Witaj
Gość

Wątek: Van Holter [HighFive][Mid][x7]  (Przeczytany 58269 razy)

  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #425 dnia: Luty 03, 2013, 06:48:32 pm »
Gościu, dla mnie ty jesteś niezrównoważony a to co tu wypisujesz to bzdury, które nie mają nic a nic wspólnego z L2.

Jedyne o czym piszesz do 1vs1, które prawie nie istniało na high poziomie na h5.

Jeżeli według ciebie nie powinno się bić np. daggera, który siedzi na plechach  u heala jeszcze bardziej utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś idiotą.

Czaisz, że maintargetem jest Bishop, nie Slh, a cast LS'a jest na tyle szybki, że spokojnie dajesz rade go wycastować ?

Ty może jedyne pvp jakie uznajesz to 1vs1 na HS z ludźmi w b gratach, dlatego nigdy nie widziałeś ogarnietej deski.

Kolejna sprawa sam teraz potwierdziłeś to co napisałem w 1 poscie. W l2 NIE MA I NIE BYŁO BALANSU.

Czy moc każdej postaci zależy od p.atku? Biorąc wszystkie postaci pod taką samą miarke zachowujesz się poraz kolejny jak ignorant i osoba niezdolna to racjonalnego przetwarzania informacji. Każda klasa ma swoją mechanike. Daggerzy polegają na skillach, deska na p.atku, więc porównywanie ich jest całkowicie bezsensowne.

Twoja głupota jest tak zdumiewająca, że aż dziwi mnie, że jeszcze się wypowiadasz.
Zacytuj gdzie ja pisze o 1 vs 1 oO cały czas pisze o minimum party vs party a stwierdzeniem ze nie focusuje(focusowalo) się kuraka potwierdziles fakt ze grales/grasz na jakichś lol privach...

Twierdzisz ze bije się daggera który siedzi na bp? mad... no tak po co agro od sws/bd ew tanka GZ skilla w grze;d

Nastepna ciekawa rzecz to slyszaleś o czyms takim jak Shadow step? podpowiem ci bo sam gralem dlugo SLH ze jak walczylismy na rpgu jeszcze zdaje się vs jakies ruskie cp(o dziwo ogarniali niezle) to main targetem byłem ja dla daggera i doslownie splywalem na SS+BS i jak przezylem do mnie po prostu dobil i co myslisz ze spam pojebanego LS-a by mi dupe uratowal? jedynie co mi mogło uratowac dupsko to celka, jeśli nigdy nie grales vs min ogar enemy to o czym my tutaj dyskutujemy? jesli ty takich podstaw nie rozumiesz jak ściąganie daggera z bp przez bd/sws ;d

Nie mam sił na ciebie...jeśli naprawde grywasz z takimi handless playerami którzy nie potrafia stargetowac deski w tlumie(juz powiedzmy ze jest 18 vs 18) to gratuluje ogaru, deska nie miała nic survi w interludzie vs nukerzy, ba nawet nie było pt ud więc zwyczajnie w swiecie gineła po sekundzie stargetowania przez jakiegos nukera...


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #426 dnia: Luty 04, 2013, 09:58:03 am »
Po 1 gratuluje mpvp 18vs18.

Jeżeli na twoim lolprivie RPG woleliście zabić slh przed bishem to fajnie wgl u ciebie wygląda pvp.

Spoko, jeżeli u ciebie dagger po dostaniu agro się wycofuje,a wgl na mpvp jest tylko 2 daggerów a reszta do support, dzięki czemu całe życie możecie się healować i agrować.

Mówisz o ogarniającym ruskim cp i maintarget SLh, serio ogarnięci ludzie.

Skoro sam jesteś proogar to uznaje, że twoje cp jest takie samo, czyli enemy dagg żył cały czas, ale powinnien być na agro od bd/sws/tank, tak? To jakim cudem cie zabijał )?

Deska padała od nukera, i ja nigdy się nie zgodziłem, że nie. Znowu pokazujesz swoją niekompetencje i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Ja w moim pierwszym poscie napisałem o braku balansu, a to, że deska zabijała 3/4 charów na hita, mimo tego jak szybko padała, jest unbalanced bo jak już deska w tłumie była przy takim nukerze to jedyne co on robił to czekał na res'a. Kolejnym przykładem unbalancu, który znowu mi przyznajesz być może nie świadomie jest to jak piszesz o 100%m.crita czy ss->bs. Cały czas, od pierwszego postu, pisze o braku balansu w l2, czy ty nadal jesteś tak głupi by nie wiedzieć o czym ja pisze?

Moim błędem było wgl wdać się w dyskusje z kimś takim jak ty, który nie łapie kontekstu zdań.
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #427 dnia: Luty 04, 2013, 11:38:02 am »
Draves ma tu rację. mimo, że to już prehistoria L2, to balans w H5 byłna pewno większy niż w interlude. Niestety H5 też miało swoje cholerne mankamenty na endgame:

1)Od zarąbania canceli. próbował ktoś configu na DA z mass todem i 2 innych od cancelowania? (np slh + sps). W 30 sekund enemy party nie ma połowy buffa i spada na hita
2) Fear + 30 gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg . Dostawałeś na ryj i jak akurat farciarsko nie stał koło ciebie bish z cleansem, to leciałeś pół mapy l2 zanim się skończył. Land rate był po prostu chory.
3) magic party z 2 EE >>> all. Nawet jeżeli umiałeś ustać taki dps i kogoś tam zabić, to nie miało to wielkiego znaczenia. po 4-5 min twoje pt było bez many, a wtedy każdy poza ew archerem stał i nic nie robił. Glad, tyrek, slh, mogli usiąść i się rozebrać. A party na 2xee + bish lub 2 x bish + ee (jak moje cp robiło) miało masakryczną przeżywalność i multum resów.

Z połączenia pkt 1) 2) 3) skład najbardziej op party w h5
DA
SpS
SpS (lub slh)
OL (swojądrogi debuffy OL'a >>>> WC co też było smutne bardzo)
sws
bd
Bish
ee
ee (lub 2 bish, ale do mage pt lepiej 2 ładowarki)

co byście sobie nie wymyśleli, tego się nie da pokonać, jeżeli tylko party które gra takim configiem, wie jak tym grać, a nie jakaś banda randomów przeczytała o tym na jakimś forum i nieudolnie próbują to powtórzyć.

Grając w L2 od Interlude do obecnych chwil na oficjalnych serwerach stwierdzam, że i tak największy balans jest w GoD dzięki temu, że jest tylko 8 klas. Teraz balans znów się zj** jak wrócą do 34 klas, ale widocznie tak większość chciała... 
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #428 dnia: Luty 04, 2013, 12:08:47 pm »
Draves ma tu rację. mimo, że to już prehistoria L2, to balans w H5 byłna pewno większy niż w interlude. Niestety H5 też miało swoje cholerne mankamenty na endgame:

1)Od zarąbania canceli. próbował ktoś configu na DA z mass todem i 2 innych od cancelowania? (np slh + sps). W 30 sekund enemy party nie ma połowy buffa i spada na hita
2) Fear + 30 gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg . Dostawałeś na ryj i jak akurat farciarsko nie stał koło ciebie bish z cleansem, to leciałeś pół mapy l2 zanim się skończył. Land rate był po prostu chory.
3) magic party z 2 EE >>> all. Nawet jeżeli umiałeś ustać taki dps i kogoś tam zabić, to nie miało to wielkiego znaczenia. po 4-5 min twoje pt było bez many, a wtedy każdy poza ew archerem stał i nic nie robił. Glad, tyrek, slh, mogli usiąść i się rozebrać. A party na 2xee + bish lub 2 x bish + ee (jak moje cp robiło) miało masakryczną przeżywalność i multum resów.

Z połączenia pkt 1) 2) 3) skład najbardziej op party w h5
DA
SpS
SpS (lub slh)
OL (swojądrogi debuffy OL'a >>>> WC co też było smutne bardzo)
sws
bd
Bish
ee
ee (lub 2 bish, ale do mage pt lepiej 2 ładowarki)

co byście sobie nie wymyśleli, tego się nie da pokonać, jeżeli tylko party które gra takim configiem, wie jak tym grać, a nie jakaś banda randomów przeczytała o tym na jakimś forum i nieudolnie próbują to powtórzyć.

Grając w L2 od Interlude do obecnych chwil na oficjalnych serwerach stwierdzam, że i tak największy balans jest w GoD dzięki temu, że jest tylko 8 klas. Teraz balans znów się zj** jak wrócą do 34 klas, ale widocznie tak większość chciała...



Balansu nie był i nie ma, jest większy ale go nie ma no i pewnie nie będzie.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2013, 02:48:23 pm wysłana przez Draves »
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #429 dnia: Luty 04, 2013, 02:24:38 pm »
Alarion ale czy ja napisałem ze balans w l2 jest?:D powiedzialem ze jest napewno większy niz w interludzie a to jest spora różnica i polecam czytac ze zrozumieniem, next sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=-7-TzdrznLw

or setup

jasina w nuker pt z gladem który po scancelowaniu buffow bił jak posrany innych

Co do dravesa, fajny skill tam u was w cp był jak nie potrafili agro lockowac takiego daggera i postanowiliscie ze zajebiecie go;dddd
sam itherus kiedy pisał ze ogarnięty sws/bd to mordęga dla daggera btw daje filmik xab3ra jak doslownie agro lockuja go, łap http://www.youtube.com/watch?v=y1qWKgxGlXc

tak wyobraż sobie ze slh przed h5 był tak samo main targetem jak bp xD

mag z 100% crit rate tez zabijał na hita/2 jak deska tylko nie musial podbiegac...so?

moim błędem było włapywać się w dyskusje  z kim kto nie grał nigdy powazniejszego pvp

Zresztą sam pan delios pisał nie raz ze enemy czesto go focusują na start (przed h5 powtarzam)
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2013, 02:28:57 pm wysłana przez driki »


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #430 dnia: Luty 04, 2013, 02:46:12 pm »
Alarion ale czy ja napisałem ze balans w l2 jest?:D powiedzialem ze jest napewno większy niz w interludzie a to jest spora różnica i polecam czytac ze zrozumieniem, next sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=-7-TzdrznLw

or setup

jasina w nuker pt z gladem który po scancelowaniu buffow bił jak posrany innych

Co do dravesa, fajny skill tam u was w cp był jak nie potrafili agro lockowac takiego daggera i postanowiliscie ze zajebiecie go;dddd
sam itherus kiedy pisał ze ogarnięty sws/bd to mordęga dla daggera btw daje filmik xab3ra jak doslownie agro lockuja go, łap http://www.youtube.com/watch?v=y1qWKgxGlXc

tak wyobraż sobie ze slh przed h5 był tak samo main targetem jak bp xD

mag z 100% crit rate tez zabijał na hita/2 jak deska tylko nie musial podbiegac...so?

moim błędem było włapywać się w dyskusje  z kim kto nie grał nigdy powazniejszego pvp

Zresztą sam pan delios pisał nie raz ze enemy czesto go focusują na start (przed h5 powtarzam)


OFC, tylko, że to ty napisałeś, że często padałeś od Daggera na ss-->bs, więc gdzie w twoim ogarniętym CP ci ogarnięci BD/SWS? Czy ty umiesz czytać poraz kolejny ze zrozumieniem? Niestety nie. Na co mi twoje filmiki jak ja odniosłem się do ciebie ?

Deska zabijała nawet na hita, a na mpvp podbiegnięcie to nie problem.


Focus na start slh to akurat po to, żeby nie zarąbał LS i nie pokradł za dużo, co przed h5 było OP. Tyle, że focus a maintarget to 2 różne rzeczy, których znowu nie rozróżniasz.

Jak możliwe jest, że chociaż twój skill jest mocno przeciętny wymądrzasz się i jeszcze obrażasz mnie jakbyś był conajmniej na poziomie kogoś z top graczy? Naprawdę, zastanów się czasem i zpokorniej bo wypisujesz brednie, a nawet nie umiesz się potem do tego przyznać. Ściemniasz, zmieniasz zdanie myśląc, że nikt tego nie zauważy? Gościu, zastanów się, naucz czytać ze zrozumieniem i więcej nie pisz o rzeczach, o których nie masz pojęcia.

"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 04, 2013, 03:01:32 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=-7-TzdrznLw

or setup

jasina w nuker pt z gladem który po scancelowaniu buffow bił jak posrany innych

bardzo nei lubiętych przykładów, szczególnie party martelx bo to najbardziej obscyptowany gracz w l2 (przynajmniej europa-ameryka). To co ten koleś wyprawiał z z rangerem to nie mieści się w głowie, a na kilku frapsach było widać już to i owo. Z całego tego pt chyba tylko Jasin grał legit (i grał bardzo dobrze). To walki programów, nie graczy.

Weź też pod uwagę, że nie od razu w H5 zauważono co jest OP. Nim sobie ludzie uświadomili co jest zrypane w mechanice, zajęło to kilka ładnych miesięcy. My sami drugiego bisha do pt dołączyliśmy dopiero, gdy nukerzy zaczęli massowo enchantować fear'a ++25-30 i po prostu bez tego pvp wyglądało tak, że co kilkanaście sekund kolejne 1-2 osoby leciały w pizdziec 5 km dalej i na końcu na polu walki zostawały 2-3 osoby, które nuker party sobie dobijało ; p 



Największy mankament l2 dotychczasowo to były debuffy (ich land rate i czas trwania) oraz cancel.

Tylko bishop mógł cleansować, z dosyć długim reusem i każdy taki zabieg to 25k adeny. To było porąbane. W Walce przeciw nuker pt, nie wiedziałeś co masz debuffować, bo passek debuffów był czasem podobnie długi jak buffów. Ponad to właśnie jeszcze czas ich trwania. Skoro były tak ograniczone możliwości cleansowania, to co za retard wpadł na pomysł, by wiekszość debuffów trwała około 2 min? Potrzebowali łądnych kilkanaście lat, by sprowadzić to do poziomu innych MMO w GoD (dając dodatkowe możliwości cleansowania i stawiając na mocne, ale 10-15 sekundowe debuffy).
 
L2 jest grą, gdzie bez buffa nie ma co wychodzić z miasta. Dlatego tak wiele CP kulało, bo żeby w jednym 9 osobowym pt 2-3 DD mogło mieć frajdę z fragowania, trzeba było 6-7 supportu by im to umożliwić. Cancele były zatem cholernie OP. Wszystkie te cancel sticki, cancele od nukera co kilkanaście sekund, mass tod od DA, kradzież od SLH, block shiled, block ww, warrior/mage bane, Cancel z pvp broni (fisty, daggery). To było po prostu zryte na maxa.
Rozumiem, scancelować 1-2 debuffy na około minutę z 1 targetu, ale nie, że idą na siebie 2 pt i jedno traci połowę buffa z każdego w niecałą minutę. Nie w grze, gdzie wszystko opiera sięna buffie! Bo gdyby to był taki WoW, czy inne MMO, gdzie nie ma czegoś takiego jak senso stricte buffer to jeszcze bym rozumiał.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 06, 2013, 03:30:21 pm »
Nie mów, że jeszcze tu gracie -,- :D
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #434 dnia: Luty 06, 2013, 03:40:15 pm »
z taką zawziętością, to ja do teraz nie mogę zrozumieć, czemu gandam nie grał na ofie, tylko ciągle błąkał się po privach co zdychają po max kilku miechcach : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #435 dnia: Luty 06, 2013, 05:19:20 pm »
I tu Alarion masz w 100 % racje, na szczęście chłopak zmądrzał i idzie karać na PL offa, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

btw.
alarion a Ty się wybierasz ?


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #436 dnia: Luty 06, 2013, 08:25:50 pm »
gralem jak wiekszosc dla ludzi, jestem od samego poczatku powstania Tenebrae i gralem tam gdzie gralo TB. Jako ze TB hmmm "zawiesza" swoja dzialalnosc jestem wolnym strzelcem. Cale szczescie ze znalazlem odpowiednie osoby do pt wkoncu :) Oby tylko polazckowOFFpl nie upadlo ^^

No to trzeba juz tylko ogarnac Aeore Lecznika  - szkoda ze Alarion zrobil tak ubogi poradnik :/


Filmik jest z ostatniej soboty  - ponoc Mroczni trzymaja respawn AQ, baiuma i Zakena w tajemnicy  :beksa: hahaha
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2013, 08:31:43 pm wysłana przez Gandam »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #437 dnia: Luty 06, 2013, 09:46:07 pm »
OFF polack server skonczy tak jak ex tylko ze nie zamkną go a jedynie zostana niedobitki, czyli ludzie którzy którzy 1 raz graja w l2 albo po paru letniej przerwie, albo ludzie twego pokroju co graja do końca, no chyba ze kronika okaże się przełomowa ale wątpie czy dodanie 2-3 skilli u kazdej klasy zmieni coś


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #438 dnia: Luty 06, 2013, 10:35:22 pm »
wlasnie z takim podejściem jest duzo ciezej cokolwiek stworzyc
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #439 dnia: Luty 07, 2013, 09:08:07 am »
Gandam jeżeli uda mi się złożyć kompa do marca to bym mógł pyknąć tym "lecznikiem" :)


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #440 dnia: Luty 07, 2013, 09:36:32 am »
I tu Alarion masz w 100 % racje, na szczęście chłopak zmądrzał i idzie karać na PL offa, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

btw.
alarion a Ty się wybierasz ?

No hate za to co napiszę, ale dla mnie pl off:

- banda gimbusów (w przeważającym stopniu bo wiem, że normalni też będą, ale EU comunity >> polskiePL comunity

- polski klient : jak tak można grać O_o?  "Kupię magiczne buty koszmaru dla aeore lecznika i wymienię hełm zmierzchu na nieśmiertelną tunikę odpieczętowaną na typ magiczny"  po prostu WTF?! Pier** bym dostał czytając to

-mamy nasze cp na Core, mamy prawie wszyscy 99 lvle, rozwinięty rynek, 2 sided serwer z wieloma średnimi klanami i low klanami dla początkujacych (których od jesieni naprawdę przybyło i serwer prawie codziennie ma status heavy w godzinach wieczornych).

Z tych 3 czynników na 99% nie przejdziemy. Kronika jest fajna, Livindor będzie jeszcze fajniejszy. i nie piszę tego by robić anty reklamę, hateować ludzi co tam idą bo wiem, że jak ludzie mają "hype" na nowy serwer, to choćbyś próbował, to wołami ich nie zatrzymasz, więc myślę, że muszą się ludzie przekonać i tyle : D


@Gandam

w dziale Core pisaliśmy o tym. W tej chwili to my (gracze 99) kreujemy end game, analizując mechanikę, robiąc różne testy, sprawdzając różne configi. Core to nie Lancer, gdzie grało 300-400 polaków na ruskim zergu i wiedziałem, że specjlanej konkurencji wśród Polaków mieć nie będę, NCsh1t mnie nie interesował, a ówczesne zbugowane H5 privy też mnie średnio obchodziły, bo padały po 2-3 miesiącach.

Teraz gra dużo polaków i naprawdę spora ich część w enemy klanach. Nie mogę sobie strzelać w kolano, robiąc tak rozbudowane poradniki, jak kiedyśdo cardiego w freya / H5 i myślę, że to rozumiesz
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #441 dnia: Luty 07, 2013, 01:02:06 pm »
Nie pomyslalem w sumie o tym ale masz w 101% racje niestety  :(  -  :)


Co do polaczkowa to mnie jara granie z gimbusami - trolowanie|bycie trolowanym , itp   :oops: Jestem optymista i mysle ze na polaczkowie jest szansa aby bylo 3k czystego online graczy juz po tym jak quity poleca :) Chociaz mam pewne watpliwosci czy bedzie jakas konkurencja dla BMF.
O core myslalem ale ... jak sam piszesz :P
Ciekaw jestem czy jak polaczkowo sie sypnie to zrobia marge z np Core, lub innym projektem - przykladowo niemieckim. Moze dojdzie do tego ze i tak sie spotkamy kiedys :P
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #442 dnia: Luty 07, 2013, 02:18:37 pm »
O_o  Jara cię tak poj*** comunity? ; D  Wiesz ile rzeczy usłyszysz na temat swojej rodziny itd?  ^^

A tak serio, każdy pójdzie gdzie będzie chciał, ja natomiast nigdy nie powiem, że server co ma rok jest za starty, by zacząć grać, bo to oficjal, nie będzie zamknięty za 2-3 miesiace (choć emo quiterzy mu to wróżyli od prawie roku), a moje cp np zaczęło grać na rusku, który miał już 1,5roku jako server i ani nam pvp nie brakowało po drodze do 85 (Delios dawał dość regularnie frapsy), ani nie byliśmy koniec końców jakimś tam lol party. To samo jest tutaj, tym bardziej, że expi się dużo szybciej niż kiedyś (np. w stosunku do kroniki  HB- gracia) + masz rozwinięty rynek.

Aczkolwiek jak nie muszę nikogo na siłę przekonywać, tak jak coraz więcej osób z ncsh1tu przychodzi na core znudzeni tysiącami botów i pvp programów i broniami +15, tak wiem, że część tych normalnych Polaków, nie zniesie tego syfu polskiegoPL coumunity i chcąc pograć z normalnymi ludźmi pójdą na EU tak czy siak : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #443 dnia: Luty 07, 2013, 02:35:53 pm »
- polski klient : jak tak można grać O_o?  "Kupię magiczne buty koszmaru dla aeore lecznika i wymienię hełm zmierzchu na nieśmiertelną tunikę odpieczętowaną na typ magiczny"  po prostu WTF?! Pier** bym dostał czytając to

ruscy jakos daja rade grac na swoim to moze polski po jakims czasie nie bedzie wygladal tak strasznie ;p


O_o  Jara cię tak poj*** comunity? ; D  Wiesz ile rzeczy usłyszysz na temat swojej rodziny itd?  ^^
a ciebie nigdy nie smieszyly chociazby takie teksty?



