Witaj
Gość

Wątek: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam  (Przeczytany 2585600 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10350 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:32:10 am »
Przecież targetowanie jest też w l2, aimboty są w każdej strzelance, gdybym miał na to patrzeć to w nic bym nie grał.

I co z tego ,ze jest targetowanie przez "bota" w l2? I tak przy odpowiednim ogarnieciu bedziesz 10x lepszy od l2rangera czy innego controla. Jednak niestety przynajmniej ja nie widzialem nigdy zeby zwykly smiertelnik byl lepszy od typowego aimbota w grze FPS.
new future.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10351 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:40:44 am »
Przecież targetowanie jest też w l2, aimboty są w każdej strzelance, gdybym miał na to patrzeć to w nic bym nie grał.

I co z tego ,ze jest targetowanie przez "bota" w l2? I tak przy odpowiednim ogarnieciu bedziesz 10x lepszy od l2rangera czy innego controla. Jednak niestety przynajmniej ja nie widzialem nigdy zeby zwykly smiertelnik byl lepszy od typowego aimbota w grze FPS.

+1
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10352 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:49:02 am »
Zastanawiam się tylko co chciał przekazać, najpierw pisze że dziękuje za grę bo nie ma krwi i majtek u lolitek, potem jednak problemem jest celowanie i boty które są w każdym mmo.

Prościej to napisze.

Wkurza mnie ocenzurowanie gry jakie będzie, i nie skończy się tylko na krwi i majtkach. Dlaczego tak się dzieje ? Bo -_-' firma FROGSTER jest ulokowana w Niemczech, co za tym idzie ich prawo odnośnie takich "rzeczy" w grach jest bardzo restrykcyjne, i niestety nic się na to nie da poradzić. Druga sprawa to są boty AIM które skutecznie zniszczyły tą grę w KR. Nie chodzi tutaj o boty które same zabijają mobki, tylko bot który niszczy całą kwintesencję gry (a tym się szczyci tera prawda ?), i nie ważne jak dobrym graczem będziesz, BOT i tak będzie od Ciebie lepszy, no chyba że też stwierdzisz że pograsz na bocie. W KR serwery są łączone, co za tym idzie jeśli u KR gra nie wypaliła, a u nich zdecydowanie 99,99% gier jest na max populaction, to coś tu chyba jest nie tak. Z OB, streamów, widać podniecenie takie samo jakie było w Swotr, które tak bardzo miało namieszać w gatunku MMO, a na dzień dobry spadek graczy jest notowany na około 500 tyś. Kolejne miesiące jeszcze bardziej sponiewierają tą grą i będzie to samo co z Aionem, Lotr etc.

Jestem graczem starej daty, gram w RPG/MMO od czasów papierkowych, widziałem dużo, i system non target są kiepawe, i bez konkretnych zabezpieczeń przed botami (a tego raczej długo nie ujrzymy) ta gra zdechnie, jak każda inna wydana po 2010.

@dr4ke

Co do Ciebie, to szkoda z tobą rozmawiać. Twierdzisz że masz CP, klan, a ciągle widać Cie tylko z randomami. Skoro tak bardzo uderzyło was to że straciliście zamek i przechodzicie na TERE, to nie życzę wam tam długiej przyszłości. Słaby gracz, jest słaby, i nic z tym nie zrobisz, nie ważne w co będziesz grał.
Boty zniszczą każdą grę, majtki na fajnej lasce nie są złe, tere testowałem koło godziny z czego 40 min spędziłem na tworzeniu postaci :D. Nie wiem czy gra będzie klapa czy nie i mało mnie to obchodzi, bo nie mam zamiaru płacić abonamentu


