Witaj
Gość

Wątek: Guild Wars  (Przeczytany 44427 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 28, 2006, 05:36:24 pm »
No tak ale jak sie zrobi zrzutke w klanie to moment masz kase :D


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 28, 2006, 05:39:13 pm »
Dzis na beta testach mozna pograc dwoma nowymi klasami na pvp. Jedna to derwisz a druga nie wiem.

ps. kiedy l2p wstanie ?


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 28, 2006, 05:48:57 pm »
Nie tylko dzisiaj beta trwa przez caly weekend . Te dwie klasy to Derwisz i Paragon.
-------------------------------------------------------------------------------------
Paragon
-----------
Domeną tej postaci nie jest walka w pierwszej linii. Paragon najlepiej czuje się na tyłach, gdzie może wspierać swoją drużynę rzucając włóczniami i używając psalmów oraz okrzyków do podnoszenia zdolności bojowej. Anielski wygląd Paragona nie jest związany tylko z estetyką, gdyż samą swoją obecnością potrafi roztoczyć aurę chroniącą innych przed działaniem Hexów i Stanów.
-------------------------------------------------------------------------------------
Derwisz (Dervish):
--------------------
Jeśli Paragon najlepiej sprawuje się stojąc na tyłach walki, to miejscem Derwisza jest jej serce. Ci święci wojownicy potrafią zaatakować jednocześnie kilka celów z pomocą ich nikczemnej kosy. Oczywiście umieją także wykonywać rożne obrotowe ataki, które doskonale wpasowują się będąc otoczonym przez przeciwników. Derwisze mogą także rzucać czary, które wspomogą ich w ataku, a także uleczą i ochronią. Jednak ich największą zdolnością jest możliwość chwilowej transformacji we wcielenie boga.
-------------------------------------------------------------------------------------
Niestety grajac nimi dostajemy tylko niektore skile i bardzo ograniczony rozwoj wygladu postaci .Dzieki beta event'owi mozna odwiedzic nowe areny ,ktore spotkamy  w GW:Nightfall bo taka nazwe nosi podtytul kolejnego dodatku .W trakcie eventu bedziemy mogli takze wykonywac zadania PvP za ktore dostaniemy przedmioty .Za te przedmioty bedzie mozna dostac nagrody w trakcie trwania eventu .Takze wszystkich chetnych zapraszam .


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 28, 2006, 07:07:09 pm »
jezu naprawde bedzie taka klasa na kosy to juz widze klase dla siebie tylko derwisz kocham kosy to bedzie klasa dla mnie a kiedy ma wyjsc to se bede trza kupic heheheh 3 guild warsy


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Guild Wars
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 28, 2006, 07:11:01 pm »
Data wydania jest jeszcze nie znana .


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 07, 2006, 12:14:30 pm »
Jeżeli miałby być utrzymany cykl wydawniczy "Dodatek co pół roku" to Nightfall widzimy w pażdzierniku. Jednak z pewnych wypowiedzi Gaile przypuszczam raczej że będzie to grudzień/styczeń. Oficjalnej daty brak.
Mnie osobiście ani ziębi ani grzeje, Jeszcze rit i ass nie zostali na dobrze wprowadzeni do meta, spotykani może w 2-3 odmianach szerzej w grze. Teraz na to niestabilne, sztucznie spowolnione meta (walka dwóch team z ritual lord spirit spammerem = VoD) dadzą dwie nowe klasy. Sayonara Balanced, welcome to the world of spike, bo przy niemożności przygotowania się na 90 możliwych kombinacji klas to będzie najskuteczniejszy sposób radzenia sobie z różnymi zagrożeniami.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 13, 2006, 03:37:01 pm »
Wie ktos kiedy spolszcza guild wars ?


