Witaj
Gość

Wątek: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp  (Przeczytany 77381 razy)

  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 23, 2011, 07:16:39 pm »
wystarczy gra max 4h dziennie w dobrym cp, ale gorzej maja ludzie bez tego cholernego constu, ktorzy pojda na offa


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 23, 2011, 07:21:19 pm »
widzisz, dalej czegoś nie rozumiesz.


ludzie grający przez pierwsze miesiące po 12 h w 90% przypadków są ostatecznie nikim, bo quitną, podramują się o coś itd. Sam na ru offie widziałem takich, co ciskali po kilkanaście h dziennie i w końcu walili quita. Niby wyprzedzili pare osób, ale co z tego?

Dodatkowo tacy ludzie na dłuższą metę nie dosyć, że są nikim w grze, to jeszcze bardzije niki mw real life (powiedz mi, ile masz czasu na swoje życie prywatne, poza spaniem, -_-' i jedzeniem, gdy grasz po +12h). Gra kiedyś mija, a ty się obudzisz, że jesteś człowiekiem bez niczego: znajomych, wykształcenia, zainteresowań. Ale dorośniesz, może zrozumiesz, byle nei za późno


Z kolei ludzie z drowym podejściem do gry, po 3-4 h dziennie (czasem trochę więcej, czasem mniej) ostatecznie wyprzedzą emo quiterów, będą bawić się na każdym etapie gry, a ich end game zaprocentuje podwójnie.

Niestety, ty jako randomek z privów nie zrozumiesz tego, jednak naprawdę trzymam za ciebie kciuki, bo wierzę, że głupota ludzka nie może być aż tak szeroka wielka jak ty reprezentujesz.
Pięknie zgadzam się ze wszystkim oprócz tych dwóch ostatnich wersów:D Strasznie szybko sie przejada jeśli sie forsujesz:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 23, 2011, 07:33:52 pm »
jakis czas temu (okolo miesiaca) ktos gdzies na forum wkleil guide wszystkich najwazniejszych questow w god od 1 lvl, chetnie przygarne link do tego bo znalezc nie moge...;p

jak masz napisac opcja "szukaj" to wypierdalaj ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 07:35:55 pm wysłana przez Mc6 »


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

  • Andariel
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 23, 2011, 07:35:58 pm »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 23, 2011, 07:42:36 pm »
Pozwólcie, że zmienię trochę kierunek tematu  :D
Flamujemy też o GoDzie :P
Jakieś pretensje do twórców najnowszego update? Co zmaścili?
Imo GoD może okazać się najcudowniejszym z updatów - dlaczego? Tyle zmian ^^ Jestem w 100% zachwycony tym co do tej pory zobaczyłem, wytestowałem i wyczytałem.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 23, 2011, 07:52:53 pm »
Zrobili serwery EU f2p :P

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 23, 2011, 07:54:05 pm »
A czasem nie US?
W sumie zalezy o czym piszesz... Dzis ma byc US w wersji f2p, ale o ktorej nie wiadomo.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 07:56:19 pm wysłana przez Thombstone »


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 23, 2011, 08:10:51 pm »
Zauważyliście, że najwięcej polaków zrobiło na lineage2.eu i like:D?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 23, 2011, 08:13:30 pm »
wystarczy gra max 4h dziennie w dobrym cp, ale gorzej maja ludzie bez tego cholernego constu, ktorzy pojda na offa

Z doświadczenia wiem, że szybciej się wbija poziomy solo niż w party, ale po jakimś czasie to się nudzi i przychodzi chęć na pvp :P
Piszę poprawnie po rusku.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 23, 2011, 08:14:42 pm »
jakis czas temu (okolo miesiaca) ktos gdzies na forum wkleil guide wszystkich najwazniejszych questow w god od 1 lvl, chetnie przygarne link do tego bo znalezc nie moge...;p

jak masz napisac opcja "szukaj" to -_-' ;)

http://www.l2database.ws/category/database/quests
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 23, 2011, 08:17:02 pm »
wystarczy gra max 4h dziennie w dobrym cp, ale gorzej maja ludzie bez tego cholernego constu, ktorzy pojda na offa

Z doświadczenia wiem, że szybciej się wbija poziomy solo niż w party, ale po jakimś czasie to się nudzi i przychodzi chęć na pvp :P

ja z doswiadczenia zawsze gralem solo olem lub wc i to dla mnie samowystarczalne postacie i tym bede grac na innovie

PS widzieliscie statystyki na lineage2-info.pl?
101 dla EU officiala innovy
16 dla US officiala ncwest
ciekawe statystyki, a jednak i tak zdanie podzielone.


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 23, 2011, 08:23:57 pm »
http://www.biztok.pl/Chuck-Norris-kopie-z-polobrotu-w-reklamie-a2676 Bez niego sukcesu w nowym l2 nie będzie..... /u nas mogłby zostać biaumem xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 23, 2011, 08:25:05 pm »
widzisz, dalej czegoś nie rozumiesz.


ludzie grający przez pierwsze miesiące po 12 h w 90% przypadków są ostatecznie nikim, bo quitną, podramują się o coś itd. Sam na ru offie widziałem takich, co ciskali po kilkanaście h dziennie i w końcu walili quita. Niby wyprzedzili pare osób, ale co z tego?

Dodatkowo tacy ludzie na dłuższą metę nie dosyć, że są nikim w grze, to jeszcze bardzije niki mw real life (powiedz mi, ile masz czasu na swoje życie prywatne, poza spaniem, -_-' i jedzeniem, gdy grasz po +12h). Gra kiedyś mija, a ty się obudzisz, że jesteś człowiekiem bez niczego: znajomych, wykształcenia, zainteresowań. Ale dorośniesz, może zrozumiesz, byle nei za późno


Z kolei ludzie z drowym podejściem do gry, po 3-4 h dziennie (czasem trochę więcej, czasem mniej) ostatecznie wyprzedzą emo quiterów, będą bawić się na każdym etapie gry, a ich end game zaprocentuje podwójnie.

Niestety, ty jako randomek z privów nie zrozumiesz tego, jednak naprawdę trzymam za ciebie kciuki, bo wierzę, że głupota ludzka nie może być aż tak szeroka wielka jak ty reprezentujesz.

Zgadzam się w 100%.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 23, 2011, 08:36:07 pm »
widzisz, dalej czegoś nie rozumiesz.


ludzie grający przez pierwsze miesiące po 12 h w 90% przypadków są ostatecznie nikim, bo quitną, podramują się o coś itd. Sam na ru offie widziałem takich, co ciskali po kilkanaście h dziennie i w końcu walili quita. Niby wyprzedzili pare osób, ale co z tego?

Dodatkowo tacy ludzie na dłuższą metę nie dosyć, że są nikim w grze, to jeszcze bardzije niki mw real life (powiedz mi, ile masz czasu na swoje życie prywatne, poza spaniem, -_-' i jedzeniem, gdy grasz po +12h). Gra kiedyś mija, a ty się obudzisz, że jesteś człowiekiem bez niczego: znajomych, wykształcenia, zainteresowań. Ale dorośniesz, może zrozumiesz, byle nei za późno


Z kolei ludzie z drowym podejściem do gry, po 3-4 h dziennie (czasem trochę więcej, czasem mniej) ostatecznie wyprzedzą emo quiterów, będą bawić się na każdym etapie gry, a ich end game zaprocentuje podwójnie.

Niestety, ty jako randomek z privów nie zrozumiesz tego, jednak naprawdę trzymam za ciebie kciuki, bo wierzę, że głupota ludzka nie może być aż tak szeroka wielka jak ty reprezentujesz.
+1
Alarjon jak zawsze ma racje.  :beksa:


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 23, 2011, 11:56:09 pm »
wystarczy gra max 4h dziennie w dobrym cp, ale gorzej maja ludzie bez tego cholernego constu, ktorzy pojda na offa

Z doświadczenia wiem, że szybciej się wbija poziomy solo niż w party, ale po jakimś czasie to się nudzi i przychodzi chęć na pvp :P

masz troszkę mało aktualne informacje. od h5 expiąc w party dostajesz bonusy (im więcej graczy w pt, tym więcej +%bonus_exp). w praktyce full party expi najszybciej, o ile znajdzie sobie spot na którym nie będzie musiało czekać na respawn drugie tyle, ile wybija salki.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 24, 2011, 12:36:51 am »
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 24, 2011, 01:35:35 am »
mała rada, nie idzcie do ooww bo to bedzie fail przed startem , farmijcie ostro a po 85 szukajcie klanu dopiero, bo  sie tylko rozczarujecie gl  :bump:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 24, 2011, 01:36:46 am »
mała rada, nie idzcie do ooww bo to bedzie fail przed startem , farmijcie ostro a po 85 szukajcie klanu dopiero, bo  sie tylko rozczarujecie gl  :bump:
Dopsze miszczu  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 24, 2011, 01:38:08 am »
Od kogo jak od kogo ale od Ciebie Kamiil rad nie potrzebuje.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 24, 2011, 01:40:51 am »
nie pisz tak !! bo za 2 miesiace bedziesz musiał mnie przepraszac  8) !!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 24, 2011, 01:48:47 am »
nie pisz tak !! bo za 2 miesiace bedziesz musiał mnie przepraszac  8) !!

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 24, 2011, 01:51:38 am »
haha teraz jest to zabawne, potem nei bedzie  :D :D


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 24, 2011, 01:54:20 am »
Gdzie jest opcja ignore do chuja!?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 24, 2011, 01:57:30 am »
haha teraz jest to zabawne, potem nei bedzie  :D :D
Hahaha, żartowniś z ciebie taki  :D
Humor masz niekiepski
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 01:59:43 am wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 24, 2011, 02:01:33 am »
Gdzie jest opcja ignore do -_-'!?

jest opcja nie wchodzenia do tego tematu nobku  :beksa:

Cytuj
Hahaha, żartowniś z ciebie taki 
Humor masz niekiepski

aaa wyostrzyl mi sie ostatnio
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 02:04:02 am wysłana przez kamiil »