Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2668017 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10275 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:31:38 am »
o ile nie masz internetu z wiaderka, to z BP nie będziesz miał lagów. z FPS-ami jest różnie, 60 na siege na pewno nie będziesz miał, ale jakoś jak widzisz, ludzie sobie radzili przy ~~15 FPS-ach z targetowaniem.

No a teraz nie pisz już nic więcej idź grać sobie w TERE i pa pa


Tak btw jedno mnei zadziwia odnośnie waszego klanu... :

Tylu was było na TW i siege, a gdzie wy do cholery jesteście w czasie daily PvP? OOC widzę, ruskie widzę, nawet Enclave widuję stopniowo coraz częściej, a wy gdzie się campicie ciągle? GoG? SoA?

PS. Kto tam u was dawał komendę "kill Alarion"  skoro widziałem na general chacie aż 2 jakieśrandom nicki dla mnie sfailowały i wpisały na białym czacie /t arget alarion  ?   : D 
Taki groźny jestem tym healerem na mass PvP? ; o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10276 dnia: Kwiecień 23, 2012, 11:32:54 am »
Odnośnie lagów racja nie mialem battlepinga ale dzieki niemu na pewno bede mial stale 60 fps wkoncu to zmienia silnik l2;) (gralem na battlepingu i przy +50 osobach nadal sa lagi)

Ponadto czy ja placze ze ktos mnie bije? albo czy napisalem ze nie mam cp? czytanie ze zrozumieniem jest zbyt ciezkie dla Ciebie


placze jedynie o lagi na mass pvp ktore uniemozliwiaja normalna gre dlatego ją zmieniam jak wiekszosc osob. Do tej pory l2 nie miala konkurencji teraz sie pojawila wiec czas na zmiany

EDIT: bo przy tak ogarniajacym hb + bs ally i ich prawie dwukrotnej przewadze bylismy w stanie spokojnie utrzymac zamek gdyby dalo sie normalnie targetowac no ale coz urok l2


1. Skoro masz CP, to czemu grasz z randomami ?
2. Tak, płaczesz. Ostatnio zarzuciłeś mi że moje CP biega po orbisie i Cie zabija.

qq moar.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10277 dnia: Kwiecień 23, 2012, 12:03:27 pm »
Odnośnie lagów racja nie mialem battlepinga ale dzieki niemu na pewno bede mial stale 60 fps wkoncu to zmienia silnik l2;) (gralem na battlepingu i przy +50 osobach nadal sa lagi)

placze jedynie o lagi na mass pvp ktore uniemozliwiaja normalna gre dlatego ją zmieniam jak wiekszosc osob. Do tej pory l2 nie miala konkurencji teraz sie pojawila wiec czas na zmiany

EDIT: bo przy tak ogarniajacym hb + bs ally i ich prawie dwukrotnej przewadze bylismy w stanie spokojnie utrzymac zamek gdyby dalo sie normalnie targetowac no ale coz urok l2

po 1wsze jesli Twój dostawca neta nie jest totalnym gównem to przy bp nie masz prawa mieć lagów. Prawdopodobne masz ściny spowodowane niewydajnością gry/kompa. Oczywiście to wszystko powinno działać lepiej, ale są też sposoby by zwiększyć płynność:
ustawienia grafiki na min, mały zasięg widzenia i display limit znacznei zmniejszony, ja np. mam już troche zaśmieconego lapka i na ost tw miałem display na 2poziomie.
co do utrzymania zamku: poza siege zonem 3/4 hb czyli jakieś 30 osób nie potrafiliście przejść. W siege zonei to iina bajka i z tego co zuważyłem to mimo dużej ilości żółtych crestów, samych BS było mało reszta to ally. Więc jedyny klan który mógł sie rezować to było pewnie jakieś 20 osób.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10278 dnia: Kwiecień 23, 2012, 12:15:03 pm »
AD.1 pomysl i jestem przekonany ze jak przeszedles podstawowke sam sie domyslisz:)

AD.2 plakalem? po prostu dla mnie jest to zalosne biegac po orbisie zeby szukac sflagowanych osob i nabijac sobie fragi na randomach.

Dyma
Ad1.
na full detalach tera chodzi plynnie bez zadnych problemow, na kompa nie narzekam. Wszyscy marudzili ze na siegu nie dalo sie stargetowac kogo sie chcialo pomijaac wpisywanie nicku:)

Ad.2

Dyma jestes chyba na tyle doswiadczonym graczem ze wiesz ze poza siege zonem gra wyglada zupelnie inaczej. Nas bylo kolo 50 samego hb bylo prawie tyle samo co nas dodaj do tego dodaj ally BS wiec wiadomo ze nie bylo szans na odbicie zamku no i pisalem o jego utrzymaniu. Gdyby sie dalo normalnie targetowac + problemy resania mozna byloby spokojnie utrzymac siege.

Alarion nie pochelbiaj juz tak sobie ode mnie nikt Ciebie nie targetowal bo na siege zonie nie mialo to sensu, neisetty vv zaczelo robic jak hb rekrutowac byle kogo to potem pisza na bialym;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 12:19:10 pm wysłana przez dr4ke »


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10279 dnia: Kwiecień 23, 2012, 12:34:53 pm »
1000 razy albo i więcej była poruszana kwestia wydajności L2 i jeśli ktoś jedzie po innych , że to ich wina- a to słabe łącze, a to słaby dostawca , a to słaby komp to pier... jak potłuczony bo wszyscy wiedzą , jak jest z wydajnością L2

tak jedynym rozwiązaniem jest zakup super sprzętu za kilka tyś i dodatkowo używanie BP

a przyszło wam do głowy ( tym co poniektórym) , że ktoś może mieć kasę ale nie lubi być  dymany ( sorki Dyma  taka gra słów wyszła )- tytuł jak byk  free  a żeby normalnie grac trzeba mieć PA , BP i  co tam jeszcze ( o IS nie wspominam , bo to standard w ftp) - czasami to kwestia nie pieniędzy a  jakichś zasad

kwintesencją L2 jest pvp i jeśli ktoś z jakiegoś powodu ( nie do końca od niego zależnego) nie może mieć z tego przyjemność to należy zrozumieć ,że z takiej gry rezygnuje i nie jest to powód , żeby po kimś jechać i śmiać się , że sfailował

Alarion powiedz tak szczerze - gdybyś miał średniej jakości kompa i nie stać by cię było na BP ( brak  pracy, żona, dzieci , dom na utrzymaniu - liczy się każdy grosz) i podczas każdego TW i siege miałbyś pokaz slajdów- grałbyś dalej w L2?

tak na koniec - TERA poza grafiką i dobra  wydajnością  nie oferuje nic nowego i ciekawego, choć może to , że ktoś kto lubi pvp będzie mógł spokojnie  się bić nie martwiąc się o lagi, freezy itp- ale myślę , że i tak większość wróci do L2  :D, od tej gry nie da się odejść  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10280 dnia: Kwiecień 23, 2012, 12:47:00 pm »


Alarion powiedz tak szczerze - gdybyś miał średniej jakości kompa i nie stać by cię było na BP ( brak  pracy, żona, dzieci , dom na utrzymaniu - liczy się każdy grosz) i podczas każdego TW i siege miałbyś pokaz slajdów- grałbyś dalej w L2?

1) komputer wymieniony po niemal 5 latach (sam Quentimek pamięta, jakie drewno miałem kiedyś, gdy jeszcze grał ze mną) to chyba większość osób może sobie pozwolić. Konfiguracja sprzętowa jak Deliosa, zmieściłem w 2 tysiącach złotych (łącznie z dyskiem SSD). Taki burżuj ze mnie? Frapsowałem siege aden, widziałeś jak mi to działało (z frapsem, a nie in game nagrywaniem!)

2) BP to około 17 zł na miesiąc. Olbrzymi wydatek? to nawet nie jest 1 dobra flaszka. A nie wspomnę już o tym, że ja buguję sobie od stycznia darmową 7 dniową wersję Trialową i nie wydałem póki co na BP ani 1 zł (tak jak pół mojego CP), ale co się tam będę rozwodził : )

tak na koniec - TERA poza grafiką i dobra  wydajnością  nie oferuje nic nowego i ciekawego, choć może to , że ktoś kto lubi pvp będzie mógł spokojnie  się bić nie martwiąc się o lagi, freezy itp- ale myślę , że i tak większość wróci do L2  :D, od tej gry nie da się odejść  :D

a przynajmniej dosyć ciężko, chyba, że ktoś musi skakać co tydzień na innego priva ; p





Alarion nie pochelbiaj juz tak sobie ode mnie nikt Ciebie nie targetowal bo na siege zonie nie mialo to sensu,

nie pochlebiam sobie, tylko fajną bekę miałem, gdy 2 x na general chacie widzę coś po kroju "/targ et alarion"

so muuuuuchos hateos  : D

neisetty vv zaczelo robic jak hb rekrutowac byle kogo to potem pisza na bialym;)

noo, np zrekrutowali ciebie, więc muszę się zgodzić ((
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10281 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:02:57 pm »
Co do BP to dla Prezesa na ściny kompa nawet pomaga  :afro:

po za tym  zapominacie że te freezy ściny działają w 2 strony więc jakby ich nie było też byście stracili zamek sad but true  :D


