Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2611575 razy)

  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7700 dnia: Marzec 09, 2012, 05:30:22 pm »
server pada że cały czas light jest?
Kolejny który twierdzi pewnie że to kolejny lol priv i padnie po 3 miesiącach.
yyy sorry ale to jest lolpriv z off plikami


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7701 dnia: Marzec 09, 2012, 05:31:39 pm »
to nie ruoff, gdzie graja ruscy, tylko 3/4 community z privow :)

ale ale... Przecież to podobno comunity privów >>> ru offa/offa zawsze. Jak to może być? Toż to {Amber} czy S.H.O.C.K. to tylko 3 LINGA Lancera ; O

To jak to w końcu z tymi priv skoczkami i "ownerami na 1-2 miesiące" ?

A wszystkim co quitneli, lub failneli i idą ownić nowego DEXluda, nie martwcie się o nasz serwer, za to martwcie się bardziej, by DEXlude postał dłużej niż te wasze przysłowiowe 2-3 miesiące : )

Fraps uploading progress:
part 1 complete in 99%
party 2 complete in 80%

O ile się router nie wypieprzy, to estimated time ~~1 - 1,5 hour

Zagwarantowane rozrywki, jak pełen pokaz 3 software programów używanych przez Amber party (Ruskie i Queem się mylić nie mogą w tej kwestii przecież!) : )

Stay tuned, get popcorn, new fresh drama incoming ^_^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7702 dnia: Marzec 09, 2012, 05:33:12 pm »
to nie ruoff, gdzie graja ruscy, tylko 3/4 community z privow :)

ale ale... Przecież to podobno comunity privów >>> ru offa/offa zawsze. Jak to może być? Toż to {Amber} czy S.H.O.C.K. to tylko 3 LINGA Lancera ; O

To jak to w końcu z tymi priv skoczkami i "ownerami na 1-2 miesiące" ?

A wszystkim co quitneli, lub failneli i idą ownić nowego DEXluda, nie martwcie się o nasz serwer, za to martwcie się bardziej, by DEXlude postał dłużej niż te wasze przysłowiowe 2-3 miesiące : )

Fraps uploading progress:
part 1 complete in 99%
party 2 complete in 80%

O ile się router nie wypieprzy, to estimated time ~~1 - 1,5 hour

Zagwarantowane rozrywki, jak pełen pokaz 3 software programów używanych przez Amber party (Ruskie i Queem się mylić nie mogą w tej kwestii przecież!) : )

Stay tuned, get popcorn, new fresh drama incoming ^_^

Ty się o nas nie martw Alarionie :D radzimy sobie :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7703 dnia: Marzec 09, 2012, 05:40:42 pm »
server pada że cały czas light jest?
Kolejny który twierdzi pewnie że to kolejny lol priv i padnie po 3 miesiącach.
yyy sorry ale to jest lolpriv z off plikami
+1   hahaha
Sam poszedłbym na deksa ownować.  :afro: Jak mnie wyrzucą z CP  :beksa: to tam pójdę, kto mnie przygarnie 8) ??
@Alarion, pokazałbyś frapsa najpierw kolegom a nie od razu na polaczkowo wrzucać :noob:
A może by wrócić na oficjal :)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7704 dnia: Marzec 09, 2012, 05:42:20 pm »
Polaczko rzecz świeta Rusek, koledzy poczekają :D
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7705 dnia: Marzec 09, 2012, 05:48:44 pm »
niestety interlude jest tak obcykane ze server szybko się "skończy" :p co prawda poownował bym TK na IL olly <3 ale niestety nie te czasy :p


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7706 dnia: Marzec 09, 2012, 05:54:32 pm »
niestety interlude jest tak obcykane ze server szybko się "skończy" :p co prawda poownował bym TK na IL olly <3 ale niestety nie te czasy :p

Przeciez dex to do wakacji postoi :P
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7707 dnia: Marzec 09, 2012, 06:48:23 pm »
niestety interlude jest tak obcykane ze server szybko się "skończy" :p co prawda poownował bym TK na IL olly <3 ale niestety nie te czasy :p

Przeciez dex to do wakacji postoi :P
zanim go zamkną czy ogłosisz, ze kolejny serwer death?
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7708 dnia: Marzec 09, 2012, 06:49:12 pm »
a przeczytaliście caly temat ?

ja wywnioskowalem że są ze wszystkim gotowi i bardzo szybko harmony wprowadzają na ruskie serwery i dodatkowo gracze  moga oczekiwać w 2012 dużej aktualizacji czyli Tauti.

No ale ja to po rusku czytałem a nie z translatora :(
no tez mi się tak wydawało, a ten wycinek jest o tym że harmony to fix bugow a nie ze jest bugiem

+ fix harmoni ;) nie ma już knight + rythmy  :P


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7709 dnia: Marzec 09, 2012, 06:50:06 pm »
Dobrze wiemy jak jest i tyle, pomine fakt ze to nie ruoff, gdzie graja ruscy, tylko 3/4 community z privow :)
Idę o zakład, że jakby powstał teraz OFF od NC/Innovy, tyle że na H5 to byłoby 100x więcej ludzi na nim i nie byłoby takich quitów :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7710 dnia: Marzec 09, 2012, 06:56:07 pm »
Dobrze wiemy jak jest i tyle, pomine fakt ze to nie ruoff, gdzie graja ruscy, tylko 3/4 community z privow :)
Idę o zakład, że jakby powstał teraz OFF od NC/Innovy, tyle że na H5 to byłoby 100x więcej ludzi na nim i nie byłoby takich quitów :)
ale jakich quitów? Pojedynczych quitów jest sporadycznie mało, cała reszta to były "spodziewane odejścia", jedyne co zaskoczyło, to fakt, że niektórzy(wiekszość tego forum) i tak długo wytrzymała
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7711 dnia: Marzec 09, 2012, 07:03:34 pm »
A nowych nie przybywa, nie oszukujmy się, ale większości osób nie podoba się kronika. Jest ona fajna, ale w porównaniu do H5 to jednak wybieram tą starszą :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7712 dnia: Marzec 09, 2012, 07:10:41 pm »
ale dlaczego uważasz, że nie przybywa? Bo szukając moma w takim giran nie widzisz 200 ludzi w c gr? Oczywiste, że ten przyrost jest kilka osób/ dzień, a nie jak w ciągu pierwszego miesiaca kilkanaście osób/dzień, ale to rzecz naturalna. Poza tym jeszcze wielu ludzi przyjdzie jako driverzy, lub kupią postać w przyszłości. jak wcześniej pisałem bajki nie ma, ale nei jest źle i nie chcę żeby ktoś nowy zniechęcił sie do serwera przez Wasze farmazony, aczkolwiek swoja drogą to chyba nikt normalny nie bedzie sie opierał o opinie z działu flame...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7713 dnia: Marzec 09, 2012, 07:11:20 pm »
np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla ..... 
Zabrzmiało jakby oni byli jakimiś nie ogarami  :drool:
pomijając fakt, że nimi są ^_^ trolololo
Oh you  :D btw. co tam rozrabiasz gruby

Hmm w sumie to chyba teraz jest jakoś tak:
HB/HI główni farmerzy orbis i jako-tako pvpujący się
Gute party aka forever in orbis  :D
BMF się rozpadło(right?)

LF info nt. OOC/Avalanche (ale takie prawdziwe ok)

Gratz stark
Gram cały czas, tzn tyle ile mogę  6-8h per week :3
Fajnie się gra mając vita przez cały czas :D


  • Wiadomości: 241

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7714 dnia: Marzec 09, 2012, 07:14:27 pm »
psy szczekaja a karawana jedzie dalej  !!

