Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Mid - Reopening: 10 April  (Przeczytany 34887 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 04, 2015, 01:52:48 am »
Masz IQ zaskrońca ?? Nigdzie nie napisalem ze zaistniałem na RPG, jedyne co robilem to darłem łacha z Ciebie. Przy okazji ułatwiałes mi to niezmiernie.

Zaistniałem na PvP liscie, wtf did i just read... A co to jakas olimpiada czy co ?? Chlopie weź zacznij życ normalnym zyciem bo czytajac to co piszesz to smiać mi się chce xD




Czesc śliczna, jestem w top 10 na rpg club :P hahahahaha


Dobra zaskroniec, a teraz wracać do tematu...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 01:57:25 am wysłana przez Shanique »


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 04, 2015, 01:53:48 am »
hahahahahahahaha


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 04, 2015, 02:49:53 am »
Temat ten sam 2 idiotów uważa granie z ressitami za nie istotne :) Cóż nie będę uczył nikogo od zera :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 04, 2015, 04:14:59 am »
Zaistniałem na PvP liscie, wtf did i just read... A co to jakas olimpiada czy co ?? Chlopie weź zacznij życ normalnym zyciem bo czytajac to co piszesz to smiać mi się chce xD

Czesc śliczna, jestem w top 10 na rpg club :P hahahahaha


Dobra zaskroniec, a teraz wracać do tematu...
naprawdę jesteś tak betonowa i nie rozumiesz ironii w tym poście razem z tym cymbałem co gra po 19h i napina się jak 12latek?
"did i just read" sugeruje, ze poprzednia cześć to cytat... ostatnie zdanie... zresztą nvm  :shock:


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 04, 2015, 08:57:22 am »
Jak tam wbiłem pograłem normalnie bez lagów od 5 rano i teraz znowu jakieś disconecty i lagi od 15minut n/c


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 04, 2015, 10:40:26 am »
Zaistniałem na PvP liscie, wtf did i just read... A co to jakas olimpiada czy co ?? Chlopie weź zacznij życ normalnym zyciem bo czytajac to co piszesz to smiać mi się chce xD

Czesc śliczna, jestem w top 10 na rpg club :P hahahahaha


Dobra zaskroniec, a teraz wracać do tematu...
naprawdę jesteś tak betonowa i nie rozumiesz ironii w tym poście razem z tym cymbałem co gra po 19h i napina się jak 12latek?
"did i just read" sugeruje, ze poprzednia cześć to cytat... ostatnie zdanie... zresztą nvm  :shock:

tak juz bywa gdy dziewczyna probuje na siłę zablysnac ;DD
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 11:31:05 am wysłana przez kHRYSTAL »


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 04, 2015, 11:27:25 am »
No już jak widzę 3 proofki hahahah , dzieci z driverami :P


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 04, 2015, 11:57:10 am »
Zaistniałem na PvP liscie, wtf did i just read... A co to jakas olimpiada czy co ?? Chlopie weź zacznij życ normalnym zyciem bo czytajac to co piszesz to smiać mi się chce xD

Czesc śliczna, jestem w top 10 na rpg club :P hahahahaha


Dobra zaskroniec, a teraz wracać do tematu...
naprawdę jesteś tak betonowa i nie rozumiesz ironii w tym poście razem z tym cymbałem co gra po 19h i napina się jak 12latek?
"did i just read" sugeruje, ze poprzednia cześć to cytat... ostatnie zdanie... zresztą nvm  :shock:

hmm cytat powiadasz? Moim skromnym zdaniem to odpowiedź na pytanie kolegi z poprzedniego posta...


Raczej o debilach...
No tylko debil gra bez resistów :) Ale już się ujawniłeś :)

Spokojnie mozna grac i bez resistow, nie wiem po co Ci one. Jedyny sluszny to resist shock. W PvP bedziesz za kazdym razem buffowal kotem i PP ??
hahaha nic dodać nic ująć :) Pewnie nigdy nawet nie zaistniałeś na żadnej pvp liście :) Jak dla ciebie resisty są nie potrzebne hahahaha gg

Zaistniałem na PvP liscie (moim zdaniem to było wyrażenie oburzenia, ze ktoś śmiał mu powiedzieć, ze nie znalazł się na pvp liście), wtf did i just read... (w wolnym tłumaczeniu: co ja do diabła właśnie przeczytałem, a przeczytał, że ktoś uważa, że nie znalazł się na pvp liście) A co to jakas olimpiada czy co ?? Chlopie weź zacznij życ normalnym zyciem bo czytajac to co piszesz to smiać mi się chce xD

Czesc śliczna, jestem w top 10 na rpg club :P hahahahaha

Cytat (łac. citatio, niem. Zitat) – dosłowne przytoczenie czyichś słów.
Więc jeśli to: "Zaistniałem na PvP liscie" było cytatem tego: "Pewnie nigdy nawet nie zaistniałeś na żadnej pvp liście" to sorry, ale jasnowidzem nie jestem ><
Zgodzę się natomiast, że ten fragment: "Czesc śliczna, jestem w top 10 na rpg club :P hahahahaha"  mógł być napisany z ironią...