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10282 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:08:07 pm »
kwintesencją L2 jest pvp i jeśli ktoś z jakiegoś powodu ( nie do końca od niego zależnego) nie może mieć z tego przyjemność to należy zrozumieć ,że z takiej gry rezygnuje i nie jest to powód , żeby po kimś jechać i śmiać się , że sfailował

Amen.
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10283 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:27:23 pm »
mój komp to: GF 260, 4 GB ram, Quad Core 9550 Phantom , win 7, dysk po  niedawnym formacie i niestety  siege i TW przy sporych grupach to pokaz slajdów, ściny itp- oczywiście wszystko na min i wyłączone co sie da
sytuacje ratował fakt , że grając healerem kamera w dół i tylko klik na paskach osób w party i heal, dagerem nawet się nie wybieram bo szkoda nerwów przed wymianą kompa  :D

i tak - miałem BP- właściwie nie odczuwałem dużej różnicy, więc nie ma sensu płacić za coś  co niewiele daje

po prostu czasami trzeba zleźć z piedestału i zrozumieć innych  :D


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10284 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:35:56 pm »
Placz o scinki w momencie w ktorym nie chce sie komus instalowac BP to glupota i lenistwo. Szczegolnie ze program w pewnych konfiguracjach jest/byl darmowy.
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10285 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:46:22 pm »
W jakich "konfiguracjach" jest darmowy;p?

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10286 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:52:28 pm »
1000 razy albo i więcej była poruszana kwestia wydajności L2 i jeśli ktoś jedzie po innych , że to ich wina- a to słabe łącze, a to słaby dostawca , a to słaby komp to pier... jak potłuczony bo wszyscy wiedzą , jak jest z wydajnością L2

QFT
L2 powinno chodzić na kompie za tysiaka a nie chodzi nawet na kompie za 4.
BP ratuje tylko od strony providera ale nie pomoże na kulawy silnik L2.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 01:54:16 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10287 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:53:35 pm »
Poza BP polecam 3 zdrowaśki, otworzyć okno, zamknąć drzwi, 2 razy obrócić się w lewo i 3 w prawo wykrzykując allah akbar. Sprawdzona metoda działa w 100% nawet na pegasusie.
Jeśli ktoś posiada 2 rdzenie 2 GB ramu to na pewno BP mu pomorze hahha co za brednie, żeby wmawiać ludziom którym sprzęt nie wyrabia ze to wina neta


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10288 dnia: Kwiecień 23, 2012, 01:56:33 pm »
Poza BP polecam 3 zdrowaśki, otworzyć okno, zamknąć drzwi, 2 razy obrócić się w lewo i 3 w prawo wykrzykując allah akbar. Sprawdzona metoda działa w 100% nawet na pegasusie.
Jeśli ktoś posiada 2 rdzenie 2 GB ramu to na pewno BP mu pomorze hahha co za brednie, żeby wmawiać lodżią którym sprzęt nie wyrabia ze to wina neta
Co za różnica 2 rdzenie czy cztery, o ile 2GB to mało (ale srlsy 2gb kosztuje 38zł)
Sprzęt tu wyrabia większości, nie wyrabia tylko silnik gry dla którego obojętne jest czy ktoś ma i5 2500k czy C2D E8400, tak samo jak jest mu obojętne w kwesti grafiki integra czy hd6950.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10289 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:03:14 pm »
Placz o scinki w momencie w ktorym nie chce sie komus instalowac BP to glupota i lenistwo. Szczegolnie ze program w pewnych konfiguracjach jest/byl darmowy.

ja akurat BP sprawdzałem i nie sprawdził się- sam wiesz , że nie działa  to u wszystkich
wiem o tych konfiguracjach , ale BP prawie nic nie dawał więc po co ?

czy naprawdę uważasz za normalne instalowanie iluś tam dodatkowych programów , żeby dana gra chodziła  PRZYZWOICIE  na siegach i TW?- czy to nienormalne , że ktos może nie chcieć płacić/kombinować - chce po prostu grać  i tyle ? - ta "głupota i lenistwo"to dalej ten sam nurt- kup nowego kompa, zainstaluj coś tam , przeprowadź się tam gdzie  siec jest dobra itp - niektórzy grają dla przyjemności, nie podporządkowują  jednej grze całego życia - uszanuj to i tyle


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10290 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:03:34 pm »
38 zł pod warunkiem ze to nie sa DDR2-y


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10291 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:03:37 pm »
Poza BP polecam 3 zdrowaśki, otworzyć okno, zamknąć drzwi, 2 razy obrócić się w lewo i 3 w prawo wykrzykując allah akbar. Sprawdzona metoda działa w 100% nawet na pegasusie.

aleś ty głupi.... aż szkoda słów.


        Ja nie wiem po co ciągle drążycie ten sam temat? silnik jest beznadziejny koniec kropka po co to ciągłe narzekanie? zamknijcie japy i zajmijcie sie innymi sprawami skoro wam tak bardzo silnik przeszkadza.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10292 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:09:56 pm »
Poza BP polecam 3 zdrowaśki, otworzyć okno, zamknąć drzwi, 2 razy obrócić się w lewo i 3 w prawo wykrzykując allah akbar. Sprawdzona metoda działa w 100% nawet na pegasusie.

aleś ty głupi.... aż szkoda słów.


        Ja nie wiem po co ciągle drążycie ten sam temat? silnik jest beznadziejny koniec kropka po co to ciągłe narzekanie? zamknijcie japy i zajmijcie sie innymi sprawami skoro wam tak bardzo silnik przeszkadza.

Jak to po co?, żeby sobie poczytać i się pośmiać z obrońców tej wyśmienicie działającej  gry


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10293 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:11:25 pm »
Gra jest bardzo fajna i chodzi bardzo dobrze. Fps koło 60. Jest bardzo dużo ludzi, i dochodzą cały czas nowi ! Więc polecam grę, i zachęcam do kupna mojej postaci !!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10294 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:12:03 pm »
Czytając ten topic mam wrazenie ze tylko Alarionowi ta gra chodzi dobrze ;p albo mu sie wydaje ze chodzi dobrze
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10295 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:20:14 pm »
czytając niektóre wypowiedzi można dojść do jednego prostego wniosku: Poziom kretynizmu w polskim społeczeństwie niebezpiecznie zbliża się do amerykańskiego
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10296 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:27:30 pm »
Poza BP polecam 3 zdrowaśki, otworzyć okno, zamknąć drzwi, 2 razy obrócić się w lewo i 3 w prawo wykrzykując allah akbar. Sprawdzona metoda działa w 100% nawet na pegasusie.

aleś ty głupi.... aż szkoda słów.


        Ja nie wiem po co ciągle drążycie ten sam temat? silnik jest beznadziejny koniec kropka po co to ciągłe narzekanie? zamknijcie japy i zajmijcie sie innymi sprawami skoro wam tak bardzo silnik przeszkadza.

Jak to po co?, żeby sobie poczytać i się pośmiać z obrońców tej wyśmienicie działającej  gry
ciebie na prawdę powinni odciąć od internetu i wywieźć do psychiatryka... serio czasem można powiedzieć z przekąsem że ktoś jest uzależniony(choć tu pewnie z 90%osób jest) czy że jest idiotą, tardem ale w twoim wypadku te stwierdzenia są całkowicie poprawne i pośmiać się z obrońców l2? ładna wymówka która się robi bardziej męcząca niż alarion vs kamil.. po quicie z l2 chyba z realem sobie nie radzisz :noob:

i tak pisze to aby się i ciebie dowartościować  :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 02:29:36 pm wysłana przez Deric »


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10297 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:33:14 pm »
To po prostu miłość w nienawiść się przerodziła.
Sed bat tru.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10298 dnia: Kwiecień 23, 2012, 02:41:31 pm »
Poza BP polecam 3 zdrowaśki, otworzyć okno, zamknąć drzwi, 2 razy obrócić się w lewo i 3 w prawo wykrzykując allah akbar. Sprawdzona metoda działa w 100% nawet na pegasusie.
Jeśli ktoś posiada 2 rdzenie 2 GB ramu to na pewno BP mu pomorze hahha co za brednie, żeby wmawiać lodżią którym sprzęt nie wyrabia ze to wina neta
Co za różnica 2 rdzenie czy cztery, o ile 2GB to mało (ale srlsy 2gb kosztuje 38zł)
Sprzęt tu wyrabia większości, nie wyrabia tylko silnik gry dla którego obojętne jest czy ktoś ma i5 2500k czy C2D E8400, tak samo jak jest mu obojętne w kwesti grafiki integra czy hd6950.

To nie konsola że poza grą nie ma już nic innego. Na tych 2 rdzeniach musisz ogarnąć cały system i l2. Zwykły antyvirus jest w stanie załatwić takiego core2.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10299 dnia: Kwiecień 23, 2012, 03:04:28 pm »
Mi tam wszystko smiga na 2 rdzeniach, jak zrobiłem cashouta z l2 to mialem sporo lepsze hardware ale zainwestowałem w Audio.
Ta gra chodziła tak samo na Phenomie 955 jak i Athlonie 260.
Nie wiem co masz za antywirusa ze Ci C2D przydusza.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77