Witaj
Gość

Wątek: Nowy...  (Przeczytany 849 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Nowy...
« dnia: Kwiecień 09, 2012, 03:12:51 pm »
Witam!
Jestem nowym graczem L2 i mam kilka pytań.
Nastawiam się na grę Shillien Elder i dowiedziałem się, że w grze występuje takie coś jak Special Abilities w broniach, Dye i inne tego typu rzeczy dzięki którym można podkręcić swoją postać, i tu się rodzi moje pytanie: w którą stronę podkręcać swoją postać, na więcej many/hp na większą szybkość ataku czy może mniejszą itp.
I jeszcze jedno pytanie ;)
Czy trudno będzie mi się expiło Shillien Elder, czy ta klasa ma skille choć troszkę odpowiadające nukerom?
Licze na szybką odpowiedź!
Pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2012, 12:00:02 pm »
na poczatek powiem tak, zly dział:
5. Zabrania się zakładania tematów „Proszę o pomoc z doborem postaci”, „Jaka postać najlepsza?”, i wszelkich o podobnej tematyce. Powinny one bowiem pojawić się w dziale Rasy/Klasy.

a tutaj masz odpowiedź na Twoje pytanie ;))
każdego maga najlepiej podkrecac na większą szybkość ataku, czyli na casting speed... Shillien Elder jest to buffer, a takim bufferem ciężko się expi, jeśli mowa o serwerze low rate, to tylko do pewnego lvlu dasz sobie sam rade, potem będziesz potrzebował pomocy innych w expieniu ( najlepiej znalesc klan, jak potrzebuje buffera to Cię szybko wyexpia.. ;) )
Ta postać to głównie buffer i nie nadaje się zbytnio do czegoś więcej, jest zbyt słaba do walki, nie ma do tego odpowiednich skilli.. :)

Jeśli nastawiasz się na pomoc innym itp, to polecam buffera, ale jeśli chcesz pograć i mieć z tego frajde, to lepiej zacznij grać nukerem ;)