Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja o ideii CP w GoD  (Przeczytany 34135 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 27, 2011, 02:24:04 pm »
Pewnie twoje myslenie tego nie ogarnie bo jestes niedzielnym graczem i babką. Elo

czy mi się tylko wydaje, czy to już jest zwykły seksizm...


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 27, 2011, 02:24:59 pm »
Pewnie twoje myslenie tego nie ogarnie bo jestes niedzielnym graczem i babką. Elo

czy mi się tylko wydaje, czy to już jest zwykły seksizm...

Jedynie głupota  :D


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 27, 2011, 02:54:09 pm »
Potwierdzam: to głupota - no i warn.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 27, 2011, 02:56:51 pm »
dla przykladu znam pare "kobietek" co calkiem dobrze sobie radza/radzily w l2 :)
L2Paradise       - SK/HE- abhorsen                     
L2Supreme       - HE/EE/DA - XiHuan                   
Luna                 - EE - YouMakeMeCry
RpgClubx15      - BP/TR/PAL - YouMakeMeCry
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Aion - Cleryk - Nunane - spatalos/perento - AmberEye/Taco clan :)


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 27, 2011, 03:00:17 pm »
Kard ja czy Boosty nie uwazamy ze gra to zUo. Po prostu gdy gra (ciezko nazwac gra "osiaganie" czegos), zajmujie wiekszosc twojego zycia i przeslania takie drobne aspekty jak rodzina, praca/uczelnia, dziewczyna/zona, kumple to juz mozna powiedziec ze cos tu jest nie tak.

Idea CP tez nie jest zla, zalezy co sie w tym cp dzieje.
Ale skąd wy bierzecie informacje, że mi czy Alarionowi gra zakłóca życie prywatne, ktoś to gdzieś napisał?. Ja się osobiście z wszystkim wyrabiam, a mam nie mało zajęć.  A jak pisałem wcześniej, właśnie dzięki CP to wszystko mogę sobie zaplanować, i gdy jest czas na zabawę/grę to to mam, a nie siedzę w grze i wołam o pt.

Oszczędź mi tych swoich gadek a la dział Luny kej ? Dzięki.
to nie wyjeżdżaj z głupim tekstami i ocenianie czyjegoś życia prywatnego, jak ktoś jest na tyle głupi by mu gra przesłaniała realny świat to cóż... na leczenie, a nawet wówczas to nie twoja sprawa
a zazwyczaj najwięcej tych przestróg mają Ci co właśnie przesadzili i coś przez grę spieprzyli w realu...
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 27, 2011, 03:04:40 pm »
Twierdzenie ze trzeba posiadać dobre CP aby mieć możliwość uczestniczenia w end game pvp/pve jest całkowicie blednę. Wróciłem do l2 3 miesiące temu i przez ten czas bez constant brałem odział w end game pvp/pve. Kluczem do tego było to w jakim klanie jestem a nie w jakim constant. Wiec liczy się klan a nie constant.
Oczywiście conbstant jako całości łatwiej się dostać do dobrego klanu niż pojedynczej osobie.

Będę rebelem i zgodzę się z monte ;), nigdy nie miałem cp na offie a w end game uczestniczyłem. Zresztą imho euro serwery będą się mniej opierały na CP niż l2.ru czy rosyjskie klany na offie, troszkę inna mentalność graczy. No ale pozyjemy zobaczymy.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 27, 2011, 03:43:06 pm »
Solar, ty piszesz to z perspektywy non factora, ktory nie mial przyjemnosci wziac udzialu w klanowych eventach, powaznych pvp klanowych itd.

Kiedys gralem na privach, to tak wygladala moja gra. Na franz juz przynajmniej jakis mid klanik i cos sie dzialo juz (ale boty, programy i inne syfy zabraly przyjemnosc gry). Na ru offie pracowalismy na swoje osiagniecia, dzieki czemu mozemy sie bawic w czolowce serwera.

Nie oszukujmy sie, 90% end game contentu jest zarezerwowane dla factor klanow i CP. Solo juz prawie nie mozna nic osiagnac.

Nie zdajecie sobie sprawy jak sa zbudowane nowe lokacje. End game spot (orbis) spot od 92+ jest bardzo maly. Tylko kilka pt moze expic na kazdym pietrze, wiec albo jestes w dobrym party i dobrym klanie, albo do orbisu wejdziesz tylko w godzinach, gdy inni nie graja.

Smutne? Nie, dzieki temu tylko zgrani ludzie cos osiagna, ktorzy umieja wszystko jakos zaplanowac i cos ogarnac. Reszta zostanie daleeeeko w tyle z niczym.

Nie ma mmo, w ktorym nie trzeba sie ogarnac, by zobaczyc end game content. PvP w L2 sa genialne, ale te na wysokim poziomie sa tylko dla waskiego grona osob. Dlatego jest tak duzo qq od tych, ktorzy zderzaja sie z brutalna rzeczywistoscia
Słowa klucze. Powiem tylko tyle bardzo smutne. Nie będę pisał co z nich wynika o autorze. Tak na marginesie sam jeszcze nie widziałeś END GAME w GODzie nikt chyba nie widział.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 27, 2011, 04:17:43 pm »
@karol

W okresie jak ty grales juz w najlepsze, a ja zaczynalem dopiero, to system cp byl dopiero w powijakach, glownie do wspolnego wystawiania bot traina.


---------------------------------------
Fajnie, ze znowu wpadles qquentimie, brakowalo twojej zolci i nienawisci : ) witamy na pokladzie

Dla znawcow mojego zycia prywatnego:

Nasze cp gra srednio 5 x w tyg po okolo 3h. Duzo? Smiem twierdzic, ze polowa ludzi na forum gra wiecej.

Ty pewnie i tak mi nie wierzysz, ale moze zapytaj sie osob, ktore znasz: Shandisa, albo Rolansa, ew. Kaja.

Dlaczego mamy dostep do end game pvp? Bo to party gra juz prawie 2 lata. Oczywiscie pvp byly juz od +40 lvl, ale do topki podjazdu nie bylo. Teraz przynajmniej mozemy probowac.

Ludzi dzielimy generalnie na 2 typy:
1) jakos to wszystko bedzie i grunt na spontanie wszystko (mentalnosc i w grze i w realu)
2) wszystko poukladane, zaplanowane i zapiete na ostatni guzik.

Wole 2 podejscie. Wole by te 3h spedzone w naszym pt byly bardziej wartosciowe niz kilkanascie godzin osoby random, ktora potrzebuje szczescia by danego dnia cos konstryktewnego zrobic. Reszta czasu to moje prywatne zycie (studia, znajomi, rodzina)

To nie jest tak, ze chce zniechecic kogos do gry. Pokazuje w jakim kierunku gry mmo obecnie zmierzaja.

Jezeli kogos cieszy, ze on wbije 85, gdy srednia serwera bedzie +90, to nie uwazacie, ze szkoda sie meczyc dla bicia tych mobow?

Co fajnego jest w L2? Pve? Niestety ten aspekt jest jednym z najgorszych wsrod wszystkich mmo. Pvp? Owszem. Ale pvp na jakim lvlu? Na poziomie zbieraniny random pt z miasta? Bez obrazy, ale z takimi party to my sie nawet nie musimy wysilac. Takie pvp konczy sie zanim sie jeszcze zacznie. Random sklad nigdy sie nie zgra, a ta kronika jest taaak banalna by random pt wybic ze spota ze szok:

Jakies pt bije traina, podnosisz mu healerow, debuffujesz tanka i cale random pt sie wykreca i spot nasz.

@Mavi
Dlaczego faworyzuje? Bo prawdopodobnie te 2-3 pt sa najczesciej aktywne na eventach klanowych i maja najwiekszy wklad. Proste powiedzenie "sie gra sie ma" tylko ze gra grze nie rowna i godzina spedzona w grze godzinie nie rowna. Prawdziwym skillem jest umiec ten sam czas co inni spedzic o wiele efektywniej niz inni. Simple?


Btw, nie dam rady wam uswiadomic jak trudno jest grac po 85. Zycze wam zatem, zebyscie nie musieli doswiadczyc tego na nowych serwerach, co sie stanie gdy po lvlach +85 doswiadczac co to znaczy serwer 1 side, ktory zdominuje top spoty, gdzie expi sie kilkakrotnie(!) Szybciej niz na alternatywnych (np solo)

Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 27, 2011, 04:48:15 pm »
Prawdziwym skillem jest umiec ten sam czas co inni spedzic o wiele efektywniej niz inni. Simple?

QFT.


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 27, 2011, 04:50:39 pm »
Prawdziwym skillem jest umiec ten sam czas co inni spedzic o wiele efektywniej niz inni. Simple?

QFT.
Chyba WTF.

Inaczej opisze akcję. Grasz spoilem, potrzebujesz coś spoilnąc w PT czas na grę 2h.

Masz const, bierzesz ich na spoilo-exp jest w miarę ok, ludzie pomogą, bo widzą w tym zysk.

Bez consta. Szukasz pt. Ogarniasz ludzi z klanu. Szukasz ludzi którzy nie robią nic. Mija 20-30 min.Idziesz na spota i spoilujesz.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 27, 2011, 05:21:59 pm »
Prawdziwym skillem jest umiec ten sam czas co inni spedzic o wiele efektywniej niz inni. Simple?

QFT.

Co zaczales sie tak czepiac? : )

Post pisany z telefonu, bo jestem u rodziny, stad nawet nie chcialo mi sie sprawdzac pod katem stylistyki i w ogole bez polskich znakow (zazwyczaj ich uzywam)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 27, 2011, 05:23:29 pm »
Czepiać nieee. O ile mi wiadomo, QFT = quoted for truth. Po prostu się z tym całkowicie zgadzam.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 27, 2011, 06:19:12 pm »
Reszta czasu to moje prywatne zycie (studia, znajomi, rodzina)
Post pisany z telefonu, bo jestem u rodziny

Solar to ujął tak ze nie mam nic do dodania.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 27, 2011, 06:55:39 pm »
A tak w ogóle, to co Was to obchodzi ile on gra?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 27, 2011, 07:29:36 pm »
Chodzi o to, że Alarion prowadzi jakąś dziwną krucjatę przeciwko no life'om.
Co do CP to chyba oczywiste, że gra w CP jest duża prostsza i, że tak to ujmę bardziej "efektywna".


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 27, 2011, 07:58:03 pm »
Chodzi o to, że Alarion prowadzi jakąś dziwną krucjatę przeciwko no life'om.
Co do CP to chyba oczywiste, że gra w CP jest duża prostsza i, że tak to ujmę bardziej "efektywna".
Owszem jest bardziej efektywna ale na pewno nie jest prostsza wręcz trudniejsza gdyż grając w CP musisz nauczyć się jak zachowywać się na expie i szczególnie w PvP w swoim party.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 27, 2011, 08:42:38 pm »
 hahaha
Tak w CP musisz nauczyć się jednym słowem grąć bo inaczej Cię wywalą.. Dyskutować sobie możecie, cp zostało wymyślone żeby uefektywnić grę i móc z niej czerpać najwięcej, nawet jeżeli bez cp da się iść na epika czy mass pvp.. to nie wróże rewelacji. Ale kto co lubi.. Jedni chcą być na każdym pvp, na każdym epiku i na każdym tw/siege. Niektórzy wolą expić powoli, w swoim tempie a na end game brać udział od czasu do czasu.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 27, 2011, 08:58:09 pm »
W złym kierunku to zmierza, lol ^^
Prawda jest taka, że w grze tak jak i w rzeczywistości każdy kieruje się wg własnych zasad. Każdy gra jak chce i tak żeby mieć coś dla siebie z tej gry.
Dla niektórych, żeby dobrze się zabawić trzeba być w top. Jest to po części uzasadnione - end game, coraz więcej możliwości, siege, tw, mass pvp, super sety, oe skille, ten wysoki lvl i bycie w elicie. Można by wymieniać i wymieniać. Po prostu miodzio.

Jednak warto wspomnieć, że są inni ludzie dla których to się nie liczy jakoś strasznie, bądź po prostu nie ogarnęłyby tylu możliwości oferowanych przez grę. Nie ma tu się co wstydzić, że ktoś nie ogarnia - lol, nikt nie jest idealny i każdy uczy się na błędach. Właśnie dla takich graczy super zabawą jest obronienie spota 1v1 czy inne akcje wykonywane solo bądź w mniejszych grupach.

Kwestia bycia w CP. Jeżeli o mnie chodzi i płaszczyznę gry to zawsze marzyło mi się być w CP z prawdziwego zdarzenia. Problem tkwi w tym, że cholernie ciężko znaleźć takich ludzi dla których interes ogółu przedkłada się nad własne dupsko. Jestem zdania, że nie ma w L2 osób które pogardziłby wspólną grą(w końcu człowiek to istota stadna) z ludźmi pasującymi do siebie. Jakkolwiek zły nie byłby serwer będzie dobrze się grało dopóki ma się z kim grać.

