Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2613529 razy)

  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14450 dnia: Sierpień 10, 2012, 05:40:14 pm »
ja to myślę że wasze opowieści są tak prze kolorowane jak historyjki starej babki typu za komuny było lepiej bo każdy miał prace


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14451 dnia: Sierpień 10, 2012, 06:25:23 pm »
ale ty tak fajnei zmyślasz, mim otego że od 5 miesięcy nei grasz ; D
jakie zmyślanie, przeciez kamil był top 5 pvp pt na serwerze, każdy sie go bał,sami palilismy przed nimi tylko pry; i to on rozdawał hero, a jego postać poszła za 10k dolców.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14452 dnia: Sierpień 10, 2012, 06:49:27 pm »
ale ty tak fajnei zmyślasz, mim otego że od 5 miesięcy nei grasz ; D
jakie zmyślanie, przeciez kamil był top 5 pvp pt na serwerze, każdy sie go bał,sami palilismy przed nimi tylko pry; i to on rozdawał hero, a jego postać poszła za 10k dolców.

pisałem tylko ze biorąc 2 randomów z miasta dalej bylismy top 5 pvp party (nie chodzi mi o ilosc pvp, ale o siłe w nim)  ;]
ale bedziecie płakac ze nieee, bo wolelismy płacz alariona niż pvp o nic  :D bo wolelismy pve na pve kronice ??  :D
daj przykład jakie wazne pvp przegralismy ??
niestety nei możesz powiedziec, ktore party było dobre używając double danców v meele/arecher grupy,. Tłumaczac sie głupio ze kazdy przeciez mógł to wiedziec, dlatego bedziemy tego uzywac i nieważne ze nasi magowie mają 2,5k defa/full cast/ 30% crit dmgresist i co tam daje knight harmony  :shock: hahaha

moje party rozdawało hero enchantera, a twoje jakiego hero ??

postaci nie sprzedałem, tylko adene i power lvl

eot :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 06:52:00 pm wysłana przez kamiil »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14453 dnia: Sierpień 10, 2012, 06:50:57 pm »
"zakapiorr" coś przestał pisać  :)


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14454 dnia: Sierpień 10, 2012, 06:54:34 pm »
ale ty tak fajnei zmyślasz, mim otego że od 5 miesięcy nei grasz ; D
jakie zmyślanie, przeciez kamil był top 5 pvp pt na serwerze, każdy sie go bał,sami palilismy przed nimi tylko pry; i to on rozdawał hero, a jego postać poszła za 10k dolców.

pisałem tylko ze biorąc 2 randomów z miasta dalej bylismy top 5 pvp party (nie chodzi mi o ilosc pvp, ale o siłe w nim)  ;]
nie ośmieszaj sie byliscie tak beznadziejni na pvp, ze szkoda gadać
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14455 dnia: Sierpień 10, 2012, 06:57:00 pm »
ale ty tak fajnei zmyślasz, mim otego że od 5 miesięcy nei grasz ; D
jakie zmyślanie, przeciez kamil był top 5 pvp pt na serwerze, każdy sie go bał,sami palilismy przed nimi tylko pry; i to on rozdawał hero, a jego postać poszła za 10k dolców.

pisałem tylko ze biorąc 2 randomów z miasta dalej bylismy top 5 pvp party (nie chodzi mi o ilosc pvp, ale o siłe w nim)  ;]
nie ośmieszaj sie byliscie tak beznadziejni na pvp, ze szkoda gadać
wiem wiem HB party byly silniejsze, ale zaczeli grać miesiac po starcie albo nie mieli hero ;)

szkoda ze nie ma na tej kronice mass pvp bo sam widziales co sie działo orbis 28 v 28  , destroyed hard ;) oglądnij frpas quema jeszcze raz i policz ile fragów nabilismy, zwłaszcz 15minut pvp, 6-7 v 14++
dodatkowo mielismy hero co na mass pvp debuffy mają znaczenie

niestety ja preferuje pvp gdzie wygrany zostaje w orbis a przegrany farmi wróżki niż pvp na arence o nic

dyma wy byliscie tak dobrzy ze alarion musiał płakac ze enemy uzywa bresów  hahaha iwymyslac milion wymowek
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 07:38:14 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14456 dnia: Sierpień 10, 2012, 07:39:48 pm »
odczep sie od hb, alarionów i w ogóle bo nie o tym gadka.
jesteś zerem na pvp i o to sie rozchodzi, ludzie 85lvl lepiej sobie radzili z nami niz wasze cp, które ustało max minute i to tylko raz.

Cały czas mowa o waszym żałosnym cp, a ty ciagle wyjeżdżasz ,ze hb to, ze hb tamto, albo na mass pvp to..
na mass pvp wszystko robiło pt tazmana + ruskei zajmowały ludzi, a was często nei było. I nie ywskakuj z 1 frapsem, z którego wszyscy sie śmieją bo równie dobrze alarion też wydawał frapsy z wygrnych walk z hi.

ale nvm nie rozchodzi sie o to co robiły ruskei, inne pt z hi,hb bo i tak masz swoje wersje; tylko jak żałośni byliście wy "top 5pvp" które nie potrafiło ustać kilku minut z nami.

rozumie, że większosć ludzi tu udzielających się albo nie grałą na core albo dopiero raczkowała z lvlem, ale są ludzie, którzy pamietają jakim zerem byłeś ty i twoje cp więc nei wciskaj ludziom kitu bo jeszcze chwile usłysze, że to my od was dostawaliśmy
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14457 dnia: Sierpień 10, 2012, 07:44:08 pm »
zabiliscie random party z boxem, i to jeszcze gang szlismy na pve spota  i taka podjarka  :D jakbyscie serwer wygrali  :D
byliscie top4 bo mieliscie mage setup i double dance, tyle ;) chociaz ja uwazam ze bysmy was pojechali bez mydełka na arence :D

my tez z wami wygralismy w orbis, dawałem screeny, tylko ze plakaliscie o moby , zreszta wy plakaliscie o wszystko  hahaha  !! chyba nie bylo takeigo party co tyle krzyczało o lvl o programy o hero skille i bresy nawet :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 07:49:56 pm wysłana przez kamiil »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14458 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:14:13 pm »
Truskawkowy trollu ty to jak ten Doctor z ToI na tym forum jesteś.
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14459 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:18:19 pm »
zabiliscie random party z boxem, i to jeszcze gang szlismy na pve spota  i taka podjarka  :D jakbyscie serwer wygrali  :D
byliscie top4 bo mieliscie mage setup i double dance, tyle ;) chociaz ja uwazam ze bysmy was pojechali bez mydełka na arence :D

my tez z wami wygralismy w orbis, dawałem screeny, tylko ze plakaliscie o moby , zreszta wy plakaliscie o wszystko  hahaha  !! chyba nie bylo takeigo party co tyle krzyczało o lvl o programy o hero skille i bresy nawet :D

ale wy byliscie super, szkoda tylko ze nie pamietam zeby ktorys z waszych dd byl w top 50 pvp, nawet nie wydaje mi sie ze byl w top 100, no ale top 5 pvp party, lol


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14460 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:18:50 pm »
chociaz ja uwazam ze bysmy was pojechali bez mydełka na arence :D

uwazac to tzreba podczas seksu analnego, więc Kamilu widzialem screeny na ktorych nie chciales isc an pvp i tyle mi straczy do oceny Twoich poczynań

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14461 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:21:00 pm »
Kamil jak dla mnie to cale forum ma wycia z ciebie :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14462 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:43:24 pm »
cokolwiek znaczy "wycia" maczkkku6666, to od postów kamilka spinają się tylko ze 3 osoby :D


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14463 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:46:46 pm »
to malo wiesz


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14464 dnia: Sierpień 10, 2012, 08:52:46 pm »
tazman co tam z kamilkiem nic nie piszecie? opowiedzci nam jak to byliscie najlepszym graczami siedzac w pupach innych, lepszych graczy
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 08:54:45 pm wysłana przez zakapiorr »


Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14465 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:01:52 pm »
to malo wiesz
nie kazdy musi znac jaskiniowy slang, ewentualnie gimnazjalny


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14466 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:16:28 pm »
uwazac to tzreba podczas seksu analnego
Jakieś złe doświadczenie z przeszłości? :D


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14467 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:20:54 pm »
to malo wiesz
nie kazdy musi znac jaskiniowy slang, ewentualnie gimnazjalny
Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one :P
Także musisz, niestety.
Jakieś typy na siege w niedziele??
A może by wrócić na oficjal :)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14468 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:39:00 pm »
Najlepsze pvp miałem na początku Core w ToI (Alarion i dyma powinniście pamiętać)
Mam chyba nawet frapsa jak z deliosem przebiegliśmy prawie 2 piętra żeby dorwać fraga  :D


uwazac to tzreba podczas seksu analnego
Jakieś złe doświadczenie z przeszłości? :D
http://www.youtube.com/watch?v=ub3Cm0V_Z8w

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14470 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:46:22 pm »
"zakapiorr" coś przestał pisać  :)

jak ja lubię teorie spiskowe koni, shenów QQ i innych z mojego kółeczka różańcowego, do tego (co mnei akurat zdziwiło)  bełkotu raziel dorzucił swoje 3 grosze ; D

Nie potrzebuję zniżać się do poziomu robienia alt konta.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14471 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:49:27 pm »
uwazac to tzreba podczas seksu analnego
Jakieś złe doświadczenie z przeszłości? :D

http://www.youtube.com/watch?v=zIyeNRbbKBw

"zakapiorr" coś przestał pisać  :)

jak ja lubię teorie spiskowe koni, shenów QQ i innych z mojego kółeczka różańcowego, do tego (co mnei akurat zdziwiło)  bełkotu raziel dorzucił swoje 3 grosze ; D

Nie potrzebuję zniżać się do poziomu robienia alt konta.

Albo masz jeden chromosom więcej albo za dużo wody sodowej walnęło ci do głowy od tej forumowej sławy ze nie dostrzegasz marnej próby trollingu Oo
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 10:04:57 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14472 dnia: Sierpień 10, 2012, 10:03:17 pm »


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14473 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:07:47 am »
odczep sie od hb, alarionów i w ogóle bo nie o tym gadka.
jesteś zerem na pvp i o to sie rozchodzi, ludzie 85lvl lepiej sobie radzili z nami niz wasze cp, które ustało max minute i to tylko raz.

Cały czas mowa o waszym żałosnym cp, a ty ciagle wyjeżdżasz ,ze hb to, ze hb tamto, albo na mass pvp to..
na mass pvp wszystko robiło pt tazmana + ruskei zajmowały ludzi, a was często nei było. I nie ywskakuj z 1 frapsem, z którego wszyscy sie śmieją bo równie dobrze alarion też wydawał frapsy z wygrnych walk z hi.

ale nvm nie rozchodzi sie o to co robiły ruskei, inne pt z hi,hb bo i tak masz swoje wersje; tylko jak żałośni byliście wy "top 5pvp" które nie potrafiło ustać kilku minut z nami.

rozumie, że większosć ludzi tu udzielających się albo nie grałą na core albo dopiero raczkowała z lvlem, ale są ludzie, którzy pamietają jakim zerem byłeś ty i twoje cp więc nei wciskaj ludziom kitu bo jeszcze chwile usłysze, że to my od was dostawaliśmy

Swojego czasu mieliście lekko "przekombinowane" postacie, czego nie możecie zaprzeczyć. Jakby nie patrzeć coś to dawało na PvP. Dlatego zawsze się zastanawiałem skoro jesteście tacy świetni za jakich się uważacie, to do czego wam to było? Czemu nie zrobiliście jak 99% CP na serwie? bez kombinowania...Dyma oglądałem parę waszych filmików z PvP, i przyznam ze twój skill wypada w nich blado w stosunku do twoich przechwałek na forum jaki to nie byleś na pvp. Sory ale nie widziałem byś się czymś specjalnym wyróżniał, ani refleksem ani przeglądem pola bitwy.Oczywiście nie jestem ekspertem od PvP ,jednak mimo to oglądając wiele frapsow z innych oficjalnych serwerów i chociaż by priwow naprawdę nie wyróżniacie się niczym specjalnym. Wiec może pora przestać sie zachowywać tak jakbyście byli mistrzami świata w tej konkurencji?


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #14474 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:19:04 am »

"zakapiorr" coś przestał pisać  :)

jak ja lubię teorie spiskowe koni, shenów QQ i innych z mojego kółeczka różańcowego, do tego (co mnei akurat zdziwiło)  bełkotu raziel dorzucił swoje 3 grosze ; D

Nie potrzebuję zniżać się do poziomu robienia alt konta.

Albo masz jeden chromosom więcej albo za dużo wody sodowej walnęło ci do głowy od tej forumowej sławy ze nie dostrzegasz marnej próby trollingu Oo
przecież on kazda prowokacje łyka jak młody pelikan i jeszcze pisze te wall of text.  :) tylko czekalem az napisze qq, hejterki etc.