Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015  (Przeczytany 43869 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 27, 2015, 11:19:55 pm »
wrazenia mega , pierw zrobilem spoila teraz , aw fajnie sie bije od ciula ludzi , polecam ja same plusy widze
kazdy tak ma przez pierwszy miesiąc :D


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 30, 2015, 10:44:11 am »
Zapowiadalo sie dobrze, wypadlo raczej srednio. Rate x3 sprawia ze zyski z powtarzalnych questow w oparciu o szanse na quest item sa marne, raczej symboliczne. Do 20 lvl gameplay jest miodny. Czesto dropa bronie ktore mozna sprzedac po 5k, na shoty prawie sie nie wydaje. W dwarven zrobilem jakues 100k sprzedajac wszystko ale problemy sqczely sie pozniej. Zrobilem krafta na poczatek zeby choc troche zarobic na ssd - nikt ich niestety niecuzywal. Zrobilem spoila zeby spoilowac blejdy broni ng na sell w sklepie - mob z szansa 1/22 po 50 probach nie dal ani jefnego. Pomijajac juz ze zdobycie wszystkich recek na matsy jest niemozliwe bez travel tokenow chyba ze komus nie szkoda na teleporty tam i z powrotem. Malo przemyslane rate serwera niestety o ile na innych kronikach to nie przeszkadza to tutaj meczy nieznosnie. Jak sie komus chce denerwowac to smialo moze z ekipa jest prosciej.


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 30, 2015, 01:21:06 pm »
Zapowiadalo sie dobrze, wypadlo raczej srednio. Rate x3 sprawia ze zyski z powtarzalnych questow w oparciu o szanse na quest item sa marne, raczej symboliczne. Do 20 lvl gameplay jest miodny. Czesto dropa bronie ktore mozna sprzedac po 5k, na shoty prawie sie nie wydaje. W dwarven zrobilem jakues 100k sprzedajac wszystko ale problemy sqczely sie pozniej. Zrobilem krafta na poczatek zeby choc troche zarobic na ssd - nikt ich niestety niecuzywal. Zrobilem spoila zeby spoilowac blejdy broni ng na sell w sklepie - mob z szansa 1/22 po 50 probach nie dal ani jefnego. Pomijajac juz ze zdobycie wszystkich recek na matsy jest niemozliwe bez travel tokenow chyba ze komus nie szkoda na teleporty tam i z powrotem. Malo przemyslane rate serwera niestety o ile na innych kronikach to nie przeszkadza to tutaj meczy nieznosnie. Jak sie komus chce denerwowac to smialo moze z ekipa jest prosciej.
Tak myślę że ten classic nie ma nic wspólnego ze starymi kronikami jest to po prostu modowany god na ratach goda, kiedyś na takich ratach na c4 przynajmniej było cię stać na ssd i bron D i spoilem dało się coś zarobić nie mam pojęcia jak ruski na offie x1 z dropem adeny bodajże 0,75 i nie wiem z jakim spoilem dorobili się B gradów ale tam to graja już raczej hardcorowi ludzie :D A propo offa to ludzie się tak jarają a 70% quitnie po 20lvl bo zobaczy że nie bije się tego lvla jak kiedyś to nie god ze masz pa+vit+inne pierdoły i na full dopalę 99 w 2 tyg albo mniej :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 30, 2015, 07:48:52 pm »
Zapowiadalo sie dobrze, wypadlo raczej srednio. Rate x3 sprawia ze zyski z powtarzalnych questow w oparciu o szanse na quest item sa marne, raczej symboliczne. Do 20 lvl gameplay jest miodny. Czesto dropa bronie ktore mozna sprzedac po 5k, na shoty prawie sie nie wydaje. W dwarven zrobilem jakues 100k sprzedajac wszystko ale problemy sqczely sie pozniej. Zrobilem krafta na poczatek zeby choc troche zarobic na ssd - nikt ich niestety niecuzywal. Zrobilem spoila zeby spoilowac blejdy broni ng na sell w sklepie - mob z szansa 1/22 po 50 probach nie dal ani jefnego. Pomijajac juz ze zdobycie wszystkich recek na matsy jest niemozliwe bez travel tokenow chyba ze komus nie szkoda na teleporty tam i z powrotem. Malo przemyslane rate serwera niestety o ile na innych kronikach to nie przeszkadza to tutaj meczy nieznosnie. Jak sie komus chce denerwowac to smialo moze z ekipa jest prosciej.
Tak myślę że ten classic nie ma nic wspólnego ze starymi kronikami jest to po prostu modowany god na ratach goda, kiedyś na takich ratach na c4 przynajmniej było cię stać na ssd i bron D i spoilem dało się coś zarobić nie mam pojęcia jak ruski na offie x1 z dropem adeny bodajże 0,75 i nie wiem z jakim spoilem dorobili się B gradów ale tam to graja już raczej hardcorowi ludzie :D A propo offa to ludzie się tak jarają a 70% quitnie po 20lvl bo zobaczy że nie bije się tego lvla jak kiedyś to nie god ze masz pa+vit+inne pierdoły i na full dopalę 99 w 2 tyg albo mniej :)