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10353 dnia: Kwiecień 24, 2012, 11:53:42 am »
@smolensk  wytlumacze to tak zebys zrozumial chociaz moze byc ciezko z twoim intelektem

po 1 postac o nicku dr4ke juz do mnie nie nalezy wiec nie wiem z kim ja widujesz
po 2 jesli z randomami biegam to sporadycznie i poza cp time, jak wiekszosc ludzi kazdy ma swoje zycie i nie gra 24h na dobe. A w cp time robie tylko instancje bo tak sie sklada ze grałem po 2-3h na dzień i nie codziennie.
po 3 kilka razy bilem sie przeciwko Twojemu cp i poziom jaki reprezentowaliscie byl zenujacy. Lvl 95+? zero jakiegokolwiek ogaru chociazby z twojej strony. Robisz sie na drugiego alariona uwazasz sie za zajebistego gracza a Twje ego jest wieksze niz Twoj skill kilkukrotnie.
po 4 myslisz ze zamek robi taka rozncie na tej kronice? po prostu czesc osob ma dosc ciaglej gry w lagach gdzie nie liczy sie skill i nie mam zamiaru uzywac zadnych programow wole zmienic gre na cos interesujacego.

jesli uwazasz ze boty nie pomagjaa chociazby na siegu gdzie nie mozna normalnie stargetowac, albo przerywajace resy, rapso itd i to nie ma wplywu na gre to powodzenia. W kazdej grze boty robia roznice a mnie bardziej bawi celowanie samemu na pvp.


ps. nie zyczysz czy nie wrozysz? pomysl zanim cos napiszesz, dla twojej wiadomosci nie przechodza wszyscy


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10354 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:05:45 pm »

po 2 jesli z randomami biegam to sporadycznie i poza cp time, jak wiekszosc ludzi kazdy ma swoje zycie i nie gra 24h na dobe. A w cp time robie tylko instancje bo tak sie sklada ze grałem po 2-3h na dzień i nie codziennie.

3h na instancje? Frotuna was ubija, a w czasie istiny tank musi wyjść z insty by death penalty zdjąć? Sorry, pełny bosses run to:

istina (tylko 2 x w tyg!!!) - 15-30 min zależnie od ogaru i składu party
fortuna ~~25 min
epic spazion - 2 minuty
soa daily 5 minut

Kartia jest nieopłacalna do czasu jaki trzeba na nią poświęcić o rewardzie już nie wspomnę (zanim Russe powiesz o BEWR z Lempami to wiesz, szansa pewnie podobna, jak na drop octavis jewelerry)

Spokojnie zatem kilka dni w tygodniu zostaje czasu na orbis z mieszanką PvP. Problem polega na tym, że trzeba jeszcze mieć jaja tam iść i się pobić, a większość osób dalej twierdzi, że exp na spazionie > orbis (ofc przy DD 93+)

po 3 kilka razy bilem sie przeciwko Twojemu cp i poziom jaki reprezentowaliscie byl zenujacy. Lvl 95+? zero jakiegokolwiek ogaru chociazby z twojej strony. Robisz sie na drugiego alariona uwazasz sie za -_-' gracza a Twje ego jest wieksze niz Twoj skill kilkukrotnie.

zarzuć jakiegoś frapsa, ocenimy. Ja z chłopakami bezpośrednio w party nie grałem, ale słyszałem, że party Dobo kilak razy pojechali i widziałem też jak bili się raz 2 pt vs 2 pt (obserwowałem na kraśku, jak moje party było jeszcze afk). Mogę powiedzieć po 1 ogólnym wrażenie, że grają naprawdę nieźle, a ty? Bo póki co dużo szczekania, ale mało konkretów



jesli uwazasz ze boty nie pomagjaa chociazby na siegu gdzie nie mozna normalnie stargetowac, albo przerywajace resy, rapso itd i to nie ma wplywu na gre to powodzenia.

heeelloooo! Nie gramy na NCsh1cie, tylko Inovie. Ja wiem, że paru upośledzonym ludzi się znajdzie, co mimo wielu moich frapsów dalej twierdzą, że jadę na programach, ale na debilizm póki co lekarstwa jeszcze nie ma. Także zweryfikuj swój pogląd raz jeszcze.

W kazdej grze boty robia roznice a mnie bardziej bawi celowanie samemu na pvp.

Aim bot >>>>>>>> any kind of radar/ bot w L2.




modzi, akceptować szybciej plox, nei chcę czekać znów 5 h na akceptację, szczególnie, że ja jako mod od razu to robiłem :S
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10355 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:40:23 pm »
powoli coraz ciekawszą areną pvp staje się SOS. Idealne miejsce do walki, brak mobów przeszkadzających, duży teren, instancja powtarzalna co 10 minut do której jakoś trza się dostać :). Fajna sprawa
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10356 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:43:23 pm »
czy ja napisalem ze grasz na programach? czy w ogole byla taka aluzja z mojej srtrony? i wlasnie o to ego mi chodzilo.

wybacz nie nagrywam frapsow i nie spuszczam sie nad nimi jak niektorzy

skumaj dla niektorych ta gra to nie jest jest cale zycie ja nie musze sie dowartosciowywac 30 min istina, fortuna 30 min, kartia 30 min , soa dailly 15 min +-2h gram od 2 max 3

szczekac to mozesz ty albo twoja rodzina wiec daj na luz z takimi textami grubasku

ok szkoda czasu wiec kolejne posty bez odzewu


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10357 dnia: Kwiecień 24, 2012, 12:44:44 pm »
Znowu kamyk w sklepie, promocje na pa by lepiej znowu zrobili.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10358 dnia: Kwiecień 24, 2012, 01:15:46 pm »
czy ja napisalem ze grasz na programach? czy w ogole byla taka aluzja z mojej srtrony? i wlasnie o to ego mi chodzilo.

a czy ja pisałem, że ty mnie posądzasz? Piszesz o programach i siege, a na tym serwerze póki co mam pewność co do 1 party raptem, że leci na programach. 

wybacz nie nagrywam frapsow i nie spuszczam sie nad nimi jak niektorzy

kto się spuszcza? Ale nei masz nic do powiedzenia, to nie rzucaj pustych słów na wiatr, że party Domcia jest żałosne, bo żałosny jesteś póki co ty.

skumaj dla niektorych ta gra to nie jest jest cale zycie ja nie musze sie dowartosciowywac 30 min istina, fortuna 30 min, kartia 30 min , soa dailly 15 min +-2h gram od 2 max 3

może dojdziesz do wniosku kiedyś, że kartia party jest mało opłacalna i jedyne co ci daje, to ucieczka do kolejnej insty bez warów i pvp


szczekac to mozesz ty albo twoja rodzina wiec daj na luz z takimi textami grubasku

chyba ci się osoby pomyliły, aby na pewno nei piszesz do siebie?


ok szkoda czasu wiec kolejne posty bez odzewu

no masz rację idź grać w tere i wypad stąd. : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10359 dnia: Kwiecień 24, 2012, 01:57:13 pm »
Alarion kartia jest nawet fajna a pvp i tak nie zabraknie, np wczoraj po wszystkich instach zamiast koksac poszliśmy szukać pvp, szkoda ze nam przerwałeś bo pewnie shockow byśmy pocisnęli, rewanż nam proponowali ale już za późno było :( , może dzisiaj się uda ^^


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10360 dnia: Kwiecień 24, 2012, 02:11:22 pm »
@smolensk  wytlumacze to tak zebys zrozumial chociaz moze byc ciezko z twoim intelektem

po 3 kilka razy bilem sie przeciwko Twojemu cp i poziom jaki reprezentowaliscie byl zenujacy. Lvl 95+? zero jakiegokolwiek ogaru chociazby z twojej strony. Robisz sie na drugiego alariona uwazasz sie za -_-' gracza a Twje ego jest wieksze niz Twoj skill kilkukrotnie.


Grubo coś Ci się pokićkało panie "nie gram w l2 bo mnie biją w orbisie". Na nikogo się nie robię, nic Ci nie chce udowodnić, no może poza tym że beczysz jak leszcz że Cie biją w orbisie.
Poza tym jesteś ostatnią osobą, która może mówić coś o mnie i moim CP.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 02:13:40 pm wysłana przez Smolensk »
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10361 dnia: Kwiecień 24, 2012, 02:13:32 pm »
widze alariontko dalej próbuje siac legendy o serwerach us, zeby tylko podbudowac status martwego eu  :D

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10362 dnia: Kwiecień 24, 2012, 02:30:32 pm »
Spokojnie zatem kilka dni w tygodniu zostaje czasu na orbis z mieszanką PvP. Problem polega na tym, że trzeba jeszcze mieć jaja tam iść i się pobić, a większość osób dalej twierdzi, że exp na spazionie > orbis (ofc przy DD 93+)

Problem, że randomowe party w orbisie które rekrutują DD 93+ smierdzą. Exp w jednej rundzie na orbisie mam porównywalny do tego na wróżkach solo.
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10363 dnia: Kwiecień 24, 2012, 02:33:10 pm »
Spokojnie zatem kilka dni w tygodniu zostaje czasu na orbis z mieszanką PvP. Problem polega na tym, że trzeba jeszcze mieć jaja tam iść i się pobić, a większość osób dalej twierdzi, że exp na spazionie > orbis (ofc przy DD 93+)

Problem, że randomowe party w orbisie które rekrutują DD 93+ smierdzą. Exp w jednej rundzie na orbisie mam porównywalny do tego na wróżkach solo.

Randomowe może tak, ale jak dorwiesz party, albo sam zrobisz takie, co kręci wynik +2k to już jest fajnie.

A tak na marginesie różnica w DPSie summonera 93 a 95 w orbisie jest ogromna.


@prokrastrurlejndsoasdnol
ok graczu z pr0 live leg0t NCsoftu
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10364 dnia: Kwiecień 24, 2012, 02:44:45 pm »
to słabe pt trafiasz :)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10365 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:04:24 pm »
Dlatego imo tam sensu nie ma siedzieć na 93-94, dopiero od 95.
Przynajmniej w moim przypadku nie dostrzegałem tam jeszcze jakiegoś grubego expa.

edit:
w takim razie ile dobre party all 93-95 wyciąga tam expa na jedną rundkę?
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10366 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:11:04 pm »
w sumei to mi trudne pytanai zadajesz, bo ja i większość party miała ~~95 gdy wszedł patch harmony i podnieśli lvle mobów... :s
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10367 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:24:13 pm »
Dlatego imo tam sensu nie ma siedzieć na 93-94, dopiero od 95.
Przynajmniej w moim przypadku nie dostrzegałem tam jeszcze jakiegoś grubego expa.

edit:
w takim razie ile dobre party all 93-95 wyciąga tam expa na jedną rundkę?

1000 points / 7 * 6kk ~ około 1 bilion
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10368 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:27:44 pm »
No to ja kur*a nie wiem skąd takie party wytrzasnąć...
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10369 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:39:52 pm »
3 luk/othel 1 sumoner wszyscy 95+ i da rade :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10370 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:41:42 pm »
Jako random jest to wykonalne. Natomiast grając w klanie, który ma wary, robisz 15 min exp / 15 min pvp
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10371 dnia: Kwiecień 24, 2012, 03:50:09 pm »
my mamy w cp luka daggera i summonera 95 i idzie zrobić do 1,5k na runde


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10372 dnia: Kwiecień 24, 2012, 07:57:47 pm »
dobra a teraz jakiś modek niech pzesunei posty o TERA do tegoż topicu.


hot server's news:  HI + VV vs HB + BS vs OOC + Enclave = 3 side ; o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10373 dnia: Kwiecień 24, 2012, 08:06:58 pm »


Uploaded with ImageShack.us

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Core (EU) - Screeny, PvP, Flame, Spam
« Odpowiedź #10374 dnia: Kwiecień 24, 2012, 09:24:27 pm »
Kartia jest nieopłacalna do czasu jaki trzeba na nią poświęcić o rewardzie już nie wspomnę (zanim Russe powiesz o BEWR z Lempami to wiesz, szansa pewnie podobna, jak na drop octavis jewelerry)
:)

Znowu kamyk w sklepie, promocje na pa by lepiej znowu zrobili.
Też czekam. Może koło weekendu majowego wrzucą :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 09:35:59 pm wysłana przez Russe »
A może by wrócić na oficjal :)