Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2659724 razy)

  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7500 dnia: Marzec 07, 2012, 01:54:35 pm »
Ale proszę was, akcje z postaciami/przedmiotami itp z takim dopiskiem są finalizowane bez problemu, więc dlaczego nie to?
Co mnie interesuje fakt że allegro by usunęło taka aukcje(postać bez takiego dopisku).

Jeśli ktoś dysponuje zapisami prawnymi dotyczącymi takich sytuacji proszę o ich udostępnienie.
Bo jeśli takich zapisów niema to można robić niezłe wały.

Jesteś kretynem ?

1. W regulaminie L2 Innova jak przeczytasz, to wyczytasz że sprzedaż przedmiotów,kont itd jest zabroniona pod groźbom zablokowania całego konta.
2. Światowe prawo cyfryzacji, mówi Ci o tym że, sprzedając chociaż 1 adene, itemek, konto (nie tylko w L2) łamiesz prawo własności intelektualnej, jak i nie stosujesz się do warunków, które tak czy siak akceptujesz logując się do każdej gry.
3. Allegro.pl ma obowiązek usuwać aukcje które nie posiadają zapisu o tym że sprzedajesz "czas", a wszystko inne nadal należy do L2 Innova czy tam NCSoft.


O co z tym chodzi ? Już Ci mały kretynie tłumacze.

Kiedyś dawno temu, jak na ebay'u jeszcze tradowało się kontami,ludzie masowo byli banowani,więc jeden mądry typek wymyślił sobie, że w takim razie skoro nie może sprzedawać konta, golda, czy innego -_-', to dlaczego nie mógł by sprzedać czasu jaki poświęcił na to ? Generalnie jest to legalne ze strony allegro.pl etc, ale ze strony producenta, czy hostera gry już nie. Czyli reasumując masz kruczek na allegro i inne serwisy które udostępniają Ci możliwość "trejdowania" na mocy prawnej, natomiast nadal łamiesz prawo przekazując to innemu graczu za real PLN,dolary czy ojro.

Co za to grozi ?

od 2 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


dziękuje dobranoc.


Co do wałów, to nie możesz ich robić, kretynie, bo mimo wszystko dodając dopisek, że sprzedajesz czas, w aukcji masz info że przekazujesz przedmiot jakiś tam. Wiąże Cie umówa.


Tutaj masz jak to oryginalnie brzmi

Cytuj
You are bidding on my time leveling for this account. Said account remains the property of Blizzard. You will not 'OWN' the account, for it belongs to Blizzard. The only thing you are bidding on is the time I have invested into the account. All characters, items, in-game currency, and anything else associated with this auction will remain the property of Blizzard. By bidding on, inquiring about, or viewing this auction you are stating that you are in NO way affiliated with Blizzard Entertainment or any associated entity. World of Warcraft is a trademark of Blizzard Entertainment. All characters, items, gold pieces, or other intellectual property in World of Warcraft are the sole property of Blizzard Entertainment. This auction is not for the ownership of their intellectual property but rather for the time spent working on these characters and acquiring items. Before bidding on my auction you must read and agree to Blizzard's EULA located at:http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html All title, ownership rights, and intellectual property rights in and to World of Warcraft are owned by Blizzard Entertainment and its licensors. This auction is not for said rights or intellectual property but is a compensation for time and effort invested personally outside the game. All items related in this auction will remain the sole property of Blizzard Entertainment. By viewing OR bidding on this account you assert that you are in no way affiliated or employed with Blizzard Entertainment. Disclaimer: By bidding on, inquiring about, or viewing this auction you are stating that you are in NO way affiliated with Blizzard Entertainment, ESA - Entertainment Software Association, or any associated entity. World of Warcraft is a trademark of Blizzard Entertainment. All characters, items, gold pieces, or other intellectual property in World of Warcraft are the sole property of Blizzard Entertainment. This auction is not for the ownership of their intellectual property but rather for the time spent working on this character and acquiring items. All references to 'the character' are indicative of my time spent on leveling the aforementioned character. All characters, items, in-game currency, and anything else associated with this auction will remain the property of Blizzard.


Cytuj
nieprawda, sprzedawałem postacie na dex'ie, rpg bez żadnych głupot w opisach i żadna z aukcji nie zostala usunięta

Po prostu allegro nie ma takiej mocy że sortować 923749872489729347 aukcji na minute, i sprawdzać czy masz dopisek. Wystarczył by zwykły report, i masz po aukcji.

Poza tym sprzedawałeś kradzione rzeczy więc, tym bardziej jestes winny. Każdy serv na off plikach = kradzież, więc jestes złodziejem.

//Acid -- trolling + obraza, z racji, że pierwszy raz 5% na ochłonięcie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 05:09:17 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7501 dnia: Marzec 07, 2012, 01:59:28 pm »
Alarion ma alt konto?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 215

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7502 dnia: Marzec 07, 2012, 02:06:17 pm »
Ostry pocisk huh,

Ja caly czas piszę o uwaga! czasie, a nie o postaci którą wystawiasz lub uwaga! (dołączasz do aukcji).
W tym monecie nie interesują mnie eula itp, ponieważ aukcja nie dotyczy własności danej firmy.

