Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 118038 razy)

  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #425 dnia: Listopad 06, 2011, 10:35:39 pm »
Załozylem specjalnie spobie konto aby napisać ten post , wiedz prosze odpowiedzenie na moje pytania. btw nie czytałem tych 17 stron bo widziałem tu posty o wowie itp , a to mnie nie interesuje , i przepraszam jeżeli zadam pytanie na które padła już odpowiedź

1. Kiedy premiera GOD-a w europie (angielskie L2)
2. Jakaś stronka z której będę się dowiadywał o nowościach dotyczących GOD
3. Czy wraz z wystartowaniem GOD w europie wystartują nowe serwery. ( Czyli wszyscy 1 lvl i zabawa od początku) też prosił bym o linka który by mnie informował o tych serwerach (kiedy ruszy itp.)
4. Wszystko o GOD ( skile każdej klasy z opisem , bosy , ogólnie informacje

Może te pytania są dziwne , ale ja sie o GOD dowidzialem dzisiaj , i chciałbym sie czegoś wiecej o tym dowiedzieć.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: f2p
« Odpowiedź #426 dnia: Listopad 06, 2011, 10:38:30 pm »
(...)

Zostaniesz zjedzony przez forumowiczów. Niczym marynarze przez syreny w najnowszych Piratach z Karaibów.

Opcja szukaj nie gryzie.

1) Ch** wie  http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,45886.0.html
2) Ch** wie, ale masz tu forum.  http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,45886.0.html 
3)Tak.   http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,45886.0.html 
4) OPCJA SZUKAJ. OPCJE PODKLEJONE Z http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,292.0.html Goddess of Destruction - Skills (z statystykami!) http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,45557.0.html   http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,45886.0.html
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #427 dnia: Listopad 06, 2011, 10:40:21 pm »
1. hmmm to już mamy 17286382354714572354872684236754 osobe która o to pyta, nie ma daty
2. http://forum.lineage2.com.pl
3. Wątpie
4. trololololo

może jednak przejżyj te strony na prawde nie chce mi sie już flamowac nowych :D


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: f2p
« Odpowiedź #428 dnia: Listopad 06, 2011, 10:50:37 pm »
A mnie zaciekawiła jedna rzecz,widzę tyle spamu a nikt nie dostaje %.Ja za jedno pytanie dostałem %.żałosne....
Kupić Ci chusteczki  ?? :beksa:
January ma rację, a Dusia blefuje.
Jak zostaniesz moja Dusia, to ja zostanę twoim Januarym :D

Pozwoliłem Ci wyjść spod biurka  ??
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #429 dnia: Listopad 06, 2011, 11:02:21 pm »
Aż nie mam siły na flame i trolowanie, idę spać.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #430 dnia: Listopad 07, 2011, 03:13:34 pm »
A mnie zaciekawiła jedna rzecz,widzę tyle spamu a nikt nie dostaje %.Ja za jedno pytanie dostałem %.żałosne....
Kupić Ci chusteczki  ?? :beksa:
January ma rację, a Dusia blefuje.
Jak zostaniesz moja Dusia, to ja zostanę twoim Januarym :D

Pozwoliłem Ci wyjść spod biurka  ??

Jak ty -_-' biurka nie masz....
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 03:57:31 pm wysłana przez TTerrorPropaganda »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #431 dnia: Listopad 07, 2011, 05:02:23 pm »
Załozylem specjalnie spobie konto aby napisać ten post ... nie czytałem tych 17 stron
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #432 dnia: Listopad 07, 2011, 07:57:27 pm »
w jakich godzinach są siege/tw/oly na chronosie a w jakich na naia ?


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #433 dnia: Listopad 07, 2011, 08:21:05 pm »
na naia oly od 18, tw od 20, siege 16 i 20.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: f2p
« Odpowiedź #434 dnia: Listopad 07, 2011, 09:32:41 pm »
Chronos
- TW 3-5 rano,
- Olimpiada - północ - 6 rano
- siege nie pamiętam :)
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #435 dnia: Listopad 07, 2011, 11:19:44 pm »
to jest bardzo przykre, dla osób, co jednak wolą się położyć spać o normalnej godzinie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: f2p
« Odpowiedź #436 dnia: Listopad 07, 2011, 11:26:41 pm »
nom trochę barbarzyńska pora, niestety ja wymiękam ;D
zobaczymy co tam naia pokaże po przejściu na god'a mam nadzieję, że jakiś mały zerk się tam pojawi :}
no i ja ;D zawsze to +1 lol online ^___^

martwi mnie jedynie brak pa :/
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 11:41:40 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #437 dnia: Listopad 08, 2011, 08:04:41 am »
nie takie przykre. Są osoby, które wolą grać po nocach. Dlatego dobrze gdy jest wybór.
Nie macie wrażenia, że oferta f2p nc soft > f2p innova?
A może nie tyle lepsza, co potencjalnie bardziej przyciągająca graczy z privów, farmerów etc.?


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #438 dnia: Listopad 08, 2011, 08:21:54 am »

Nie macie wrażenia, że oferta f2p nc soft > f2p innova?


