Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2585199 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2475 dnia: Styczeń 07, 2012, 11:55:29 am »
Właśnie a pt Aresa:D Corny tyś tom ja?:D Fajnie bybyło nie drżeć się między sobą a cisnąć OOC.
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2476 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:03:38 pm »
Zwracam honor kamiil na CoD od 71lvl'a można expić, po prostu ja tam byłem na 70lvl i wszystko jasne ;p Exp bajka a ps'a shadow z vampirkiem z łatwością daje radę  :) W 5min 10%  :P


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2477 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:24:40 pm »
ja nie w temacie ale jak widze setny raz "lol polaczki "to  mysle ze na tym forum najlepiej wychodzą spiny-miejmy do siebie troche szacunku,jak mają nas szanowac jak sie sami nie szanujemy.. :?

Większa część społeczności tego forum uważa się za omfg pro ownatorz bo mają XXX+ postów na tym forum(lub mają epicką sygnaturę ze skillami swojej klasy :D ), ew biorą udział w dyskusjach na pmfunie czy l2guru no i poczuwają się jako mistrzowie gry :D
Jeszcze teraz wszyscy grają na offach to już w ogóle pro ogar max. Lipa tylko, że mało kto potrafi wypowiedzieć się na temat, wyjaśnić coś lub pomóc :(

Inglisz flame lepszy tylko szkoda, że cenzurowany jest :(

Racja silniejszego zawsze lepszą bywa :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2478 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:26:17 pm »
ja nie w temacie ale jak widze setny raz "lol polaczki "to  mysle ze na tym forum najlepiej wychodzą spiny-miejmy do siebie troche szacunku,jak mają nas szanowac jak sie sami nie szanujemy.. :?
Nie.  :D
HALOOOO! :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 12:28:15 pm wysłana przez AyGo »
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2479 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:27:39 pm »
Uwielbiam ten motyw Harkon, kiedy ktos sie do mnie flaguje, ja go zabijam, a potem placz, ze zabilem go na iss buffie  :D.



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2480 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:29:00 pm »
3 linga pvp z lancera vs lol polaczki co tylko server z online mniejszym niż 1k potrafią zownic
Może być ciekawie :D

haha, lepiej bym tego nie ujął, oby tylko warunki następnej walki były inne, niż PR po expie z SoA i freez minutowy u enchnatera zakończony DC i walka bez sonat ; p (ofc to się tyczy obydwu stron, bo wiadomo, że u was też kogoś może freeznąć itd.)

po wczorajszym PvP z pt Life'a  (to pisął akurat Hax z postaci Dewi):



Uploaded with ImageShack.us

i potem by dołączyć do nich do klanu i takie tam ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2481 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:30:14 pm »
Uwielbiam ten motyw Harkon, kiedy ktos sie do mnie flaguje, ja go zabijam, a potem placz, ze zabilem go na iss buffie  :D.
A potem wpada z kumplami nabuffowani wszyscy jak swinie i jest placz bo sie sflagowac nie chcesz;D
Albo pisze taki kolo do wszystkich do okola na spocie "pomozecie ...?"
AyGo


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2482 dnia: Styczeń 07, 2012, 12:52:04 pm »
Alarion było wyjaśnić koledze że poza waszym party OB to tylko casual roleplaying clan :)


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2483 dnia: Styczeń 07, 2012, 01:03:09 pm »
ta PR jak masz 1 osobe w pt po 85 reszta 70/80+ to jasne ze zrobimy PR'a a jak Idealistas przychodzil na gank 5 razy z Moonym to miał chłopak -5 Bsoe podobnie jak wiekszosc ludzi którzy przychodzą z HB na gank pali przewaznie Bsoe... to działa w 2 strony bo wszysscy uzywają PRa bsoe. Więc niech nie -_-' mi jakiś murzyn że wszyscy robimy PRa jak sam go przed nami robi....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 01:04:47 pm wysłana przez Kusiak »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2484 dnia: Styczeń 07, 2012, 01:15:15 pm »
Uwielbiam ten motyw Harkon, kiedy ktos sie do mnie flaguje, ja go zabijam, a potem placz, ze zabilem go na iss buffie  :D.
A potem wpada z kumplami nabuffowani wszyscy jak swinie i jest placz bo sie sflagowac nie chcesz;D
Albo pisze taki kolo do wszystkich do okola na spocie "pomozecie ...?"
Później wpadli 2 razy nabuffowani z sonatami ale, że mam boskiego tanka to mogli naskoczyć :D
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2485 dnia: Styczeń 07, 2012, 01:53:51 pm »
haha, lepiej bym tego nie ujął, oby tylko warunki następnej walki były inne, niż PR po expie z SoA i freez minutowy u enchnatera zakończony DC i walka bez sonat ; p (ofc to się tyczy obydwu stron, bo wiadomo, że u was też kogoś może freeznąć itd.)

I tak to było dłuższe pvp niż 90% tych które dotychczas mieliśmy pt vs pt.
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2486 dnia: Styczeń 07, 2012, 02:08:50 pm »
haha, lepiej bym tego nie ujął, oby tylko warunki następnej walki były inne, niż PR po expie z SoA i freez minutowy u enchnatera zakończony DC i walka bez sonat ; p (ofc to się tyczy obydwu stron, bo wiadomo, że u was też kogoś może freeznąć itd.)

I tak to było dłuższe pvp niż 90% tych które dotychczas mieliśmy pt vs pt.

no dzisiaj mamy nadzieję już spotkać się "w pełnym składzie"

@Kamil jak tam exp? wczoraj wbiłem na lancera zobaczyć jak itemki schodzą no i trochę jeszcze przyfarmić musisz do max lvl...

Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2487 dnia: Styczeń 07, 2012, 03:58:28 pm »
ebaniruskie


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2488 dnia: Styczeń 07, 2012, 03:59:15 pm »
DC QQ

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2489 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:00:11 pm »
Ja od 71 na buffacj ISSa na CoD siedziałem expa po 165k i pustki nie to co na aniołkach,i żeby nie było wcale się dłużej niebije niż na aniołkach  ofc zależy kto kim gra.

Edit:Teraz mam 75 lvl i siedze na DoE 90k expa z OH 105k ale bije się szybciej i można małe treiny trzaskać.
Te mistrzu wytłumacz mi jak ty dostawałeś expa na 71lvl'u w CoD jak tam minimum 76lvl trza mieć by były lekko czerwone. I na 75 szedłeś do DoE, gdzie moby mają niższy lvl niż na CoD. Coś tu nie tak ;p

Mnie to jakoś problemy nie sprawiało,wręcz przeciwnie exp szedł elegancko.Moby na crypciie mają 80 lvl więc wystarczy 71 żeby mieć je na różowo a co za tym idzie dostawac expa normalnie.Teraz mogę tam juz bić w eSkach i na każdej runddce z buffem issa wbijam 10-15%.Jako że gram casualowo robie dailyQ a reszte do lvlu dobijam tam.


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

  • Pozdro LOL
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2490 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:02:13 pm »
16 godzina light na core trololololll :O
POZDRO LOL


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2491 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:04:44 pm »
No napisałem kilka postów później że mój błąd, ponieważ byłem tam na 70lvl'u. W 5min na iss bufie robię 5/7% także genialny spot. Najlepsze było tam jedno pt w s gratach, 2 krasie z polearm/ ee/ biszop/ sws & wc. Trainy pokaźne robili  :) A mało ludu na CoD ponieważ mają chory m def, resisty na wszystko prócz polearm. jak dla mnie super bo i dobry exp.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 04:08:50 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Banned
  • Wiadomości: 210

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2492 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:12:42 pm »
Alarion próbowałeś z pt Lincrala(Saturday)? W sumie nie wiem kto pod nickami szalonego tygodnia jeszcze się kryje, ale wiem, że ogar był:D A z Aresa coś nie wyszło nie?
a ja tam jestem zadowolony bo na razie hb czyli klan z offa jest jedynym side a nie jakieś rumuńskie dzieci privow


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2493 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:33:20 pm »
Ktoś z oldboys wie czy wy od razu odwołaliście wara z BMF po jego rozpoczęciu czy samoistnie znikł ;O?
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2494 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:42:21 pm »
nie moglismy odwolac bo to oni wypowiedzieli i sie nie zaczal jeszcze (1 dzien zostal), dzis bmf odwolalo.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2495 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:42:33 pm »
16 godzina light na core trololololll :O
mass dc
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 279

  • Pochwał: 1

  • OblivioN
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2496 dnia: Styczeń 07, 2012, 04:53:04 pm »
Kto na nocny koks pisać 8)
Live To Play -- Play To Win -- As Much As Possible -- As Hardcore As Possible


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2497 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:03:08 pm »
OOC śmieje się z warów z bmf i hb, a jak spytałem o amber pt to mówią, że wy ty high lvle to co innego :o

2 x 87 lvl, 1 x 85 i reszta 86, so strooong lvls... O_o

ale 2 osoby w top 100 macie, wiec juz nie gadajcie ze takie niskie lvl-e.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2498 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:12:43 pm »
OOC śmieje się z warów z bmf i hb, a jak spytałem o amber pt to mówią, że wy ty high lvle to co innego :o

2 x 87 lvl, 1 x 85 i reszta 86, so strooong lvls... O_o

ale 2 osoby w top 100 macie, wiec juz nie gadajcie ze takie niskie lvl-e.

bez znaczenia, to taki typ człowieka po prostu. Zawsze będą pisać ze są w tyle a to nie ten lvl, nie ten sprzęt a jak wszystko będzie tak same to ze net nie taki jak trzeba. To jest celowe działanie. Jeżeli przegrają jakieś pvp to przecież normalne, maja gorszy sprzęt/lvl itd. Jak wygrają to będzie "zobaczcie jacy pro jesteśmy gorszy lvl/sprzęt i wygraliśmy.". Cokolwiek się stanie są na +.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 05:14:16 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #2499 dnia: Styczeń 07, 2012, 05:14:53 pm »
Alarion próbowałeś z pt Lincrala(Saturday)? W sumie nie wiem kto pod nickami szalonego tygodnia jeszcze się kryje, ale wiem, że ogar był:D A z Aresa coś nie wyszło nie?

Z szalonym tyg spotkaliśmy sie jak russe miał 3cia proffke i przegraliśmy, z Aresem w nocy się spotkaliśmy jak fosiil był na chanterze i dostał crasha, byliśmy bez części buffa. Dzisiaj postaramy sie spotkać z oboma pt jeszcze raz, jeśli będą mieć też full skład itp to będzie można już zweryfikować pt. Aczkolwiek z tyg nie mamy kontaktu.

Tak btw Alariona super komp za dużo prądu ciągnie i na całej wsi im prąd do wieczora wywaliło ^^

edit: @Zojka przeczytaj jeszcze raz zacytowane posty:
top pt nei chcą sie z nami bić bo mamy rzekomo wysokie lvl. Tymczasem to my mamy niższe od nich, a i tak spuszczamy im łomot.
Czasem pogoń za hatem przysłania pewne rzeczy....
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 05:17:37 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D