Witaj
Gość

Wątek: IMPREZA L2! 18+  (Przeczytany 8487 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:11:25 pm »
Wyciął Saladin
Zwykłe skurwysyństwo i jeszcze wrzucać to do neta dla kilku pochlebnych komentarzy? Pozazdrościć osobie ze zdjęcia kompanów do towarzystwa, bo w doborowym towarzystwie nic nie wychodzi na zewnątrz, a tutaj widać strach stać plecami bo zaraz jakiś pajac wyjmie srajfona i nagra każdy zgon, dorysuje genitalia i zrobi zdjęcia, aby pózniej po chamsku wrzucić to do neta, zwykły idiotyzm, słaby humor. Co innego jeśli osoba ze zdjęcia się zgodziła w co wątpie, a jeśli tak było to strasznie słabe te żarty macie i był naiwny. Bawienie się w fotografa na melanżu z wyłapywaniem takich akcji to zwykłe frajerstwo.

Jak komuś się zdarza wpadka lub ktoś przegiął z piciem to się go grzecznie odsyła do domu z obstawą żeby się nic mu nie stało, wynosi do innego pomieszczenia, kładzie, przykrywa żeby spokojnie doszedł do siebie, a nie jak skurwysyn, dziecinnie pstryka foty i rysuje falusy, wez sobie to zapisz chłopie bo, dobrze Ci życzę jeśli nie chcesz być szczerbaty przed 30 rokiem życia.
To dla Twego dobra, takie kazanie jak być dobrym człowiekiem na melanżu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2013, 10:37:26 pm wysłana przez Saladin »


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:17:13 pm »
jak ktoś nie potrafi pić to niech nei pije i bardzo dobrze zrobili :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:24:27 pm »
jak ktoś nie potrafi pić to niech nei pije i bardzo dobrze zrobili :D
Chyba Cię pojebało, sam mało piję (zazwyczaj jestem trzezwy bo sobie walnę 2 piwka w towarzystwie i styknie. albo często też nic, ani kropli alko) ale raz mi się zdarzyło pojechać na ostro, i co? Wiesz co było? Wszyscy pytali czy się trzymam, wychodzili się ze mną przewietrzyć, najzabawniejszy był moment jak chyba 5 osób w jednym czasie dzwoniło po taksówkę, bo każdemu może się zdarzyć, i to są prawdziwi znajomi. Każdemu czasami zdarza się dzień bez kontroli, ale to nie znaczy, że inni czatują na niego jak hieny aby zaraz odwalać akcje takie jak ta wyżej ;) Widocznie nie masz normalnych znajomych, bo jak idiota zachować jest się łatwo. Twój "argument" w ogóle do mnie nie trafia, bo jesteśmy tylko ludzmi, popełniamy błędy.

Myślisz, że jak odjebiesz coś takiego to będzie to fajne? Widocznie słaby z Ciebie kumpel (bo zakładam, że jak zdarzy się impreza to w gronie znajomych), to jest słabe, bardzo słabe. Następnym razem zajmij się kolegą jeśli mu się poślizgnie noga, chyba, że przekładasz lajki w internecie ponad znajomych, albo obracasz się w gronie znakomitym gdzie nikt błędów nie popełnia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2013, 08:13:18 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:26:01 pm »
I'm damn impressed

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:30:21 pm »
ten wątek (i autorzy zdjęcia w szczególności) prezentują wyjątkowo niski poziom czegokolwiek.

"Żenua".
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:33:12 pm »
Dobrze, że ja za alkoholem nie przepadam, hieny ludzkie są gorsze niż te w wśród antylop.


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 21, 2013, 07:40:26 pm »
BORZE JAK ŚMIESZNIE. XD
Śmiesznie do pierwszego wpierdolu.  hahaha


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:04:54 pm »
Ale spina!
Rzeczywiście, jeżeli ta osoba nie wyraziła zgody na wrzucenie tego zdjęcia, to kiepsko.

Relapsie, oburzyłeś się jakby nie wiadomo co mu zrobili! Człowiek sobie wygodnie leży, na dodatek z misiem. Obudzi się, zmyje to z twarzy i tyle. Robisz aferę, jakby go tam molestowali.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:12:13 pm »
 relapse sie zbulwersował bo jak  wypije to jego znajom obchodzą sie z nim jak z jajkiem


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:42:38 pm »
relapse sie zbulwersował bo jak  wypije to jego znajom obchodzą sie z nim jak z jajkiem
Może Ciebie nie lubią więc obchodzą się inaczej i mają w dupie co się z tobą dzieje w danym przypadku, chociaż nie wiem mooby czy z L2 mają w skryptach wpisane coś jeszcze oprócz otumanionego szarżowania, czy to z piwem przy gierce czy też nie.

Relapsie, oburzyłeś się jakby nie wiadomo co mu zrobili! Człowiek sobie wygodnie leży, na dodatek z misiem. Obudzi się, zmyje to z twarzy i tyle. Robisz aferę, jakby go tam molestowali.
Super, tylko po kij do neta? Bo nie zrozumiałeś.


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:52:33 pm »
relapse sie zbulwersował bo jak  wypije to jego znajom obchodzą sie z nim jak z jajkiem
Może Ciebie nie lubią więc obchodzą się inaczej i mają w dupie co się z tobą dzieje w danym przypadku, chociaż nie wiem mooby czy z L2 mają w skryptach wpisane coś jeszcze oprócz otumanionego szarżowania, czy to z piwem przy gierce czy też nie.
Może Ty jakoś dziwnie przeżywasz upojenie alkoholowe, bo jeszcze nigdy nie widziałem, żeby z kimś trzeba było iść się przewietrzyć.

Relapsie, oburzyłeś się jakby nie wiadomo co mu zrobili! Człowiek sobie wygodnie leży, na dodatek z misiem. Obudzi się, zmyje to z twarzy i tyle. Robisz aferę, jakby go tam molestowali.
Super, tylko po kij do neta? Bo nie zrozumiałeś.

Najwidoczniej niezrozumiale się wypowiadasz. Przeczytaj jeszcze raz swoje posty. Ty się tam nie czepiasz tylko wrzucenia tego do neta, ty się czepiasz WSZYSTKIEGO.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 21, 2013, 09:55:04 pm »
pewnie relapse sie upił i darł morde ze umiera  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 21, 2013, 10:08:15 pm »
pewnie relapse sie upił i darł morde ze umiera  hahaha
To, że Cię na plantacji chwalą za wyrabianie normy nie znaczy, że twoje świetne i błyskotliwe żarty znajdą sympatyków tego spaczonego humoru.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 21, 2013, 10:36:40 pm »
Panie i Panowie - nie bijcie piany nie potrzebnie. By zakończy kontrowersje wywalam zdjęcie.

Relapse i inni - fajnie, że macie swoje zdanie, ale takie rzeczy zostawiajcie pomiędzy głównymi zainteresowanymi.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: -3

  • ;)
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 22, 2013, 08:18:58 am »
Zawsze pierwszy zgon był "udekorowany" i uwieczniony, przynajmniej w naszym towarzystwie.


do xRelapse

Raczej Cie to nie powinno obchodzić jak spędzamy wolny czas, i co powinniśmy w nim robić oraz w jaki sposób. Coś czuje że mocno uderzyłem w Twój słaby punkt.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:34:00 am »
Jak komuś nie odpowiadają ich "zasady dokumentowania" to na imprezie się nie pojawia. Proste... Widocznie koleś z męskimi genitaliami na policzku był świadom co go czeka i wyraził na to zgodę. Ich impreza ich zasady.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 22, 2013, 10:40:49 am »
Zawsze pierwszy zgon był "udekorowany" i uwieczniony, przynajmniej w naszym towarzystwie.


do xRelapse

Raczej Cie to nie powinno obchodzić jak spędzamy wolny czas, i co powinniśmy w nim robić oraz w jaki sposób. Coś czuje że mocno uderzyłem w Twój słaby punkt.
Wrzuciłeś to na publiczne forum więc mogę sobie pisać swoją opinię a to czy Ty się z nią utożsamiasz lata mi dookoła... I oczywiście mam to gdzieś, jednak Ty chyba nie bardzo jeśli wrzucasz takie foty na fora myśląć, że każdy uzna jaki to zajebisty humor macie, a dla mnie to dno i wodorosty.