Czymś muszą nadrabiać te boty i rangery:P


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: f2p
« Odpowiedź #439 dnia: Listopad 08, 2011, 08:34:14 am »
Nie macie wrażenia, że oferta f2p nc soft > f2p innova?
Nie, a Ty masz??
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 08, 2011, 09:03:48 am »
Tak. Jest sporo osób które preferują grę w duo lub małe 3-4 osobowe grupki. W ofercie nc soft byloby im łatwiej ze względu na jednoczesne odpalenie kilku kont. Znam naprawdę dużo osób, które tak grają.
Idąc na serwer innovy musieliby zmienić styl gry i wpisać się w ideę const party, bo inaczej gra byłby ciężka i nieprzyjemna.
Farmerzy od rmt też nie lubią zbierać się w duże grupy. A wszyscy wiedzą, że oni potrafią "zatowarować" rynek w grze.
Napewno będą też tacy, którzy rozważą serwer pod kątem, gdzie by się dało postawić bot traina. Ciekawe jak nc soft na nich zareaguje.
Generalnie f2p nc soft = więcej swobody. I będzie to lepsza oferta o ile nie przełoży się to też na swobodę w botowaniu.
Stworzyli dobrą konkurencyjną ofertę. Wystarczy teraz postawić solidny sprzęt dla serwerów i wyprzedzić innovę przy kolejnych dodatkach (co mogą zrobić jeszcze w tym roku). Czyli zrobili sobie dobre pole manewru, ale też mogą to łatwo zepsuć.
Wystarczy że wpuszczą boty i będą opieszali z update i obsługą serwerów i zaliczą porażkę.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 08, 2011, 09:30:57 am »
NCWEST jest lepsza oferta dla ludzi którzy chcą botowac, używać radarów itp, ale czy to właśnie te programy w głównej mierze nie niszczą tej gry?. Na innowie tez się znajda ludzie z tymi programami, ale będą to jednostki. Bo jak rozpowszechnia za bardzo swoje "zabawki" to mogą zapomnieć o ich używaniu, dlatego będzie ich nie wielu


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: f2p
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 08, 2011, 10:29:21 am »
NCWEST jest lepsza oferta dla ludzi którzy chcą botowac, używać radarów itp, ale czy to właśnie te programy w głównej mierze nie niszczą tej gry?. Na innowie tez się znajda ludzie z tymi programami, ale będą to jednostki. Bo jak rozpowszechnia za bardzo swoje "zabawki" to mogą zapomnieć o ich używaniu, dlatego będzie ich nie wielu

I właśnie między innymi za to wolę serwery od Innovy.


L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 08, 2011, 10:41:38 am »
"Oferta NCsoft"...to brzmi trochę hm...hardcore. hahaha
Ludzie pouciekali z NC bo nie dało się grać w żadnej grupie bo wszyscy botowali,rangerowali itd. Aspektów pve i pvp zwichniętych przez programy było tak wiele że NC stracił w swojej indolencji wpływ na to co faktycznie działo się w grze , którą administrowali. Dlatego orlok pozwól że pozostane sceptyczny z ta "lepszą" ofertą NC. W GoD do 75 robisz właściwie Q, nowy party matching jest wyjechany,mniej XP potrzeba do 85 no i na koniec party 7 osób co pozwoli na łatwiejsze konstruowanie party czy to const czy casual.


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 08, 2011, 10:43:12 am »
@orlok
na serwerach Innovy kupujesz PA i możesz odpalać boxa, nie ma problemu
pozostaje pytanie , czy NCWest nie zrobi czegos podobnego- oni też będą chcieli zarabiać na tej grze, przypuszczam nawet , że mają 2 opcje
- olewać wszystko jak do tej pory
-wziąć się za robote i wykazać koreańcom, ze warto ich trzymać- muszą więc pokaząc jak największe zyski, a wiec będzie kombinacja gdzie by tu zarobić- a jeśłi mozna zarabiac także na odpalaniu wielu kont- czemu nie?


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 08, 2011, 12:11:53 pm »
Ale w czym niby jest ta oferta lepsza ? Tylko tym że nie mają PA i przez to każdy może odpalać dualboxy, co samo w sobie jest łamaniem ich własnego regulaminu i otwartą furtką do botowania, NCsoft potrafi sobie tylko w stopy strzelać.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: f2p
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 08, 2011, 12:26:18 pm »
Warto też wspomnieć, że jedne stoją już długi czas, a te drugie dopiero ruszą. Też jakiś argument.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: f2p
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 08, 2011, 01:00:13 pm »
Dla mnie najważniejsze jest to, że Innova korzysta z Frosta co może nie jest 100% gwarantem tego, że nikt nie używa programów trzecich jednakże skutecznie odstrasza większość graczy prze ich używaniem.
cashed out


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 08, 2011, 01:10:49 pm »
W zasadzie to wieksza niewiadoma sa servery ncsoft niz innovy, moze zmienia polityke po failu na EU/NA, a zawsze to jednak producent gry, a nie zewnetrzna firma.
Ciekaw jestem czy bedzie mozliwosc transferu ze starych na nowe servery i jak z pingiem.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 08, 2011, 02:27:14 pm »
Tak. Jest sporo osób które preferują grę w duo lub małe 3-4 osobowe grupki. W ofercie nc soft byloby im łatwiej ze względu na jednoczesne odpalenie kilku kont. Znam naprawdę dużo osób, które tak grają.
Idąc na serwer innovy musieliby zmienić styl gry i wpisać się w ideę const party, bo inaczej gra byłby ciężka i nieprzyjemna.


Orlok, zasmucę cię, ale nic z tego. Nie będzie im w niczym łatwiej, bo w GoD expiąc w 7 osób nie ma spotów pośrednich za bardzo. Masz albo full pt i expisz szybko, albo solo/duo i expisz wolno.

Expiąc w full party nie ma profesji, które nadają sie do boxowania (może czasem jak planuesz grać na 2 x healer, da radę healować tylko jednym). Nawet enchanter przyspiesza exp swoimi debuffami w dużym stopniu. Więc co dla ciebie ma być lepiej dla takich 3-4 osób?

A party matching będzie działał i tu i tam tak samo, z tym, że chyba wiesz, gdzie się spodziewać znacznei większego onlineu.

Co do godzin nocnych, to jest to ułamek osób na tle całego comunity grającego w L2, więc raczej kiepskie usprawiedliwianie ; p

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker