Witaj
Gość

Wątek: f2p  (Przeczytany 117992 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #525 dnia: Listopad 10, 2011, 08:02:31 pm »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
lul woot?
Tak czytam jego posty i stwierdzam Arimas ze nie ma sie co z chorych ludzi śmiać.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #526 dnia: Listopad 10, 2011, 08:16:31 pm »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
Nie wiem co bierzesz ale powinieneś zmienić dealera albo przynajmniej dawkę  :o

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #527 dnia: Listopad 10, 2011, 08:29:44 pm »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
lul woot?
Tak czytam jego posty i stwierdzam Arimas ze nie ma sie co z chorych ludzi śmiać.

Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
Nie wiem co bierzesz ale powinieneś zmienić dealera albo przynajmniej dawkę  :o

Tak tak smiejcie sie dalej, ale ten f2p w wersji nc bedzie kijowy jak nie zrobia supportu i antybota pod lapanke haxorow, ktorych nie nawidze.
Jak wam przeszkadzam to nie czytajcie moich postow, w czym problem? Chyba ze mnie nie rozumiecie o co mi biega, to moge napisac objasnienie w wersji ksiazki ^^.
Neverson miec cos z glowa nie znaczy zle...


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #528 dnia: Listopad 10, 2011, 08:36:06 pm »
wszscy wiedzą że serwery f2p ncsoftu to fail na starcie

Pod uwagę bierze się INNOVA f2p :P
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #529 dnia: Listopad 10, 2011, 08:40:40 pm »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
lul woot?
Tak czytam jego posty i stwierdzam Arimas ze nie ma sie co z chorych ludzi śmiać.

Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.
Nie wiem co bierzesz ale powinieneś zmienić dealera albo przynajmniej dawkę  :o

Tak tak smiejcie sie dalej, ale ten f2p w wersji nc bedzie kijowy jak nie zrobia supportu i antybota pod lapanke haxorow, ktorych nie nawidze.
Jak wam przeszkadzam to nie czytajcie moich postow, w czym problem? Chyba ze mnie nie rozumiecie o co mi biega, to moge napisac objasnienie w wersji ksiazki ^^.
Neverson miec cos z glowa nie znaczy zle...
nie chcesz botterów i haxorow a jednocześnie nie chcesz frosta lul
idź spać

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #530 dnia: Listopad 10, 2011, 08:41:30 pm »
Neverson miec cos z glowa nie znaczy zle...
Wiesz co w sumie masz racje, teraz pisze serio jak najbardziej. Osoby majace "coś głową" na pewno sa bardziej pociągające/interesujace w ogole sa ciekawsze w wyrażaniu samego siebie w porównaniu do zwykłych szaraczków. Jak ktos nie oglądał filmu "Piekny Umysł" to POLECAM ;)

A co do Ciebie Thombstone to masz po prostu problemy z przelewaniem swoich myśli na ekran monitora :) poćwicz troche. Mi sie wydaje głupie to co piszesz w tym temacie no ale sorry tak to wygląda.

A co do tematu to zapowiadają sie świata przed monitorem co qq?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #531 dnia: Listopad 10, 2011, 09:07:56 pm »
z tym frostem i typ pisaniem mialem na mysli sens pozytywny tego gdyby frosta wprowadzili wszedzie na f2p i dali program podobny do zapuskatra, ale tak nie bedzie. Co do botow i haxow sie zgadzam nie cierpie ich.
Sorki czasem pisze posty po 3 piwkach i mi sie wali w glowie. Czasem pisze bez myslenia tak bywa, jak czlowiek najpierw pisze a potem mysli.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 09:09:57 pm wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #532 dnia: Listopad 10, 2011, 09:11:40 pm »
Hmm, jeżeli gość ściąga meduzę DOKŁADNIE w tym samym ułamku sekundy w którym wylądowała na którymś członków party no to chyba wniosek jest tylko jeden

Nawet widziałem tego scrypta tylko zastanawiało mnie zawsze jak to może działać tak aby nie w***wiać użytkownika.  Trzeba by wprowadzić do tego solidną listę reguł i priorytetów bo inaczej takie coś byłoby tylko utrudnieniem. No ale jak ktoś lubi jak myśli i gra za niego program...


nie przypominam sobie takiego scrypu. jakiś screen? Nawet jeżeli istnieje czy to oznacza ze każdy ee go używa? Czytając członków kółka wzajemnej adoracji to wychodź na to ze na naia jest 90% full auto botow. Nigdy nie pisałem ze na chronos/naia nie ma botów, nie ma rangera ale to co wy wypisujecie to jest całkowita bzdura. Są osoby które jeżeli coś mogą zautomatyzować, ale to są pojedyncze przypadki. Niestety dla was jedna osoba to cały serwer. Sam jestem w Sh wiec pewnie dla was moja postać to jest full bot a ja nie potrafię się nawet samodzielnie zalogować do gry, a 85lvl to musiałem botowac , jak wszyscy z ru off wiedza, nikt na naia nie gra samodzielnie.

