Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117981 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #350 dnia: Listopad 02, 2011, 10:36:14 am »
pytanie z innej beczki: ktos wspomnial ze exp od 0 do 85 w godzie to 3-4 tygodnie i teraz chce wiedziec czy macie na mysli exp z PA czy bez?
z pa
Teraz jak już ogarniam  co i jak w GoDzie się robi to i w tydzień dało by rade ale to przy high lvl supporcie, pustych spotach i dostępie do różnych postaci jak np. WL do fogu a potem min 4 osoby do seeda

czyli 2-3tygodnie na wbicie 85 na naia przy przeważnie pustych spotach dla graczy poniżej 85 czy walka o każdego moba na serwerach gdzie wszyscy zaczynają od 1lvl?

To czy jesteś na tope czy nie to decyduje w 80% sprzęt. Samo wbicie lvl jest łatwe. Zdobycie sprzętu, epikow jest znacznie trudniejsze. Prosty przykład, gdzie szybciej można zdobyć baiuma, na nowym serwerze gdzie masz 3k graczy i raptem baium co 5dni czy na naia gdzie można kupić baiuma za 500kk a antharasa za 1.5kkk adena.

Wybicie się na naia jest znacznie łatwiejsze niż na serwerze który zaczyna od 0, w god exp do 85 trwa znacznie krócej niz to było wcześniej, a o sprzęt jest o wiele łatwiej w tym epiki. I tak osoba zaczynająca od 1lvl na naia będzie raptem o te 2-4 tygodnie do tylu w porównaniu do 85lvl ponieważ każdy w god zaczyna farmic armory/bronie  R95/99 od zera.
 Na nowym serwerze zawsze znajdzie sie kto kto gra od ciebie więcej i stać go żeby wydać więcej $ na adene niż ciebie, a Bedze takich osób sporo.
To sobie graj na nai od zera z kosmicznym pingiem (sorry kupisz sobie bp) z gospodarką która będzie ok 6 miechów przystosowywała się realiów goda (zupełnie inny drop kasy, nowe rodzaje broni itp) a my sobie zaczniemy na nowych żywych serwerach gdzie gospodarka będzie od początku godowa nie będzie przez pary miechów właścicieli zamków które można zrobić na wysokich lvlach.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #351 dnia: Listopad 02, 2011, 10:42:49 am »
imba quote incoming
pytanie z innej beczki: ktos wspomnial ze exp od 0 do 85 w godzie to 3-4 tygodnie i teraz chce wiedziec czy macie na mysli exp z PA czy bez?
z pa
Teraz jak już ogarniam  co i jak w GoDzie się robi to i w tydzień dało by rade ale to przy high lvl supporcie, pustych spotach i dostępie do różnych postaci jak np. WL do fogu a potem min 4 osoby do seeda

czyli 2-3tygodnie na wbicie 85 na naia przy przeważnie pustych spotach dla graczy poniżej 85 czy walka o każdego moba na serwerach gdzie wszyscy zaczynają od 1lvl?

To czy jesteś na tope czy nie to decyduje w 80% sprzęt. Samo wbicie lvl jest łatwe. Zdobycie sprzętu, epikow jest znacznie trudniejsze. Prosty przykład, gdzie szybciej można zdobyć baiuma, na nowym serwerze gdzie masz 3k graczy i raptem baium co 5dni czy na naia gdzie można kupić baiuma za 500kk a antharasa za 1.5kkk adena.

Wybicie się na naia jest znacznie łatwiejsze niż na serwerze który zaczyna od 0, w god exp do 85 trwa znacznie krócej niz to było wcześniej, a o sprzęt jest o wiele łatwiej w tym epiki. I tak osoba zaczynająca od 1lvl na naia będzie raptem o te 2-4 tygodnie do tylu w porównaniu do 85lvl ponieważ każdy w god zaczyna farmic armory/bronie  R95/99 od zera.
 Na nowym serwerze zawsze znajdzie sie kto kto gra od ciebie więcej i stać go żeby wydać więcej $ na adene niż ciebie, a Bedze takich osób sporo.
Odnoszę wrażenie, że wielu ludzi faktycznie musi być TOP aby czerpać przyjemność z grania  :D
Imo nawet nie trzeba znajdować się w czołówce serwa.
Sam start jest mało istotny. W L2 zajebiści są ci którzy najdłużej grają bez quitowania. Taka ot moja skromna opinia.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #352 dnia: Listopad 02, 2011, 10:50:10 am »
To sobie graj na nai od zera z kosmicznym pingiem (sorry kupisz sobie bp
)

Co oznacza kosmiczny ping?? 1k+++, więcej polaków gra na chronosie niż naia obecnie i nie narzekaj na ping.

z gospodarką która będzie ok 6 miechów przystosowywała się realiów goda (zupełnie inny drop kasy, nowe rodzaje broni itp) a my sobie zaczniemy na nowych żywych serwerach gdzie gospodarka będzie od początku godowa nie będzie przez pary miechów właścicieli zamków które można zrobić na wysokich lvlach.

co to właściwie oznacza? bo nikt tego chyba nie zrozumiał co napisałeś? Niby dlaczego naia będzie się przystosowywać 6 miesięcy do realiów god? Co takiego się zmienia ze naia potrzebuje aż 6 miesiecy gdy nowy serwer ma to juz 1 dnia.

Zamki będą zdobyte już po 2-4tygodniach, zależy od terminu siege, nie ma żadnych dużych zmian w zdobywaniu zamków.


Odnoszę wrażenie, że wielu ludzi faktycznie musi być TOP aby czerpać przyjemność z grania  :D
Imo nawet nie trzeba znajdować się w czołówce serwa.
Sam start jest mało istotny. W L2 -_-' są ci którzy najdłużej grają bez quitowania. Taka ot moja skromna opinia.

++, sam mam postać bez "top" sprzętu i bez wszystkich epikow i z OE skillami na max +11 i to mi nie przeszkadza grac i mieć fun.

« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2011, 10:52:56 am wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #353 dnia: Listopad 02, 2011, 11:04:29 am »
nie wiem o co sie tu spierać, tak naprawde bedą 4 opcje gry w l2.

1) stare serwery ncsoft - dla ludzi którym nie chce się zaczynać od zera, chcą mieć łatwiej (znajomi na high lvlu etc), nie przeszkadza troche większy ping, nie lubią frosta.
2) nowe serwery ncsoft - dla ludzi którzy chcą zacząć od zera ale na serwie ncsoftu (tych pewnie bedzie najmniej)
3) nowe serwery eu innovy - dla ludzi ktorzy chcą zacząć od zera, nie chcą grać z dużym pingiem, są zmęczeniu ncsoftem, odpowiada im frost zamiast GG.
4) stare serwery ru innovy - dla Alariona ;)

dla każdego coś miłego i w każdej opcji zapewne ludzie będą mieli fun z gry. :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #354 dnia: Listopad 02, 2011, 12:17:21 pm »


czyli 2-3tygodnie na wbicie 85 na naia przy przeważnie pustych spotach dla graczy poniżej 85 czy walka o każdego moba na serwerach gdzie wszyscy zaczynają od 1lvl?

To jest największa wada nowego serwera, bo priv dziecarnia musi odpaść dopiero po paru tyg/miesiącach, żeby zobaczyć prawdziwy online serwera i mieć wolne pierwsze spoty.

To czy jesteś na tope czy nie to decyduje w 80% sprzęt. Samo wbicie lvl jest łatwe.

Nie takie łatwe jak myślisz. Do 90 idzie w miarę fajne, potem jednak trzeba usiąść i swoje przyfarmić. Wprawdzie na wojnie nei da się zdelevelować, ale traci się pełny %, a nie okrojony, jak było kroniki wstecz. No i sam lvl idzie dosyć wolno ; p  Jednak wiadomo, w końcu ludzie wbijają 99 i wtedy liczy się tylko sprzęt i ew OE skilli


Zdobycie sprzętu, epikow jest znacznie trudniejsze. Prosty przykład, gdzie szybciej można zdobyć baiuma, na nowym serwerze gdzie masz 3k graczy i raptem baium co 5dni czy na naia gdzie można kupić baiuma za 500kk a antharasa za 1.5kkk adena.

Po pierwsze, to moja dobra rada: sprzedawaj Baiuma i zwykłego zakena póki coś wart, bo po miesiącu spadną cenową mocno i dalej pewnie jeszcze bardziej. W cenie jest póki co: Antek, Valdek, Blessed Zakken. AQ to można na farmę sobie założyć, no i daggerzy w sumie muszą mieć nadal.

Po drugie na nowym serwerze epików nie będzie miał nikt i tyle... Antka i valdka przed full 99 CC raidem nie zobaczą. Czyli albo wszyscy albo nikt ; p

Wybicie się na naia jest znacznie łatwiejsze niż na serwerze który zaczyna od 0, w god exp do 85 trwa znacznie krócej niz to było wcześniej, a o sprzęt jest o wiele łatwiej w tym epiki. I tak osoba zaczynająca od 1lvl na naia będzie raptem o te 2-4 tygodnie do tylu w porównaniu do 85lvl ponieważ każdy w god zaczyna farmic armory/bronie  R95/99 od zera.

Nie do końca. Dam ci cynk ( i innym weteranom ofa) skupujcie atri stony i elemental crystals, póki nie odbiją cenową w górę. U nas poszły już dwukrotnie w górę, a nie zapowiada się, by stanęło na tym.

Tak samo każdy kozak, co ma full OE skilli, dostanie dużo itemów na reenchant skilli. Ja dostałem prawie 600 itemów. Na nowym serwerze ludzie nie będą mieć więcej jak ~~50-100, bo codexów będą mieć tyle co pierwsze osoby z oly wyciągną + z dropa pojedyncze sztuki. Ale to tak czy siak, każdy tego nei będzie miał na nowym serwerze. 

Na nowym serwerze zawsze znajdzie sie kto kto gra od ciebie więcej i stać go żeby wydać więcej $ na adene niż ciebie, a Bedze takich osób sporo.

Jakby nie było debili na starych serwerach, co widząc szansę na wbicie pierwszemu 99 i zrobioeniu pierwszemu hero, nie zakupią adeny i nie będą farmić po 34h na dobę. U nas w klanie mamy takei jednostki też.

Na nowym serwerze wyścig szczurów będzie kosmiczny. Sytuacja się ustabilizuje gdzieś 2-3 miesiące później. Wtedy będzie można ocenić, czy serwer jest w miarę ok, czy to jednak będzie nie wypał (pod kątem comunity, polityki itd.)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #355 dnia: Listopad 03, 2011, 11:23:09 am »
Czy na Awaking będzie możliwość gry krasnalem-healerem ? Lub zrobienie iss enchantera na kamalolu ? Widzałem filmiki z healerem krasnalem tylko nie wiem za bardzo czy już można nim grać czy poprostu na Harmony.Na harmony Judicator dostaje skill na 83 lvl.Czy w takim razie można nim grać na mainie czy ta klasa zostaje po staremu na ostatniej subie ?


Odp: f2p
« Odpowiedź #356 dnia: Listopad 04, 2011, 08:43:22 am »
Po pierwsze to nie dzial God.
Po drugie gdybys poszukal znalazl bys odpowiedz na to pytanie.
Po trzecie 5% za spam.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #357 dnia: Listopad 04, 2011, 08:47:50 am »
Czy na Awaking będzie możliwość gry krasnalem-healerem ? Lub zrobienie iss enchantera na kamalolu ? Widzałem filmiki z healerem krasnalem tylko nie wiem za bardzo czy już można nim grać czy poprostu na Harmony.Na harmony Judicator dostaje skill na 83 lvl.Czy w takim razie można nim grać na mainie czy ta klasa zostaje po staremu na ostatniej subie ?
Na ruoffie tylko postacie które miały 75+ dostały możliwość przebudzenia się na jaką klasę chcą
Widzę tylko 2 opcje na eu
Innova wprowadzi itemek na zmianę klasy przy przebudzeniu za $$
Lub
W którymś update dadzą taką możliwość

Cytat: Montezuma
Zamki będą zdobyte już po 2-4tygodniach, zależy od terminu siege, nie ma żadnych dużych zmian w zdobywaniu zamków.
NPC nie mają przypadkiem 90+ jak na fortecach? bo jeśli tak to GG, po miesiącu może zdobędą  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #358 dnia: Listopad 04, 2011, 10:15:49 am »
Montezuma, nie widziałeś jeszcze "siły" nowej bramy na siege, prawda? ; p

miesiąc not enough
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #359 dnia: Listopad 04, 2011, 02:32:15 pm »
Z tego co zauważyłem jest to temat o eu offie gdzie ma wejść GOD.Chcę tam grać healerem więc zadałem pytanie dotyczące tego servera.Gdzie tu widzisz spam ^^

//Acid -- Spam + recydywa! 10%.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 03:24:29 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #360 dnia: Listopad 04, 2011, 02:43:11 pm »
Z tego co zauważyłem jest to temat o eu offie gdzie ma wejść GOD.Chcę tam grać healerem więc zadałem pytanie dotyczące tego servera.Gdzie tu widzisz spam ^^

Zbliżasz się do poziomu użytkownika "mrow"

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #361 dnia: Listopad 04, 2011, 03:33:16 pm »
lol ^^ nie długo to za samo logowanie się będzie kara ^^