  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #444 dnia: Luty 07, 2013, 02:44:17 pm »
"gon sie balasie" wtf? O_o 

Wiesz to jest śmieszne może kilka dni, potem masz tego dosyć i chcesz jakieś normalne comunity. Btw na rusku też kiepsko to wyglądało z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami co "panimali po angliskji" i każdy mi pisał tak: "tu teżjest syf na chacie, ale ty nie potrafisz zrozumieć ruskiego na tyle, żeby ten flame / slang przeczytać i zrozumieć " i zapewne mieli rację, stąd nam się wydawało, że ich couminty >> inne 

choć po części to prawda, bo jednak często topowymi klanami na różnych serwerach (w tym oficjalnych) był właśnie ruskie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

  • R-A-P
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #445 dnia: Luty 07, 2013, 02:45:44 pm »
Ja już od dłuższego czasu bujam się po tych privach, mam zamiar iść na offa, bo naprawdę nie ma gdzie grać a brak rozwijających się kronik i w kółko tego samego jest straszne. Jedyne na co czekam to nowy internet.



Aporopo tego polskiego comunity. Nie jest ono gorsze od tego z innych krajów, chodzi tu głownie o te dzieci z przedziału 12-17 lat. Wczoraj np. wbiłem na chwile, bo chchaiełem sprawdzić mida Interlude. Wychodze, podbiega do mnie rouge ( przyszly th), wali mnie, a ja miałem jeszcze  6 lvl. Wbiegłem do miasta i od razu mess. "qq, GJ, noob"... ;d dobilem pare lvl, podlatuje, zabijam go. A on do mnie " fcking nooob, fck you, die your mother for cancer in head". To są jego słowa, a nie moja ułomność językowa ;D

Tak więdz ludzie zmądrzyjcie i grajcie w l2 a nie w "l2 wannabe". Nigdy się nie spodziewałem, że tak powiem ).
"To moja wiara sprawiła, że się rozwijam i zmieniam ludzi szanuje, doceniam, nie oceniam złych czynów. Z dala od skurwysynów czerpiących siłę z upadku"

Ja jestem Fuer grissa ost drauka.


Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #446 dnia: Luty 07, 2013, 02:51:08 pm »

Wiesz to jest śmieszne może kilka dni, potem masz tego dosyć i chcesz jakieś normalne comunity. Btw na rusku też kiepsko to wyglądało z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami co "panimali po angliskji" i każdy mi pisał tak: "tu teżjest syf na chacie, ale ty nie potrafisz zrozumieć ruskiego na tyle, żeby ten flame / slang przeczytać i zrozumieć " i zapewne mieli rację, stąd nam się wydawało, że ich couminty >> inne 


w tej czesci bardziej chodzilo mi o to ze ruscy jakos daja rade grac z ruskimi plikami klienta, a nie o samo community, bo tu raczej zgodze sie z Dravesem


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #447 dnia: Luty 07, 2013, 02:51:37 pm »
retardy będą zawsze, ale wstępną selekcją jest już właśnie zapora językowa (w tym przypadku ang). Poza tym nie wiem jak to się dzieje, ale im bardziej klan jest international tym mniejsze (statystycznie) są tam dramy i kłotnie. Wszyscy wiemy jak kończą stricte polskie klany. Albo epic drama i rozejście się po innych klanach, albo emo quit.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #448 dnia: Luty 07, 2013, 03:35:43 pm »
rodzicow to mi aktualnie na forum EX'a wyzywaja - jakbys wywołał wilka z lasu + Yama (lider mrocznych) znowu chce zrobic mi wjazd do miasta  hahaha
gralem na 4 edycjach exa - czyli jakby 4 edycje polaczkowa - i jeszcze mi sie nie nudzi :D


p.s.
znam sposob na poradnik o Aeore
Trzeba tam sciagnac do tematu Zojk'e i zaczniecie z automatu wymieniac racje :D
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Van Holter [HighFive][Mid][x7]
« Odpowiedź #449 dnia: Luty 07, 2013, 03:39:00 pm »
więcej, robimy to prywatnie, chociaż mamy 2 inne podejścia do healer'a + środowiska w jakich gramy są inne : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker