Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2642016 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15925 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:15:22 pm »
No to czekamy na oficjalne ogloszenie ze core zostal wygrany przez randomow co ciagle tam graja.
zgodnie z definicja randoma (ktora oznacza osobe przypadkowa,nie majaca wplywu na nic, stojaca z boku i np. http://www.miejski.pl/slowo-random ) osoby grajace w klanie bedacym jednym z side na serwerze nie moga byc randomami

za to jak najbardziej pasujesz do niej ty - bo nie wiadomo czy grasz, jak grasz, gdzie grasz i czym grasz
Teraz tworza klan ale zostaly do niego przyjete bez zadnych zapewne kryteriow, wiec analogicznie kazda przypadkowa (random) osoba moze dolaczyc do tego klanu, pojmujesz teraz roznice miedzy factor a random klanami?
A potem taki lider sie dziwi, że przegrywa mass pvp jak na 200 klanowiczów 100 klika skille myszką, albo nie jest nawet na tsie, no ale mają max lvl i graja po 18h. I nie wciskajciek kitu, że jest inaczej bo te factor klany przychodzą jakimś core składem i potem rekrutacja według no-lifu ewentualnie znajomości, a nie skilla.
Nie masz kompletnie pojecia o tym jakie reguly panuja w factor klanach, akurat lider nie obchodzi online, wymagany jest online na epikach, end game party zawsze byly przyjmowane wedle ogaru czyli musialy byc juz jakos znane na pvp, liczyl sie sprzet, epiki i lvl to apropo rektutacji pod end-game.


Na poczatku wiadomo ze przed startem srv jest wymagany wysoki online, i tu jest wlasnie caly myk, albo grasz w factor klanie i masz z tego satysfakcje za wygrane pvp itp i grasz te 8h dziennie (oczywiscie tylko na poczatku) albo grasz 2h i jestes randomem w random klanie i nie masz parcia na bycie najlepszym.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15926 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:18:52 pm »
Tazman bezdomnym cyganem:D coś w tym jest;D

hero bez competition
to nie dziwne ze hero jak sam mowisz ze nie miales competition co oznzcza ze jestes cyganem


//Ostatnie słowne ostrzzezenie dot. rasizmu.
Raziel
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 09:21:14 pm wysłana przez RazielIII »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15927 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:19:57 pm »
 
Cyganie zawsze obwieszeni świecidełkami:D wszystko zaczyna się składać w całość. Swoją drogą, już Ci kiedyś mówiłem. Na L2.ws grałeś? GRAŁEŚ. Byłeś w factor klanie? NIE bo nikt CI nie dał possać kulek. Miałeś hero? not rly. Więc to jest przykład, że jako random, jak nie wbijesz się w factor klan, to nic nie osiągniesz. No ale dla ciebie wtedy jest NO COMPETITION.. czyli "brak kul do wypolerowania"
WS byl specyficznym srv, z zalozenia od poczatku nie chcielismy dolaczac do zadnego klanu, pvp mielismy sporo i byly wygrywane nawet z najlepszymi i zaden factor klan do tego nie byl potrzebny a to za sprawa kroniki. Co i tak nie zmienia faktu ze cos osiagnelismy, a inni? not rly.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15928 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:37:50 pm »
skoro temat ma być czyszczony to nie będę odpisywał...

chociaż widać, że raziel byłeś w strong factor klanach po tym co piszesz ;p A tak na poważnie to piszesz już o zupełnie innym aspekcie niż ja, ale też nie do końca dobrze bo np. lidera obchodzi to czy dostaje wpierdzial na spontanicznych mass pvp czy ma ludzi, żeby je wygrać.
Co do ilości to porządny klan sra na nią bo jego jakość>ilość, jak np. 50assasins>300enemy
ale ok miałem nic nie pisać bo temat będzie czyszczony...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15929 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:39:03 pm »
od dluzszego czasu odnosze wrazenie ze Raziel jestes bardzo stronniczy, szczegolnie w kierunku utrzymywania swojej racji rpg>core , wiec nie wiem czemu w dalszym ciagu jestes moderatorem dzialu core skoro wycinasz wszystko co w nim napisza przeciwko rpg... jak cie lubie to tego nie zniose , bez kitu dajcie nam jakiegos moderatora ktory chociaż raz w tygodniu zaloguje sie na core i sie orientuje co i jak a nie w kazdym swoim poscie ubliza naszemu kochanemu serwerowi ;)

