Witaj
Gość

Wątek: [L2off] Red VS Blue - IL x? - 02.08.2015  (Przeczytany 27791 razy)

  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 03, 2015, 10:44:35 am »
Założył ktoś jakiś klan?

@@
Bez party z conajmniej 1 bishopem szkoda tracić czasu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2015, 01:44:10 pm wysłana przez Avistel »


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

  • clickbait
Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 03, 2015, 02:07:24 pm »
@up Tak powstał, pm // Envi lub Naive
Addicted


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 03, 2015, 08:11:41 pm »
no to długo nie pograłem :P
dzisiaj w południe dwa konta z kosztownościami ok. 20tys adeny zostały wyczyszczone  :o
na forum serwera widzę, że nie tylko ja zostałem okradziony. Na trzecie konto ktoś próbował wejść, ale na szczęście miałem na nim włączoną autoryzację HWID.
Grałem na kilkudziesięciu serwerach L2 i pierwszy raz z czymś takim się spotkałem.
Włączcie sobie autoryzację HWID na wszystkich kontach ! (o ile faktycznie jest to rozwiązanie bezpieczeństwa)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2015, 08:18:38 pm wysłana przez tomick »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 03, 2015, 11:02:28 pm »
Grałem na kilkudziesięciu serwerach L2
i wszędzie używałeś takiego samego loginu i hasła, więc nie wiem skąd zdziwienie.


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 04, 2015, 08:08:43 am »
nie prawda, bo do tego serwera miałem inne dane. Jedynie przed wipe miałem takie same dane do konta.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 04, 2015, 09:36:42 am »
nie prawda, bo do tego serwera miałem inne dane. Jedynie przed wipe miałem takie same dane do konta.
Dlaczego takie łosie zawsze twierdzą, że ktoś im się wje*ał na konto z winy serwera? A masz może keyloggery na kompie? A może hasło 12345? A może komuś jednak kiedyś podawałeś?
A nie sorry, admin cię owalił dla zabawy

Warto instalować interlude żeby w to popykać dla zabawy?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2015, 12:06:32 pm wysłana przez darkmelody »


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 sierpnia !! L2OFF
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 04, 2015, 06:07:48 pm »
Są jakieś polskie klany D: ?


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

  • Infamous Clan
Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 sierpnia !! L2OFF
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 04, 2015, 07:48:06 pm »
Pytanko do osób które już grały na poprzedniej edycji, jak to wygląda w End Pvp? Standardowo glad/sps/łuk? Czego biegało najwięcej? I jaki najlepszy sposób na kase/itemy?


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 06, 2015, 02:11:05 pm »
@@
Jak najbardziej warto instalować, dawno mnie tak L2 nie wciągneło jak teraz, na tym serwerze.


//Edit:
Odświeżam. To w końcu ktoś z was tu gra aktywnie? Bo niestety nie ma nawet 1 international clanu, my gramy w 2, czasami 3 jest online i polaków juz nie widzę.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2015, 09:04:13 am wysłana przez Avistel »


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 12, 2015, 09:43:00 am »
Ogarneli już te łuki trochę czy dalej sadzą po 4k i więcej?


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 13, 2015, 11:10:04 am »
i jak tam ten serwer? wbilem wlasnie ale samemu jak zwykle nuda. gra tam ktos jeszcze?


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 20, 2015, 04:35:41 pm »
Serwer zajebisty :D ogarneli wszystkie dziury jakie były na poprzedniej wersji serwera, zbalansowali klasy łuki nie trzaskają po 5k i więcej ale też biegają :D, można spotkać wszystkie klasy nawet WL :o nie ma farmienia na afkerach i na kolegach jak to wcześniej było i spory online będzie powyżej 1000(serwer korzysta może z 1/4 mapy l2 co oznacza ze gracze do pvp sa wszedzie)ciągle jakieś pvp i zarąbisty system frakcji i podbojów :D

Jedyny minus tego serwera jest taki ze 95% community to ruskie (chociaż czasem i to jest atutem bo można się pośmiać kiedy widzisz daggera z tarczą w Heavy Armor :D).

Zapraszam do strony Light(Zielonych) :D


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 20, 2015, 04:40:54 pm »
serwer dno, mialem full eq, (ponad 80 adeny nad nickiem) i nie da sie grać inną klasą efektywnie niż łuk lub deska, łuk z aq i db+6 wali po 3k hity, w dc +7 a mag z am+5 valakasem, i full buffem max 2k mcrit a normalny hit po 300

kolejna rzecz, jesli zmienicie sobie .lang na ruski  i pojdziecie do npc od orden wtedy dopiero otworzy wam sie okienko z tym, ze mozna ehcnatowac rate % enchantowania rzeczy - ( powiedzial mi o tym rusek) szkoda tylko, ze juz ludzie enchantowali i o tym nie wiedzieli, bo skad? a przecież mozna kupić sobie za 5k silver unicornow i miec zamiast 66 % - 72%. #fucklogic, ale ktoś nie z rosji o tym  nie będzie oczyiwscie wiedzial, bo .lang angielski jest zbugowany

geodeta na tym serwerze to kolejne dno, na cruma tower wywala Cie non stop w dół i tylko mozna wziąć soe, zbugowane mobki.

ogólna ocena po 4-5 dniach gry, 1k pvp  3/10.
za 2msc będzie pewnie wipe, serwer robiony typowo pod donate.


  • Wiadomości: 275

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 20, 2015, 05:08:37 pm »
Pokaż mi serwer który nie jest stawiany na 2/3 miechy zeby hajsy zebrać :D Ale w sumie serwery dostosowały sie do community. Ludzie graja po 2/3 miechy ostro cisna po 10/15h dziennie, zeby za dwa miesiace powtórzyć to na nastepnym serwie :D To i administracja sie dostosowuje zeby zebrc jak najszybciej profity zanim im ludzie quitna :D


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 20, 2015, 05:09:46 pm »
no ja o tym wiem, i sie zgadzam, lecz totalnie nie zgadzam się z wypowiedziami wyżej, że na serwerze jest jakikolwiek balans klas :P


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 20, 2015, 06:33:15 pm »
Ja wiem wszyscy by chcieli żeby ich klasy którymi graja najlepiej zabijały na hita. 2k z M.cryt to dla ciebie mało zwłaszcza że magowie mają po +1.4k cast speeda? SPS nawet 1.8k? już nie wspominam o necro czy sh który może z CDLa trzasnąć M.Cryt.

Dla ciebie 3k dmg z cryta u łuka to mało? ty byś chciał żeby sam Vegeta się wydzierał na widok twojego dmg?

klasy są świetnie zbalansowane nie ma słabszych i mocniejszych klas, wygrywa ten co ma lepszy sprzęt albo "kontruje" dana klasę chociaż nawet kontra jak ktoś ma lepszy sprzęt nic nie zrobi :D

"nie da sie grać inną klasą efektywnie niż łuk lub deska" no nie powiedziałbym spsy bardzo sobie dobrze rade dają to samo tanki i glady całkiem sporo ich biega, ja sam robię tam "rzeź" daggerem :D

W crumie nie spotkałem się z tym wpadaniem pod tekstury ale wierze ci na słowo bo sam spadłem obok Hunters Village(miejscówka do 70) ale z tego co widziałem już w tamtym miejscu to załatali :)

Co do donate to już kolega Yasuo się wypowiedział chociaż sam powiem szczerze jakoś ona nie wpływa bardzo na gre żeby było P2W  wszystko co oferują w tym donate to 60% więcej adeny za killa albo 1 poziomowe marki które są tanie i bez problemu można je kupić od graczy poza tym nie sądzę żeby się znalazło dużo jakiś ruskich którzy będą w stanie zapłacić 300zł za jakaś większą ilość adeny :)


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 20, 2015, 08:00:34 pm »
gosciu, o czym ty mi tutaj mowisz, gralem sorcem necro, full dc +6, +6 bizu (epic) na tej edycji am+5 i zadnego luka z bizuteria na +3 i smieciowym db +0 praktycznie nie da sie ujebac


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 20, 2015, 08:26:22 pm »
A piszesz bez sensu, przed chwila widziałem jak jakiś necro warty 74a w dc z am(z taką wartością pewnie też sprzęt +5 był) sam z cdl 4 typów wykosił o wartości 42-85a. Poza tym Luk jest od tego żeby zabijać magów, ja nowy na tym serwie jestem nie ukrywam ledwie 40a wart jestem a zabijam łuki co są +70a bo im się taktyka hit and run nie sprawdza przeciwko daggera. To są właśnie te kontry o których pisałem, zrób sobie HK,PK albo tyrka a będziesz ich wybijał bez problemów, tylko ze jak zagrasz tankiem zaś ci się pojawi problem ze magowie będą za mocni :)

Luką pewnie rady nie dawałeś ale resztę klas zapewne gnoiłeś jak chciałeś :D jeżeli nie to raczej nie z balansem jest coś nie tak.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 20, 2015, 08:27:39 pm »
Nie bede sie sprzeczał, ty masz inne zdanie na ten temat, i ja mam inne :P magów, ofc gnoilem, bo wbilem tam 1kpvp w 3dni, ale po prostu serwer mi do gustu nie przypadl :P peace ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 21, 2015, 11:48:38 am »
Witajcie!

Zainteresował mnie serwer. Dopiero zacząłem na nim grać, jednak z tego co widzę niełatwo jest dobić do S gradów. Trochę denerwuje fakt, że community jest w zasadzie prawie 100% ruskie.
Czy mógłby ktoś ewentualnie trochę wspomóc adeną, itemami lub kontem? Chciałbym tam czasem wbić na PVP, a z uwagi na pracę nie bardzo mam czas farmić na lepszy sprzęt.

Pozdro!


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 21, 2015, 01:30:18 pm »
Witajcie!

Zainteresował mnie serwer. Dopiero zacząłem na nim grać, jednak z tego co widzę niełatwo jest dobić do S gradów. Trochę denerwuje fakt, że community jest w zasadzie prawie 100% ruskie.
Czy mógłby ktoś ewentualnie trochę wspomóc adeną, itemami lub kontem? Chciałbym tam czasem wbić na PVP, a z uwagi na pracę nie bardzo mam czas farmić na lepszy sprzęt.

Pozdro!


naprawdę uważasz, że ktoś ci da passy na swoją dobrze ubraną do pvp postać?


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 21, 2015, 01:33:31 pm »
Zapytać zawsze można :P
a poza tym sam wielokrotnie oddawałem dobre itemy na różnych serwerach gdy mi się nudziły, jak również zdarzało mi się otrzymywać je od przypadkowych graczy.
No bo przecież to tylko gra :)

A może podzieliłby się ktoś dobrym sposobem, którym można szybko dorobić się na tym serwerze dobrego ekwipunku ? Bo widzę, że dziennie więcej niż 1k ciężko wyciągnąć..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2015, 01:41:27 pm wysłana przez Mikon10 »


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 21, 2015, 03:20:14 pm »
3k to ja na pvp robilem na tym serwie, z palcem w dupie - jak masz chujowy gear to idz farmic literki D Lub S


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 23, 2015, 02:49:45 am »
Najlepszy sposób na adene tutaj to PvP i latanie na "bazy" przeciwnika, gościa lekko szturchniesz i wpada po 20 adeny tak paru i się nazbiera.

Tak z innej beczki zauważyliście że coś lethale od wczoraj za często wchodzą :D? i się daggerów coś na mnożyło.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2015, 02:51:16 am wysłana przez Nexusetti »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Red VS Blue Interlude Mass PVP 2 Sierpnia !!
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 23, 2015, 10:24:52 am »
Dzięki za wskazówki. :)

Serwer może i ma trochę wad, ale do pvp wymiata :) .

Szkoda, że nie obsługują paypala (jakby co to mogę kupić itemy, adenę - temat w targowisku).