tak jak ktos  mowil wczesniej  spodziewane odejscia nie zaskakuja  bmfy bez aresa to  widac jak skonczyly na rpg x15  nie ma terorysty nie ma  skladu   a ze oni odejda to ja juz wiedzialem   jak zaczynali grac 

koreance kochaja  zabijac moby polacy juz nie za bardzo   byl poczatek dziki rajd wszyscy  cisli   ok ,przyszlo  do granicy   abstrakcji  (90-95) o procenty ciezko res bishopa badz rolka z blesa to chleb powszedni  i  miekna
jesli o mnie chodzi mozecie plakac poki party system dziala  moze zostac nawet  i polowa tego co jest no ale jak dla kogos otwieranie rooma i dobieranie ludzi   trwa wiecej niz 5 minut  to jest dramat  a najczesniej glowny placzek i tak po 10 minutach jest juz zmeczony i musi  isc  z party:P gdzie te czasy   jak szlos ie na pt   i  przez godizne nikt nie jeknal nawet ze chce siku  a cieszyl sie ze procenty leca

a teraz  pytanie :

czy wolfa tez mozna cis do 99 czy  86 tak jak byl max lvl ?

prosze o link  do english /polish /ruski  jazyk stronki z dokladnymi   zmianami na harmoni plox



  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7715 dnia: Marzec 09, 2012, 07:17:54 pm »
wszystkie pety do 99, a w harmony dochodzi kilka nowych skilli, zmiana nerf forces i nowa instancja, aha i jeszcze zmiana (zwiększenie, poprawienie) expa na ios, it, pol i kilku innych spotach <85lvl
nic więcej się nie zmienia :D (fixed***) zmieniany "kosmetyczne" w auction house i kilka innych pierdół.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=auto&tl=en&u=http://power.plaync.co.kr/lineage2/%25ED%2595%2598%25EB%25AA%25A8%25EB%258B%2588&usg=ALkJrhhAIJqfL3nXIR2ehifnAzZ_v2X4UA

Doczytałem, że jeszcze nowe kampanie mają być.
ssa,ssb, i blesety do grcoka,
nowe Q (do nowj instancji etc)
i do skilli<85 nie będą potrzebne książki (forgotten też nie)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 07:26:56 pm wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7716 dnia: Marzec 09, 2012, 07:19:38 pm »
serwer jest dead, a w 21.12.2012 będzie koniec świata
nie oszukujmy się w godzinach szczytu jest więcej aktywnych osób niż na rpg gdzie online to było 8k z czego duża część to po 2-3boxy + sklep bot


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7717 dnia: Marzec 09, 2012, 07:35:17 pm »
wszystkie pety do 99, a w harmony dochodzi kilka nowych skilli, zmiana nerf forces i nowa instancja, aha i jeszcze zmiana (zwiększenie, poprawienie) expa na ios, it, pol i kilku innych spotach <85lvl
nic więcej się nie zmienia :D (fixed***) zmieniany "kosmetyczne" w auction house i kilka innych pierdół.

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=auto&tl=en&u=http://power.plaync.co.kr/lineage2/%25ED%2595%2598%25EB%25AA%25A8%25EB%258B%2588&usg=ALkJrhhAIJqfL3nXIR2ehifnAzZ_v2X4UA

Doczytałem, że jeszcze nowe kampanie mają być.
ssa,ssb, i blesety do grcoka,
nowe Q (do nowj instancji etc)
i do skilli<85 nie będą potrzebne książki (forgotten też nie)

+ znacznie zwiększona ilość itemów wymaganych do crafcenia, a z craftu wychodzą full itemy, nie undefinded*
+ nowe herby mi. + 400 % m.atk na 90 s
a forces czy ja wiem Party Solidarity lv 3 i +13% p.atk m.atk 5% mnie do zużywania many i pare innych
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 07:54:56 pm wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7718 dnia: Marzec 09, 2012, 07:43:01 pm »
w l2 trza zmienić system pve na jakiś bardziej ciekawszy żeby grało więcej ludzi i dłużej się trzymali na serverze;p


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7719 dnia: Marzec 09, 2012, 07:43:59 pm »
Cytat: HellSign w Dzisiaj o 12:55:19 am

    Ta gra nie ma juz na proporcji typu 50% skill 50% EQ - 20% skill, 30% EQ , 50% LvL, enchant ....
    Aka np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla .....