Nie no spoko, wszyscy legit. Tyle, że na wstępie jak się z phoenixa na teona transferowałem i Foto mnie do swojego consta chciał przygarnąć to na wstępie było, że moja postać będzie musiała czasem na bocie latać, no chyba, że będą całą noc przy kompie siedział bo oni chcą po nocach bocić. Pojedyncze przypadki rangera w SH? Z konia spadłeś czy jak? Pojedyncze przypadki to były ludzi, którzy rangera nie mieli.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 09:18:20 pm wysłana przez iElth »
Elth - OldBoyz


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: f2p
« Odpowiedź #533 dnia: Listopad 10, 2011, 09:14:39 pm »
z tym frostem i typ pisaniem mialem na mysli sens pozytywny tego gdyby frosta wprowadzili wszedzie na f2p i dali program podobny do zapuskatra, ale tak nie bedzie. Co do botow i haxow sie zgadzam nie cierpie ich.
Sorki czasem pisze posty po 3 piwkach i mi sie wali w glowie. Czasem pisze bez myslenia tak bywa, jak czlowiek najpierw pisze a potem mysli.
Cool story bro.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #534 dnia: Listopad 10, 2011, 09:25:43 pm »
Zojek... Dobrze wiemy że każdy kto ma tylko możliwość, lata oskryptowany jak świniak.

Nie wypowiadam się na temat Jasinn'a, ale niestety biega w najbardziej oskryptowanym party na ziemi. Hitcha, iMad, iSound chętnie kupują nowinkowo-tajemnicze skrypty za $$, żeby tylko sobie pomóc w PVP.

Nie będe się już śmiał z uberoownatoroogarniatora Glada, szanownego Pana Martela, po prostu sami spójrzcie...

http://www.youtube.com/watch?v=kLiKHkuGivM -_-' MA REFLEX!!11o1neonenoe

Jego skrypty są droższe od niektórych toonów, factorów z SH, czy X'ów, szkoda tylko że już na DEAD serwerze. WOOT

Nie oglądałem frapsów Jasinna, i oglądać mi się za bardzo nie chce, wierze Orlokowi że jest czyścioszek. Mam tylko nadzieje że tak zostanie, bo szkoda żeby nam jedynego ogarniacza popsuli shitem.

A no i zapomniałbym dodać, że chyba tak dzisiaj sie ocenia topowe CP na EU. Pod względem zakupionych skryptów.

Chciałbym tez od razu wyprzedzić Twoje pytanie Zojek, i Ci na nie odpowiedzieć, ale problem jest taki że sam pewnie nie wiesz jakie jeszcze zadasz.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 09:34:56 pm wysłana przez Dzondzy »


  • Wiadomości: 72

  • Pochwał: 0

  • Sloth
Odp: f2p
« Odpowiedź #535 dnia: Listopad 10, 2011, 11:15:55 pm »
Role-Playing-Games Games Player mówi samo za siebie. A tak poza tym, od niedawna czytam sobie to forum i zawsze idzie się pośmiać, praktycznie w każdym temacie:p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #536 dnia: Listopad 11, 2011, 11:12:07 am »
Dobra misie pysie, jeszcze jeden spam pokroju Starkowego i nie będzie mi się chciało przesuwać do innego wątku (macie za to topic do spamu w tym dziale). Także /care bo posty wam znikną : )


Darth, mówiłem.. - Alarion
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 01:50:51 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: f2p
« Odpowiedź #537 dnia: Listopad 11, 2011, 06:04:39 pm »
wszscy wiedzą że serwery f2p ncsoftu to fail na starcie
(...)

Na jakim starcie? Toż istniejące serwery przechodzą na system f2p...

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #538 dnia: Listopad 11, 2011, 07:58:21 pm »
i maja powstac nowe jesli bedzie naplyw graczy


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: f2p
« Odpowiedź #539 dnia: Listopad 11, 2011, 09:02:22 pm »
wszscy wiedzą że serwery f2p ncsoftu to fail na starcie
(...)

Na jakim starcie? Toż istniejące serwery przechodzą na system f2p...

Pozdrawiam

Sorry.
*Na starcie nowego systemu płatności.
Archeage <3


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: f2p
« Odpowiedź #540 dnia: Listopad 11, 2011, 11:43:48 pm »
No przecież tak się mówi.. np że ktoś jest spalony na starcie, czyli zanim w ogóle spróbował/zaczął.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 236

  • Pochwał: -1

Odp: f2p
« Odpowiedź #541 dnia: Listopad 12, 2011, 12:01:31 am »
Dlatego 90% fanboyow chronosa i nai zrobi blad idac na te servery f2p gdzie botow jest ponad 60%. Swieze mieso dobre mieso, nie swieze trzeba wyrzucic. Najbardziej mnie dobije jak NCsoft i innova podpisza umowe o powszechnym uzyciu frosta na ru, eu i nc starym jako glowny program i wyrzuca game guarda.


Taaa już ja to widzę jak hordny botów będą na nowych serverach ,napisz coś jeszcze :)
nope


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: f2p
« Odpowiedź #542 dnia: Listopad 12, 2011, 12:08:13 am »
Pijany bełkot Thombstone


Taaa już ja to widzę jak hordny botów będą na nowych serverach ,napisz coś jeszcze :)

Przeczytaj jego all wypowiedzi to zrozumiesz ocb mu :P
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: f2p
« Odpowiedź #543 dnia: Listopad 12, 2011, 12:30:31 am »
śmiem wątpic
retired


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #544 dnia: Listopad 13, 2011, 12:37:42 pm »
Elo

Ja bede gral sh moj kolega necro.I teraz pytanie czy bedziemy mieli takie same staty po 4 profie i skile?? czy jednak te klasy bedzie cos roznilo??


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: f2p
« Odpowiedź #545 dnia: Listopad 13, 2011, 01:08:43 pm »
Staty będą inne. Ty będziesz miał nieco większy m.attack, on zaś c.speed, m.def, mp, hp.
Ale te różnice są mało istotne i stosunkowo nieduże.
Ty będziesz miał skille rasowe DE on człowieka. To też okazjonalna różnica.
Ty będziesz miał możliwosc zostawić sobie emp echo co będzie fajne do grindu. Ale jak już dojdzie do etapu pvp/oly to raczej będziesz musiał to poświęcić.
Reszta skilli nowej profy takie same.


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: f2p
« Odpowiedź #546 dnia: Listopad 14, 2011, 07:21:08 pm »
startujemy 30-ego listopada, przynajmniej na serwerach ncsoftu

http://truly-free.lineage2.com/


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: f2p
« Odpowiedź #547 dnia: Listopad 14, 2011, 07:44:24 pm »
Ciekawe co z tymi rzekomo nowymi serwerami.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: f2p
« Odpowiedź #548 dnia: Listopad 14, 2011, 08:06:44 pm »
Zaraz zaraz ogarnijmy coś, bo nie wiem czy dobrze rozumiem. Potwierdzice/zaprzeczcie na me pytania bo nie ogarniam lekko.

http://forum.lineage2.com.pl/Themes/lineage2.com.pl/images/bbc/quote.gif
1) NCSoft łączy Naia+Chronosa w jeden serwer?
1a) Ten serwer ma byc F2P?
1b) Data to 30 listopad?

2) NCSoft otwiera nowe serwery?

3) Nie wiadomo kiedy Innova wejdzie na rynek z EU Serwerami (tez F2P) ale najprawdopodobniej to będzie niedługo by nie uciec od NCSoftu?

4) Którę linki to sa Innovy a którę NCSoftu?


Edit 1
Dzięki Kall.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 08:17:51 pm wysłana przez Xaxunio »
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: f2p
« Odpowiedź #549 dnia: Listopad 14, 2011, 08:15:08 pm »
Zaraz zaraz ogarnijmy coś, bo nie wiem czy dobrze rozumiem. Potwierdzice/zaprzeczcie na me pytania bo nie ogarniam lekko.

http://forum.lineage2.com.pl/Themes/lineage2.com.pl/images/bbc/quote.gif
1) NCSoft łączy Naia+Chronosa w jeden serwer?
1a) Ten serwer ma byc F2P?
1b) Data to 30 listopad?

2) NCSoft otwiera nowe serwery?

3) Nie wiadomo kiedy Innova wejdzie na rynek z EU Serwerami (tez F2P) ale najprawdopodobniej to będzie niedługo by nie uciec od NCSoftu?

4) Którę linki to sa Innovy a którę NCSoftu?

Ad. 1 Nie, tylko przenoszą Naia do USA
Ad. 2 Nic o tym nie wiadomo
Ad. 3 to tylko domysły, ale tak
Ad. 4 wszystko poza lineage2.eu i lineage2.ru jest od NCsoftu.

/Tirius
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 08:49:53 pm wysłana przez Tirius »


L2 EU off @ TapMadls