Witaj
Gość

Wątek: Max HP - CON  (Przeczytany 1937 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Max HP - CON
« dnia: Grudzień 07, 2011, 02:01:30 am »
Gram z kolegą na serwerze naia. Zrobiliśmy małe pvp i zaskoczyło mnie to ze jego berserker (con stat dla kamael: 80) w porównaniu do mojego hawkeye'a ma więcej hp (con stat dla humana: 82). Hawkeye 44 lvl ~ 1800 hp  i berserker 46 lvl -  ~ 3000 hp. Sądziłem że przy podobnych lvl, takich samych buffach i moim większym współczynniku con będę miał więcej hp. P.S. robimy nowe postacie bo nabiliśmy -1800 rep. i zbijanie tego będzie dłuższe od wylewelowania nowych postaci.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2011, 02:04:22 am wysłana przez badyl88 »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Max HP - CON
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2011, 10:42:39 am »
bo to nei tylko od rasy zależy, ale i od wybranej klasy.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Max HP - CON
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2011, 11:40:54 am »
bo to nei tylko od rasy zależy, ale i od wybranej klasy.
glupota ze asassin ma wiecej hp od rogue'a na 26 lvlu pomimo ze ma 5 con mniej


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Max HP - CON
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2011, 02:33:10 pm »
oh, to straszne. rogue i assasin to juz przeciez end game.
dziwne zatem, dlaczego w takim razie HE i TH zawsze mieli o wiele wiecej HP niz PR i AW.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Max HP - CON
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:23:33 pm »
oh, to straszne. rogue i assasin to juz przeciez end game.
dziwne zatem, dlaczego w takim razie HE i TH zawsze mieli o wiele wiecej HP niz PR i AW.
STRASZNE CZY NIE STRASZNE GDZIES SIE KONCZY LOGIKA, TYM BARDZIEJ ZE TO TE SAME KLASY. TAK, ZAWSZE MIALY WIECEJ ALE COS SIE SPIERDOLILO I JUZ NIE MAJA


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Max HP - CON
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:30:03 pm »
nie krzycz, spokojnie.

pewnie to nie sa jakies duze roznice, tak samo jak fakt, ze bazowo HE ma wiecej attack speeda niz SR (mimo ze SR ma wiecej dexa).

patrz też na pasywy, czy buffy. po 40 zapewniam cie, ze human bedzie mial wiecej hp :)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Max HP - CON
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 07, 2011, 03:36:19 pm »
nie krzycz, spokojnie.

pewnie to nie sa jakies duze roznice, tak samo jak fakt, ze bazowo HE ma wiecej attack speeda niz SR (mimo ze SR ma wiecej dexa).

patrz też na pasywy, czy buffy. po 40 zapewniam cie, ze human bedzie mial wiecej hp :)
no nie sa ale wydawalo mi sie to smieszne ze kumpel co zrobil assasina ma wiecej hp gownianym dark elfem od humana na tym samym levelu :D  Z reszta roznice po 85 wszystkich klas sa tak znikome, ze praktycznie nie zauwazalne. eot