etiam latrones suis legibus parent,
peace and love
Ublizanie serverowi ;p ja tylko wyjasnilem kwestie random vs factor, nie wnikam kto jest kim na Core, rly
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15930 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:41:12 pm »
Cyganie zawsze obwieszeni świecidełkami:D wszystko zaczyna się składać w całość. Swoją drogą, już Ci kiedyś mówiłem. Na L2.ws grałeś? GRAŁEŚ. Byłeś w factor klanie? NIE bo nikt CI nie dał possać kulek. Miałeś hero? not rly. Więc to jest przykład, że jako random, jak nie wbijesz się w factor klan, to nic nie osiągniesz. No ale dla ciebie wtedy jest NO COMPETITION.. czyli "brak kul do wypolerowania"
WS byl specyficznym srv, z zalozenia od poczatku nie chcielismy dolaczac do zadnego klanu, pvp mielismy sporo i byly wygrywane nawet z najlepszymi i zaden factor klan do tego nie byl potrzebny a to za sprawa kroniki. Co i tak nie zmienia faktu ze cos osiagnelismy, a inni? not rly.
Każdy server jest specyficzny na swój sposób. Coś osiągnęliscie?? Niby co? Hero napewno tazmanek nie miał (mimo że w ostatnim poście stwierdził: NA KAŻDYM SERWIE MIAŁEM HERO.)
Swoją drogą.. " i zaden factor klan do tego nie byl potrzebny a to za sprawa kroniki." , z racji kroniki GOD jest bardzo specyficzną kroniką, tutaj factor klan nie jest potrzebny), z racji kroniki różnice lvlowe nie są do przeskoczenia jak na innych kronikach.
Tylko dlaczego jak WY jesteście nie jesteście w czołówce serwera, nic nie osiągacie, to tłumaczycie "specyficzny serwer, specyficzna kronika", a innych potraficie mieszać z błotem?

I co do ostrzeżeń za cyganów. Rozumiem że porównując Tazmana do cyganów, ubliżam cyganom? Bo nigdzie w moich postach nie ma negatywnych tekstów co do jakiejkolwiek grupy etnicznej.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 09:45:44 pm wysłana przez Khav »
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15931 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:45:46 pm »
Jak dla mnie to osiagnelismy, wygrywanie z kazdym mocnym party (ofc nie zawsze zeby nie bylo) pomimo roznicy w sprzecie, dla przykladu ruskie hero mage party i w sumie graliśmy w 8 bo cranked zajmowal tylko slot ;p
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15932 dnia: Wrzesień 29, 2012, 09:51:38 pm »
W moim byłym CP też wygrywaliśmy w większości każde pvp jakie mieliśmy. Problem był z ruskimi, ale to SPECYFIKA kroniki wprowadza dysbalans nie do przeskoczenia między różnymi lvlami. Więc nie osiągneliście tam za wiele.
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15933 dnia: Wrzesień 29, 2012, 11:56:24 pm »
Siema

Dawno mnie tu nie bylo i ciekawi mnie jak tam trzyma sie eu.off zyje to to jeszcze, gra tam ktos?:D

czy wszyscy juz przeszli na Panda zerg albo na GW2?;>
A kogo obchodzi wow? a i z GW2 ludzie podobno zaczynają quitować bo brak end-game contentu ahah

fajnie fajnie, ze sie udzieliles ale na pytanie nie odpowiedziales :D



TapMadls! - Const pt member.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15934 dnia: Wrzesień 30, 2012, 02:21:05 am »
Siema

Dawno mnie tu nie bylo i ciekawi mnie jak tam trzyma sie eu.off zyje to to jeszcze, gra tam ktos?:D

czy wszyscy juz przeszli na Panda zerg albo na GW2?;>
A kogo obchodzi wow? a i z GW2 ludzie podobno zaczynają quitować bo brak end-game contentu ahah

fajnie fajnie, ze sie udzieliles ale na pytanie nie odpowiedziales :D
Ruskie wchodzą na insty na celce
BS(dawne HB) jakoś tam się trzymają, czasem lepiej czasem gorzej
Alarion nadal gra ( :P )
Podobno dużo pvp o spota
Tazman nabija wszystkich i nadal twierdzi, że core dead
Kamiil czasem coś napiszę chociaż znacznie rzadziej niż kiedyś
Patri dostała bana ( :( )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15935 dnia: Wrzesień 30, 2012, 02:27:04 am »
Siema

