Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2611211 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5050 dnia: Luty 03, 2012, 10:03:54 am »
w Tauti z tego co widze tez nic nie robią wiec imho prawie rok gry na rytmach przed wami.

http://wiki.terragamers.net/index.php?title=Tauti_Skill_Changes


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5051 dnia: Luty 03, 2012, 10:27:30 am »
dla mnei ten płacz to kompromitacja.

dla przykładu sytuacja z wczoraj:

party team zone'u w orbisie. Wpadamy im na spota, chłopaki palą PR'a (mieli moby na plecach), spodziewamy się, że zaraz wrócą. Delios pisze "tel" na party chacie i idzie afk na 10 min. W tym czasie wpadają oni (generalnie party 90/91 jak my) i zaczynają się flagować. Dopiero w połowie walki zdałem sobie sprawę, że Delios przecież stoi i nic nie robi, co więcej przerwali chyba rhapsodię u nas Shogalowi. Efekt? po ~~5 min wygrane pvp i ogarnięte moby.

Teraz panowie QQ i haterzy, odpowiedzcie na pytanie:

Czy wg was te niby songi + guardian harmony (biorąc pod uwagę, że magowie, healerzy mają obcięty cast speed, m atack i clarity względem normalnej harmoni maga) są lepsze od 1 osoby w party (która przypadkiem była na afku)?
  Dodam, że nie użyłem hero skilli.

Jesteście wstanie się skompromitować do tego stopnia, żeby taki osąd wydać?

Poza tym powiedziałem, zapraszam wszystkie QQpłaczki (z Eido walącym kratery na czele) na 7 vs 7 bez użycia naszych mitycznych songów/dance'ów. Oczywiście bez hero skilli itd.  Udowodnię wam, że w PvP przede wszystkim:

1) ogar i skill team'u
2) sprzęt/ lvl
3) config party

i nie -_-' proszę, że mamy 1-2 lvle więcej, bo jak my potrafiliśmy nie jeden raz wygrać vs mocniejsze lvlowo/sprzętowo party (np. party Seilosa lvl 92+ full TW sety, gdzie u nas lvl 89-91 i żadnego Twilight seta) to znaczy, że się da.

Więc go pvp, rerol, albo zamilknijcie, bo to kompromitacja z waszej strony.


To tak na rozkręcenei flame'u z rana, bo wczoraj nie byłem prawie w ogóle na naszym polaczkowie : D

%Dzień dobry   ;p  ;p   ;p

to powiedz swojemu enchanterowi żeby się nauczył wizard harmony ^^

co tu dużo mowić

party x vs party x - ten sam lvl , to samo eq , ten sam skill = równe szanse
party x vs party y - ten sam lvl , to samo eq , ten sam skill , większy reuse skilli na lucznikach , większy p def i m def na każdej osobie w party = nie równe szanse

@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5052 dnia: Luty 03, 2012, 10:27:47 am »
co tu podpatrywac?
jak ktos dobrze ogarnial bp/ee/se to i aeore sobie poradzi
tankiem odrobinke inna zagrywka
dd- identycznie
iss- taki bardziej podobny do OL 83+, ale bd i sws tez nie powinien miec wiekszych problemow
mial na mysli, ze nie mial na kim podpatrzyc zeby zostawic stare rhythmy zamiast brac wiz harmony na iss

no a najbardziej mnie -_-'ło to ze było miliard tematów jakie skille zostawić było miliard pytań jeden zbiorczy temat przeczytałem wszystko i oczywiście nikt o tym nie napisał. Potem patrze a osoby najbardziej aktywne na forum biegają z tym -_-'.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,43639.msg554339.html#msg554339

http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,43639.msg554358.html#msg554358

A pierwotnie to można to było już ogarnąć w czerwcu, niedługo po tym jak GoD wszedł live w Korei (i wcale nie od rosyjskich kolegów, którzy niejednokrotnie dziwili się czemu nie mam Wizard Harmony:D) - http://www.youtube.com/watch?v=OLTpb5VdmrQ&feature=related


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5053 dnia: Luty 03, 2012, 10:31:32 am »
Tomm, ciągle na SE czy reroll?? Z lvlem stoisz :/
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 122

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5054 dnia: Luty 03, 2012, 10:33:13 am »
Healer wannabe, "chwila" przestoju, bo sylwester się "trochę" przedłużył -.- ;p


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5055 dnia: Luty 03, 2012, 10:53:50 am »
party ogarow vs party nie ogarow = nierowne szanse  hahaha
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5056 dnia: Luty 03, 2012, 11:05:24 am »
Usunąć Alariona w następnej aktualizacji i wszystko będzie zbalansowane.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5057 dnia: Luty 03, 2012, 11:14:56 am »
1. do płaczków, uczyć czytać zaczynają już w 1 klasie podstawówki, więc przypuszczam że każda osoba płacząca o te buffy  takową umiejętność posiadała. Więc nie pierniczcie że nie mogliście się dowiedzieć jakie skille należy zostawić i co robić. Jeśli byliście tak leniwi że wam się nie chciało poszukać to miejcie pretensje do siebie. Widać jesteście bandą marud i niedojdów które nic innego poza płaczem nie potrafią zrobić.

2. do Alariona. Michał czy nie jesteś wstanie wstrzymać się przez 30 minut i nie pisać jak to wy jesteście super zajebiści i jak każdego rozwalacie mając ludzi na afk itd ? to już nawet nie jest śmieszne tylko coraz bardziej żenujące. oczywiście bez obrazy i ataku

pozdrawiam
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5058 dnia: Luty 03, 2012, 11:21:13 am »
są dobrzy ale chyba dawno im ktos porządnie nie spuscił łomotu, i to dlatego tak szczekają


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5059 dnia: Luty 03, 2012, 11:26:07 am »
są dobrzy ale chyba dawno im ktos porządnie nie spuscił łomotu, i to dlatego tak szczekają

Jak będziecie płakać na forum to na pewno nikt mu łomotu nie  spuści :D BTW u nas już całe party 86+ :D gonimy.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5060 dnia: Luty 03, 2012, 11:29:56 am »
jarać się wygranym pvp z TZ nie no albo w l2 nikt normalny już nie gra albo ten server to jest zlepek największych fail klanów jaki kiedykolwiek mógł być:D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5061 dnia: Luty 03, 2012, 11:30:38 am »
A u mnie od wczoraj wszystkich ustawienia protokołów neta zmienili i teraz przerywa/pada i mam disconnecty w grze..
Za nic idzie pograć.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5062 dnia: Luty 03, 2012, 11:31:32 am »
jarać się wygranym pvp z TZ nie no albo w l2 nikt normalny już nie gra albo ten server to jest zlepek największych fail klanów jaki kiedykolwiek mógł być:D

Co do TZ, ile oni serwerów zwiedzili i zamku nie mieli? RPG itd, a tutaj mają, to też pokazuje "jakość community" na serwerze  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5063 dnia: Luty 03, 2012, 11:33:59 am »


to powiedz swojemu enchanterowi żeby się nauczył wizard harmony ^^



ja nie mówię, że to nie daje żadnego boosta, ale mogę tym QQpłaczkom udowodnić na 7 vs 7, że pierwszorzędnie liczy się ogar i że bez tego jestemy w stanie wygrać z większością.

btw, zdajecie sobie sprawę, że boost z song/dance jest największy dla mele/archer?  Bo magowie jednak mają obcięte staty (cast speed (16%), m atack (24%) i clairty (~~5%). melasy są tylko do przodu dzięki temu (bo jaki mele biega na wizard harmony na co dzień?)


@Lemp

Piszę tylko o to 7 vs 7 do płaczków, którzy twierdzą, że wygrywamy PvP tylko dzięki temu. Każdy normalny się ogarnie i albo sam sobie zrobi bd/sws, albo nauczy się po prostu grać.

@ome1
To przyjdź swoim constem i pokaż tym "failerom" na ile cię stać, bo w gębie jest wielu mocnych na tym forum.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5064 dnia: Luty 03, 2012, 11:35:24 am »
Nie wiem co sie podniecacie ze TZ cos tam na innym serwie ?? I co to ma do rzeczy jak w tym party najprawdopodobniej byli ludzie ktorzy w TZ na innym serwie nie grali ?? Po prostu party ktore przyszlo do orbisu a wiec nie takie zle w levelu i sprzecie - wiekszosc party tu nie chodzi - i to tyle ...
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5065 dnia: Luty 03, 2012, 11:47:25 am »
"Othel Rogue classes Blow Skills bonus has been changed. - Othel Rogues will now create more damage than before when they use Soul shots"


uhhhh  krew sie bedzie lała...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5066 dnia: Luty 03, 2012, 11:50:10 am »
Ale to dopiero w Tauti ktore wprowadza za pol roku ;d?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5067 dnia: Luty 03, 2012, 12:01:18 pm »


to powiedz swojemu enchanterowi żeby się nauczył wizard harmony ^^



@ome1
To przyjdź swoim constem i pokaż tym "failerom" na ile cię stać, bo w gębie jest wielu mocnych na tym forum.
nie mam swojego const nie mam na to czasu nie bawi mnie ta gra jak kiedyś zbliża się koniec świata trza się bawić a nie gnić w domu:D Nie muszę nikomu pokazywać na ile mnie stać szczególnie TZ z którymi miałem styczność na wielu serverach i nigdy nawet nie powąchali jak to być factorem także przez tyle lat failowania wątpię że się tam cokolwiek zmieniło:D



  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5068 dnia: Luty 03, 2012, 12:22:10 pm »
5 minut pvp z teamzone  hahaha hahaha hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5069 dnia: Luty 03, 2012, 12:25:02 pm »
rozumiem, tylko mnei śmieszą ludzie (głównei z privów), którzy wiele razy powtarzali: "gdyby gracze z priva spotkali się z graczami z ofa na 1 równej płaszczyźnie to byśmy im taki łomot spuścili, że hoho" itd. W końcu gdy jest okazja, to pojawiają się inne excuses i dalej te same głodne kawałki, że "zza moim czasów, to były klany i CP, a nie to co teraz".  Trochę dla mnei takie gadanie jest niepoważne.

@Kamill

bo to jest nowe CP które złożył Matrox (a Matrox jest bardzo dobrym tankiem) i mieliśmy niższe lvle i 1 dd afk? nie wspomnę o tym, że w połowie PvP zagrowało się z 10 mobów, które na równi utrudniały PvP nam i im.

Zresztą popytaj Queema o ustawkę z nami, bo Kardi prosił byśmy ją zrobili. Problem jest taki, że póki co to jednak wy ciągle macie braki kadrowe...  :oops:
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5070 dnia: Luty 03, 2012, 12:27:42 pm »
@Alarion
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5071 dnia: Luty 03, 2012, 12:30:44 pm »
W ogólnym rozrachunku stary system L2 jak dla mnie był fajniejszy, balansu nigdy i tak w tej grze nie było i nie będzie, ale z drugiej strony nowości sa potrzebne i to oczywista oczywistość.

A co do zwiększenia dmg u daggera, to było oczywiste, że dostaliśmy po dupie, a o ile go zwiększą to czas pokaże, tylko ile będzie trzeba czekać.

Tak naprawdę ta gra nie oferuje nic ciekawego i nie odkrytego jak dla mnie, powtarzające się schematy, wszystko z czasem gorszeje w dużej mierze, tak samo z muzyką i tak dalej, nawet "community" w grze. Jedyne co dalej trzyma, to chyba system PvP, którego ludzie doszukują się w innych grach po zakończeniu gry w L2 i rozpoczęciu gry w nowe MMORPG, i to jest jedyny najmocniejszy aspekt w tej grze.
Ale to moje zdanie, każdy ma prawo mieć swoje.

PS. Temat rzeka, za dużo by trzeba było klikać aby to wszystko omówić.

Podobnie dla mnie jak w Counter Strike, fajne mapy i rozgrywka (jak dla mnie), sprawiają, że ta gra dalej trzyma się bardzo dobrze i jest grywalna mimo super grafiki w innych COD i tak dalej.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2012, 12:39:09 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5072 dnia: Luty 03, 2012, 01:04:41 pm »
5 minut pvp z teamzone  hahaha hahaha hahaha

45 minut pvp z ekonometria, 1:0 hahaha hahah hahah  jaram sie tym tak jak Ty pikselm ;d
 

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5073 dnia: Luty 03, 2012, 01:22:33 pm »

bo to jest nowe CP które złożył Matrox (a Matrox jest bardzo dobrym tankiem) i

jeżeli to jest ten matrox o którym ja myślę to współczuje jego cp, wam porażki, jak i poziomu na serwerze


BTW widzę że u alariona nic się nie zmieniło dalej używa argumentów godnych lepszej sprawy :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #5074 dnia: Luty 03, 2012, 01:24:27 pm »
rozumiem, tylko mnei śmieszą ludzie (głównei z privów), którzy wiele razy powtarzali: "gdyby gracze z priva spotkali się z graczami z ofa na 1 równej płaszczyźnie to byśmy im taki łomot spuścili, że hoho" itd. W końcu gdy jest okazja, to pojawiają się inne excuses i dalej te same głodne kawałki, że "zza moim czasów, to były klany i CP, a nie to co teraz".  Trochę dla mnei takie gadanie jest niepoważne.
nigdy nie twierdziłem że ludzie z priva > offa ani że off>priv w ogóle takie porównania nie mają sensu gdyż dużo osób grało na offie/ru i później skończyli na prive są też osoby z privów co skończyli na offie więc porównania są śmieszne imo :) Nigdzie też nie pisałem że za moich czasów tylko że ten server ma w topie klany pokroju TZ BMf co na innych serverach nawet nie wąchali czołówki i te pokroju ooc co zaczynali być faktorami jak server już umierał a wcześniej można ich było spotkać tylko w mieście :)