Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2659018 razy)

  • Wiadomości: 225

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9100 dnia: Marzec 29, 2012, 02:17:05 pm »
Coś w tym jest, że człowiek był młodszy i inaczej się grało więcej czasu było itd . Nie wyobrażam sobie obecnie w moim wieku siedzieć i kampić baiuma dla questu po pare dni . Te questy na profki recki krafcenie 60 % recki nie nie to jednak juz nie dla mnie  :shock: Jak to kiedyś moj przyjaciel z którym zawsze grałem powiedział "interlude było dobre na swój czas kiedy wyszło " Miało klimat ale teraz już nie pogra sie tak fajnie na IL szczególnie low rate


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9101 dnia: Marzec 29, 2012, 02:32:14 pm »
Coś w tym jest, że człowiek był młodszy i inaczej się grało więcej czasu było itd . Nie wyobrażam sobie obecnie w moim wieku siedzieć i kampić baiuma dla questu po pare dni . Te questy na profki recki krafcenie 60 % recki nie nie to jednak juz nie dla mnie  :shock: Jak to kiedyś moj przyjaciel z którym zawsze grałem powiedział "interlude było dobre na swój czas kiedy wyszło " Miało klimat ale teraz już nie pogra sie tak fajnie na IL szczególnie low rate
+1
Szczegolnie jak sie gralo z kolegami z rl.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9102 dnia: Marzec 29, 2012, 02:48:40 pm »
A rozumiesz, ze on to napisal by Alarion przyszedl i mogl napisac - MORE HEJT qqQuentinku? To byl troll z jego strony.
Będzie coś w stylu qqQuentimku żmijko już dawno zaliczyłes faila  :D te same teksty ciągle, jak katarynka.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9103 dnia: Marzec 29, 2012, 03:14:46 pm »
blablabla amber chatuje blabla delios używa zragnera na zmine alementu blablabla l2 jest do dupy nie to co kiedyś blablabla qquentim qqshen blablabla :D :D :D

Ja jakoś nie lubię grać w cokolwiek z kumplami z rly na pc bo nie od tego oni są


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9104 dnia: Marzec 29, 2012, 03:25:47 pm »
Mnie to troche dziwi ilosc aktywnie piszacych quiterow .. Niby quit bo rl i nie mam czasu na gre po czym odnosze wrazenie ze co po niektorzy to spedzaja na tym forum wiecej czasu niz wczesniej w grze obmyslajac (oczywiscie ich zdaniem) ciete riposty  :)

Widze ze czegoś nie rozumiesz zaangażowanie co niektórych tez mnie dziwi w ta grę, bo jest naprawdę niezdrowa. Ja nie gram w l2 nie dlatego ze nie mam czasu, bo ten by się znalazł i bym sobie pograł. Ale nie w taka grę jaka się stało l2, jest nudna, nudna i nudna i ciągle jedno i to samo, nie wspominając o niedopracowaniu silniku który ma 10 lat a trzeba kompa za 5 k. Nie będę ukrywał kurewsko mi się nie chce robić instancji jednych i tych samych x razy na dzień xx na tydzień xxx na miesiąc. Mordowanie tych samych mobow w tych samych lokacjach przez x godzin na dzień xx na tydzień itd. Tylko po to żeby 4 razy na dzień spotkać gdzieś pvp, mało tego żeby sprawiało ono przyjemność trzeba spełniać powyższe warunki. W innym wypadku odstajesz z lvl i sprzętem na tyle ze gra nie ma sensu dla tych paru chwil dla których warto w nią grac mianowicie pvp. Inaczej przyjdzie jakieś CP pryszczatych dzieciaków które spędza w grze po 6 h co najmniej, z lvlem wyższym o x o ciebie. Dla których ta gra to więcej niż tylko gra, zabija cie potem zwyzywają ze jesteś nie ogarem z priva, naabem, albo ze spaliłeś PR-a. A jak już tacy osobnicy przegrają w pvp to idzie tekst " shoty się skończyły, 15 było afk, 2 umarło z wycieńczenia przed kompem, 3 zasnęło, wy używaliście b rezow, shotow a my nie bo akurat brakło w sklepie, wy użyliście hero skilla bo go mieliście a my nie i to tylko naby tak robią...

l2 zawsze takie było, rok temu, dwa, trzy... ciągle te same spoty, exp, questy, pvp. O, pvp Ci brak? To się oflaguj gdziekolwiek, będziesz miał pvp.
I tu się myślisz gram w l2 prawie od początku,i jakby porównać te zamknięte instancje fikuśne skile rodem z Harry Pottera do walk z pierwszych kronik o każdego rb gdzie się bilo z kim popadnie o prawo do jego zabicia. Te walki o valakasa, antarasa. Poprzednie kroniki nie byly pozbawione wad, ale były dużo bardziej zabawne od tego shitu jaki nam ncsoft wciska dziś

To jest to samo, tylko na servie x1 musisz expic dużo więcej niż na jakimś lolprvie x5, plus to, że są wyższe lvle, ofc możesz mieć pvp tak jak kiedyś tylko wbij odpowiedni lvl, żeby chodzić na tego smoka, jeśli tak bardzo Ci tego brak.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9105 dnia: Marzec 29, 2012, 03:31:19 pm »
Mnie to troche dziwi ilosc aktywnie piszacych quiterow .. Niby quit bo rl i nie mam czasu na gre po czym odnosze wrazenie ze co po niektorzy to spedzaja na tym forum wiecej czasu niz wczesniej w grze obmyslajac (oczywiscie ich zdaniem) ciete riposty  :)

Widze ze czegoś nie rozumiesz zaangażowanie co niektórych tez mnie dziwi w ta grę, bo jest naprawdę niezdrowa. Ja nie gram w l2 nie dlatego ze nie mam czasu, bo ten by się znalazł i bym sobie pograł. Ale nie w taka grę jaka się stało l2, jest nudna, nudna i nudna i ciągle jedno i to samo, nie wspominając o niedopracowaniu silniku który ma 10 lat a trzeba kompa za 5 k. Nie będę ukrywał kurewsko mi się nie chce robić instancji jednych i tych samych x razy na dzień xx na tydzień xxx na miesiąc. Mordowanie tych samych mobow w tych samych lokacjach przez x godzin na dzień xx na tydzień itd. Tylko po to żeby 4 razy na dzień spotkać gdzieś pvp, mało tego żeby sprawiało ono przyjemność trzeba spełniać powyższe warunki. W innym wypadku odstajesz z lvl i sprzętem na tyle ze gra nie ma sensu dla tych paru chwil dla których warto w nią grac mianowicie pvp. Inaczej przyjdzie jakieś CP pryszczatych dzieciaków które spędza w grze po 6 h co najmniej, z lvlem wyższym o x o ciebie. Dla których ta gra to więcej niż tylko gra, zabija cie potem zwyzywają ze jesteś nie ogarem z priva, naabem, albo ze spaliłeś PR-a. A jak już tacy osobnicy przegrają w pvp to idzie tekst " shoty się skończyły, 15 było afk, 2 umarło z wycieńczenia przed kompem, 3 zasnęło, wy używaliście b rezow, shotow a my nie bo akurat brakło w sklepie, wy użyliście hero skilla bo go mieliście a my nie i to tylko naby tak robią...

l2 zawsze takie było, rok temu, dwa, trzy... ciągle te same spoty, exp, questy, pvp. O, pvp Ci brak? To się oflaguj gdziekolwiek, będziesz miał pvp.
I tu się myślisz gram w l2 prawie od początku,i jakby porównać te zamknięte instancje fikuśne skile rodem z Harry Pottera do walk z pierwszych kronik o każdego rb gdzie się bilo z kim popadnie o prawo do jego zabicia. Te walki o valakasa, antarasa. Poprzednie kroniki nie byly pozbawione wad, ale były dużo bardziej zabawne od tego shitu jaki nam ncsoft wciska dziś

To jest to samo, tylko na servie x1 musisz expic dużo więcej niż na jakimś lolprvie x5, plus to, że są wyższe lvle, ofc możesz mieć pvp tak jak kiedyś tylko wbij odpowiedni lvl, żeby chodzić na tego smoka, jeśli tak bardzo Ci tego brak.

Jak on tyle sie na lancerze nagral a nigdy na smoku nie byl, wiec o czym mowa :)


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9106 dnia: Marzec 29, 2012, 03:33:26 pm »
Ale był na dworzu  :oops:


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9107 dnia: Marzec 29, 2012, 03:35:42 pm »
raczej w polu, jak to kon

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9108 dnia: Marzec 29, 2012, 03:36:17 pm »
Ale był na dworzu  :oops:

tez bylem, pizdziawka niezla, nie polecam :)


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9109 dnia: Marzec 29, 2012, 03:37:31 pm »
u mnie zimno dziś i w dodatku się nie wyspałam :C


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9110 dnia: Marzec 29, 2012, 03:59:13 pm »
Ale był na dworzu  :oops:

Nie pisz tak bo to herezja, wiesz ile można by mobów zabić i instancji zrobić za ten czas :D?

raczej w polu, jak to kon
To ty na pole jeszcze koniem jeździsz, u m,nie na wsi już dawno  wyginęły, tak jak te smoki i walki o nie będące tylko na lancerze :)

u mnie zimno dziś i w dodatku się nie wyspałam :C
I strasznie piździ


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 0

  • troll
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9111 dnia: Marzec 29, 2012, 04:21:11 pm »
W sumie, zazdroszczę mu, że ma konia :C To, to drogie jak ładnie odchowane :C


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9112 dnia: Marzec 29, 2012, 04:46:16 pm »
u mnie zimno dziś i w dodatku się nie wyspałam :C
Było nie sadzić arbuzów całą noc znowu!



Ktoś coś mówił o realu?


btw. dzień dobry( w sumie chłodno i pada ale co tam :p )

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9113 dnia: Marzec 29, 2012, 04:50:20 pm »
a jak już mowa o realu to u mnie zimno i wietrznie ale słoneczko ładnie świeci  :)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9114 dnia: Marzec 29, 2012, 05:01:11 pm »
Dobra pogoda do grania.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9115 dnia: Marzec 29, 2012, 05:01:44 pm »
a jak już mowa o realu to u mnie zimno i wietrznie ale słoneczko ładnie świeci  :)
A teraz nie pada i znowu słońce świeci xD

btw. która sygna lepsza?
Serio pytam  :(

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9116 dnia: Marzec 29, 2012, 05:04:51 pm »
a jak już mowa o realu to u mnie zimno i wietrznie ale słoneczko ładnie świeci  :)
A teraz nie pada i znowu słońce świeci xD

btw. która sygna lepsza?
Serio pytam  :(

mi to sie ani jedna ani druga nie podoba


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9117 dnia: Marzec 29, 2012, 05:07:34 pm »
a jak już mowa o realu to u mnie zimno i wietrznie ale słoneczko ładnie świeci  :)
A teraz nie pada i znowu słońce świeci xD

btw. która sygna lepsza?
Serio pytam  :(

mi to sie ani jedna ani druga nie podoba
Nikt cie nie pytał o zdanie  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9118 dnia: Marzec 29, 2012, 05:12:50 pm »
Ale to niestety prawda(( obie są słabe... musisz oglądnąć jakieś lepsze anime:DD


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9119 dnia: Marzec 29, 2012, 05:13:36 pm »
nr dwa jestspoko tylko jeżeli sam robisz te sygnaturki to skopiuj wyszparowaną postać na warstwę niżej i przejedz krawędzie delikatnie blurem żeby takich ostrych krawędzi nie było bo to ujowo wygląda :oops:.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9120 dnia: Marzec 29, 2012, 05:15:36 pm »
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9121 dnia: Marzec 29, 2012, 05:17:42 pm »
nr dwa jestspoko tylko jeżeli sam robisz te sygnaturki to skopiuj wyszparowaną postać na warstwę niżej i przejedz krawędzie delikatnie blurem żeby takich ostrych krawędzi nie było bo to ujowo wygląda :oops:.
Ja się na tym nie znam :p
1 robił Horken a 2 Clovery ^_^

@Lemp: chcesz się nam do czegoś przyznać? :D

Ale to niestety prawda(( obie są słabe... musisz oglądnąć jakieś lepsze anime:DD
To nie postać z anime :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9122 dnia: Marzec 29, 2012, 05:19:56 pm »
uu to się pomyliłem(( wyglądało na anime:DD to co to w takim razie jest?


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9123 dnia: Marzec 29, 2012, 05:21:16 pm »
jak dla mnie nr 2 Ari
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #9124 dnia: Marzec 29, 2012, 05:21:35 pm »
uu to się pomyliłem(( wyglądało na anime:DD to co to w takim razie jest?
http://www.gamespot.com/disgaea-hour-of-darkness/

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.