Słaby punkt? Wrzuć to na inne portale jak sadistic to zobaczysz, że takich "normalnych" ludzi jak ja jest więcej, super, że macie swoje tradycje uwieczniania zgona ale po chuj to wrzucać do neta to nie wiem, poryte pokolenie srajfonów i lansu przez kabel.

Jeśli by to jeszcze zostało wśród grupy, to okej ale udostępnianie fot z fiutem na policzku wśród osób, których nawet nie znacie w internecie nie ma sensu, jak ktoś sobie będzie chciał to wejdzie na google z taką tematyką chyba, że mierzycie na główną wiochy.pl

Ciekawe czy osoba o zdrowych zmysłach zgodziła by się na wrzucanie fot na portale gdzie nikogo nie zna, a pózniej idąc przez miasto "Oo to Ty ten z fiutem na policzku z forum?". Rzeczywiście apogeum zajebistości. Powód do dumy na poziomie gimnazjum, pewnie dzieci w gimbazie ustępują miejsca w kolejce do sklepiku, za taką brawurę należy się szacunek.


Bez odbioru, dla mnie temat zamknięty, po to są fora żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie. Wrzuciłeś coś, wypowiedziałeś się na jakiś temat? To liczyć trzeba się z tym, że nie każdy ma podobne poglądy, miłej zabawy, mniej zgonów.

Wersja skrócona: Ok narysowaliście, zrobiliście fotę, na trzezwo w własnym gronie oglądacie, pośmialiście się i wszystko zostaje w własnym gronie. A wrzucanie do neta, po co, komu i dlaczego? Nowy materiał na mem, na główną wiochy, dla poklasku i szacunku u ludzi myślących tzw "gimbusowym tokiem"? Super...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 11:00:50 am wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: -3

  • ;)
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 22, 2013, 11:22:47 am »
Masz swoje zdanie na ten temat, cieszę się z tego. Ale ocenianie nas na odległość nie jest w porządku, po prostu nas nie znasz, nie wiesz kim jesteśmy a nawet czym się zajmujemy zawodowo. Gimnazjalistów zostaw w spokoju bo czym oni zawinili by porównywać ich z nami. Myślę że dalsze drążenie tego tematu z Tobą nie ma sensu.



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 22, 2013, 12:45:51 pm »
Masz swoje zdanie na ten temat, cieszę się z tego. Ale ocenianie nas na odległość nie jest w porządku, po prostu nas nie znasz, nie wiesz kim jesteśmy a nawet czym się zajmujemy zawodowo. Gimnazjalistów zostaw w spokoju bo czym oni zawinili by porównywać ich z nami. Myślę że dalsze drążenie tego tematu z Tobą nie ma sensu.
Nie oceniam Was na ogół nie takie były moje intencje, jeśli odebrałeś to jako ocena za całokształt to przepraszam, odnosiłem się tylko do sytuacji wspólnego picia wśród znajomych ;)

Temat zamknięty, miłego sezonu plenerkowego ;)


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:15:41 pm »
W tym temacie zgodzę się z Relapse. Porysowaliście kolesiowi twarz, wasza sprawa.. Zrobiliście zdjęcie.. Wasza sprawa. Wrzuciliście na ogólnodostępne forum, nie zasłaniając nawet twarzy zgona. Dla mnie to jest po prostu idiotyczne.
Wymagałeś od ludzi dowodów pełnoletności. Ja jako osoba pełnoletnia, nigdy bym nie chciał wziąć udziału w imprezie gdzie przypadkiem mogę zaliczyć zgona i zrobi się ze mnie pośmiewisko w necie. Troszkę to nie pasuje do osób dorosłych.

