Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2639723 razy)

  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10325 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:02:39 pm »
Czyli od teraz frapsy {Amber} będą only z perspektywy healera? Czy jakiś godny następca się znalazł na DDka?
Wednesday gra z Amber, juz jednego frapsa mi pokazal ale chyba by sie obrazil jak bym opublikowal :>
co do l2core, 1serv na cala europe i takie gowno ze ludzie nie chca grac  :( Failnova i tyle ludzie to pewnie praktykanci z jakiejs uczelni ponadgimnazjalnej


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10326 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:07:31 pm »
Diablo 3 > TERA

dziękuje, dobranoc.
z Area chatu w Terze:
WoW>Tera
Tera>Wow
GW2>Tera
Tera>GW2
Diablo 3>Tera
Tera> Diablo 3
Warhammer>Tera
Tera>Warhammer
Aion>Tera
Tera>Aion
L2>Tera
Tera>L2
AoC>Tera
Tera>Aoc
Lotro>Tera
Tera>Lotro
Rift>Tera
Tera>Rift
Swotr>Tera
Tera>Swotr
Zmiksować dowolnie i masz to o czym gadają na area chat  :D

Do tego gracze elin to pedo, female to zboczeńczy, popori to furfagi, male to geje
A i jeszcze płakanie na serwerze PVP o to, że ludzie PKują :D(srsly)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 631

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10327 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:20:25 pm »
Niektórzy co raz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że im się światy pojebały.

Arimas Ty z nudów tak trolololo, czy bardziej zawód ;D ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10328 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:27:45 pm »
Niektórzy co raz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że im się światy -_-'ły.

Arimas Ty z nudów tak trolololo, czy bardziej zawód ;D ?
Um, ale ja nie trololo?
Ja nie próbuje nikogo przekonać, że L2 ssie, jak np. eido

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10329 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:31:01 pm »
AD.1 pomysl i jestem przekonany ze jak przeszedles podstawowke sam sie domyslisz:)

AD.2 plakalem? po prostu dla mnie jest to zalosne biegac po orbisie zeby szukac sflagowanych osob i nabijac sobie fragi na randomach.



Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10330 dnia: Kwiecień 23, 2012, 08:53:18 pm »
Niektórzy co raz bardziej utwierdzają mnie w przekonaniu, że im się światy -_-'ły.

Arimas Ty z nudów tak trolololo, czy bardziej zawód ;D ?
Um, ale ja nie trololo?
Ja nie próbuje nikogo przekonać, że L2 ssie, jak np. eido
Ja do niczego nikogo nie przekonuje, tylko obrońcy mnie...
Poza tym uważam l2 za fajna gre w końcu spędziłem przed nią 7 lat. Co prawda zmienił bym parę rzeczy głownie te miliardy zabitych mobów. Ale to ze NCSOFT robi ludzi w chuja to inna sprawa. Wypuszczając nie dopracowana grę ( silnik) wyciągając z niej ile się jeszcze tylko  da $. Dlatego dziwi mnie ze ludzie na sile męcząc się, bo gra jest nie grywalna z tymi fpsami szkoda czasu i nerwów. Jak spadnie rentowność poniżej zera, to szanowni korency może w końcu zrobią to tak jak powinno być, a do tego czasu mam nadzieje ze zdechnie gra jak najszybciej, to może powstanie na nowym silniku :D


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10331 dnia: Kwiecień 23, 2012, 10:05:03 pm »
Silnik stary bo gra stara, a nadzieja jest matką głupich - tak mawiają.
Swoją drogą widać, że kruszy się sporo ludzi powyżej 93.

edit:

ma chłopak wymagania :'D
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 10:34:41 pm wysłana przez Horken »
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10332 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:22:15 am »
kurde, expic nie moge ;(
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10333 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:23:00 am »
Co się stało :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10334 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:27:16 am »
Co się stało :)

przerwa techniczna.

btw TERA fan boys

Cytuj
Frogster w dążeniu do spełnienia warunków PEGI 12+ rozpoczął swoją cenzorską krucjatę. Tydzień przed premierą, miło.

Już wersja amerykańska na wstępie została nieco ocenzurowana poprzez "dopełnienie" armor setów rasy Elin. W końcu jakże to tak majtki oglądać?