---
Wybaczcie jeżeli wypowiedź była mało spójna :P
Chciałem po prostu przekazać własne zdanie na ten temat. Być może jakaś część osób dostrzeże w tym jakiś sens i zastanowi się nad tym. :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 27, 2011, 09:18:38 pm »
Jednak warto wspomnieć, że są inni ludzie dla których to się nie liczy jakoś strasznie, bądź po prostu nie ogarnęłyby tylu możliwości oferowanych przez grę. Nie ma tu się co wstydzić, że ktoś nie ogarnia - lol, nikt nie jest idealny i każdy uczy się na błędach. Właśnie dla takich graczy super zabawą jest obronienie spota 1v1 czy inne akcje wykonywane solo bądź w mniejszych grupach.

To ze ktos nie ogarnia nie znaczy ze nie mam miec consta i na odwrót. Sa ludzie ktorzy nie maja czasu ani nerwów na gre w cp.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 27, 2011, 09:23:14 pm »
Jak ktoś nie ogarnia to długo w conście nie posiedzi, bo po co nerwy marnować na kogoś kto robi tyły?


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 27, 2011, 09:26:41 pm »
[...]

To ze ktos nie ogarnia nie znaczy ze nie mam miec consta i na odwrót. Sa ludzie ktorzy nie maja czasu ani nerwów na gre w cp.

Ja nic takiego nie napisałem. Tacy ludzie powinni sobie szukać graczy o podobnej sytuacji. Ot co.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 27, 2011, 11:29:51 pm »
Cytuj
To nie jest tak, ze chce zniechecic kogos do gry. Pokazuje w jakim kierunku gry mmo obecnie zmierzaja.
Właśnie zniechęcasz przeczytaj te słowa jakie pogrubiłem. A mmo zmierzają właśnie w kierunku ułatwień patrz l2

Cytuj
Jezeli kogos cieszy, ze on wbije 85, gdy srednia serwera bedzie +90, to nie uwazacie, ze szkoda sie meczyc dla bicia tych mobow?
Nigdy się nie dogoni ludzi co są w stanie wrzucić w grę nie wiadomo ile kasy  i grać jedną postacią na 2 osoby po paręnaście h dziennie. Łatwiej jest wbić 99 na przetartym szlaku niż próbować gonić za kimś kto szybciej biega :D

Cytuj
Co fajnego jest w L2? Pve? Niestety ten aspekt jest jednym z najgorszych wsrod wszystkich mmo. Pvp? Owszem. Ale pvp na jakim lvlu? Na poziomie zbieraniny random pt z miasta? Bez obrazy, ale z takimi party to my sie nawet nie musimy wysilac. Takie pvp konczy sie zanim sie jeszcze zacznie. Random sklad nigdy sie nie zgra, a ta kronika jest taaak banalna by random pt wybic ze spota ze szok:
A twoje cp ile razy zmieniało skład ? Ile razy dochodził jakiś "random"?

Cytuj
Btw, nie dam rady wam uswiadomic jak trudno jest grac po 85. Zycze wam zatem, zebyscie nie musieli doswiadczyc tego na nowych serwerach, co sie stanie gdy po lvlach +85 doswiadczac co to znaczy serwer 1 side, ktory zdominuje top spoty, gdzie expi sie kilkakrotnie(!) Szybciej niz na alternatywnych (np solo)
W GODzie po 85 nie expi się solo bo to jest strata czasu shotów i adeny w grze. Jedyne co się robi solo to solo insty

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 28, 2011, 12:36:40 am »
Właśnie zniechęcasz przeczytaj te słowa jakie pogrubiłem. A mmo zmierzają właśnie w kierunku ułatwień patrz l2

Słabo uświadomiony jesteś. Te ułatwienia które wprowadzili, to tak jakby kronikę temu ułatwili exp od 40-76, gdzie właściwa gra w H5 zaczynała ++83.

Na lvlu +95 exp leci tragicznie. 3 piętro orbisu (top spot do expa praktycznie) i ludzie z party nie chcą dostać nic innego jak 100% reza, bo jakby dostali 20% od enchnatera to stratę odrabialiby w pół godziny. Daje trochę do wyobraźni? Więc teraz czym dla ciebie są te ułatwienia 0-85? Tak naprawdę niczym...