A żeby nie było że jestem święty w tym temacie.
Kiedyś mieliśmy zlocik klanu z L2.. Nabimbaliśmy się jak szpaki. Ja zaliczyłem największego zgona (być może spowodowane było tym, że mi ambitnie nie szło w alkochińczyku). Rano pokazali mi filmik, jak 5 osób pod wpływem ma polewę z moimi zwłokami, jak próbują mnie wnieść po schodach na piętro domku (do najlżejszych nie należę). Filmik do tej pory u ludzi na kompach, mimo że minęło kilka lat.
Ale......
Ale nigdy tego filmiku nie zobaczył nikt, kogo nie było na imprezie, ewentualnie ktoś poza imprezy, pod warunkiem zgody wszystkich uczestników melanżu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2013, 01:29:06 pm wysłana przez Khav »
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:25:50 pm »
A propos tego co Khav napisał... też zaliczyłam kilka zlotów klanowych i nie powiem, żebym była święta... ale do głowy by mi nie przyszło, żeby upubliczniać te foty na takim forum, gdzie każdy może zajrzeć bez rejestracji nawet :D

PS Khav to kiedy balujemy? :P


  • Wiadomości: 340

  • Pochwał: 1

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 22, 2013, 01:28:05 pm »
A propos tego co Khav napisał... też zaliczyłam kilka zlotów klanowych i nie powiem, żebym była święta... ale do głowy by mi nie przyszło, żeby upubliczniać te foty na takim forum, gdzie każdy może zajrzeć bez rejestracji nawet :D

PS Khav to kiedy balujemy? :P
Majóweczka?:D
Tylko bez fotek!!!;D
Nie moja wina ze IQ większości tu piszących jest na poziomie przedszkola, wiec mogą nie zrozumieć toku myślenia osoby dorosłej :D
to po kiego... siedzisz w tej piaskownicy? jakiś pedofil czy co...?
Cytat: shout
xRelapse [Maj 22, 15:05:23]:   wszystko jest dla ludzi
xRelapse [Maj 22, 15:05:25]:   anal też XD
Clovery [Maj 22, 15:05:45]:   ah, zatem stad bol dupy, k.


  • Wiadomości: 118

  • Pochwał: 1

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 22, 2013, 03:15:16 pm »
Zgodze się z poprzednikami, takie zachowanie to dziecinada jak na ironie wymagacie jakiegoś "dowodu" na potwierdzenie pełnoletności...

Jak komuś nie odpowiadają ich "zasady dokumentowania" to na imprezie się nie pojawia. Proste... Widocznie koleś z męskimi genitaliami na policzku był świadom co go czeka i wyraził na to zgodę. Ich impreza ich zasady.
Dziewczynko prosze nie wypowiadaj się już, na impreze się idzie zabawic, zrelaksować, po prostu odpocząć od codzienności a to ze jakieś betony "dokumentują" w taki sposób to nie wina "ofiary"...
typ zaprasza na impreze i gdyby nie pokazał pliku zdjąc to skąd miałbym wiedziec ze "dokumentuje" imprezki w taki sposób?? aaa no tak, przeciez moge ich spytac...
-ej przyklejacie kutasy na ryj?
-skąd wiedziałeś?!


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 22, 2013, 05:17:42 pm »
niektórzy nie łapią czegoś takiego jak ironia...


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: IMPREZA L2! 18+
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 22, 2013, 05:21:47 pm »
Ostatnio byłem na imprezie co zasady były identyczne: zaliczysz zgona, wąsy gwarantowane (tudzież kutas :P). Jeden z kumpli co był już bardzo blisko zejścia stwierdził: "Żywcem mnie nie weźmiecie" i ku zdziwieniu wszystkich dokonał samoomalowania - piękne wąsy ala Piłsudski i to bez użycia lusterka ;)
Nie udzielam pomocy przez PM...