.