Tymczasem europejska wersja przeszła właśnie dodatkowe cięcia, a konkretniej zostały usunięte efekty krwi, jak również wyłączona została możliwość posiadania guild emblemów.


Jak to gówno ma PEGI 12 to dziękuje za taką grę, wszystko będzie ocenzurowane.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 09:29:04 am wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10335 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:46:46 am »
Nikt normalny nie zrezygnuje z gry bo mu zabrali majtki u elin i krew. Masa takich płaczków na oficjalnym forum co z tego powodu pre ordery anuluje, są albo głupi albo maja po naście lat.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10336 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:51:08 am »
Bo to jest najfajniejsze w grze, jak tryska krew awatarów. Mnie osobiście by to przeszkadzało. Podobnie gdyby w D3 ocenzurowali krew, i ogólny efekt zabijania. gra traci sens.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10337 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:08:12 am »
Bo to jest najfajniejsze w grze, jak tryska krew awatarów. Mnie osobiście by to przeszkadzało.
To dobrze że w l2 krew tryska strumieniami.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10338 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:13:29 am »
Bo to jest najfajniejsze w grze, jak tryska krew awatarów. Mnie osobiście by to przeszkadzało.
To dobrze że w l2 krew tryska strumieniami.

L2 nadrabia PvP. W historii MMO nie ma i pewnie już nie będzie drugiej takiej gry.PvP w terze ? FPS ? Gdybym chciał pograć w grę z celowaniem to bym pograł w BF3, a nie robienie na siłę gry, do której jeszcze przed jej powstaniem były już boty na aim.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 10:17:06 am wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10339 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:30:11 am »
Nikt normalny nie zrezygnuje z gry bo mu zabrali majtki u elin i krew. Masa takich płaczków na oficjalnym forum co z tego powodu pre ordery anuluje, są albo głupi albo maja po naście lat.
skoro płaczki płaczą ze l2 ssie, bo sssie i to mocno, mowa o silniku. To mozna popłakać tera na tere ze majtasów nikt nie ujrzy

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: -2

  • Invalid Target
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10340 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:30:53 am »
Bo to jest najfajniejsze w grze, jak tryska krew awatarów. Mnie osobiście by to przeszkadzało.
To dobrze że w l2 krew tryska strumieniami.

L2 nadrabia PvP. W historii MMO nie ma i pewnie już nie będzie drugiej takiej gry.PvP w terze ? FPS ? Gdybym chciał pograć w grę z celowaniem to bym pograł w BF3, a nie robienie na siłę gry, do której jeszcze przed jej powstaniem były już boty na aim.
hahaha
cashed out


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10341 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:32:18 am »
Bo to jest najfajniejsze w grze, jak tryska krew awatarów. Mnie osobiście by to przeszkadzało.
To dobrze że w l2 krew tryska strumieniami.

L2 nadrabia PvP. W historii MMO nie ma i pewnie już nie będzie drugiej takiej gry.PvP w terze ? FPS ? Gdybym chciał pograć w grę z celowaniem to bym pograł w BF3, a nie robienie na siłę gry, do której jeszcze przed jej powstaniem były już boty na aim.
Czyli gdyby była krew i majtki to tera byłaby dobrą grą, ale bez tego ssie bo trzeba celować w pvp czy tylko tak ogólnie hejtujesz?


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10342 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:42:26 am »
ssie bo trzeba celowac i to zbyt wymagajace dla niego. Przeciez w pvp powinna byc najwazniejsza farma jak teraz w l2;)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10343 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:43:29 am »
Zastanawiam się tylko co chciał przekazać, najpierw pisze że dziękuje za grę bo nie ma krwi i majtek u lolitek, potem jednak problemem jest celowanie i boty które są w każdym mmo.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10344 dnia: Kwiecień 24, 2012, 10:56:38 am »
Zastanawiam się tylko co chciał przekazać, najpierw pisze że dziękuje za grę bo nie ma krwi i majtek u lolitek, potem jednak problemem jest celowanie i boty które są w każdym mmo.

Prościej to napisze.

Wkurza mnie ocenzurowanie gry jakie będzie, i nie skończy się tylko na krwi i majtkach. Dlaczego tak się dzieje ? Bo -_-' firma FROGSTER jest ulokowana w Niemczech, co za tym idzie ich prawo odnośnie takich "rzeczy" w grach jest bardzo restrykcyjne, i niestety nic się na to nie da poradzić. Druga sprawa to są boty AIM które skutecznie zniszczyły tą grę w KR. Nie chodzi tutaj o boty które same zabijają mobki, tylko bot który niszczy całą kwintesencję gry (a tym się szczyci tera prawda ?), i nie ważne jak dobrym graczem będziesz, BOT i tak będzie od Ciebie lepszy, no chyba że też stwierdzisz że pograsz na bocie. W KR serwery są łączone, co za tym idzie jeśli u KR gra nie wypaliła, a u nich zdecydowanie 99,99% gier jest na max populaction, to coś tu chyba jest nie tak. Z OB, streamów, widać podniecenie takie samo jakie było w Swotr, które tak bardzo miało namieszać w gatunku MMO, a na dzień dobry spadek graczy jest notowany na około 500 tyś. Kolejne miesiące jeszcze bardziej sponiewierają tą grą i będzie to samo co z Aionem, Lotr etc.

Jestem graczem starej daty, gram w RPG/MMO od czasów papierkowych, widziałem dużo, i system non target są kiepawe, i bez konkretnych zabezpieczeń przed botami (a tego raczej długo nie ujrzymy) ta gra zdechnie, jak każda inna wydana po 2010.

@dr4ke

Co do Ciebie, to szkoda z tobą rozmawiać. Twierdzisz że masz CP, klan, a ciągle widać Cie tylko z randomami. Skoro tak bardzo uderzyło was to że straciliście zamek i przechodzicie na TERE, to nie życzę wam tam długiej przyszłości. Słaby gracz, jest słaby, i nic z tym nie zrobisz, nie ważne w co będziesz grał.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10345 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:00:21 am »
Cytuj
Frogster w dążeniu do spełnienia warunków PEGI 12+
Już wersja amerykańska na wstępie została nieco ocenzurowana poprzez "dopełnienie" armor setów rasy Elin. W końcu jakże to tak majtki oglądać?

Nie wiem jak konkretnie wyglądała ta rasa w danym secie, ale swoją drogą L2 to też podobno PEGI 12+:

Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10346 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:00:21 am »
Teraz to jakoś sensownie brzmi. Odniosę się tylko do botów, masz je chyba w każdym popularnym mmo i na przykładzie l2 - serwy eu/us widać że wiele zależy od podejścia firmy, czy z tym walczą czy olewają.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10347 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:05:20 am »
Teraz to jakoś sensownie brzmi. Odniosę się tylko do botów, masz je chyba w każdym popularnym mmo i na przykładzie l2 - serwy eu/us widać że wiele zależy od podejścia firmy, czy z tym walczą czy olewają.

Jemu chodziło nie o to, że bot se będzie farmił tylko bardziej o to że będzie grał powiedzmy jak w CSie na aim bocie czyli w skrócie nie ma szans.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10348 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:11:03 am »
Przecież targetowanie jest też w l2, aimboty są w każdej strzelance, gdybym miał na to patrzeć to w nic bym nie grał.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10349 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:18:56 am »
tak, gdybyś pisał o NCCsh1cie to bym się zgodził, tam jest to na porządku dziennym i bez programów nie masz podjazdu do większości "lepszych" klanów. Ale jak widać na Core (i ru offie) różnica jest kolosalna, gdy na całym serwerze gównianych programów dla handless graczy (jak ruskie) używają 1-2 cp na serwer, a gdy używa zdecydowana większość serwera.

Ja podzielam zdanie Domcia, szczególnie patrząc na przykładzie Aiona, Lotra, Star warsów i wszystkiego innego co do tej por ywyszło i miało zrewolucjonizować rynek MMO.

Ale też rozumiem tych, co sami muszą się przekonać. Sam grałem w Aiona prawie pół roku od startu i gdyby nie to, że ostatnie 2-3 miesiące grałem w świetnym CP GraveDiggera i VhiteVizarda, to pewnie skończyłbym przygodę z Aionem już po pierwszych 2-3 miesiącach. Swoją drogą mój hater naczelny sam mnei namówił do powrotu do L2 ; p 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker