Witaj
Gość

Wątek: Dyskusja o ideii CP w GoD  (Przeczytany 34143 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 28, 2011, 10:52:00 am »
każdy ma po części rację
1. Alarion - jeśli chcesz jak najszybciej wbić lvl - robisz jak Alarion pisze, tylko że pojedyncze nawet najlepsze party nic nie znaczy bo jak wygrasz pvp z mocnym klanem to za chwile przylatują 2-3 cp i cie i tak rozwalą

Treaz właśnie jest inny problem, który poruszyłem: Czy serwer jest 1 side, czy 2,3 side? Jak 1, to każdy kto nie jest w tym klanie jest w dupie. Jak 2 lub 3, możecie liczyć na nawiązanie jakieś fajnej walki i próby obrony spota. To jest fajne w tej kronice, ale wiadomo, część serwerów zawsze miała fajną sytuację polityczną, inne były zawsze (albo chwilę po starcie) zdominowane przez 1 klan.

2. Ci co mówią że bez cp się da grać - też oczywiście macie rację. Można lvl bić nie tylko na open spotach - na instancjach też to fajnie wygląda ( na 90 lvl Isthina - 5.86%, Fortuna 3.58 Spasja  3.3% ) całość robisz w mniej niż 2 godziny i możesz to robić nie mając CP.
Na Lancerze są nonstop poszukiwane osoby na instancję i na pewno na nowym serwerze też tak będzie

is it a way to go? Instancje FTW forever?

Oczywiście, można tak zrobić kilka razy, gdy danego dnia jest naprawdę źle (chociaż Istina to 2 x w tyg tylko) i już naprawdę nie ma spota, ale czy gramy dla instancji (które w L2 są jednak denne), czy dla open content?

Na to pytanie trzeba sobie odpowiedzieć

BTW Lemp, często robisz te instancje z randomami z poza klanu swords?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 28, 2011, 11:05:05 am »
Chciałem Ci tylko napisać że nie jest aż tak źle jak to próbujesz  przedstawić
Nie każdy ma ambicję wbić 99 lvl w ciągu 2-3 miesięcy, nie bedzie tragedii jeśli max lvl wbije się trochę później.

Zmiany w GOD's są genialne!! Sprawiające że gra naprawdę jest przyjemna. Każdy aktywnie grający jest wstanie się ubrać od stop do głowy bez większego problemu. To już nie te czasy że trza było mega wysiłku żeby ubrać chociaż jedną osobę w przyzwoity sprzęt.
A skoro już nie jest z tym aż tak trudno to moim zdaniem czasy tylko constów powoli stracą na znaczeniu.
Zresztą nie ma co się bawić we wróżki - pożyjemy zobaczymy

P.S

Robię  te instancje w 99% w klanie - dość duży brak tanków na odpowiednim lvlu sprawia że nawet taki noob jak ja ma rezerwacje do tygodnia naprzód

Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 28, 2011, 11:19:46 am »
2. Ci co mówią że bez cp się da grać - też oczywiście macie rację. Można lvl bić nie tylko na open spotach - na instancjach też to fajnie wygląda ( na 90 lvl Isthina - 5.86%, Fortuna 3.58 Spasja  3.3% ) całość robisz w mniej niż 2 godziny i możesz to robić nie mając CP.
Na Lancerze są nonstop poszukiwane osoby na instancję i na pewno na nowym serwerze też tak będzie

Mozesz cos wiecej o tym napisac?

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 28, 2011, 11:56:19 am »
Chciałem Ci tylko napisać że nie jest aż tak źle jak to próbujesz  przedstawić
Nie każdy ma ambicję wbić 99 lvl w ciągu 2-3 miesięcy, nie bedzie tragedii jeśli max lvl wbije się trochę później.


Nie problemem jest to, że ten lvl zostanie wbity trochę później, ale to, że gdyby serwer był 1 side, to żaden inny klan Orbisu nie ujrzy na oczy tak długo, jak top klan sobie tego życzy. Jeżeli kogoś satysfakcjonuję run po bossach raz dziennie, to ok, ale o ile na 90 lvl jeszcze jakoś leci, to zobaczysz jaką mordęgą będzie brak spota po lvlu +94-95.

 Sam takiego lvla nie mam (za to paru znajmoyh w klanie tak i stąd o tym wiem) i mimo specjalistów od mojego zycia prywatnego (np. QQuentimka) to nasze pt ma dosyć niską średnią lvli w klanie, co może potwierdzić każdy w sumie kto gra u nas : )


Zmiany w GOD's są genialne!! Sprawiające że gra naprawdę jest przyjemna. Każdy aktywnie grający jest wstanie się ubrać od stop do głowy bez większego problemu.
 To już nie te czasy że trza było mega wysiłku żeby ubrać chociaż jedną osobę w przyzwoity sprzęt.

Zdefiniujmy słowo "przyzwoity". Wszystko zależy od tego, co jest problemem. Jeżeli brak kłopotu z uzbieraniem low R/top R itemów jest pocieszający (chociaż pragnę zauważyć, że większa część osób ubrała się w top R jeszcze przed obniżeniem drop rate'u itemów!), to po 95 jest już lipnie.

Poza tym, czy sam set i broń (skoro twoim zdaniem są powszechne) to będzie coś ekstra teraz? Imho większym kłopotem staną się atri (1800 w set i 300 w broń), OE broni, 2 SA, nowe epiki, nowe itemy z TW, Enchant skilli. itd

Jeżeli coś, co było kiedyś trudne, teraz jest łatwe, to poprzeczka od razu ustawia się wyżej i wtedy już nie te podstawy decydują, tylko wyższe aspekty.


A skoro już nie jest z tym aż tak trudno to moim zdaniem czasy tylko constów powoli stracą na znaczeniu.
Zresztą nie ma co się bawić we wróżki - pożyjemy zobaczymy

Wg mnie marzenia sentymentalistów, no ale najbliższe miesiące pokażą kto miał rację : )

P.S

Robię  te instancje w 99% w klanie - dość duży brak tanków na odpowiednim lvlu sprawia że nawet taki noob jak ja ma rezerwacje do tygodnia naprzód

też wydaje mi się, że na serwerze jest deficyt tanków, bo u nas w klanie też często szukają.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 28, 2011, 01:29:28 pm »
Niestety Alarion ma rację. Reszta po części też. Różnica jest taka że bez cp albo na prawdę zgranego klanu, gdzie nie będzie problemu o party i zgranie, ( powodzenia) nie wyexpicie się za szybko i na pewno nie wygracie walki o spoty. (z randomami tak)
Grać się da.. ale zajmie to dużo więcej czasu i nerwów oraz siedzenia bezczynnie w grze w oczekiwaniu na party.
Tylko nie każdy też się jara całym end game czy walkami o spoty. Skrajny przykład - matka mojego kumpla która gra w l2 od paru lat i bardziej interesuję się z kim gra a nie do czego doszła. Lubi sobie siekać moby, spoilować matsy i siedzieć na tsie.
Tu chodzi o piętnowanie ludzi którzy chcą grać po swojemu, nie masz cp = jesteś noob, do niczego nie dojdziesz, nie będziesz miał przyjemności z gry.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 28, 2011, 01:31:57 pm »
Sam takiego lvla nie mam (za to paru znajmoyh w klanie tak i stąd o tym wiem) i mimo specjalistów od mojego zycia prywatnego (np. QQuentimka) to nasze pt ma dosyć niską średnią lvli w klanie, co może potwierdzić każdy w sumie kto gra u nas : )

Po co mam z toba dyskutowac skoro wiesz wszystko lepiej. Nie chodzi o to ile grasz w l2 tylko jak ta gra wplywa na twoje barwne zycie i to mnie przeraza, a o ile wiem to nic sie nie zmienilo.

Powodzenia w podbijaniu serwera, ja ide sobie pograc w pve gre.


Ponawiam prosbe kogos kto mial sporo stycznosc z godem o opisanie nowych instanci w godzie bo dla takiego lamokazuala bez consta jak ja moze byc to ciekawa opcja.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 28, 2011, 01:46:48 pm »
Tylko nie każdy też się jara całym end game czy walkami o spoty. Skrajny przykład - matka mojego kumpla która gra w l2 od paru lat i bardziej interesuję się z kim gra a nie do czego doszła. Lubi sobie siekać moby, spoilować matsy i siedzieć na tsie.
To jeszcze zależy czy taka osoba sobie gdzieś tam ciupa moby czy przy okazji siege grze jape na TS o party i nikt jej invitować nie chce, a kumpel odstawia szopki "weźcie mamusie do party!". W moim klanie gra koleś razem z matką, która na siege loga się na potrzebny support. Pozdro dla Rudzi!
Samo CP jest porządku. Można sobie w nim określić cele jakie chce się osiągnąć. Niestety czasem się zdarza, że ktoś chce coś więcej i albo opuszcza party albo je ciągnie wyżej.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 28, 2011, 01:48:25 pm »
Chciałem Ci tylko napisać że nie jest aż tak źle jak to próbujesz  przedstawić
Nie każdy ma ambicję wbić 99 lvl w ciągu 2-3 miesięcy, nie bedzie tragedii jeśli max lvl wbije się trochę później.


Nie problemem jest to, że ten lvl zostanie wbity trochę później, ale to, że gdyby serwer był 1 side, to żaden inny klan Orbisu nie ujrzy na oczy tak długo, jak top klan sobie tego życzy. Jeżeli kogoś satysfakcjonuję run po bossach raz dziennie, to ok, ale o ile na 90 lvl jeszcze jakoś leci, to zobaczysz jaką mordęgą będzie brak spota po lvlu +94-95.