Dawno mnie tu nie bylo i ciekawi mnie jak tam trzyma sie eu.off zyje to to jeszcze, gra tam ktos?:D

czy wszyscy juz przeszli na Panda zerg albo na GW2?;>
A kogo obchodzi wow? a i z GW2 ludzie podobno zaczynają quitować bo brak end-game contentu ahah

fajnie fajnie, ze sie udzieliles ale na pytanie nie odpowiedziales :D
Ruskie wchodzą na insty na celce
BS(dawne HB) jakoś tam się trzymają, czasem lepiej czasem gorzej
Alarion nadal gra ( :P )
Podobno dużo pvp o spota
Tazman nabija wszystkich i nadal twierdzi, że core dead
Kamiil czasem coś napiszę chociaż znacznie rzadziej niż kiedyś
Patri dostała bana ( :( )
1. nie gra
2. odbanowali ją


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15936 dnia: Wrzesień 30, 2012, 08:36:18 pm »
BS juz wygralo serwe wiec moze ruszycie na rpg, skoro prawie wszystkie aktualnie najlepsze cp tam idą (np. moje i tazmana) , zapowiada sie ostry competition  ;)

nie moze zabraknac pro pvperow z core, a official z załozenia nigdzie wam nie ucieknie przez te kilka misiecy  8)




  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15937 dnia: Wrzesień 30, 2012, 09:08:28 pm »
a po co mamy iść na low  priv ? I pod jakim względem najlepsze  w ilości zabitych potworów  w pierwszym miesiącu od otwarcia serwera ?


dziękujemy za zaproszenie  ale nie skorzystamy
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15938 dnia: Wrzesień 30, 2012, 09:59:06 pm »
BS juz wygralo serwe wiec moze ruszycie na rpg, skoro prawie wszystkie aktualnie najlepsze cp tam idą (np. moje i tazmana) , zapowiada sie ostry competition  ;)

nie moze zabraknac pro pvperow z core, a official z załozenia nigdzie wam nie ucieknie przez te kilka misiecy  8)
a właściciele tego lolpriva wiedzą jaką im antyreklamę robisz?
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15939 dnia: Wrzesień 30, 2012, 10:26:46 pm »
BS juz wygralo serwe wiec moze ruszycie na rpg, skoro prawie wszystkie aktualnie najlepsze cp tam idą (np. moje i tazmana) , zapowiada sie ostry competition  ;)
-pierwszy AQ w 3h.
-pierwszy Core w 3h i 15 min.
-orfern w 4h.
-pierwszy Baium w 2 dni.
-pierwszy 76 w 3 dni.
-pierwszy Noobles w 6 dni.
-pierwszy quit w 7.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15940 dnia: Wrzesień 30, 2012, 11:27:43 pm »
wszystkie aktualnie najlepsze cp tam idą (np. moje i tazmana)
ale się uśmiałem... cp kompletowane przed wstaniem serwera z osób które będą mogli sobie pozwolić na kroplówe... błagam


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15941 dnia: Październik 01, 2012, 12:32:44 am »
wszystkie aktualnie najlepsze cp tam idą (np. moje i tazmana)
ale się uśmiałem... cp kompletowane przed wstaniem serwera z osób które będą mogli sobie pozwolić na kroplówe... błagam

Party Tazmana nie może sobie pozwolić na kroplówkę więc raczej nie idzie, a co do naszego party na l2.ws to mimo braku sa/epiców (graliśmy bez klanu) wygrywaliśmy PvP z prawie każdym party (trochę skila i zamiast płaczu typu "nie ma szans, za mały lvl, a oni to mają lepszy sprzęt bo nolifują" była wygrana, bierzcie przykład lolki)

https://www.youtube.com/watch?v=8-o_YIJu0tc&feature=plcp
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 01:11:42 am wysłana przez Obsess »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15942 dnia: Październik 01, 2012, 01:59:17 am »
przed czy po tym jak Tazio sobie kupil enchant skili?  :D
retired


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15943 dnia: Październik 01, 2012, 02:34:25 am »
przed czy po tym jak Tazio sobie kupil enchant skili?  :D

Nie ten serwer.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15944 dnia: Październik 01, 2012, 02:43:36 am »
może ja się nie znam ale gdyby te pt trzymało target tak jak to robiło do 20 sec to myślę ze wiele by z was nie zostało..


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15945 dnia: Październik 01, 2012, 07:42:38 am »
wszystkie aktualnie najlepsze cp tam idą (np. moje i tazmana)
ale się uśmiałem... cp kompletowane przed wstaniem serwera z osób które będą mogli sobie pozwolić na kroplówe... błagam

Party Tazmana nie może sobie pozwolić na kroplówkę więc raczej nie idzie, a co do naszego party na l2.ws to mimo braku sa/epiców (graliśmy bez klanu) wygrywaliśmy PvP z prawie każdym party (trochę skila i zamiast płaczu typu "nie ma szans, za mały lvl, a oni to mają lepszy sprzęt bo nolifują" była wygrana, bierzcie przykład lolki)

https://www.youtube.com/watch?v=8-o_YIJu0tc&feature=plcp
no tak bo ll to nie jest klan tylko crest wam sie zbugowal i wisi, a skoro wy macie 85 to przeciwnicy 90 tak?? co wy chcieliście że na core pt 85 będzie sie z wami biło gdy wy 90?? no to rpg polecam się zostawić na 80 i iść na pvp z pt85


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15946 dnia: Październik 01, 2012, 08:02:29 am »
geeez a wy dalej o tym samym... nikt tu nikogo nie przekona do swoich racji... Ci co grają na Core tutaj będą grali, a Ci co wybrali RPG będą grać na RPG... ta kłótnia jest już tak naciągana, że za chwilę zacznę podejrzewać, że umawiacie się na PM co napisać i co odpowiedzieć...
Raziel jakbyś tak usunął ze 20 stron to i tak wszyscy by wiedzieli o co chodzi.
Robicie z tego wenezuelską telenowelę, gdzie przez 100 odcinków starsza pani idzie otworzyć drzwi...

 :bangin:


  • Banned
  • Wiadomości: 86

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15947 dnia: Październik 01, 2012, 01:57:23 pm »
tutejszy mod jest cholernie stronniczy - tylko wspomina sie jego zrytą osobe - post zostaje skasowany.

Dzięki właśnie pokazałeś mi jak sie tutaj moderuje...

//Najpierw to zapytaj w szkole co to znaczy być stronniczym a następnie przeczytaj regulamin forum i działu.
Raziel
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2012, 02:51:43 pm wysłana przez RazielIII »


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15948 dnia: Październik 01, 2012, 02:44:52 pm »
tutejszy mod jest cholernie stronniczy - tylko wspomina sie jego zrytą osobe - post zostaje skasowany.

Dzięki właśnie pokazałeś mi jak sie tutaj moderuje...
no tak bo na innovie to nic na forum nie kasują  :D


  • Banned
  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #15949 dnia: Październik 01, 2012, 03:18:50 pm »
core to super serwer, bardzo live wczoraj zrobilem istine story mode.

propsy dla slomenska i pracownika biurowego, wozili sie po forum ale jak powrocilem to momentalnie posklejali dupy i siedza cicho. lertampus cos probowal ugrac ale po pierwszym punchlinerze przeszedl do podziemia skad klika "zglos do moderatora" przy kazdym moim poscie. no ale on przynamniej ma extra laske 160 cm 70 kg szanique do pocieszania i dzikapl do kontrolowania pvp.

wszystkim polecam gre na core lermaptus dostal kicka z ooc po 3 miesiacach wchodzenia bulgarowi w tylek i odwalania czarnej roboty, podczas gdy ten kasowal sobie cala kase z zamku i manora.

core to super serwer gram przywolywaczem wynn poziom 89 po roku gry, ale mam zycie i zone i firme.


%% za złośliwe przekręcanie nicku Lempartusa, złośliwe uwagi pod adresem użytkowniczki Shanique.
//Russe
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2012, 08:46:30 pm wysłana przez Russe »