Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2638854 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2425 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:15:17 pm »
TO ŻE CZEKAMY NA CHOLERNEGO PATCHA OD KOREAŃCÓW
EOT.
GO AWAY ->>> http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,124.0.html

zapytam jeszcze raz. Na jakiej wiarygodniej podstawie uważasz ze ss lagi sa spowodowane przez Koreańczyk a nie po prostu przez slaby czy złe skonfigurowany serwer/łącze.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2426 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:17:24 pm »
Nie uważam, tylko wiem.
Korea przesyła nam jakieś patche a na rusku żadnych update.
No i wydawało mi się że mamy te same tłumaczenie zasponsorowane przez Koreańczyków...

Wiesz na jakiej podstawie? patche to nie jest argument. Czyli według ciebie na ru off jest wersja god ktora zostalal przetlumaczona przez inove z korenaskiego a na EU jest wersja angielska przetłumaczona przez ncsoft? Ta teoria nie pasuje mi. Po pierwsze jeżeli inova ma wersje angielska ncsoft to dlaczego serwery wystartowały później niż god na ncsoft NA, i dlaczego na NA nie ma ss lagow a używamy także wersje angielska. Druga sprawa dlaczego inova po prostu nie użyje wersji god z ru offf przetłumaczonej na angielski.

Jesteś takim retardem ze aż szkoda cie czytać, IQ na poziomie 7 latka. który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jak kupujesz licencje programu(gry) to ci wolno tyle na ile ci pozwala licencja. A ze innova gówno może to wychodzi jak wychodzi. Mam jeszcze jedno pytanie czy NCwest nie jest oddziałem ncsoftu i nie maja czasem większych praw(grzebanie w plikach) niż prywatna firma która wykupiła licencje?


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2427 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:18:08 pm »
Ponieważ gdy serwer posysał w rosji to napisali że posysa i że za x czasu będzie nowy.
Po za tym lagi wyglądały inaczej.
Jako wiarygodną podstawę uważam to co napisał nam support. Czekają na patcha z Korei.

CAN YOU GO AWAY NOW?
PLS?
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2428 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:22:17 pm »
zapytam jeszcze raz. Na jakiej wiarygodniej podstawie uważasz ze ss lagi sa spowodowane przez Koreańczyk a nie po prostu przez slaby czy złe skonfigurowany serwer/łącze.

Ja np. na takiej, że już kiedyś były lagi i po tym jak otrzymali Fix od NCSoft przestały one występować. Online się nie zmniejszył, więc raczej to nie wina źle skonfigurowanego serwera.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2429 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:22:42 pm »
TO ŻE CZEKAMY NA CHOLERNEGO PATCHA OD KOREAŃCÓW
EOT.
GO AWAY ->>> http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,124.0.html

zapytam jeszcze raz. Na jakiej wiarygodniej podstawie uważasz ze ss lagi sa spowodowane przez Koreańczyk a nie po prostu przez slaby czy złe skonfigurowany serwer/łącze.

Nie wiem jakich użyć słów, żeby ludzie nie postrzegali Cię jako debila... Ale chyba wcale nie mam zamiaru ich do tego przekonywać. Jesteś takim zretardziałym typem, do tego nie umiejącym czytać ze zrozumieniem, że aż się łezka w oku kręci.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2430 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:34:39 pm »
Nie wiem jakich użyć słów, żeby ludzie nie postrzegali Cię jako debila... Ale chyba wcale nie mam zamiaru ich do tego przekonywać. Jesteś takim zretardziałym typem, do tego nie umiejącym czytać ze zrozumieniem, że aż się łezka w oku kręci.

Smutne, zadalem pytanie. Jedynie Naito podał w miarę sensowna odpowiedz. Reszta spam i wyzwiska tylko dlatego ze ośmieliłem się mies wątpliwości do oświadczenia inovy. Czy takie wyzwiska na forum są obecnie traktowane jako normalna i wyważona wypowiedz na forum?
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2431 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:38:06 pm »
jak bys zapytal w odpowiednim dziale forum to by ci odpowiedziano jak ludziom, tu jest dzial flame dla bydła :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2432 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:10:27 pm »
jak bys zapytal w odpowiednim dziale forum to by ci odpowiedziano jak ludziom, tu jest dzial flame dla bydła :D

niektórzy są tak zaślepieni ze bez znaczenia gdzie się zapytam, Wystarczy napisać coś niekorzystnego o inova a odrazy ciebie atakują.

Gdyby ss lagi były spowodowane błędami w grze tak jak pisze Delios to te lagi by były 24/7. Są natomiast jedynie wieczorem kiedy dużo osób jest zalogowanych czyli serwer nie wytrzymuje obciążenia. Rozwiązanie to zmniejszyć max liczbę osob online lub dać lepszy serwer/łącze.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2433 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:29:09 pm »
Ale kurcze, tydzień temu nie było SS lagów w ciągu dnia. A wtedy jeszcze 50% osób miała przerwę świąteczną co się przekładało na jeszcze większy online i jakoś lagów nie było. Lagi zaczęły się w tym tygodniu jak dostaliśmy patch od nich - Wiec jakim chu** może być to wina Innovy, skoro to się stało po wprowadzeniu patcha <facepalm>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 06:33:06 pm wysłana przez Polopiryn »
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2434 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:37:28 pm »
Ale kurcze, tydzień temu nie było SS lagów w ciągu dnia. A wtedy jeszcze 50% osób miała przerwę świąteczną co się przekładało na jeszcze większy online i jakoś lagów nie było. Lagi zaczęły się w tym tygodniu jak dostaliśmy patch od nich - Wiec jakim chu** może być to wina Innovy, skoro to się stało po wprowadzeniu patcha <facepalm>

Aria nie ma ss lagow wieczorem a ma identyczny pach jak Core.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2435 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:38:01 pm »
kamiiiiil co ty o tym sądzisz?!


  • *******
  • Wiadomości: 1185

  • Pochwał: 17

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2436 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:47:39 pm »
Aria nie ma ss lagow wieczorem a ma identyczny pach jak Core.

Ja kiedyś na swoim serwerze do tej gry miałem problem z wywalaniem się go przy trochę większym online niż w godzinach od 03:00 - 15:00 Winą nie był źle skonfigurowany serwer dedykowany, czy też problemy z internetem z którego on korzysta, natomiast błąd w kodzie gry, który przy większym wykorzystaniu zawalał zbyt szybko pamięć serwera dedykowanego. Błąd ten również pojawił się po aktualizacji plików serwerowych do najnowszej dostępnej wersji l2jserver.

Z tego co zauważyłem dzisiaj będąc zalogowanym o 17:00 na Core do godziny właśnie 15:00 nie miałem lagów, natomiast pojawiły się one coś ok 16:00 Co ciekawe pomimo tego samego stanu online lagi na chwilę jakieś 10-15 min przestały występować, po czym wróciły.

Wydaje mi się, że serwer dedykowany nie mógł naprawić się bez restartu i ingerencji człowieka, po czym automatycznie się przestawić tak aby lagi wróciły również bez restartu maszyny, co może potwierdzić ciągle działający serwer gry.
Zapraszam na serwer Team Speak 3 - Dead Echo - Community of Gamers - Adres: deadecho.pl

W Lineage 2 gram na serwerze: EU Core | Nick: Naito | Clan: BlackSwans


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2437 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:50:30 pm »
Ale kurcze, tydzień temu nie było SS lagów w ciągu dnia. A wtedy jeszcze 50% osób miała przerwę świąteczną co się przekładało na jeszcze większy online i jakoś lagów nie było. Lagi zaczęły się w tym tygodniu jak dostaliśmy patch od nich - Wiec jakim chu** może być to wina Innovy, skoro to się stało po wprowadzeniu patcha <facepalm>

Aria nie ma ss lagow wieczorem a ma identyczny pach jak Core.
ale tam nie gra tyle ludzi co na core ~~


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2438 dnia: Styczeń 06, 2012, 06:54:03 pm »
Bartz na ncsoft bedzie miec csy o 22 :) Tak wiec pierwszy nowy serwer od nc west EU :x
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 06:59:12 pm wysłana przez rexetin »


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2439 dnia: Styczeń 06, 2012, 07:07:42 pm »
Za ten EU Bartz to mogą podziękować Innovie xD
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2440 dnia: Styczeń 06, 2012, 07:09:34 pm »
Oni mają po prostu związane ręce. Innej możliwości nie ma. Niemożliwe jest żeby trzymali w swoim teamie jakichś lamerów co nie ogarniają tego. Gdyby tak było to już dawno by się wyłożyli.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2441 dnia: Styczeń 06, 2012, 07:11:12 pm »
Gdyby ss lagi były spowodowane błędami w grze tak jak pisze Delios to te lagi by były 24/7.

Zojka miałeś kiedyś do czynienia z programowaniem? Podam Ci przykład z 2giego roku studiów, gdzie miałem podstawy sztucznej inteligencji i zajmowałem się algorytmami znajdowania najszybszej trasy.
Jeden z programów napisałem całkowicie sam i wiem, że nie był on napisany w optymalny sposób (nie mówię, że zawodowy programista to zrobi lepiej, ale ponad połowa studentów zrobiła to lepiej). Nie bedę opisywał zasady działania, ale program testowaliśmy na danych podanych przez prowadzącego, gdzie byłt podane trasy i ilość wierzchołków. Mój program np. wysypywał się już przy 10 tys tras, gdzie ostatni plik do testowania miał ich ponad 80 tys. Tak samo NCsoft mógł wprowadzić poprawkę, która działa ok przy X ilości danych (czytaj X graczach), a gdy graczy jest 2X to program sie częściowo wysypuje.

na lancerze pamieętam, że gdy na początku GoD była to faktycznei kwestia sprzętowa to w godz 16-23 nei dało sie grać bo npc lagi były liczone w MINUTACH, a sama gra lagowała niesamowicie. Tutaj mamy tylko npc lagi i sporadyczne dc. Nie mówię, że nei ma w tym winy sprzętowej, ale nie mówię też , że jest. O co dokłądnei chodzi sie nei dowiemy i pozostaje wierzyć na słowo innovie, która jednak juz lekko z graczy zakpiła z niektórymi rzeczami.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2442 dnia: Styczeń 06, 2012, 07:49:27 pm »
Ja np nie ma zamiaru ich usprawiedliwiać podjeli się biorą tyle kasy. Mówią o swoich serwerach offowe, a nie pamietam priva, na którym ssy nie działały. Może dlatego, że gram od interlude ;] Dobrze, że zrezygnowałem z zabawy craftem, bo bym dokładał do interesu :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2012, 07:52:03 pm wysłana przez FokuSs »
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2443 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:01:29 pm »
Skoro NCWest ma takie same pliki jak Innova (sami piszecie ze innova nie ma prawa modyfikacji) to dlaczego tam nie ma SSlagów ? Przez 2 tygodnie nikt officjalnie nic nie napisał i teraz nagle zwalają wszystko na Koreancow ? Trochę śmierdzi.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2444 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:10:14 pm »
Nikt z was nie pomyślał o tym, że ktoś komuś rękę posmarował? Jedni drugim robią konkurencję. Tylko że ci drudzy mają zszarpaną opinię i jedyne co mogą teraz zrobić to kręcić jakiegoś wała na większą skalę.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2445 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:12:31 pm »
Więc dalej, ile to może jeszcze postać i czy warto nam zostawiać tutaj tyle czasu? Oczywiście nie mam najmniejszej ochoty ruszać od nowa:D
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2446 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:15:02 pm »
Nikt tego nie wie, teoretycznie wszystko zależy od koreańców. Jak szybką znajdą problem i go naprawią
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2447 dnia: Styczeń 06, 2012, 08:16:38 pm »
a może to illuminaci powodują te ss lagi żeby ludzie dłużej expili i siedzieli dłużej przed monitorami a tak naprawdę to idzie przekaz podprogowy i ci biedni no liferzy stają się zombiakami!


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2448 dnia: Styczeń 06, 2012, 10:37:22 pm »
@Topic
TError
Legenda Lancera My Ass
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2449 dnia: Styczeń 06, 2012, 11:43:27 pm »
Archeage <3