PS Pozdrowienia dla betona.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:14:07 pm »
Widzę, że da się grać tylko chyba między 5-9 rano :) Dlatego ciekawią mnie te 3 proofki, jak serwer ciągle ma dc i leży :)(


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:20:49 pm »
od 1 w nocy już dało się grać normlanie


  • Wiadomości: 398

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:24:02 pm »
hahah Shanique prosze cie nie osmieszaj sie juz ;DDDD


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 04, 2015, 12:24:42 pm »
Hmm przed 3 rano miałem też dc i poszedłem spać, fajne jest forum serwa , zero topiców na temat dc, bo pan admin musi zatwierdzić każdy topic więc nie dopuszcza żadnego o dc, ddos itd  hahahaha


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 04, 2015, 02:03:28 pm »
Apropo ressistów. Czemu te głupki robią servery z bufferami, bez nich nie rozumiem. Co ciekawego w expieniu kolejnego boxa poraz 1000x. Mogli by już sobie darować


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 04, 2015, 02:52:02 pm »
Hmm przed 3 rano miałem też dc i poszedłem spać, fajne jest forum serwa , zero topiców na temat dc, bo pan admin musi zatwierdzić każdy topic więc nie dopuszcza żadnego o dc, ddos itd  hahahaha
i bardzo dobrze ze nie dopuszcza żadnego topicu admin bo ludzie tacy jak tutaj miedzy innymi ty by kurwa spamowali "server dead,gm noob" i tak dalej. TO JEST SERVER PRYWATNY KURWA... chuja możecie wymagać od tego Skylorda to czy on wygra z ddosem czy odpuści to jest jego sprawa a wam chuj do tego bo tak jak juz pisałem to jest server prywatny.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 04, 2015, 03:59:47 pm »
Rozumiem, że zarejestrować się też nie można? ;)

http://acm.l2mid.com/new_account


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 04, 2015, 04:02:42 pm »
Nie ma sensu na tym serwerze łupać chyba. Skoro maja takie problemy to co bedzie pozniej... Z reszta fail jak nie wiem. Panowie, moze ktos cos gdzies uderzy na jakis inny serwer interlude?


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 04, 2015, 04:03:09 pm »
Hmm przed 3 rano miałem też dc i poszedłem spać, fajne jest forum serwa , zero topiców na temat dc, bo pan admin musi zatwierdzić każdy topic więc nie dopuszcza żadnego o dc, ddos itd  hahahaha
i bardzo dobrze ze nie dopuszcza żadnego topicu admin bo ludzie tacy jak tutaj miedzy innymi ty by kurwa spamowali "server dead,gm noob" i tak dalej. TO JEST SERVER PRYWATNY KURWA... chuja możecie wymagać od tego Skylorda to czy on wygra z ddosem czy odpuści to jest jego sprawa a wam chuj do tego bo tak jak juz pisałem to jest server prywatny.
Chłopie, wracaj ukończyć zbyt wcześnie przerwaną edukację :) A jeśli chodzi o prywatny server, to chłopcze utrzyma go dzięki donatorom, a jeśli tak to będzie wyglądać, to mało kto wyda na to :)


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 04, 2015, 05:23:52 pm »
Nie ma sensu na tym serwerze łupać chyba. Skoro maja takie problemy to co bedzie pozniej... Z reszta fail jak nie wiem. Panowie, moze ktos cos gdzies uderzy na jakis inny serwer interlude?

Heheh. Mid zaczął podkradać comunity ruskim serwom, więc nie ma co się dziwić że walą w niego wszystkim co się da ;p Co będzie dalej? Poatakują go porządnie przez weekend, potem jeszcze pewnie przez tydzień wieczorami i ucichnie. No chyba że chłopaki poskąpili na dobra ochronę ddos, ale za aż takich debili ich nie uważam :D   

Cierpliwość co niektórych mnie rozwala, takie starty serwerów to teraz standard, widocznie nie każdy się przyzwyczaił
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 05:26:07 pm wysłana przez Ifri »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 04, 2015, 05:38:46 pm »
Bedzie jak zwykle z tydzień ddosów aż klany wszystkie większe qutną zostanie z 1k online i ruscy będą zadowoleni z siebie. Jakby mieli dobrą ochronę to w tyle czasu poradzili by sobie z pobanowaniem wszystkich ip. Ale widać admin nie wyciągnął wniosków z wcześniejszych edycji.


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 04, 2015, 07:04:20 pm »
Czy ten serwer aktualnie działa? Bo próbuje się zalogować i nic.


  • Wiadomości: 95

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 04, 2015, 07:04:39 pm »
Ponowny start 10.04 :) Hehheeh ci co zarwali całą nockę i 3 proofki troszkę się wkurzą :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 07:07:29 pm wysłana przez Boner »


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 04, 2015, 07:06:10 pm »
hahahaha dzieki za rekomendacje, graet server 8/8
QQ


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 04, 2015, 07:22:42 pm »
ten serwer to żart ...


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 04, 2015, 07:31:17 pm »
Ponowny start 10.04 :)

czyli po mojemu "zaoszczędzili" na ochronie ddos, miałem ich za idiotów ale nie aż takich :D


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: [L2OFF] L2Mid - Opening: 3 April
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 04, 2015, 08:44:03 pm »
Wracając do moich wcześniejszych postów to był to sarkazm i jeśli nie cytat to parafraza. Admin jest doskonałym przykładem ze chytry dwa razy traci. Czy on uważa że na drugim starcie nie będzie laggow?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2015, 08:50:50 pm wysłana przez Slomek »
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com