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #362 dnia: Listopad 04, 2011, 04:21:21 pm »
nie, nauczcie się używać mózgu przy korzystaniu z forum.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #363 dnia: Listopad 04, 2011, 07:15:48 pm »
Ktoś pytał jak szybko można w GoD wbić lvl, wątpię ze pytał o te stojące już, a o nowe które dopiero będą.Dlatego nie ma co brać pod uwagę, jak ktoś pisze tydzien-2 i ma od 0-85.Na nowym serwerze będzie to czas raczej nie możliwy do zrealizowania, chyba ze masz party które 24h na dobę koksają. Przez "wyścig szczurów" spoty będą zbyt zapchane by tak szybko wykoksac...Nie wspominając o dostępie do dobrego taniego sprzętu,oraz wysoko lvlowego supportu na początku


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #364 dnia: Listopad 04, 2011, 07:26:47 pm »
farminie epikow na nowym serwie trudniejsze? plz na l2.ws nowy antek padl szybciej niz na lancerze , bez problemow tez byl sprzet ktorego bys na niskim lvl szukal na lancerze nie wspomne o nai/chronosie, a ze spoty beda pelne - no coz pvp od 10lvl moze byc interesujace, na l2.ws na samym robieniu questa na hsie wbilem 7pk
retired


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #365 dnia: Listopad 04, 2011, 07:31:29 pm »
Proszę nie wyjeżdżaj mi tu z żadnymi privami, a już nie porównuj tego co tam się działo do oficjalnych serwerów...


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: f2p
« Odpowiedź #366 dnia: Listopad 04, 2011, 07:34:17 pm »
farminie epikow na nowym serwie trudniejsze? plz na l2.ws nowy antek padl szybciej niz na lancerze , bez problemow tez byl sprzet ktorego bys na niskim lvl szukal na lancerze nie wspomne o nai/chronosie, a ze spoty beda pelne - no coz pvp od 10lvl moze byc interesujace, na l2.ws na samym robieniu questa na hsie wbilem 7pk

W god wszystko do  low S grade włącznie mozna kupić w sklepie u npc.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: f2p
« Odpowiedź #367 dnia: Listopad 04, 2011, 07:42:42 pm »
farminie epikow na nowym serwie trudniejsze? plz na l2.ws nowy antek padl szybciej niz na lancerze , bez problemow tez byl sprzet ktorego bys na niskim lvl szukal na lancerze nie wspomne o nai/chronosie, a ze spoty beda pelne - no coz pvp od 10lvl moze byc interesujace, na l2.ws na samym robieniu questa na hsie wbilem 7pk
Lancer od samego poczatku byl do tylu z contentem pve ( HB, Antharas, Valakas itp. ) w stosunku do innych serverow ruoffa.  :beksa:
cashed out


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #368 dnia: Listopad 04, 2011, 08:57:31 pm »
I dobrze bo nigdy nie lubiłem tych beznadziejnych antharasow :P
Piszę poprawnie po rusku.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #369 dnia: Listopad 04, 2011, 09:29:52 pm »
Ty insektor w ogóle marudny byłeś często ; p ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #370 dnia: Listopad 04, 2011, 10:06:14 pm »
Proszę nie wyjeżdżaj mi tu z żadnymi privami, a już nie porównuj tego co tam się działo do oficjalnych serwerów...
moze i priv ale na plikach z l2.ru wiec tak nie do konca, co nie zmienia faktu ze jak powstanie kilka konkretnych klanow to i epiki zaczna padac szybko
retired


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #371 dnia: Listopad 04, 2011, 10:19:27 pm »
A ten co zarządzał serwerami, tez był na plikach oficjalnych? LOL człowieku jak ja bym miał ten serwer to bym trzepał na "sprzedażny"kasę jak się da. Poza tym w ogóle po co ja o tym pisze, priv zawsze będzie privem....


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #372 dnia: Listopad 04, 2011, 10:36:56 pm »
ten antek na L2ws to był żart. Biłeś go na Lancerze (chyba) i pamiętasz, jakei cyrki były mimo, że serwer jest dosyć dofarmiony.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #373 dnia: Listopad 05, 2011, 07:48:54 am »
Proszę nie wyjeżdżaj mi tu z żadnymi privami, a już nie porównuj tego co tam się działo do oficjalnych serwerów...
moze i priv ale na plikach z l2.ru wiec tak nie do konca, co nie zmienia faktu ze jak powstanie kilka konkretnych klanow to i epiki zaczna padac szybko
No nie wiem antharas/valakas teraz maja 99lvl :> Po za tym w ogole leca gorzej atri stony w porownaniu do h5, a na l2.ws i tak miałes drop x7.5 wiec... Na 100% nikt nie zrobi antoniusza przez 4 miesiace ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: f2p
« Odpowiedź #374 dnia: Listopad 05, 2011, 09:45:55 am »
A co ma priv do offa.......... zresztą nowe eu będą god a nie h5........

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926