Witaj
Gość

Wątek: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp  (Przeczytany 78046 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 24, 2011, 07:47:27 am »
Kamiil, trochę mnie rozbroiłeś swoim tokiem myślenia. Ja miałem podobny jak miałem 15 lat, czyli 12h gry i jak najszybciej do przodu... skończyło się tak jak Alarion napisał, L2 mi się przejadło. Wszystko, wszystkie rasy, klasy po prostu miałem już dość tej grafiki, tego systemu itd. Miałem przerwę od l2... ok. 2 lat nawet, praktycznie tylko patrzyłem na te zmiany co wchodziły i dopiero teraz, ta kronika mnie przyciąga do gry. Tylko widzisz są ludzie którzy wolą mieć przyjemność z każdego momentu gry czy to na 40 lvl czy na 70 lvl a niektórzy wolą jak najszybciej bić się i zdobywać poziomy, aby być już na end game. Tak czy siak każdy dojdzie do końca, tylko w swoim tempie. Ja nie mam czasu na taką ciągłą grę ponieważ mam dziewczynę, szkołę, przyjaciół, zainteresowani które jednak dadzą mi więcej niż, gra. Postaraj się zrozumieć osoby które już nie muszą expić jak porąbane aby coś zdobyć :) Ty sobie graj jak chcesz, a i ortografię popraw, gdyż nie piszę się 'poniewasz' a 'ponieważ'.
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 24, 2011, 12:42:10 pm »
Chcialbym zobaczyc pojedynek Bubacz vs KamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiL 
Cos czuje ze Bubaczowi starczylby "50% no life" zeby go pobic  hahaha

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 24, 2011, 12:48:16 pm »
kto to bubacz  :o


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 24, 2011, 01:33:54 pm »
kto to bubacz  :o

Kiedyś to był nikt ważny na lancerze, teraz świeci swoją wolą do farmu i nolajfowania.

PS. <3 te gierki słowne ^^
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 183

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 24, 2011, 01:42:01 pm »
Tylko widzisz są ludzie którzy wolą mieć przyjemność

szkołę, przyjaciół, zainteresowani które jednak dadzą mi więcej niż, gra. Postaraj się zrozumieć osoby które już nie muszą expić jak porąbane aby coś zdobyć :) Ty sobie graj jak chcesz, a i ortografię popraw, gdyż nie piszę się 'poniewasz' a 'ponieważ'.

Każesz Kamilowi poprawić ortografię, a sam robisz błędy. Troszkę wstyd Panie moderatorze.
Mimo tego zgadzam się co do treści Twojej wypowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2011, 01:44:09 pm wysłana przez skrzydlaty »
Jestem obserwowany
Big brat czuwa


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 24, 2011, 03:02:39 pm »
No cóż  ja też się mylę ale jak widzisz, chodzi mi o np. poniewasz :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #181 dnia: Listopad 24, 2011, 03:12:52 pm »
Po pierwsze mówicie ze raty 1x bla bla bla , to bedzie god gdzie exp bedzie porównywalny z gracia 4-5x rates jak nie wieksze nie mowiac o questach etc wiec wtf ??

Nie pisze o graczach z serwerów 50x 200x tylko z serwerów 3x 5x 15x

Ludzie z RU bedą mieli doświadczenie ale minimalne, dlaczego ?? Poniewasz gdy weszło GoD wiekszosc zaczynała od 85 lvl, i do startu EU  ogarną tylko czesc, nei mowiac o end game które na RU za jakis czas.
Nie mowiac ze bardziej ogarniete klany i ppl bedą grać na ncwest do otwarcia nowych ser aby ogarnąc "podstawy"

Cytuj
granie 12h na dobę to jest noobstwo bo oznacza, że nie masz życia prywatnego, kolegów, dziewczyny, chłopaka, psa czy co tam kto lubi.

wieksze nobostwo jest grac 2 miesiace po 12h (12h to nic wielkiego   :o) czy 2 lata po 3-4h codziennie

Nie wiem czemu prównujesz do tak starej kroniki jak GF...??
Ale jesli chodzi o max lvl h5 a GOD to stosunek expa na max lvl wynosi ~0,008%.
Owszem do 85 szybciej się expi, ale co z tego skoro gra się zaczyna po 4 profie?
To jak byś porównywał 2 profe z 3 na GF (skoro już takie info przytoczyłeś). Każda następna kronika posiada coraz większe ulepszenia do podbicia lvl, ale górna granica również idzie w górę.



L2 EU off @ TapMadls


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #182 dnia: Listopad 24, 2011, 04:37:15 pm »


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #183 dnia: Listopad 24, 2011, 06:59:04 pm »
Ktoś wie dlaczego od jakiegoś czasu.. czy to na L2.ru czy na NA nie widzę dropu ? mob mi dropnie itemyu a ja ich nie widzę na ziemi, jak podświetle to jest tylko napis.. ( opcji hide dropped items nie mam zaznaczonej )
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #184 dnia: Listopad 24, 2011, 08:18:48 pm »
Ktoś wie dlaczego od jakiegoś czasu.. czy to na L2.ru czy na NA nie widzę dropu ? mob mi dropnie itemyu a ja ich nie widzę na ziemi, jak podświetle to jest tylko napis.. ( opcji hide dropped items nie mam zaznaczonej )
Stary klient może, zrób check files.

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #185 dnia: Listopad 24, 2011, 08:40:57 pm »
Mam tak na Ruoffie, mam tak na Offie, na L2.ws nawet, wszystko inne clienty, wszystkie updatowane i w 100% pełne.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #186 dnia: Listopad 24, 2011, 08:51:44 pm »
to moze wina windowsa? A raczej sterownikow zle wyswietlajacych grafike


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #187 dnia: Listopad 24, 2011, 09:10:34 pm »
Ktoś wie dlaczego od jakiegoś czasu.. czy to na L2.ru czy na NA nie widzę dropu ? mob mi dropnie itemyu a ja ich nie widzę na ziemi, jak podświetle to jest tylko napis.. ( opcji hide dropped items nie mam zaznaczonej )
  :oops:
moze nie zasługujesz na drop


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #188 dnia: Listopad 24, 2011, 09:51:50 pm »
Po pierwsze trollku drop jest, jakbyś umiał czytać to byś zrozumiał.

Włączam Lunchera jako admin, bez kompozycji systemu z trybem zgodności xp i działa :)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #189 dnia: Listopad 24, 2011, 10:06:45 pm »
  :oops:
moze nie zasługujesz na drop
Przegrałeś życie  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #190 dnia: Listopad 24, 2011, 10:41:15 pm »
Ktoś wie dlaczego od jakiegoś czasu.. czy to na L2.ru czy na NA nie widzę dropu ? mob mi dropnie itemyu a ja ich nie widzę na ziemi, jak podświetle to jest tylko napis.. ( opcji hide dropped items nie mam zaznaczonej )

Mialem to samo. Party sie ze mnie smialo że to wymówka zebym mogl grac calkowicie afk (gralem wtedy olem) :x

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #191 dnia: Listopad 24, 2011, 10:57:03 pm »
Dla mnie to by byla wymówka by podpierdalać dropy Reniemu :P Szkoda, że ciągle będzie miał info na chat :<

//Acid - wulgaryzmy 10%.
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 03:05:59 pm wysłana przez Acid »


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #192 dnia: Listopad 24, 2011, 11:03:49 pm »
Po pierwsze mówicie ze raty 1x bla bla bla , to bedzie god gdzie exp bedzie porównywalny z gracia 4-5x rates jak nie wieksze nie mowiac o questach etc wiec wtf ??

Nie pisze o graczach z serwerów 50x 200x tylko z serwerów 3x 5x 15x

Ludzie z RU bedą mieli doświadczenie ale minimalne, dlaczego ?? Poniewasz gdy weszło GoD wiekszosc zaczynała od 85 lvl, i do startu EU  ogarną tylko czesc, nei mowiac o end game które na RU za jakis czas.
Nie mowiac ze bardziej ogarniete klany i ppl bedą grać na ncwest do otwarcia nowych ser aby ogarnąc "podstawy"

Cytuj
granie 12h na dobę to jest noobstwo bo oznacza, że nie masz życia prywatnego, kolegów, dziewczyny, chłopaka, psa czy co tam kto lubi.

wieksze nobostwo jest grac 2 miesiace po 12h (12h to nic wielkiego   :o) czy 2 lata po 3-4h codziennie

Nie wiem czemu prównujesz do tak starej kroniki jak GF...??
Ale jesli chodzi o max lvl h5 a GOD to stosunek expa na max lvl wynosi ~0,008%.
Owszem do 85 szybciej się expi, ale co z tego skoro gra się zaczyna po 4 profie?
To jak byś porównywał 2 profe z 3 na GF (skoro już takie info przytoczyłeś). Każda następna kronika posiada coraz większe ulepszenia do podbicia lvl, ale górna granica również idzie w górę.
tak idzie, dlatego jak tu wszyscy piszą priv gracze zrobią quita, a tak naprawde to powod dlaczego priv gracze quitują jest taki ze dochodxą do end game zbyt szybko i gra sie nudzi lub servery robia faila i zostaja zamkniete

na EU bedzie inaczej bo droga do end game bedzie wieksza nie mowiac ze co jakis czas beda wprowadzane nowe kroniki tak wiec priv>plruoff



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #193 dnia: Listopad 24, 2011, 11:27:37 pm »
kiedy ty się skończysz kompromitować?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 24, 2011, 11:45:38 pm »
tak idzie, dlatego jak tu wszyscy piszą priv gracze zrobią quita, a tak naprawde to powod dlaczego priv gracze quitują jest taki ze dochodxą do end game zbyt szybko i gra sie nudzi lub servery robia faila i zostaja zamkniete

na EU bedzie inaczej bo droga do end game bedzie wieksza nie mowiac ze co jakis czas beda wprowadzane nowe kroniki tak wiec priv>plruoff



Ty chyba naprawdę offa na oczy nie widziałeś ^^
Gra na offie różni się od tej na privach tak znacząco, że nie wiem czy ktokolwiek na tym forum byłby w stanie rozpisać chociaż połowę tych różnic w jednym poście. Począwszy od mentalności graczy kończąc na fakcie podnoszenia dropu z ziemi (Tak, dobre kilka lat itemki same lądowały w plecaczku, tutaj nie ma takiej wygody ani nie ma żadnej małpy do podnoszenia dropów jak np w SRO. Już widzę jak z tego powodu gracze będą quitować.)

 :D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 24, 2011, 11:55:17 pm »
horken rpg a russ off gracia final róznice ?? poza tym ze alarion moglby pomazyc o takim pvp ( 4 liga pvp RU off  hahaha )

o wiem 0 hp ress


najwiecej maja do powiedzenia ludzie co nie grali na dobrym privie a są carpetem na RUoffie, wielcy znawcy :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 12:04:42 am wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #196 dnia: Listopad 25, 2011, 12:08:10 am »
No po takiej wypowiedzi wnioskuję:
Ci co grali na privach(DOBRYCH!) wydaje się za dużo.  :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 12:13:27 am wysłana przez Horken »
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #197 dnia: Listopad 25, 2011, 12:15:52 am »
horken rpg a russ off gracia final róznice ?? poza tym ze alarion moglby pomazyc o takim pvp ( 4 liga pvp RU off  hahaha )

o wiem 0 hp ress


najwiecej maja do powiedzenia ludzie co nie grali na dobrym privie a są carpetem na RUoffie, wielcy znawcy :D

Zacznij lepiej myśleć, na jakiego kolejnego priva pójdziesz po 1-2 miesiącach gry na EU offie, panie pierwsza liga PvP, kk?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #198 dnia: Listopad 25, 2011, 12:18:18 am »
Szacun ja miecha nie wytrzymam xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Flame topic o god/f2p/EUvsRU itp
« Odpowiedź #199 dnia: Listopad 25, 2011, 12:41:46 am »
horken rpg a russ off gracia final róznice ?? poza tym ze alarion moglby pomazyc o takim pvp ( 4 liga pvp RU off  hahaha )

o wiem 0 hp ress


najwiecej maja do powiedzenia ludzie co nie grali na dobrym privie a są carpetem na RUoffie, wielcy znawcy :D

Zacznij lepiej myśleć, na jakiego kolejnego priva pójdziesz po 1-2 miesiącach gry na EU offie, panie pierwsza liga PvP, kk?

ide na EU innova, to bedzie moj ostatni priv