Witaj
Gość

Wątek: Gdzie jest Hb ?  (Przeczytany 10786 razy)

  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:31:19 pm »
Arimas: 3 tygodnie rozmów, rózne warianty proponowane, nie zmienili zdania nawet jak cały klan o to poprosił, zresztą i ty na TS z nimi rozmawiałeś, widać tak chcieli to mają klan dla siebie i nikt im nie bedzie przeszkadzał.
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:40:59 pm »
Arimas: 3 tygodnie rozmów, rózne warianty proponowane, nie zmienili zdania nawet jak cały klan o to poprosił, zresztą i ty na TS z nimi rozmawiałeś, widać tak chcieli to mają klan dla siebie i nikt im nie bedzie przeszkadzał.
Ja rozumiem, chodzi mi tylko o to, że wciskali wam kompletny bullshit.
Z tego co się orientuje to warzon nie grał u nas w cp, a poza istiną wiem gdzie się podziała cała kasa

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:50:09 pm »
Arimas nikt nie napisal ze nie wiesz gdzie sie podziala cala kasa  :P trolling on  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 681

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:53:43 pm »
dla świętej trójcy hb żal dupę zaczął ściskać ot co


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 11, 2012, 03:55:05 pm »
Arimas: tak, że brak jakiejś Ishtiny i innych pierdół
tak powiedział
Heh, to warzon z idealistasem nieźle was strollowali
Zobaczymy dziś czy oddadzą kasę czy nie :)

przez chwilę te 500kk było u mnie w invetory, ale byłem łupi i włożyłem to do CWH Black Swans   : S
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 11, 2012, 05:52:01 pm »
omg... Czyżby tylko takie pro uber kox klany jak BrotherInArms i PF są w stanie stawić czoła Aurorze  ?  :shock:

Alarion cwh BlackSwansów czy HB w końcu ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2012, 05:54:39 pm wysłana przez Revolte »
Lineage][ Europe
Server: Core
Othell Rogue 95+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 11, 2012, 05:55:18 pm »
zastanawialiśmy się czy idealistas w ogóle wyśle kasę klanową po tym jak wyjdzie 98% klanu, ale jednak wysłał i włożyłem ją do CWH Black swans. Frajer jestem, no nie? :S
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 11, 2012, 06:08:12 pm »
zastanawialiśmy się czy idealistas w ogóle wyśle kasę klanową po tym jak wyjdzie 98% klanu, ale jednak wysłał i włożyłem ją do CWH Black swans. Frajer jestem, no nie? :S


No.


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

  • www.HolyBlood.com.pl
    • Forum klanu HolyBlood
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 11, 2012, 06:42:44 pm »
przyznam Ci racje jak pokażesz mi filmik/zdięcia jak Aurora mainami bije subki w toi albo z innej lov lvl'wej lokacji. Masz coś czym możesz udowadniać , albo w jakiś sposób potwierdzić swoją teze ?

wielu z Was (klanowiczy Aurory) jakby spadli z poziomu swojej samooceny na poziom wlasnej inteligencji to nie byloby czego zbierac... trupy na miejscu...

A wracajac do Twojej wypowiedzi to idz do swojego lidera Evandera i popros go zeby Ci opowiedzial jak to sie spotkali z Grzmotem na subach... I jak to na szybko Evander zmienial sie na maina zeby tylko zabic Grzmota... Fascynujace, prawda..?  hahaha
Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi.

Albert Einstein (1879-1955)


  • Wiadomości: 987

  • Pochwał: 10

  • Masz problem? Napisz!
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 11, 2012, 06:47:13 pm »
zastanawialiśmy się czy idealistas w ogóle wyśle kasę klanową po tym jak wyjdzie 98% klanu, ale jednak wysłał i włożyłem ją do CWH Black swans. Frajer jestem, no nie? :S
EJ !! A nasz bank ??  :beksa:
A może by wrócić na oficjal :)


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 11, 2012, 09:10:30 pm »
mithen sry ale nikt   szanujacy sie nie prowadzi taktyki ala aurora  czyli  nabic 2 kreski  na subkach w toi  , swampie ,podsylajac 95+ lvl do innej   low lvl lokacji a potem sie zaszyc na cmentarzu na samym koncu badz orbisie 2 1  tudziez innym miejscu na ktore wszyscy maja  wywalone

no coz sadzac   po  podtekscie  twojej wypowiedzi  banka samozadowolenia i nadecia w waszym klanie  zaczyna osiagac niebezpieczne   rozmiary   kiedy bedzie trach  malo co bedzie do zbierania :shock:
przyznam Ci racje jak pokażesz mi filmik/zdięcia jak Aurora mainami bije subki w toi albo z innej lov lvl'wej lokacji. Masz coś czym możesz udowadniać , albo w jakiś sposób potwierdzić swoją teze ?

Ostatnio padłem na WoA subką od jakiegoś przebudzonego lola z aurory. Niedawno evander czy jak jemu tam gonił mnie po cmentarzy, gdy subę expiłem. Nie dziwcie się, że macie tak zjebaną opinę.



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 11, 2012, 09:38:43 pm »
Bardzo smutna historia.


  • Wiadomości: 639

  • Pochwał: 3

  • ;]
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 11, 2012, 11:21:08 pm »
Bardzo smutny klan, jak widac...
AyGo


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 11, 2012, 11:25:37 pm »
Nie ma to jak ludzie którzy nawet nie wiedzą o co do końca chodzi ale i tak się wypowiadają :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2012, 12:04:59 am »
ale złe są ruskie po dzisiejszym

huehuehue
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 12, 2012, 12:26:49 am »
A nam nawet udalo sie spotkac Aurore - 1 party evandera pr przy 6 zyjacych i 2 party na soa pr po zabiciu 1 z brzegu - chlopaki sa wyjatkowo twardym przeciwnikiem  :D tylko cos helerow maja zbyt nerwowych
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 12, 2012, 12:52:15 am »
ale złe są ruskie po dzisiejszym

huehuehue
Od razu widać było na hero czacie, że ktoś im ostro naklepał skoro sproot walił takie długie teksty aż na dwie linijki, a to wyczyn jak na niego, kiedyś jak 2 słowa poprawnie skleił to było dobrze  :D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 12, 2012, 12:54:14 am »
nom na ruskich zrobilismy dzis 120 crp. Naprawdę ładna akcja i jeszcze raz gratki za szybka mobilizację
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 12, 2012, 01:05:27 am »
A nam nawet udalo sie spotkac Aurore - 1 party evandera pr przy 6 zyjacych i 2 party na soa pr po zabiciu 1 z brzegu - chlopaki sa wyjatkowo twardym przeciwnikiem  :D tylko cos helerow maja zbyt nerwowych
Tak, byliśmy zobaczyć co się dzieje ale niestety z powodów technicznych nic ugrać nie szło, wiec pr poszedł. Freezy gorsze niż na siage na tym orbis dzisiaj(przynajmniej u mnie). HI jednak daleko w tyle za BS pod względem organizacji ale za to widać, że serwer żyje, a z tego co słyszałem to jeszcze sporo osób ma zamiar wrócić wraz z Tauti :) Gratz BS, oby więcej takich "eventów" :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2012, 11:33:54 am wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 12, 2012, 02:26:12 am »
mówisz że freezy mieliście? u nas też część osób ; D

No ale pokazaliście się, więc Lempartus :


Dla większości ludzi od nas z klanu Wasz klan jest bardzo anonimowy i stawiany w tym samym rzedzie CZTeam czy Brothers in Arm. Nikt Was nie spotyka na co dzień i tyle, ale skoro twierdzisz że farmicie na O2 to chętnie potwierdzę twoje słowa

Musisz odwołać swoje słowa ; ) 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 12, 2012, 08:13:04 am »
Prosi się autora o aktualizacje pierwszego posta bo status wojny po 1 dniu się zmienił.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 472

  • Pochwał: 1

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:58:12 am »
A nam nawet udalo sie spotkac Aurore - 1 party evandera pr przy 6 zyjacych i 2 party na soa pr po zabiciu 1 z brzegu - chlopaki sa wyjatkowo twardym przeciwnikiem  :D tylko cos helerow maja zbyt nerwowych
Tak, byliśmy zobaczyć co się dzieje ale niestety z powodów technicznych nic ugrać nie szło, wiec pr poszedł. Freezy gorsze niż na siage na tym orbis dzisiaj(przynajmniej u mnie). HI jednak daleko w tyle za BS pod względem organizacji ale za to widać, że serwer żyje, a z tego co słyszałem to jeszcze sporo osób ma zamiar wrócić wraz z Tauti :) Gratz BS, oby więcej takich "eventów" :)

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że zaczęło się niewinnie od 7v7, gdzie po chwili zrobiła, się taka zadyma.

trolol, dzisiaj zrobię to samo.
Doomcio Sigel Knight 99 ~ H.S.J.E.A.H  Team    [Party Leader]


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 12, 2012, 11:54:02 am »
dzis jest mecz
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 12, 2012, 02:32:12 pm »
Prosi się autora o aktualizacje pierwszego posta bo status wojny po 1 dniu się zmienił.
Nom trzeba bedzie, DzikPL wykonal wczoraj dobra robote zabijajac pól dnia suby na Hot Springs. Another victory of HB ? :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Gdzie jest Hb ?
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 12, 2012, 02:35:23 pm »
Prosi się autora o aktualizacje pierwszego posta bo status wojny po 1 dniu się zmienił.
Nom trzeba bedzie, DzikPL wykonal wczoraj dobra robote zabijajac pól dnia suby na Hot Springs. Another victory of HB ? :)
to chyba wziął z was przykład hm?