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Guild Wars
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 13, 2006, 09:51:11 pm »
---------- 18:41 13.08.2006 ----------

Sprawdz na www.guildwars.pl Gdzieś tam w którymś newsie coś było (tylko w którym to za cholerę nie wiem). Przy okazji to kończę na razie z L2 i wracam do GW  :P  Factions zamówione, Prophecies (podstawowa wersja) leży na półce od dawna, więc za 2 dni dostaję i zaczynam ^^

---------- 21:51 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=G0kQICdlAIs   - WTF?! O.O  :shock:   :D   :P  8)  :wink:  :roll:  :twisted: :bag:  :cheers:  :angel:  :drool:  :_delf_5_1:


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Guild Wars
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 21, 2006, 09:10:14 am »
Witam Pastor mnie prosił bym napisała a jemu odmówić nie można. Chodzi o Build dla Necromanty\Monka na Miniony, chodzi konkretnie które skille brać.Daje też swój GG 8791845 by do niego pisać jak ktoś chętny z  forum grać w GW.






  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 02, 2006, 05:50:10 pm »
Posłałem Thorinkowi builda. No i spadam trenować na RA, po 2 tygodniach przerwy trzeba wrócić do formy monkowania.
See you in game.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 03, 2006, 10:24:58 am »
Jesli ktos z forum gra w gw:f to prosze o pomoc w misji Unwaking Waters (luxon) bo z botami i random teamem juz od 3 dni nie moge przejsc. A zreszta assasin nie jest chetnie brany do teamu wiec mam jescze utrudnione :/


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 03, 2006, 11:31:42 am »
Do unwanking to starczy jeden ranger interupter, który siądzie na Kuunavangu i po ptakach. Największym problemem są hench teamy z drugiej strony z postacią bez ranged ataku, którym może nakierować heńki na smoka. A jako Assasin będziesz miał kłopoty bo jesteś mało użyteczny przez większośc misji.
Niestety osobiście nie pomogę, bom Kurzik i do misji podchodzę od drugiej strony.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 03, 2006, 02:41:15 pm »
No wlasnie. Tylko ze jest problem z ludzmi. Jak pytam sie rangerow czy sa interupterami w random to ci sie pytaja co to jest. Ja mu wyjasnie a ten. Nie chce mi sie, ja lubie zabijac a nie jakies glupie rzeczy robic.  :|  Henche sa juz bardziej uzyteczne niz ludzie...


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Guild Wars
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 03, 2006, 05:18:36 pm »
Ja mam zasadnicze pytanie: czy opłaca się załatwiać  GW oryginał ? xD Pograłbym sobie bo fable znaleźć nie mogęa z tego co słyszałem jest dosyć podobne ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #114 dnia: Wrzesień 03, 2006, 05:20:57 pm »
jesli grasz na assasinie, to można sróbować z Heńkami. Skład dowolny, byle nie więcej jak jeden meele heniek i koniecznie interrupt heniek. Nienajgorzej byłoby wziąć kopnąć się do Senji Corner i zmienić secondary na Mesmera. Weźmiesz wtedy jakąś laskę/wand aby heńków na kuunavanga nakierować, do tego interrupt (albo dwa, najlepiej no energy) przyda się też możliwośc ataku na Kuunavanga, najlepiej degenu, jak choćby enduring toxin, self heal jakiś no i coś do walki.
Ot chociażby coś takiego.

Assassin/Mesmer
Level: 20

Critical Strikes: 10 (9+1)
Dagger Mastery: 16 (12+4)
Shadow Arts: 5 (4+1)
Deadly Arts: 9 (8+1)
Inspiration Magic: 3

Golden Phoenix Strike (Dagger Mastery)
Horns of the Ox (Dagger Mastery)
Flashing Blades [Elite] (Dagger Mastery)
Enduring Toxin (Deadly Arts)
Mantra of Signets (Inspiration Magic)
Leech Signet (Inspiration Magic)
Shadow Refuge (Shadow Arts)
Resurrection Signet ()

Dużo jednak także zależy od Teamu Kurzików, więc spróbuj się dogadać z przeciwnym teamem  w trakcie oczekiwania na start.
Robiłem to póki co dwa razy, monkiem (Team z dwoma Mesami w tym jednym na physical distraction) oraz Necro (5x N/Mo, chamski blood spike, był jeszcze r na interruptach, rit i monk).
A jak wszystko zawiedzie to poszukaj teamu tutaj

^
|
UP

Gram od ponad roku i nie zanosi się abym zamierzał przestać. Do Fable niezbyt podobne, gra MMO, z dużym naciskiem na rozgrywkę PvP.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Guild Wars
« Odpowiedź #115 dnia: Wrzesień 03, 2006, 06:28:53 pm »
Cytat: DevouringOne
Ja mam zasadnicze pytanie: czy opłaca się załatwiać  GW oryginał ? xD Pograłbym sobie bo fable znaleźć nie mogęa z tego co słyszałem jest dosyć podobne ...


Gra cholernie wciąga, jest nienajgorsza w sumie fabuła (której w MMO zazwyczaj brak), do tego cholernie rozbudowany tryb PvP w którym liczą się umiejętności, nie sprzęt.

R/E  Kindle/Conjure fire spiker FTW!


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #116 dnia: Wrzesień 03, 2006, 06:41:48 pm »
Cytat: Nefryl

R/E  Kindle/Conjure fire spiker FTW!

O rety tym grałem jakoś w Listopadzie zeszłego roku. Kindle/Conjure dps ranger (Spiker to nie jest, nie triggeruje Orderów i nie ma dopalonej pedkości lotu strzały) jest milutki ale bardzo out dated. Zresztą ten dps spokojnie wyprzedza się na trampku, czy Dragon Slasherze.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Guild Wars
« Odpowiedź #117 dnia: Wrzesień 03, 2006, 08:38:13 pm »
Oj build stary jak świat to prawda, ale nadal skuteczny, szczególnie z dual shotem, zarówno na RA i PvE (gdzieżbym śmiał z czymś takim na HA...). Trampek i DS'er  fajna sprawa, pressing na monków idzie ładny. Ale osobiście preferuję bardziej rangerów z Practiced Stance + Seeking Arrow, żaden Guardian czy Aegis nie pomoże.


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #118 dnia: Wrzesień 03, 2006, 11:15:12 pm »
Jak już ranger to wolę crippler z savage i distracting, aegis i guardian też nie pomogą z dwoma przeszkadzajkami.
Ale i tak gram na monku gvg i HA (dzisiaj 280 fam i 2 razy HoH), a rangerem czasem się bawię na RA najwyżej.
A jak już Practiced stance to seeking i choking ftw.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 240

  • Pochwał: 4

  • Guild Wars nerd
Guild Wars
« Odpowiedź #119 dnia: Wrzesień 04, 2006, 11:02:12 am »
Heh chyba nawet widziałem jak wczoraj HoH'a zdobyliście XII  :D
Wypadło coś ciekawego?


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Guild Wars
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 06, 2006, 12:22:30 am »
Wczoraj Hornbow 15^50 i mieczyk +15% -5 oraz Avicara Brave Armor z Superior Divine Favor. Wzbogaciłem się że Hoho. Ale za to zrobiłem r7, jeszcze 5k fame i mam tygrysa. Na szczęście niedługo start laddera i wreszcie moje ukochane gvg, a dzisiejsze mecze z Cow i Blask Widow nastrajają pozytywnie do naszych wyników.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 1

Guild Wars
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 06, 2006, 02:47:26 pm »
popatrzyłem na screeny, poczytałęm co trzeba zrobic i właśnie ściągam klienta ^,^ tylko problem z kontem bo go nie mam ^,^ może ktoś podzielić sie ze mna kontem do GW? :S

Serwer: Guards of freedom
www.gof.fe.pl


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 06, 2006, 02:57:30 pm »
A nie mozesz se kupic za 100 zl ? ....


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.


  • Wiadomości: 102

  • Pochwał: 1

Guild Wars
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 06, 2006, 02:59:11 pm »
tylko ciekawe skad kase wezmę...

Serwer: Guards of freedom
www.gof.fe.pl


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 8

Guild Wars
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 06, 2006, 07:37:54 pm »
Nie pojdz kilka razy na piwo (wersja dla doroslego). Lub nie kupuj slodyczy (wersja dla dziecka).


Spal Heretyka. Zabij Mutanta. Oczyść Niewiernych.