Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2611532 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10050 dnia: Kwiecień 18, 2012, 02:54:48 pm »
Najwyzsza chyba pora zrozumiec to ze ludzie wbijaja wyzsze lvle i jedyna lokacja do bicia mobow jest orbis, wiec skoro w godzinach 20-24 gdzie jest czas grania praktycznie wszystkich naszych pt a ty  expisz w random party w orbisie to licz sie z tym ze bedziesz czyszczony ze swoim random party jesli tylko komus bedzie brakowalo mobow komus od nas wiec albo znajdz sobie klan ktory moze sobie pozwolic na walke z nami lub bije moby na innych pietrach w tym czasie albo kup sobie zestaw pierwszej pomocy z blessed resemi i blessed soe.

kto mowi o pvp o spota? to jest normalne ale bieganie cp od pokoju do pokoju zeby zbic jakis randomow i nabic fragow jest slabe, jakos jak widza cp nie bija sie i omijaja ciekawe czemu?


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10051 dnia: Kwiecień 18, 2012, 02:59:12 pm »
Jak komuś pvp na spotach  przeszkadza to albo pomylił gry albo niech się zamknie w instancjach.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10052 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:08:00 pm »
czy ja kwestionuje ze to czesc gry? dla mnie to jest tak samo zalosne jak bieganie po toi i bicie 60 lvl przez 85+. Ale kazdy gra jak lubi na ile mu pozwalaja umiejetnosci. Po prostu hb style i tyle


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10053 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:08:40 pm »
heh ale pvp wczoraj... pvp na spezionie z alarionem ciężko powiedzieć czy wygrane ale spoko ,potem orbis.. i tu kupa śmiechu expmi sobie hb z halasterem wbija na nas na valorze i ich gleba, chwile później gleba pt shocków i największe pytanie co bubacz robił... :D no to GF.
a jeszcze co do ded serwera no to na altar o evil czy jak tam obok swampa w nocy o dobry spot ciężko, a o 4 gangujący war w twilu no lol, na dayli q pełno ludzi subek jak i nowych ludzi z nienawiścią do ooc w oczach bo u nas to tylko nolifery bez życia :P


http://www.youtube.com/watch?v=-C7HvJq03mk
co ja pacze  :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 03:12:18 pm wysłana przez Deric »


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10054 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:10:02 pm »
haha padłem.

Przecież to normalny patrol jest. Każdy szanujący się klan tak robi
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10055 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:14:00 pm »
to na szczescie nie jestem w szanujacym sie klanie i nie jestem pro graczem bo nie biegam po toi i nie bije sflagowanych postaci. (bo jakbys czytal ze zrozumieniem skumalbys ze nie bylo tam wara:))


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10056 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:37:16 pm »
to na szczescie nie jestem w szanujacym sie klanie i nie jestem pro graczem bo nie biegam po toi i nie bije sflagowanych postaci. (bo jakbys czytal ze zrozumieniem skumalbys ze nie bylo tam wara:))


Stary, wydaje mi się że nie gramy w tą samą grę, i znacząco pomyliłeś się wybierając L2. To że biegam sobie z CP, i zabijamy sobie ludzi w orbisie (czy to random, czy nie random) jest częścią gry, i albo się z tym pogodzisz, albo czas abyś poważnie zastanowił się nad zmiany gry. Polecam Ci World of Warcraft, tam będziesz mógł grać pve do woli, bez strachu że Doomcio wjedzie Ci na plecy.

Cytuj
kto mowi o pvp o spota? to jest normalne ale bieganie cp od pokoju do pokoju zeby zbic jakis randomow i nabic fragow jest slabe, jakos jak widza cp nie bija sie i omijaja ciekawe czemu?

Moje CP bije tylko randomy o 10 lvl niżej. Deal with that. :D. Kiedy widzimy inne CP, od razu palimy pr.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10057 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:39:07 pm »
dziwne czemu Orbis porównujesz do Toi ? chyba do orbisu nie wbijają ludzie na 2 proofach no ale może czegoś nie zauważyłem.

Dla 90% ludzi sytuacja jest prosta - flagi muszą upaść. Nikt nie kalkuluje nie zastanawia się bić czy nie bić bo nie ma na to czasu. Jak coś zawsze później można resnąć przypadkową ofiarę
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10058 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:45:13 pm »
czy ja kwestionuje ze to czesc gry? dla mnie to jest tak samo zalosne jak bieganie po toi i bicie 60 lvl przez 85+. Ale kazdy gra jak lubi na ile mu pozwalaja umiejetnosci. Po prostu hb style i tyle

serrio spina, od kad pamietam zawsze wybijalo sie randomow na flagach, no bo czemu by nie? zeby byc milym i grzecznym? Nawet robiac daily na soa trzepie sie gosci na flagach, chodzby typ sam oflagowany na spocie stal :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10059 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:47:30 pm »
heh ale pvp wczoraj... pvp na spezionie z alarionem ciężko powiedzieć czy wygrane ale spoko ,

6 vs 7 wygraliście, mogę napisać tylko GF i zganić moich membersów, że ciągle traktują przeciwników, jakby mieli lvle 92 i dalej można było wszystkich pokonać 5 vs7 albo 6 vs 7. Chcieliśmy potem w full party, ale już flagi nei chcieliście oddać QQ

: D 

co do całej reszty QQ płaczków:

chcecie PvE bez nikogo kto wam przeszkadza? WoW czeka na takich jak wy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 03:52:07 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10060 dnia: Kwiecień 18, 2012, 03:49:29 pm »
P.S Witamy w świecie L2
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10061 dnia: Kwiecień 18, 2012, 04:12:59 pm »
Po prostu dla mnie jest zalosne biegac szukajac randomow jak sie widzi cp spierdalac i pozniej kozaczyc  i pisac pierdoly na chacie

Porownuje bo takie same szanse ma grupa z 1 healerem randomow na cp jak gosc 6x lvl na 85+.

a poza tym czytajac alariona i jego marudzenie o wyzszosci hb pokazuje jaki jest jego klan;) i co znaczy rekrtuowanie byle czego. Tam doomciu skilla to ty nie masz


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10062 dnia: Kwiecień 18, 2012, 04:15:22 pm »
Po prostu dla mnie jest zalosne biegac szukajac randomow jak sie widzi cp -_-' i pozniej kozaczyc  i pisac -_-' na chacie

Porownuje bo takie same szanse ma grupa z 1 healerem randomow na cp jak gosc 6x lvl na 85+.

a poza tym czytajac alariona i jego marudzenie o wyzszosci hb pokazuje jaki jest jego klan;) i co znaczy rekrtuowanie byle czego. Tam doomciu skilla to ty nie masz

Nie twierdze że mam skilla, aczkolwiek stwierdzam fakt, że ty giniesz w orbisie :D. Chociaż nie, mam skilla.

btw o które CP Ci chodzi, do którego kozaczymy ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 04:16:57 pm wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10063 dnia: Kwiecień 18, 2012, 04:24:08 pm »


a poza tym czytajac alariona i jego marudzenie o wyzszosci hb pokazuje jaki jest jego klan;) i co znaczy rekrtuowanie byle czego. Tam doomciu skilla to ty nie masz
nie pokazuję żadnej wyższości HB nad innymi, tylko szydzę z typka, co pomylił gry.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10064 dnia: Kwiecień 18, 2012, 04:30:36 pm »
jak tam sie zyje? jest juz pierwszy rusek 99? :>


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10065 dnia: Kwiecień 18, 2012, 05:00:29 pm »
jak tam sie zyje? jest juz pierwszy rusek 99? :>
jeszcze 20kkk i lotus ma czyli dzis/jutro  :(


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10066 dnia: Kwiecień 18, 2012, 05:31:23 pm »
Lotus ahh:) Jak milo bylo na oly go wylosowac 3 razy pod rzad majac 88 lvl:D

P.S.
WTS Ice Queen's Tiara:)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 05:33:02 pm wysłana przez AyGo »
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10067 dnia: Kwiecień 18, 2012, 05:50:45 pm »
Ktoś tu pomylił grę lul
My biliśmy wszystko i wszystkich na flagach z wyjątkiem dobrych znajomych i jakoś nikt wtedy żalu nie miał ;D

P.S. jakbyś chciał iść grać w TERE to też nie polecam bo cię zap-_-lą w każdym możliwym miejscu poza miastami ;DDD (chyba, że server pve, to jak wow ^^ )



We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10068 dnia: Kwiecień 18, 2012, 06:05:49 pm »
Arimas, mam wrażenie, że dr4ke trochę troluje bo nie wierzę, żeby ktoś mógł na forum płakać o PvP. W końcu skoro się doexpił na tyle, żeby iść do orbisu to musiał takie akcje mieć wcześniej.

Sprzedam Retributera r95 full z acu (ofc za adenę, żeby któryś dekiel nie pomyślał, że sprzedaję za złote i napisze raport).
PM ig EmielRegis
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10069 dnia: Kwiecień 18, 2012, 06:12:16 pm »
Arimas, mam wrażenie, że dr4ke trochę troluje bo nie wierzę, żeby ktoś mógł na forum płakać o PvP. W końcu skoro się doexpił na tyle, żeby iść do orbisu to musiał takie akcje mieć wcześniej.

Sprzedam Retributera r95 full z acu (ofc za adenę, żeby któryś dekiel nie pomyślał, że sprzedaję za złote i napisze raport).
PM ig EmielRegis

zapozno :x raport juz poszedl

co do lania   ludzi an fladze  standardowo   jak sie bijemy z warem ktos nam wjezdza w plecy   i nikt dramy nie robi  juz nie mowie o tym ze zkims sie bijemy a war wjezdza namw tedy  w plecy  bo to norma jeszcze sie taki nie urodzilw tej grze co by  darmowe fragi   przepuscil :P


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10070 dnia: Kwiecień 18, 2012, 06:22:43 pm »
UP^: report kogo i za co lol?

Russe: oj uwierz, możliwe :p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10071 dnia: Kwiecień 18, 2012, 06:54:06 pm »
Cześć.
Chciałbym się dowiedzieć, gdzie lepiej grać? NCSOFT czy INNOVA?
Byłem na NCSoft i tak:
- są lagi
- są boty (pełno biegających krasnali z nickami typu: 324hk5). To mnie bardzo zniechęciło.
- jest dużo ludzi

Byłem w grudniu 2011 na Innovie i tak:
- nie było lagów
- nie było botów
- było dużo ludzi

Jak jest teraz na Innovie?


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10072 dnia: Kwiecień 18, 2012, 06:58:54 pm »
Tak samo jak było tylko starszy serwer i jest mniej ludzi.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10073 dnia: Kwiecień 18, 2012, 06:59:45 pm »
-lagi mają niektórzy musisz sam zobaczyć jak u ciebie będzie
-ludzi do 70 stosunkowo mało ale potem spoty pełne
-ponoć tylko alarion i ruskie bota używają  :D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10074 dnia: Kwiecień 18, 2012, 07:04:02 pm »
Ok, to zagram na Innovie, bo jak widzę te boty na NCSofcie, to mnie na rzyg bierze.