Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2613505 razy)

  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14375 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:19:54 pm »
Och tak. Wam naprawdę się wydaje że wszyscy tutaj maja po 13 lat ja wy i łykają wasz troling jak pelikany. Różnica jest tylko taka że ci ludzie jutro wstaną i pójdą do pracy a wy dalej będziecie udawać kogoś kim nie jesteście.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14376 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:23:24 pm »
Och tak. Wam naprawdę się wydaje że wszyscy tutaj maja po 13 lat ja wy i łykają wasz troling jak pelikany. Różnica jest tylko taka że ci ludzie jutro wstaną i pójdą do pracy a wy dalej będziecie udawać kogoś kim nie jesteście.

koleś wyluzuj, defro walnął cos o szparagach to mi sie zdjecie skojarzyło  hahaha nawet nie pisałem ze to moje, tylko czekałem na rozwój sytuacji   !! :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14377 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:24:16 pm »
Och tak. Wam naprawdę się wydaje że wszyscy tutaj maja po 13 lat ja wy i łykają wasz troling jak pelikany. Różnica jest tylko taka że ci ludzie jutro wstaną i pójdą do pracy a wy dalej będziecie udawać kogoś kim nie jesteście.
Tak serio to wydaję mi się, że to ty łyknąłeś i teraz jesteś oburzony  :D

Relapse: http://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI

Kamiil: Chyba -% za zdemaskowanie trolla  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14378 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:30:34 pm »
No to przeczytaj jeszcze raz post który zacytowałeś ;/

Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14379 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:32:44 pm »
Qra, ewidentnie widać, że łyknąłeś więc się teraz nie tłumacz a tym bardziej bulwersuj ;S

Relapse: http://www.youtube.com/watch?v=BSLPH9d-jsI
<3 Lindsey, a jeszcze bardziej od samej muzyki podobają mi się klipy robione glidecamem przez Devina Grahama (link do jego kanału: http://youtube.com/devinsupertramp genialne filmiki)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14380 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:33:08 pm »
Dobrze wiem co zacytowałem  :shock:

Kornes: od tego aż żal dupę ściska :D http://youtu.be/Ym4dGPLd5Ww

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14381 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:45:22 pm »
Co do muzyki, osobiście jakoś mi obojętny ten kawałek, raczej drugi raz go już nie odtworzę :D
http://www.youtube.com/watch?v=pRPOztxXWlQ a ten? ;p

WRACAJĄC DO TEMATU TOPICU,
jak to jest, że ciągle ktoś z was beczy, że temat zbacza z Core, ale jak by spojrzeć na ostatnie 20 stron to postów o Core jest tyle co nic...


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14382 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:40:11 am »
hahah tazman i jego przyjaciel kamil znowu sie osmieszyli tyle pieniedzy to wy nie zarobicie nawet w dwa lata wiec przestancie marzyc i wracajcie do gry bo jak napisal qrwa tam jestescie mocni a ja lece spac bo jutro pracuje w przeciwienstwie do was


  • Wiadomości: 164

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14383 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:44:15 am »
hahah tazman i jego przyjaciel kamil znowu sie osmieszyli tyle pieniedzy to wy nie zarobicie nawet w dwa lata wiec przestancie marzyc i wracajcie do gry bo jak napisal -_-' tam jestescie mocni a ja lece spac bo jutro pracuje w przeciwienstwie do was

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Prov - Feoh -  SixthSense™


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14384 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:58:45 am »
chyba każdy na tym forum jest choć trochę trolem i ofiarą trola, naprawdę ^^


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14385 dnia: Sierpień 09, 2012, 01:45:05 am »
hahah tazman i jego przyjaciel kamil znowu sie osmieszyli tyle pieniedzy to wy nie zarobicie nawet w dwa lata wiec przestancie marzyc i wracajcie do gry bo jak napisal -_-' tam jestescie mocni a ja lece spac bo jutro pracuje w przeciwienstwie do was
Pozdrów od nas swoich pracowników i kumpli z osiedla i z siłki i z (insert dowolny tekst here)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14386 dnia: Sierpień 09, 2012, 01:46:22 am »
chyba każdy na tym forum jest choć trochę trolem i ofiarą trola, naprawdę ^^

Qra jest napinaczem, a nie trolem - big difference.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14387 dnia: Sierpień 09, 2012, 02:10:33 am »
wiecie co , nigdy sie tu nie wypowiadam jednak naprawde przyjemnie sie to czyta :) kabaret pierwsza klasa :) chłopaki zacznijcie traktowac gry jak przyjemnosc , miejcie do siebie chociaz troche szacunku . A jesli nie zdajecie sobie sprawy z tego co robicie to jeszcze nie macie normalnego zycia i zastepujecie je wirtualnym zyciem które jest tak proste :).
Nawiasem mówiac co dzieje sie na serwerze pograłbym sobie znowu troszke.

Pozdrawiam


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14388 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:30:31 am »
Na serwerze dzieją się dziwne rzeczy... ruskie zaczynają palić przed nami PRa hłyhłyhły!



PS. Sfrapsowane ^^


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14389 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:34:23 am »
Na serwerze dzieją się dziwne rzeczy... ruskie zaczynają palić przed nami PRa hłyhłyhły!



PS. Sfrapsowane ^^

Kardi mad

Hero mighty kamilka PT, zownione 2x 7v7, poszedł war od kardiego, przychodzą koledzy w 2-3 PT na SoH żeby nas wygonić, niestety słabo im to wychodzi.

btw kardi 18k HUE HUE

super duper ruskie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 09:36:09 am wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14390 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:01:45 am »
wiecie co , nigdy sie tu nie wypowiadam jednak naprawde przyjemnie sie to czyta :) kabaret pierwsza klasa :) chłopaki zacznijcie traktowac gry jak przyjemnosc , miejcie do siebie chociaz troche szacunku . A jesli nie zdajecie sobie sprawy z tego co robicie to jeszcze nie macie normalnego zycia i zastepujecie je wirtualnym zyciem które jest tak proste :).
Nawiasem mówiac co dzieje sie na serwerze pograłbym sobie znowu troszke.

Pozdrawiam
TA GRA TO ZYCIE A INNI TO WROGOWIE! WOJNA!!!!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14391 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:36:48 pm »
HARPUNY W DŁOŃ!

http://www.youtube.com/watch?v=dxytyRy-O1k

Idę kosić trawę :(


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14392 dnia: Sierpień 09, 2012, 03:40:31 pm »


Żeby nie było ze offtop: tak się zastanawiam, skoro nowa kronika wymaga dużo więcej ogaru i skilla to czemu przez tyle miesięcy serwerem rządzą głupie ruskie klikające skille myszka?
W tej kronice przeżywalność jest o wiele większa, przez ilość cp/hp, celki, rebirth... Dlatego też w pvp wygrywa ten kto zrobi mniej błędów. Ale jak to już było nie raz poruszane, są lvle, które dają dużą przewagę. Dołożyć do tego build na samych summonerów, i w efekcie jest pt z wyższym lvlem (przez co każdy ma kary do dmg), złożone z 12 summonów +3 summonerów, co daje swojego rodzaju zerg. Ale jak widać po postach wyżej, lvle już się zrównują, to i ruskie już cicho siedzą i PRy palą.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14393 dnia: Sierpień 09, 2012, 04:44:09 pm »
Cytuj
W tej kronice przeżywalność jest o wiele większa, przez ilość cp/hp, celki, rebirth... Dlatego też w pvp wygrywa ten kto zrobi mniej błędów. Ale jak to już było nie raz poruszane, są lvle, które dają dużą przewagę. Dołożyć do tego build na samych summonerów, i w efekcie jest pt z wyższym lvlem (przez co każdy ma kary do dmg), złożone z 12 summonów +3 summonerów, co daje swojego rodzaju zerg. Ale jak widać po postach wyżej, lvle już się zrównują, to i ruskie już cicho siedzą i PRy palą.
odkryłes ameryke  :shock:  ktos jeszcze ma jakies złote myśli  ??
czyli ruscy odstawili wszytskich z lvlem bo mieli party summonerów ?? jakby mieli party magów albo warriorów  to byliby na waszym poziomie 97-98 lvl  , dodatkowo was zergująna 7v7 bo mają summony  :D hahahah

doomcio wygrałes po 8 miesiacach pvp z ruskimi pvp o nic  :D chociaz pewinie chlopaki mieli boxy lub na botach ;)
gz tak dalej ;)

 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 04:48:55 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14394 dnia: Sierpień 09, 2012, 04:55:06 pm »
Cytuj
W tej kronice przeżywalność jest o wiele większa, przez ilość cp/hp, celki, rebirth... Dlatego też w pvp wygrywa ten kto zrobi mniej błędów. Ale jak to już było nie raz poruszane, są lvle, które dają dużą przewagę. Dołożyć do tego build na samych summonerów, i w efekcie jest pt z wyższym lvlem (przez co każdy ma kary do dmg), złożone z 12 summonów +3 summonerów, co daje swojego rodzaju zerg. Ale jak widać po postach wyżej, lvle już się zrównują, to i ruskie już cicho siedzą i PRy palą.
odkryłes ameryke  :shock:  ktos jeszcze ma jakies złote myśli  ??
czyli ruscy odstawili wszytskich z lvlem bo mieli party summonerów ?? jakby mieli party magów albo warriorów  to byliby na waszym poziomie 97-98 lvl  , dodatkowo was zergująna 7v7 bo mają summony  :D hahahah

doomcio wygrałes po 8 miesiacach pvp z ruskimi pvp o nic  :D chociaz pewinie chlopaki mieli boxy lub na botach ;)
gz tak dalej ;)

już wcześniej z nimi wygrywałem.

Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14395 dnia: Sierpień 09, 2012, 04:55:23 pm »

doomcio wygrałes po 8 miesiacach pvp z ruskimi pvp o nic  :D chociaz pewinie chlopaki mieli boxy lub na botach ;)
gz tak dalej ;)
ja czekam az ruskie przestana grać i polaczkowo oficjalnie ogłosi że wygrało serwer.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14396 dnia: Sierpień 09, 2012, 05:11:31 pm »

doomcio wygrałes po 8 miesiacach pvp z ruskimi pvp o nic  :D chociaz pewinie chlopaki mieli boxy lub na botach ;)
gz tak dalej ;)
ja czekam az ruskie przestana grać i polaczkowo oficjalnie ogłosi że wygrało serwer.
wygrałem serwer

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14397 dnia: Sierpień 09, 2012, 05:12:26 pm »
Na serwerze dzieją się dziwne rzeczy... ruskie zaczynają palić przed nami PRa hłyhłyhły!



PS. Sfrapsowane ^^
nic dziwnego, już od jakiegoś czasu na serwerze jest kilka o wiele mocniejszych party niż ruskie którzy wraz z całym HI tracą na znaczeniu - shadowsi praktycznie nie istnieją, RG robi za meat shield, a HI ma może z 3-4 jako tako grające party, po za tym sporo osób zmieniło barwy HI na 7S. Jeżeli wasze ally się postara nie zdziwię się, że po tym miesiącu ally HI zostanie bez zamku i większości hero. Oczywiście duże znaczenie ma to po której stronie opowie się OOC.
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14398 dnia: Sierpień 09, 2012, 05:18:47 pm »
co teraz powiesz tazman twoje rosyjskie party zostalo pokonane i zniknales od razu?? no slucham powiedz mi jak to mozliwe co leszczyku? jakim cudem uzbrojeni tylko we wlasnego skilla polacy z smolensk na czele wygrali z ruskimi autobotami??? no slucham tazman a ty kamil sie nawet nie odzywaj bo sie osmieszyles jak chciales przykozaczyc pieniedzmi a tu taka wpadka po prostu brak slow. pozdro dla prawdziwych


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14399 dnia: Sierpień 09, 2012, 05:19:50 pm »
co teraz powiesz tazman twoje rosyjskie party zostalo pokonane i zniknales od razu?? no slucham powiedz mi jak to mozliwe co leszczyku? jakim cudem uzbrojeni tylko we wlasnego skilla polacy z smolensk na czele wygrali z ruskimi autobotami??? no slucham tazman a ty kamil sie nawet nie odzywaj bo sie osmieszyles jak chciales przykozaczyc pieniedzmi a tu taka wpadka po prostu brak slow. pozdro dla prawdziwych

O czym ty pierdolisz? :D