I znowu uwaga!, sprzedawanie zdjęcia postaci to nie to samo, bo zobacz, tekstury na screenie są własnością w tym przypadku NCsoftu.

Przykład:

Witam,

Sprzedaje czas poświęcony na wyexpienie postaci na serverze XXX "opis postaci".
Postać jest super więc zdecydowałem się na sprzedaż tych 3 tygodni.

koniec, i co myslisz że sprzedający da sie postać? GG
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 02:12:01 pm wysłana przez sakaszli »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7503 dnia: Marzec 07, 2012, 02:09:05 pm »
HB gratuluje hero  hahaha codzinnie nowy fail :P


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7504 dnia: Marzec 07, 2012, 02:17:19 pm »
Nawet z banem i tak bedzie lepszy od seilosa  :D

Prawo CYFRYZACJI - HAHAHA ale mnie kolezka rozbawil .. Sam to wymysliles czy mamusia pomagala ?
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7505 dnia: Marzec 07, 2012, 02:25:59 pm »
Nie rozumiem czemu po nim ciśniecie.

To że na allegro aukcja nie zostanie usunięta nie zmienia faktu  że logując się do gry zaakceptował każdy z nas regulamin obowiązujący na serwerze - czyli zakaz hadnlu za realne pieniądze i możesz sobie gdybać że sprzedajesz czas poświęcony na "zrobienie bullo"

Innova nie będzie wdawała się w polemikę na twoim poziomie intelektualnym tylko dostaniesz bana.

Szkoda Dantego :(
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7506 dnia: Marzec 07, 2012, 02:40:05 pm »
jak uj ze to dante...
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7507 dnia: Marzec 07, 2012, 02:52:12 pm »
Temu ludzie sprzedają np. długopis i gratisowo dodają do tego Adenę czy coś innego. Nie zmienia to faktu, że i tak można za to mieć banana ingame ^^
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7508 dnia: Marzec 07, 2012, 03:06:30 pm »
obchodzą prawo allegro ale nie obchodzą prawa innovy
myslisz ze dlaczego ludzie na kazdej aukcji zamazują nick, ilosc zdobytego expa, zawartosc w plecaku i wh? po to ze GM ma dostęp do twojego konta i moze porownac (jak ma podejrzenia) zgodnosc opisu ze stanem twojego wh/plecaka


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7509 dnia: Marzec 07, 2012, 03:23:33 pm »
Wilde GZ :) Na spocie 55 lvl (cmentarz) bijesz ludzi na subach. Widać HI mózg ci wyprało  :P
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 32

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7510 dnia: Marzec 07, 2012, 03:27:51 pm »
Nawet z banem i tak bedzie lepszy od seilosa  :D

Prawo CYFRYZACJI - HAHAHA ale mnie kolezka rozbawil .. Sam to wymysliles czy mamusia pomagala ?

w gimbazie jesteś ?

nie wiesz że istnieje coś takiego jak Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji ?


Cytuj
Witam,

Sprzedaje czas poświęcony na wyexpienie postaci na serverze XXX "opis postaci".
Postać jest super więc zdecydowałem się na sprzedaż tych 3 tygodni.


po raz drugi tłumacze Ci, że tym opisem obchodzisz regulamin allegro.pl, a nie regulamin gry.

dziekuje dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 03:29:45 pm wysłana przez Tankrush »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7511 dnia: Marzec 07, 2012, 03:31:31 pm »
Wilde GZ :) Na spocie 55 lvl (cmentarz) bijesz ludzi na subach. Widać HI mózg ci wyprało  :P

no co pochwalił się że jest "miszczem" pve to teraz ciśnie nubków żeby
błysnąć statami pvp  hahaha


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7512 dnia: Marzec 07, 2012, 03:36:14 pm »
Wilde GZ :) Na spocie 55 lvl (cmentarz) bijesz ludzi na subach. Widać HI mózg ci wyprało  :P

no co pochwalił się że jest "miszczem" pve to teraz ciśnie nubków żeby
błysnąć statami pvp  hahaha

haha bylem z wilde :D


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7513 dnia: Marzec 07, 2012, 03:38:37 pm »
2. Światowe prawo cyfryzacji, mówi Ci o tym że, sprzedając chociaż 1 adene, itemek, konto (nie tylko w L2) łamiesz prawo własności intelektualnej, jak i nie stosujesz się do warunków, które tak czy siak akceptujesz logując się do każdej gry.

Nie ma czegoś takiego, jest natomiast EULA w grach mmrog, czyli regulamin korzystania z konta gry i każda firma stosuje własny EULA.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7514 dnia: Marzec 07, 2012, 03:38:49 pm »
tak samo lamerskie jak ISS stojący na 1 toi (przypuszczam ze to czyjs box taszczony na spota) i ubijający ludzi ktorzy chcą sie tepnac od kryształu :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 03:42:18 pm wysłana przez asdf1movie »


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7515 dnia: Marzec 07, 2012, 03:44:02 pm »
http://allegro.pl/l2-core-innova-yul-archer-96-lv-noble-hero-status-i2190457236.html

ROTFL 800zl.
na tym servie postacie sa nic nie warte :)

ban jak nic trzeba być debilem :D ale może się Dantemu od expienia coś w głowie porobiło:P



Dobry biznes zero fanu prawie bo 90% to PvE 24/7 bez bota + inwestycja za 800zł / 3.5(miesiaca) = ladna pensja i to za jakies 15/6h expienia dziennie



@Linc


Ceny są zdupy bo strasznie dużo osób dobiło 85/6 i sell to też jak taka postac 100zl kosztowala, to wiadomo 90 wiecej niz 200-300 nie mogla, ceny spadly (lolowate jak uj;p)

Jak hero po 3.5 miesiecznej grze zyczy sobie 800zl za 16-20h online dzienny to najs:D
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2012, 03:47:07 pm wysłana przez HellSign »
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7516 dnia: Marzec 07, 2012, 03:52:10 pm »
i to na spółke z driverami :D
jak murzyni ha ha ha he he he hy hy hy hvj hvj hvj


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7517 dnia: Marzec 07, 2012, 03:55:41 pm »
i to na spółke z driverami :D
jak murzyni ha ha ha he he he hy hy hy hvj hvj hvj

Nie obrażaj murzynów myślę, że niejeden murzyn zarabia więcej niż 200~~ zł na miesiąc :D
Zresztą rozmawiamy jakby zarobił - już ma po koncie;p
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7518 dnia: Marzec 07, 2012, 04:02:29 pm »
gra sie dla przyjemnosci ,a nie liczac ile zarobisz na miesiac

dlatego pewnie juz nei grasz


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7519 dnia: Marzec 07, 2012, 04:02:56 pm »
Niedługo pozostanie tylko PvP z NPC w mieście  hahaha hahaha hahaha
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7520 dnia: Marzec 07, 2012, 04:03:10 pm »

http://knowyourmeme.com/memes/subcultures/my-little-pony-friendship-is-magic

Google is your frand.

Teraz wszystko rozumiem! Czyli to są zachwyty ludzi, którzy poznali my little pony w 2010 roku z okazji tego serialu.
No więc ja za dziecka miałem w kablówce Children Channel i oglądałem oryginalną serię w czasach, kiedy wy oglądaliście Reksia i Koralgola na TVP albo was wcale nie było jeszcze :P
Można więc powiedzieć, że jestem MLP hipsterem :P


  • Wiadomości: 652

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7521 dnia: Marzec 07, 2012, 04:06:21 pm »
ale z drugiej strony jak rezygnujesz z pracy na rzecz 16 h grania na dzien to z czegos musisz sie utrzymywac ;p


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7522 dnia: Marzec 07, 2012, 04:11:57 pm »

http://knowyourmeme.com/memes/subcultures/my-little-pony-friendship-is-magic

Google is your frand.

Teraz wszystko rozumiem! Czyli to są zachwyty ludzi, którzy poznali my little pony w 2010 roku z okazji tego serialu.
No więc ja za dziecka miałem w kablówce Children Channel i oglądałem oryginalną serię w czasach, kiedy wy oglądaliście Reksia i Koralgola na TVP albo was wcale nie było jeszcze :P
Można więc powiedzieć, że jestem MLP hipsterem :P
a ja oglądałem Rambo jak wy oglądaliście bajki i terroryzowałem wszystkich na dzielni bo chciałem być taki sam jak Sylwek :D


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

    • check it
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7523 dnia: Marzec 07, 2012, 04:13:19 pm »
A ja oglądałem Tsubase ale who cares!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7524 dnia: Marzec 07, 2012, 04:16:59 pm »
http://allegro.pl/l2-core-innova-yul-archer-96-lv-noble-hero-status-i2190457236.html

ROTFL 800zl.
na tym servie postacie sa nic nie warte :)

ban jak nic trzeba być debilem :D ale może się Dantemu od expienia coś w głowie porobiło:P



Dobry biznes zero fanu prawie bo 90% to PvE 24/7 bez bota + inwestycja za 800zł / 3.5(miesiaca) = ladna pensja i to za jakies 15/6h expienia dziennie



@Linc


Ceny są zdupy bo strasznie dużo osób dobiło 85/6 i sell to też jak taka postac 100zl kosztowala, to wiadomo 90 wiecej niz 200-300 nie mogla, ceny spadly (lolowate jak uj;p)

Jak hero po 3.5 miesiecznej grze zyczy sobie 800zl za 16-20h online dzienny to najs:D
Lulz to juz na RPG są droższe postacie ;p
a biznes średni porownując to do np. RPG gdzie ludzie po 4 miesiacach na x5/15 mieli lekko z 3 kafle
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77