Witaj
Gość

Wątek: [Pytanie]Gm shop  (Przeczytany 2504 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 1

[Pytanie]Gm shop
« dnia: Lipiec 29, 2012, 02:43:31 pm »
A więc pytanie brzmi jak zrobic, aby item np broń była sprzedawana od razu + ileś tam np +15, jeżeli sklep jest w multisell'u. Da się zrobić coś takiego?


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

  • Thug Life
Odp: [Pytanie]Gm shop
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:46:40 pm »
Tak, otwórz serwer u siebie i wpuść na niego 300/400 ludzi.

//Jak masz pisać głupoty to nic nie pisz.

Nie piszę głupot, po prostu jest to niewykonalne...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 01:04:26 am wysłana przez Jasin »

"We too often say what we don't want to say. We too often think about what we don't want to think about."


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: [Pytanie]Gm shop
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:48:37 am »
Jest wykonalne. Ale nie widziałem tego nigdy poprzez multisell. Zawsze gdy widziałem takie coś to NPC miał linki, po których kliknięciu pojawiał się w plecaku item +++.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 11:51:53 am wysłana przez P4CZU »


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

  • Thug Life
Odp: [Pytanie]Gm shop
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2012, 02:00:09 pm »
Jest wykonalne. Ale nie widziałem tego nigdy poprzez multisell. Zawsze gdy widziałem takie coś to NPC miał linki, po których kliknięciu pojawiał się w plecaku item +++.
Mu chodzi o to, że kupujesz item a w inventory masz go dopiero po np. minucie.

"We too often say what we don't want to say. We too often think about what we don't want to think about."


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 7

Odp: [Pytanie]Gm shop
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:00:39 am »
Jest wykonalne. Ale nie widziałem tego nigdy poprzez multisell. Zawsze gdy widziałem takie coś to NPC miał linki, po których kliknięciu pojawiał się w plecaku item +++.
Mu chodzi o to, że kupujesz item a w inventory masz go dopiero po np. minucie.

A więc pytanie brzmi jak zrobic, aby item np broń była sprzedawana od razu + ileś tam np +15, jeżeli sklep jest w multisell'u. Da się zrobić coś takiego?

Chyba, że coś ze mną jest nie tak. : )


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

  • Thug Life
Odp: [Pytanie]Gm shop
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 09, 2012, 08:22:38 am »
Jest wykonalne. Ale nie widziałem tego nigdy poprzez multisell. Zawsze gdy widziałem takie coś to NPC miał linki, po których kliknięciu pojawiał się w plecaku item +++.
Mu chodzi o to, że kupujesz item a w inventory masz go dopiero po np. minucie.

A więc pytanie brzmi jak zrobic, aby item np broń była sprzedawana od razu + ileś tam np +15, jeżeli sklep jest w multisell'u. Da się zrobić coś takiego?

Chyba, że coś ze mną jest nie tak. : )
lol albo on to edytował, albo ja musiałem być pijany jak to pisałem(co jest bardzo prawdopodobne). Oczywiście, że się da coś takiego zrobić, tylko teraz nie mam żadnych plików na kompie to postaram Ci się to znaleźć, o ile dalej tu jesteś i na to czekasz?

"We too often say what we don't want to say. We too often think about what we don't want to think about."


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [Pytanie]Gm shop
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2012, 09:29:58 pm »
da sie cos takiego zrobic tylko to wymaga troche kodu w core sam tego nie zrobisz - ale informuje ze jest to wykonalne