Nigdy się nie dogoni ludzi co są w stanie wrzucić w grę nie wiadomo ile kasy  i grać jedną postacią na 2 osoby po paręnaście h dziennie. Łatwiej jest wbić 99 na przetartym szlaku niż próbować gonić za kimś kto szybciej biega :D

Wiesz, do lvlu 91-92 może tak (chociaż powinieneś wiedzieć, że i harnak i soa były i są na lancerze zapchane w prime time przy online 3k - 3,5k, więc co będzie na początku serwera przy online +4k na EU?

A teraz wyobraź sobie, że większość serwera wbija +92 i chcą iść do orbisu. Na każdym piętrze expić może max koło 4-6 party, czyli na 3 piętra (gdzie 3 piętro to lvle min 94-95+) expi... powiedzmy 24 party. Skromnie nie uważasz, jak na cały serwer?

A twoje cp ile razy zmieniało skład ? Ile razy dochodził jakiś "random"?

Hmm, owszem, rotacje były, ale nigdy więcej jak 1 ew 2 osoby, które szybko się dostosowywały do party. Widać to zresztą po frapsach, bo nie wypuszczamy ich od niedawna, tylko Delios robił je już od lvli +76, so?

Anyway obecnie w party najkrócej grająca osoba to lekko ponad pół roku. 2 osoby zupełnie Random na całe party, których nie znałem wcześniej (Fosil i Dyma) i jesteśmy z nich wszyscy zadowoleni. Uważasz zatem, że jako party mamy jakiś problem? Mi się nie wydaje i wręcz życzę by każdy mógł się otoczyć w większości przypadków znajomymi (kwestia zaufania itd.).

W GODzie po 85 nie expi się solo bo to jest strata czasu shotów i adeny w grze. Jedyne co się robi solo to solo insty

Dobrze, że zdałeś sobie z tego sprawę. A teraz zakładając, że na wszystkie przedziały lvlowe jest baaardzo ograniczona ilość spotów dla full party, gdzie full party to tylko 7 osób. ile wg ciebie full party (czy to random, czy CP) będzie chciało iść poexpić w  prime time? Pewnie jakieś pół serwera. Niestety brutalnei sprowadzam cię na ziemię, bo tam wstęp będą mieli silniejsi.

Widać mało grałeś na lancerze od GoD, skoro do ciebie to nei trafiło. Chyba, że exp w Harnaku na 1 lvlu cię satysfakcjonuje, gdzie my expiąc na reptylikonach w SoA mamy exp 4-5x lepszy niż 1 piętro harnaku...
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2011, 12:39:22 am wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 28, 2011, 09:17:51 am »
Niestety Alarion ma rację. Reszta po części też. Różnica jest taka że bez cp albo na prawdę zgranego klanu, gdzie nie będzie problemu o party i zgranie, ( powodzenia) nie wyexpicie się za szybko i na pewno nie wygracie walki o spoty. (z randomami tak)
Grać się da.. ale zajmie to dużo więcej czasu i nerwów oraz siedzenia bezczynnie w grze w oczekiwaniu na party.

To może nie jest tak zauważalne na starych, nieco ustabilizowanych serwerach.. ale na nowym serwerze, nie łudźcie się ze dacie radę tak jak na starszych kronikach. Zresztą możecie się kłócić z Alarionem ale to on gra na GoD od 1.5miesiąca..
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 28, 2011, 09:46:35 am »
każdy ma po części rację
1. Alarion - jeśli chcesz jak najszybciej wbić lvl - robisz jak Alarion pisze, tylko że pojedyncze nawet najlepsze party nic nie znaczy bo jak wygrasz pvp z mocnym klanem to za chwile przylatują 2-3 cp i cie i tak rozwalą
2. Ci co mówią że bez cp się da grać - też oczywiście macie rację. Można lvl bić nie tylko na open spotach - na instancjach też to fajnie wygląda ( na 90 lvl Isthina - 5.86%, Fortuna 3.58 Spasja  3.3% ) całość robisz w mniej niż 2 godziny i możesz to robić nie mając CP.
Na Lancerze są nonstop poszukiwane osoby na instancję i na pewno na nowym serwerze też tak będzie

Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .