Witaj
Gość

Wątek: Sword Signer czy Temple Knight  (Przeczytany 3096 razy)

  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Sword Signer czy Temple Knight
« dnia: Maj 13, 2006, 11:12:01 pm »
prosilbym o wyrazenie swoich opini.
Wole walke w recz ale Elfy niestety nie sa zbyt silne - czy Temple Knight jest naprawde rzeznikiem na potwory ??
Czy Sword Signerem da sie walczyc rownie dobrze w recz??

bo chcialbym tez druzynie pomoc spiewem wiec jak sie gra "Sword Signerem" - interesuje mnie ta postac - czy moje zadanie w druzynie bedzie polegalo na spiewaniu wylacznie - bo tez chcialbym sie pobic :)

dziekuje za opinie i przemyslenia:))  Pozdrawiam jestem teaz na 44 poziomie


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2006, 11:37:51 pm »
Ja grając SwS, nie tylko dawałem songi co dawało moim kompanom niezlego kopa :) Ale i potrafilem przytankować, i nieźle potrafiłem przyłożyć zwłaszcza magom, moim Damascusem + Focus

SwS jak dla mnie jest lepszy w walce a słabszy w tankowaniy a Temple Knight to dla mnie dużo Def'a czyli czyste Tankowanie i niezbyt duży dmg a chodzi mi tu o krytyki bo to one są podtswą walki SwS'a.

Tak więc wybierz to co Ci odpowiada :
TK -> Najwięcej Def'a w L2  i stosunkowo słaby dmg
albo
SwS -> Sporo Def'a ( nie tyle co tank ale zawsze coś ) i to bardzo duża liczba krytyków, a co za tym idzie niezły dmg.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2006, 12:36:56 am »
ale u SwS jest o tyle ciekawa rzecz, że możesz go sam "nagiąć" do sowjego stylu gry postacią bijącą na krótki dystans. Chcesz zamiatac moby prawie jak daggerzy? nie ma sprawy, bierzesz dye  -con +dex, damascusa z focusem, zubei heavy set (BW obniża dex, doom obniża i tak już zaniżony str) i jestes całkiem przyzwoitym dmg dealerem + supportem, jezeli chcesz np. zostac tankiem to dye +con -str, doom set, damascus z heal (jak nie dam to aoba albo dmg) i jestś nie do przebicia bo masz ultimate defence jeszcze

chcesz być takim nie wiadomo czym np jak glad czy destro to odpowiednio balansujesz wyżej wymienione żeczy (oczywiscie itemki mogą byc inne ważne jest SA i premie od setów)


TK nie grałem to sie nie wypowiem :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2006, 02:38:32 am »
juz wybralem Sws :)
teraz musze podbudowac sie do walki z potworami. Szukalem miecza - damaskus + focus to jeden miecz ??

i jeszcze pytanie stosuje ktos czar Charm - na zaniechanie ataku przeciwnika??
wydaje mi sie to nic nie warte w ogóle nie wiem ten czar nic nie dziala albo ja nie wiem na czym on polega bo zawsze potwor i tak podbiegnie do mnie po tym czarze :|

kurde nie lapie sie na sktorach mozna jasniej jak moge SWS uzbroic - i te "dye" moge wiedziec co to za skrot - dziekuje :)

aaa jeszcze tu "ważne jest SA i premie od setów)" tez nie wiem :)

dziekuje za zaangazowanie w ten post i pozdrawiam!!


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2006, 09:47:24 am »
Na początek powiem że szkoda że nie zdążyłem się wypowiedzieć o TK i że tak szybko podjąłeś decyzje damascus to miecz greade b focus to special ability do niego czyli w skrócie sa nawet daj se spokój z tym czarem marnotrawstwo sp nikt go nie używa już tłumacze dye to inaczej tatuaże które zmieniają statystyki jak str albo con albo dex itd każda postać może mieć 3 tatuaże każdy coś daje ale i odejmuje zubej heavy set to porostu zbroja zubeja greade b bw to skrót od blue wolf zbroja raczej dla gladiatorów a doom to doom set też zbroja tak się nazywa wiec to skrut raczej nie jest aoba inaczej art of battle axe jest to topór gread b lubiany przez tanków i krasnali sa to inaczej special ability broni czyli specjalne właściwości dla broni które można robić premie do setów chodzi o nic innego jak bonusy od zbroi jeśli np założysz cały doom set czyli zbroje buty ręce tarcze i hełm masz np bonus do życia każdy cały złożony set daje jakieś bonusy dla gracza

Ps. niebede sie wypowiadł o TK skoro już wybrał chyba że by chciał posłóchać
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unaware of loss.
Nor aware of gain.
Withstood pain to create many weapons.
Waiting for one's arrival.
I have no regrets, this is the only path.
My whole life was "Unlimited Blade Works."


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2006, 10:24:41 am »
Sword Singer 66lv bez tatuazy, jedynie self buffy i potki. Doom heavy set, aoba*health, bizuteria BO i Adamantite :f



Zapomnialem o BtB5 ktore ktos mi rzucil przed tym jak zrobilem skrina :P Czyli self buffy + bless the body.


  • Wiadomości: 445

  • Pochwał: 2

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 14, 2006, 10:44:21 am »
Rzeczywiście Beatronix ma rację SwS to postać, w której styl gry nią wymyślasz sam :) Można z niego zrobić DD w ten sposób jaki mówił Beatronix, możesz nawet zrobić z niego niezłego tanka dając mu set Doom i AoBA. Wszystko zalezy od Ciebie.
Dye to tatuaze dodające do statystyk.
Set danej zbroji daje również plusy do statystyk itp.
A tu masz spis setów  :arrow:
http://lineage2.xenemy.com/L2armors.htm
A tu spis SA ( specjalne właściwości do broni ):
http://www.lineage2.bo.pl/infopage.php?id=99
Jak masz ok. 45 lvl to załatw sobie Sword of Delusion + Focus/Health
A o Sword of Damascus staraj się od 52 lvl bo wtedy masz możliwość używania B grade.
Aki -> Swordsinger -> Eureka -> Invisible -> Giran Castle


  • Wiadomości: 84

  • Pochwał: 0

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 14, 2006, 10:48:44 am »
Jak ja gralem moim SwS na strisie (server na którym wiele sie dowiedzialem) mialem 72 lvl i ze wszystkimi możliwymi buffami wyciagalem 9400 HP. SwS tez jest niezla postacia ktora praktycznie tyra magow ma strasznie durzo m. defa ja na najleprzej birzuterji i z songiem wyciagalem 1107. Raczej bym innych serverow nie porownywal do straisa bo na starisie byly statystyki postaci zawyrzone.
Global:
Franz:
DoomCryer 78 / Sword Muse 78 => niedługo Hero na Franz gl n00bs

Bot przez 4 miesiace, Drac Bow 160$, DC Robe + Tateo set 80$ => Zabicie Marc1na Bezcenne :D


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 14, 2006, 12:43:51 pm »
Sluchajcie dziekuje za wypowiedzi.
Po wybraniu tej postaci myslalem ze zrobilem blad ale dzieki waszym pomyslom zmienilem zdanie o tej postaci - bede sie kierowal na walke w recz bo lubie tak walczyc to jak bede sam zdobywal lvl ale tez mam ta postac z przeznaczeniem dla clanu.
Milo od czasu poczytac - jeszcze raz dziekuje jak cos bede pytal
Pozdrawiam 3majcie sie :)


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 14, 2006, 01:11:15 pm »
Cytat: Archer
Na początek powiem że szkoda że nie zdążyłem się wypowiedzieć o TK i że tak szybko podjąłeś decyzje damascus to miecz greade b focus to special ability do niego czyli w skrócie sa nawet daj se spokój z tym czarem marnotrawstwo sp nikt go nie używa już tłumacze dye to inaczej tatuaże które zmieniają statystyki jak str albo con albo dex itd każda postać może mieć 3 tatuaże każdy coś daje ale i odejmuje zubej heavy set to porostu zbroja zubeja greade b bw to skrót od blue wolf zbroja raczej dla gladiatorów a doom to doom set też zbroja tak się nazywa wiec to skrut raczej nie jest aoba inaczej art of battle axe jest to topór gread b lubiany przez tanków i krasnali sa to inaczej special ability broni czyli specjalne właściwości dla broni które można robić premie do setów chodzi o nic innego jak bonusy od zbroi jeśli np założysz cały doom set czyli zbroje buty ręce tarcze i hełm masz np bonus do życia każdy cały złożony set daje jakieś bonusy dla gracza

Ps. niebede sie wypowiadł o TK skoro już wybrał chyba że by chciał posłóchać


Czesc Thorin??  :shock:  :shock:  :shock:


FullMetal Alchemist fan


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 14, 2006, 01:48:36 pm »
szybki jestes Thaald :P
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 15, 2006, 06:57:21 pm »
Chcialbym jeszce dodac że sws to JEST MACHINA DO JECHANIA MAGów.
Jak sie wkurzalem w pierwszych dniach gry jak ja potwora zabijalem  30 sekund a Dark mag bez profesji  ok 6 sekund. A w pvp jeden atak zdejmowal mi 3/4 hp. Ale sie doczekalem . Sytaucja sie Odwrucila. teraz oni mnie sie boja..... Dla poruwnania BD 52 poziom w polowie D w polowie C bizuteria posiada okolo 300 m.def. A sws na 41 swiezo po profesjo z Top d bizuteria i 1 c kolczykiem 460m.def . MAGOWIE W PVP POPROSTU po 6 nieudanym wejsciem sleep wychodza z gry. A jakby jeszce nie bylby zbugowany cancel to w ogóle masakra)

Nie bede sie wypowiadal o Tk bo przyjdzie Thorin i mi cos wyznaczy ze zle powiedzialem i bedzie kolejne 4 strony pisania. Jesli chesh co nieco o Tk to na jego watku. TYLE :wink:




  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 15, 2006, 11:22:34 pm »
co ty sws jest swietna postacia nie zaluje - chetnie bede czytal o niej :))))
TK nie interesuje mnie z racji ze nia nie gram :P
Pozdrawiam


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2006, 04:35:58 pm »
O rany dlaczego Sword of Delusion wychodzi tak drogo masakra - kupic krysztaly D i C grade to jest duzy wydatek - nie wiedzialem ze takie drogie sa C grade miecze.
ok a co to jest Focus/Health ??

dzieki i pozdrawiam

a gdzies moge dostac tanio miecze??


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2006, 09:14:16 pm »
Mozesh w glusio. Jest pomiedzy aden a derby track lub gludin a oren. jakos znajdziesh. GLUSIO




  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

    • http://www.lukaszmarut.com
Sword Signer czy Temple Knight
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 17, 2006, 12:39:09 am »
zanim nazbieram na c grade miecz to bede musia zmienic na B grade - i jaka logika zeby opuzywac miecza chwile