jeśli mowa o walce, o której mówiłeś nam na ts, to uświadomiliśmy Cię, zę to Wy mieliście od nich wyższe lvl. Nawet jeśli chodzi o inną walkę to sorry, ale Dywana/Shocki pewną markę mają i zdanie to jest trochę żałosne bo przy równych lvl prawdopodobnie i tak dostalibyście po dupie(o czym można było sie przekonać przy pvp o którym pisałem na początku, gdzie mieliście wyższe lvl)




Hahahahah :>  to pojechales :D my mielismy 87 healrow oni 90, my tanka 88 oni ubranego w seraph seta, ich ddcy 91+ nasi 87

7min pvp w koncu zdazylismy zabic 1 osobe - zreszta Dyma, ja Ci powiem tak :) Ja wam tam najlepiej zycze, ale bajki bajkami, realia realiami ;) Dobrze wiemy jak jest i tyle, pomine fakt ze to nie ruoff, gdzie graja ruscy, tylko 3/4 community z privow :)

facepalm, sorry ale odnosze wrazenie ze jestes uposledzony
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7720 dnia: Marzec 09, 2012, 07:49:39 pm »
+ nowe herby mi. + 400 % m.atk na 90 s

to jest przegięcie, po swamp biegaja typy z 80k m atk

btw. oprócz tego herby +100% p atk na 90s

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7721 dnia: Marzec 09, 2012, 08:57:30 pm »
+ nowe herby mi. + 400 % m.atk na 90 s

to jest przegięcie, po swamp biegaja typy z 80k m atk

btw. oprócz tego herby +100% p atk na 90s

Mhm flagujesz się podnosisz herb i pvp nukiem trwa 4 sekundy... fajna rzecz.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7722 dnia: Marzec 09, 2012, 09:46:39 pm »
Cytat: HellSign w Dzisiaj o 12:55:19 am

    Ta gra nie ma juz na proporcji typu 50% skill 50% EQ - 20% skill, 30% EQ , 50% LvL, enchant ....
    Aka np. My vs Dywany (7min stalismy, a roznica lvlowa 3-4? wtf) zabilismy cala 1 osobe i gdzie tutaj walka skilla .....

jeśli mowa o walce, o której mówiłeś nam na ts, to uświadomiliśmy Cię, zę to Wy mieliście od nich wyższe lvl. Nawet jeśli chodzi o inną walkę to sorry, ale Dywana/Shocki pewną markę mają i zdanie to jest trochę żałosne bo przy równych lvl prawdopodobnie i tak dostalibyście po dupie(o czym można było sie przekonać przy pvp o którym pisałem na początku, gdzie mieliście wyższe lvl)




Hahahahah :>  to pojechales :D my mielismy 87 healrow oni 90, my tanka 88 oni ubranego w seraph seta, ich ddcy 91+ nasi 87

7min pvp w koncu zdazylismy zabic 1 osobe - zreszta Dyma, ja Ci powiem tak :) Ja wam tam najlepiej zycze, ale bajki bajkami, realia realiami ;) Dobrze wiemy jak jest i tyle, pomine fakt ze to nie ruoff, gdzie graja ruscy, tylko 3/4 community z privow :)

facepalm, sorry ale odnosze wrazenie ze jestes uposledzony
easumujac fraps kłamie, my jestesmy ujowi a hellsing  jest ownz, nie ma co sie kłocić to sa fakty !

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7723 dnia: Marzec 09, 2012, 09:52:31 pm »
ding 94 casual style
:S





Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #7724 dnia: Marzec 09, 2012, 10:35:38 pm »
niestety interlude jest tak obcykane ze server szybko się "skończy" :p co prawda poownował bym TK na IL olly <3 ale niestety nie te czasy :p

Przeciez dex to do wakacji postoi :P
zanim go zamkną czy ogłosisz, ze kolejny serwer death?
Jak juz wciskasz angielskie slowka do zdania po polsku to powinienes sprawdzic ich znaczenie.  death to rzeczownik, serwer moze byc najwyzej "dead".

Just sayin'