Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2585800 razy)

  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13900 dnia: Sierpień 02, 2012, 12:24:52 pm »
Sprzedał i kupił nowego chara YULA :D

WTT Tank 99 for Tyrr 98+ :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 12:28:43 pm wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13901 dnia: Sierpień 02, 2012, 12:51:51 pm »
kamill ale po co Ci pvp o barakiela itp jak w tym czasie będziesz koksał bo spoty będą wolne od ludzi przed którymi normalnie byś palił pr, tak jak na core - żadnego poważnego pvp
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13902 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:15:31 pm »
kamill ale po co Ci pvp o barakiela itp jak w tym czasie będziesz koksał bo spoty będą wolne od ludzi przed którymi normalnie byś palił pr, tak jak na core - żadnego poważnego pvp
Widzę zastępujesz alariona  :D  :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13903 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:49:35 pm »
kamill ale po co Ci pvp o barakiela itp jak w tym czasie będziesz koksał bo spoty będą wolne od ludzi przed którymi normalnie byś palił pr, tak jak na core - żadnego poważnego pvp
Widzę zastępujesz alariona  :D  :P
może...ale nie było tak?
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13904 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:57:30 pm »
kamill ale po co Ci pvp o barakiela itp jak w tym czasie będziesz koksał bo spoty będą wolne od ludzi przed którymi normalnie byś palił pr, tak jak na core - żadnego poważnego pvp
Widzę zastępujesz alariona  :D  :P
może...ale nie było tak?
Było nie było, kamiilek ma polewę z tego, i to widać  :bangin:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13905 dnia: Sierpień 02, 2012, 04:19:44 pm »
kamill ale po co Ci pvp o barakiela itp jak w tym czasie będziesz koksał bo spoty będą wolne od ludzi przed którymi normalnie byś palił pr, tak jak na core - żadnego poważnego pvp
Widzę zastępujesz alariona  :D  :P
może...ale nie było tak?
Było nie było, kamiilek ma polewę z tego, i to widać  :bangin:
A my z niego, to widać:D
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 378

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13906 dnia: Sierpień 02, 2012, 04:49:20 pm »
Fanatycy core vs przeciwnicy tego najwspanialszego serwera z największym onlinem jaki kiedykolwiek widziała ta gra i który cały czas rośnie.
                                                             RUNDA 1
                                                                                         
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 04:51:46 pm wysłana przez Grande »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13907 dnia: Sierpień 02, 2012, 04:56:21 pm »
dymciu na core było tylko 1 powazne pvp ;) jak wyszliscie z HI i chcieliscie ownic w orbis (screeny i wielkie słowa ze zamykacie orbis), 4 rundy pvp po 28 v 28 w przyblizeniu (nieoficjalna walka o dominacje na serwerze  !! zwyciezcy bawią sei w orbis, przegrani ida farmic wróżki) , 3:1 dla HI, wiekszego i lepszego pvp nie było i wiesz coooo brałem w nim udział  !!

chyba ze dla ciebie powazne pvp to ustawka na arence 7v7  8)  :D ja grając od c3 nie widzialem zeby ludzi robili pvp na arence i na godzie sie 1 raz z tym spotkalem   :shock:

róbcie swoją krucjate z alarionem ze bylismy nieogarami :D moze tak było, ale my w 5 osobowym cp, biorąc 2 randomów z miasta dalej bylismy top 5 pvp party na serwerze   :D :D :D i nie piszcie o nolife 3 miesiace bo gralismy tak jak pozwala  L2


doomcio nie mozesz mowic o pvp na GoD, bo jedyne pvp to ustawki na arenie :) inna sprawa jak musisz pvp zeby zrobic noble/suby/itemy/epiki , p ,
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 05:00:57 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13908 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:10:33 pm »
Gdzie po dojściu do "pro super own clanu" mozesz isc w czasie pvp o epicka afk bo i tak 'jestescie' najlepsi a potem sie szczycic ze jestes zajebisty ... Bo wygrywaliscie pvp o epicki ...


No ale niektorym wystarcza pograć trochę na start zeby potem się szczycic jakim to sie zajebistym było ... Przez 3 kolejne lata...

No ale cóż, co w życiu się nie uda to może w grze ;)

Flame...


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13909 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:20:27 pm »
Cytuj
Gdzie po dojściu do "pro super own clanu" mozesz isc w czasie pvp o epicka afk bo i tak 'jestescie' najlepsi a potem sie szczycic ze jestes -_-' ... Bo wygrywaliscie pvp o epicki ...


mowisz o 1 side serwerze ;) własnie zobaczyłem august heros  :o

Cytuj
No ale niektorym wystarcza pograć trochę na start zeby potem się szczycic jakim to sie -_-' było ... Przez 3 kolejne lata...
welcome in l2  :)  kiedy ty po 2 latach wreszcie dochodzisz do endgame, zdajesz sobie sprawe ze zostalo 200 osob i nie ma co robic bo serwer jest dead (pozdro dla core) , a ja wtedy bawie sie na trzecim serwerze z 5000 osobami :D

Cytuj
No ale cóż, co w życiu się nie uda to może w grze
:shock:


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13910 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:22:56 pm »
Ogarnia ktoś robienie skryptów do AHK?
Bo mam pytanko, jak można to PM na forum please


Btw. Zapodaj ktoś listę hero

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13911 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:29:05 pm »
HolyInquisitioN

Kardi - Wynn Summoner

Topless - Aeore Healer

LotuS - Sigel Knight

evil - Yul Archer

Aslan - Othell Rogue

Kasyra - Tyrr Worrior

Horas - Iss Enchanter


BlackSwans

 [lf crest]Sepsa - Feoh Wizard


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13912 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:39:27 pm »
dymciu na core było tylko 1 powazne pvp ;) jak wyszliscie z HI i chcieliscie ownic w orbis (screeny i wielkie słowa ze zamykacie orbis), 4 rundy pvp po 28 v 28 w przyblizeniu (nieoficjalna walka o dominacje na serwerze  !! zwyciezcy bawią sei w orbis, przegrani ida farmic wróżki) , 3:1 dla HI, wiekszego i lepszego pvp nie było i wiesz coooo brałem w nim udział  !!
no widzisz jak wyszliśmy z HI(mowa o pierwszych tyg) to jedyne co mogło HI to ruskie biegające i przeszkadzające w expie poszczególnym pt bo jak zebrały sie najlepsze pt od nas to HI mogło sobie... chociażby dlatego że było ich mniej, a i u nas były najlepsze pt pod wzgledem ogaru. Potem dopiero zaczęło sie sypać pt gravediggera, arimasów mondayów itp i wtedy było to przywołane przez Ciebie pvp, chyba 1 na którym byliście bo wcześniej tylko tazmany + ruskie, a ludzie potem dopiero Was ganiali po 2piętrze i mieli beke, że tamci sie leją a Wy dalej koksacie i nawet Tazman nie zaprzeczy, że jak szli się bić to Wasze pt nagle znikało, a w rzeczywistości koksaliście.
I zeby nie było mówie tylko o początkowej sytuacji bo jak wspominałem potem wiele pt sie zaczęlo sypać i online spadał i faktycznei potem to częściej HI wygrywało, ale też najczęściej bez Waszego udziału.

chyba ze dla ciebie powazne pvp to ustawka na arence 7v7  8)  :D ja grając od c3 nie widzialem zeby ludzi robili pvp na arence i na godzie sie 1 raz z tym spotkalem   :shock:
no widzisz a my na rusku notorycznie się z tym wcześniej spotykaliśmy, chociażby kiedy 2 pt z 1 klanu chciały mieć najlepszy spot to należało ustalić kto jest lepszy. Ewentualnie często ludzie chcieli zmierzyć sie z innymi dobrymi pt z klanu.

ale my w 5 osobowym cp, biorąc 2 randomów z miasta dalej bylismy top 5 pvp party na serwerze
chyba pomijając kolejne 30 cp...

a tak w ogóle to chyba wiem kamil skad Twoja tęsknota za mass pvp o epiki itp. Jak było po 100na100 tow sumie różnicy nie robiło Twoje zerowe pt i często Wasza strona wygrywała i mogłeś sie szczycić jaki to jesteś ah i oh. Na GoD jednak spotyka sie mniejsze zadymy i tam każde pt ma ogromne znaczenie...


aa żeby nie było Arimas to myślę, że kamil tak samo jak i ja ma świetna zabawę ;)


edit: a co dużych pvp to zamiast osto farmić na początku było 3ba chodzić na SoA port gdzie biło sie pół serwera
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 05:41:07 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13913 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:39:35 pm »
Proszę powiedzcie mi, że Aslan sprzedał postać i to nie jest ten gość który grał od startu Core bo inaczej stracę resztki szacunku dla tego serwera  :o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13914 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:41:23 pm »
Eee to ładnie Sepsa pocisnął. Się dziwiłem skąd on mi takie hity poza miastem lutował, a tu proszę.

btw: kto się zajmuje tym tematem?
Bo fajnie byłoby też dołączać rankingi poszczególnych klas  na dany miesiąc.

[edit]
Proszę powiedzcie mi, że Aslan sprzedał postać i to nie jest ten gość który grał od startu Core bo inaczej stracę resztki szacunku dla tego serwera  :o
idk, ja wiem, że to zdeczko nolifer jest
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 05:47:23 pm wysłana przez Horken »
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13915 dnia: Sierpień 02, 2012, 05:50:15 pm »
No ja wiem Kamilku że dla ciebie zabawą jest wyfarmienie na pustych spotach, odrywajac się od rzeczywistości na miesiąc, zeby potem przez miesiąc szczycić się wygrywaniem z low by po zobaczeniu że zaczynają stawiać opór odejść i powiedzieć że nie ma dla ciebie poziomu...
Co zresztą sam potwierdzasz...

Przyjdź teraz na core... Z twoją farmą jesteś w stanie dogonić całą resztę i 'pokazać' swoją zajebistość.
Weź ze sobą paru ludzi ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13916 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:02:31 pm »
Cytuj
no widzisz jak wyszliśmy z HI(mowa o pierwszych tyg) to jedyne co mogło HI to ruskie biegające i przeszkadzające w expie poszczególnym pt bo jak zebrały sie najlepsze pt od nas to HI mogło sobie... chociażby dlatego że było ich mniej, a i u nas były najlepsze pt pod wzgledem ogaru.
przeciez są frapsy tazmana/queema z "mass" pvp w orbis i frapsy alariona z 7v7 tylko, wiec kto sobie mógl to mógł ;)

Cytuj
no widzisz a my na rusku notorycznie się z tym wcześniej spotykaliśmy, chociażby kiedy 2 pt z 1 klanu chciały mieć najlepszy spot to należało ustalić kto jest lepszy. Ewentualnie często ludzie chcieli zmierzyć sie z innymi dobrymi pt z klanu.
no i to niby nazywasz tym powaznym pvp ?? spotykają sie 2 party z 1 klanu na arence  :shock: jaki serwer takie pvp  !!

Cytuj
chyba pomijając kolejne 30 cp...
wymieniaj :D

Cytuj
a tak w ogóle to chyba wiem kamil skad Twoja tęsknota za mass pvp o epiki itp. Jak było po 100na100 tow sumie różnicy nie robiło Twoje zerowe pt i często Wasza strona wygrywała i mogłeś sie szczycić jaki to jesteś ah i oh. Na GoD jednak spotyka sie mniejsze zadymy i tam każde pt ma ogromne znaczenie...
tesknie za jakimkolwiek mass pvp, na core moje max to bylo 28 v 28 (pewnie z 80% ludzi nawet takiego nie miała), nie liczas siege 5 v 25 party

Cytuj
edit: a co dużych pvp to zamiast osto farmić na początku było 3ba chodzić na SoA port gdzie biło sie pół serwera
soa port supper pvp 100 party v 1  :D :D HB style


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13917 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:08:32 pm »
Proszę powiedzcie mi, że Aslan sprzedał postać i to nie jest ten gość który grał od startu Core bo inaczej stracę resztki szacunku dla tego serwera  :o

widze masz pojecie o olimpiadzie :D


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13918 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:09:46 pm »

No ale cóż, co w życiu się nie uda to może w grze ;)

Flame...
nie poszlo w lolu to dam ref linka w sygne :)



flame


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13919 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:40:10 pm »
hi sie bije 1 vs 1? plz , zawsze jak tylko uderzylismy kogos od HI to po 1-2min zjawialo sie drugie party - przewaznie ruscy
retired


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13920 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:50:05 pm »
mowie o starych czasach luty/marzec ;)


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13921 dnia: Sierpień 02, 2012, 06:50:21 pm »
Cytuj
no widzisz a my na rusku notorycznie się z tym wcześniej spotykaliśmy, chociażby kiedy 2 pt z 1 klanu chciały mieć najlepszy spot to należało ustalić kto jest lepszy. Ewentualnie często ludzie chcieli zmierzyć sie z innymi dobrymi pt z klanu.
no i to niby nazywasz tym powaznym pvp ?? spotykają sie 2 party z 1 klanu na arence  :shock: jaki serwer takie pvp  !!
nie uważam, że to jedyne sensowne pvp, ale pokazuje Ci, że takei coś funkcjonowało od dawna
Cytuj
chyba pomijając kolejne 30 cp...
wymieniaj :D
Amber,Tazman,Schock,Monday,Gravedigger,Dobo,Jaden,Arimas,chyba ruskie,Amethyst cp,  było jeszcze kilka, ale  wielu po prostu nazw, ludzi nie pamietam, a to są tylko pt, które Was notorycznei lały mimo  najczęściej mniejszego lvlela. Pt, które miałyby Wasz lvl i by wygrywały było pół serwera.
Cytuj
a tak w ogóle to chyba wiem kamil skad Twoja tęsknota za mass pvp o epiki itp. Jak było po 100na100 tow sumie różnicy nie robiło Twoje zerowe pt i często Wasza strona wygrywała i mogłeś sie szczycić jaki to jesteś ah i oh. Na GoD jednak spotyka sie mniejsze zadymy i tam każde pt ma ogromne znaczenie...
tesknie za jakimkolwiek mass pvp, na core moje max to bylo 28 v 28 (pewnie z 80% ludzi nawet takiego nie miała), nie liczas siege 5 v 25 party
już CI tłumaczyłem zamiast siedzieć i tylko koksać było 3ba chodzić na ganki, szukać pvp. Jak byliśmy w OldBoys to na porcie SoA z 7vs7/14vs14 po minucie robiło sie 50vs50

Cytuj
no widzisz jak wyszliśmy z HI(mowa o pierwszych tyg) to jedyne co mogło HI to ruskie biegające i przeszkadzające w expie poszczególnym pt bo jak zebrały sie najlepsze pt od nas to HI mogło sobie... chociażby dlatego że było ich mniej, a i u nas były najlepsze pt pod wzgledem ogaru.
przeciez są frapsy tazmana/queema z "mass" pvp w orbis i frapsy alariona z 7v7 tylko, wiec kto sobie mógl to mógł
nie iwem czy to dobrze zrozumiałem, ale chodzi CI chyba, że tego nei frapsowaliśmy tak? A kto by frapsował, poza ruskimi dla propagandy, masakry jakie sie odbywały? Najczęściej frapsuje sie jakieś fajne akcje, a nie akcje jak pt tazmana jest ubijane a ruskie palą pra.
A tak apropo jednorękiego bandyty to troche żal, ze "top 5 pvp pt" wydaje jednego frapsa przez tyle czasu gry, z którego i tak cały serwer sie śmiał.

Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13922 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:00:31 pm »
Cytuj
Amber,Tazman,Schock,Monday,Gravedigger,Dobo,Jaden,Arimas,chyba ruskie,Amethyst cp

z amber, tazman,ruskimi, arimasem nie mieliscmy pvp wiec nie mozesz mowic ze byli lepsi ;) jesli chodzi ci o teorie to bysmy przegrali z ruskimi i tazmanami , z armimasem i wami do przodu bo mielismy hero lepsze lvle i equip z tym weicej bresow  :D

z shock/monday wygrywalismy regularnie w orbis były to random party jak moje

dobo 3/5 pvp przegrywalismy

jadena nie kojarze, amethys i grave famili chyba harnak jak bylismy w orbis


najlepiej wymien wszytkie HB party, byli lepsi bo grali w HB ktore jest takie pro pvp ze hoho  :shock:
tak tak 50 v 50 dyma nie pij :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 07:10:28 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13923 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:16:06 pm »
Cytuj
Amber,Tazman,Schock,Monday,Gravedigger,Dobo,Jaden,Arimas,chyba ruskie,Amethyst cp

z amber, tazman,ruskimi, arimasem nie mieliscmy pvp wiec nie mozesz mowic ze byli lepsi ;)
Z 90% CP nie miałeś pvp, więc nie możesz twierdzić że jesteś od nich lepszy.
Cytuj
z armimasem i wami do przodu bo mielismy hero lepsze lvle i equip z tym weicej bresow  :D
A oni mają coś czego ty nie wiymieniłeś. Skill... I przez to są lepszym pt.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 07:19:19 pm wysłana przez Khav »
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #13924 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:49:02 pm »
Cytuj
Z 90% CP nie miałeś pvp, więc nie możesz twierdzić że jesteś od nich lepszy.
przeciez ja nie mowie ze bylem lepszy :) , powiedzialem top 5, chociaz w momencie quitu powiedział bym top 3

Cytuj
A oni mają coś czego ty nie wiymieniłeś. Skill... I przez to są lepszym pt.
co z tego ze mają "SKILL" jak nie mają lvla i herosów ,a dla alariona niktorzy mieli za dużo bresow  hahaha :)

w GoD nie liczy sie skill tylko lvl i herosie ale to wiesz  8)

najlepsze ze np. niektorzy od 8 miesiecy myślą cos w style " jestesmy lepsi a przegrywamy bo ONI mają lvl i hero skille" nie wiem czy pomyliliscie gry czy jestescie retardami  !!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 08:00:06 pm wysłana przez kamiil »