Ostro dramatyzujesz. A to mało było kronik z podobną sytuacją? Np. Gracia Final z jedynym dobrym spotem HB i max levelem z kosmosu 85. Nic nowego.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 28, 2011, 02:38:22 pm »
Alarion:
1 side ? na nowym serwerze gdzie pewnie online ponizej 5 tys nie będzie spadał.
Nawet jak jakis klan z początku się wybije to inni go podgonią jak w pojedynke nie dadzą rady to będzie ally. Napewno będzie ciekawie
Sam osobiście raczej zostaje na Lancerze, ale jestem w 100% przekonany że czeka Was super zabawa na nowych serwerach

Jaki problem ze sprzętem r95 ?

Robisz ishtine i masz komplet (do wyboru) góra + dół armorów - jednorazowy quest
Fortuna - możesz robić codziennie i zawsze leci po kilka dropów - albo top r albo r95
spasia - broń topR

Więc nie dramatyzuj- teraz każdy kto ogarnia i gra bez problemu się ubierze bez niczyjej łaski i pomocy
Nie strasz niepotrzebnie ludzi i nie siej demagogii
pozdrawiam
Quentim: na gg do mnie napisz to chętnie ci wszystko powiem co potrzebujesz wiedziec.
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 28, 2011, 05:03:12 pm »
Nie wiem kto wymyślił strategie jechania po życiu prywatnym innych ludzi w przypadku braku argumentów ale powinien za to zostać sowicie wynagrodzony za najlepszy tekst dla flamerów.

Quentim: na gg do mnie napisz to chętnie ci wszystko powiem co potrzebujesz wiedziec.
Jak wiesz co i jak to jest dobry pomysł na frapsidło, dużo osób by skorzystało :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 28, 2011, 08:31:10 pm »

Quentim: na gg do mnie napisz to chętnie ci wszystko powiem co potrzebujesz wiedziec.
Jak wiesz co i jak to jest dobry pomysł na frapsidło, dużo osób by skorzystało :)

tez przylaczam sie do prosby, co prawda bedziemy wbijac na serwer grupa kilku znajomych ale kazde info sie przyda, zwlaszcza o instatncjach, bo np dla mnie we freii chodzenie (nawet w random pt) na instatncje (tiat, zaken, kama, soi) to bylo spore zrodlo dochodu


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 28, 2011, 10:53:51 pm »

Quentim: na gg do mnie napisz to chętnie ci wszystko powiem co potrzebujesz wiedziec.
Jak wiesz co i jak to jest dobry pomysł na frapsidło, dużo osób by skorzystało :)

tez przylaczam sie do prosby, co prawda bedziemy wbijac na serwer grupa kilku znajomych ale kazde info sie przyda, zwlaszcza o instatncjach, bo np dla mnie we freii chodzenie (nawet w random pt) na instatncje (tiat, zaken, kama, soi) to bylo spore zrodlo dochodu
W GoDzie jest tak, że expisz do 81 kasa leci ci w miarę i musisz tle uzbierać kasy aby ci starczyło na biedowanie na lesie tam power expisz do 85 na 85 itemy lecą jak woda i nawet sprzedając je w sklepie masz w cholerę kasy.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 29, 2011, 07:37:31 am »
Solar - a ja, jako człowiek starej daty proszę to jeszcze raz, ale tym razem po polskiemu ;)
Jakim "lesie"? Forest of the Dead?


Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 29, 2011, 07:43:19 am »
Lokacja pod DE Village z mobkami 85+ do farmu solo, z których lecą "jak woda" low zbroje R grade.


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 29, 2011, 10:14:28 am »
leci jak woda ale chyba na saharze xD bilem tam od 82-->83 i 0 full dropów tylko keye i trochę innych śmieci

oczywiście po ostatnim patchu, moby białe, char z pa
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 10:16:11 am wysłana przez 666 »
In The Name Of Satan ...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 29, 2011, 11:16:59 am »
leci jak woda ale chyba na saharze xD bilem tam od 82-->83 i 0 full dropów tylko keye i trochę innych śmieci

oczywiście po ostatnim patchu, moby białe, char z pa

1) pa nie wpływa od GoD na drop rate
2) po hot fixie (który u was będzie od początku) drop rate został baaardzo mocno obniżony, więc zapomnij Solar, że z waszych low S items luxury po 85 szybciutko wskoczycie w low R.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 29, 2011, 02:17:25 pm »
może lecą wolniej ale na soa i tak po klika itemów /godzine leci więc naprawdę nie demonizuj.
Czemu to ma służyć. Bawisz się powoli w Montezumę ktory ma fiola na punkcie l2.ru  a ty starasz się pokazać jak bardzo jest niby trudno ze sprzetem
Nigdy wcześniej nie było tak łatwo jak teraz
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 29, 2011, 04:18:01 pm »
Jeżeli ktoś poważnie myśli o mele/archer party w god to niech rozważny ze obecnie na ru off jest bug który redukuje mele critical dmg o 30% w pvp. Kiedy to będzie naprawione nie wiadomo, czy będzie także na ncsoft nie wiadomo.

« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 04:23:23 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 29, 2011, 04:23:51 pm »
Jeżeli ktoś poważnie myśli o mele/archer party w god to niech rozważny ze obecnie na ru off jest bug który redukuje mele critical dmg o 30% w pvp. Kiedy to będzie naprawione nie wiadomo, czy będzie także na ncsoft nie wiadomo.

lf confirm



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 29, 2011, 04:29:42 pm »
Jeżeli ktoś poważnie myśli o mele/archer party w god to niech rozważny ze obecnie na ru off jest bug który redukuje mele critical dmg o 30% w pvp. Kiedy to będzie naprawione nie wiadomo, czy będzie także na ncsoft nie wiadomo.
co ma archer do melee? :oops:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #220 dnia: Listopad 29, 2011, 04:50:58 pm »
Jeżeli ktoś poważnie myśli o mele/archer party w god to niech rozważny ze obecnie na ru off jest bug który redukuje mele critical dmg o 30% w pvp. Kiedy to będzie naprawione nie wiadomo, czy będzie także na ncsoft nie wiadomo.
co ma archer do melee? :oops:
Chyba chodziło mu o ataki fizyczne ogólnie.
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #221 dnia: Listopad 29, 2011, 05:34:25 pm »
Jeżeli ktoś poważnie myśli o mele/archer party w god to niech rozważny ze obecnie na ru off jest bug który redukuje mele critical dmg o 30% w pvp. Kiedy to będzie naprawione nie wiadomo, czy będzie także na ncsoft nie wiadomo.
Ja nie gram na L2.ru więc nie wiem ale zapytać muszę skąd ty masz te wszystkie informacje o tych bugach?

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #222 dnia: Listopad 29, 2011, 05:39:07 pm »
może lecą wolniej ale na soa i tak po klika itemów /godzine leci więc naprawdę nie demonizuj.
Czemu to ma służyć. Bawisz się powoli w Montezumę ktory ma fiola na punkcie l2.ru  a ty starasz się pokazać jak bardzo jest niby trudno ze sprzetem
Nigdy wcześniej nie było tak łatwo jak teraz

sam przyznałeś rację,że po hotfix leca gorzej, a więc na początku wejścia god było łatwiej ;p
a teraz nie łapiąc za słówka - weź pod uwagę, że teraz, po hot fix, chodząc na soa jednak ma sie przynajmniej 88 lvl, a najczęściej 90-91. Każdy ma już topR broń i 300 attri. A teraz popatrz jak im bedzie szło w s gr z 150 attri w broni na 85 lvl... Tempo zabijania mobów będzie dużo dużo wolniejsze niz nawet przecietnego pt teraz na rusku, a w dodatku będą padać jak szmaty. Dodatkowo pierwsze pt, które będą tam wbijać, nei będzie ich 4-5 ajk u nas tylko ok 20. Jeszcze pół biedy jak to będzie jakis 1 klan, a co inego jak to będą 3/4 strony.
Także nie można mówic, że jest super cieżko o sprzęt, bo w porównaniu do poprzednik kronik jest łatwiej, ale nei można mówić, że to jest naprawdę łatwe bo tak było tylko przed hotfixem

@ montezuma
hmmm ten bug nie nazywa się Harp melody?? - zwiksza celnosć evasion speed i redukuje krytykal dmg o 30%
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #223 dnia: Listopad 29, 2011, 05:50:10 pm »
Jeżeli ktoś poważnie myśli o mele/archer party w god to niech rozważny ze obecnie na ru off jest bug który redukuje mele critical dmg o 30% w pvp. Kiedy to będzie naprawione nie wiadomo, czy będzie także na ncsoft nie wiadomo.
Ja nie gram na L2.ru więc nie wiem ale zapytać muszę skąd ty masz te wszystkie informacje o tych bugach?

forum klanowe. mamy interesującą dyskusje o zmianach w god, bugach itp.

@ montezuma
hmmm ten bug nie nazywa się Harp melody?? - zwiksza celnosć evasion speed i redukuje krytykal dmg o 30%

nie
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 06:06:37 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Dyskusja o ideii CP w GoD
« Odpowiedź #224 dnia: Listopad 29, 2011, 06:19:56 pm »
Gdyby tylko ta wasza ciekawa dyskusja była poparta faktami a nie wyssanymi z palca teoriami. Lf proof.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com