Przez te wszystkie lata ludzie się przyzwyczaili do szybkiego expa. Szereg dopalaczy, żeby nowi mogli doganiać starszych graczy wyrobił przyzwyczajenie, że 60 lvl robiło się w 2 tygodnie, albo i szybciej, pomijam ostatnie kroniki, gdzie to jest kwestia 2-3 dni przy ratach 4-7. Co za tym szło, nic nie stało na przeszkodzie w robieniu zestawu bufferów na boxa bo szło szybko a gdy buffer dostawał to co powinien kończył po za party jako box. Kiedy zaczynałem grać na kronice C2, gameplay był bardzo zbliżony do tego co jest na classicu (na tym serwerze), nie tylko mi ale zwykle ludziom po prostu szkoda było czasu na boxa bo grało się tym co się miało. Bez tych iMbA składów w party, gdzie to musi być full supp. Jak ktoś preferuje gre solo, no to z pewnością będzie mu ciężko bo jednak w oryginalnym wydaniu to jest gra ściśle oparta o farme w zespole, gdzie questy są symboliczne, w zamian tego z całkowicie otwartym światem i ekonomią tworzoną tylko przez graczy. Kolejne kroniki są tylko zaprzeczeniem tego aspektu gry i sprawiające, że Lineage 2 przestaje się różnić od innych mmorpg. Pomimo wszystkich niedoskonałości, gra się przyjemnie zwłaszcza jeśli ma się z kim grać.

Co do szybkości expienia, z tego co pamiętam grając jakieś 9 lat temu już na C3, około pół roku zajeło mi wbicie okolic 65, raty bodajże były x4, przy zbliżonym dziennym czasie poświęconym na gre, 4-5h. B grade udało się złożyć przed 60 ;)


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 30, 2015, 11:20:32 pm »
Zapowiadalo sie dobrze, wypadlo raczej srednio. Rate x3 sprawia ze zyski z powtarzalnych questow w oparciu o szanse na quest item sa marne, raczej symboliczne. Do 20 lvl gameplay jest miodny. Czesto dropa bronie ktore mozna sprzedac po 5k, na shoty prawie sie nie wydaje. W dwarven zrobilem jakues 100k sprzedajac wszystko ale problemy sqczely sie pozniej. Zrobilem krafta na poczatek zeby choc troche zarobic na ssd - nikt ich niestety niecuzywal. Zrobilem spoila zeby spoilowac blejdy broni ng na sell w sklepie - mob z szansa 1/22 po 50 probach nie dal ani jefnego. Pomijajac juz ze zdobycie wszystkich recek na matsy jest niemozliwe bez travel tokenow chyba ze komus nie szkoda na teleporty tam i z powrotem. Malo przemyslane rate serwera niestety o ile na innych kronikach to nie przeszkadza to tutaj meczy nieznosnie. Jak sie komus chce denerwowac to smialo moze z ekipa jest prosciej.
Tak myślę że ten classic nie ma nic wspólnego ze starymi kronikami jest to po prostu modowany god na ratach goda, kiedyś na takich ratach na c4 przynajmniej było cię stać na ssd i bron D i spoilem dało się coś zarobić nie mam pojęcia jak ruski na offie x1 z dropem adeny bodajże 0,75 i nie wiem z jakim spoilem dorobili się B gradów ale tam to graja już raczej hardcorowi ludzie :D A propo offa to ludzie się tak jarają a 70% quitnie po 20lvl bo zobaczy że nie bije się tego lvla jak kiedyś to nie god ze masz pa+vit+inne pierdoły i na full dopalę 99 w 2 tyg albo mniej :)

Przez te wszystkie lata ludzie się przyzwyczaili do szybkiego expa. Szereg dopalaczy, żeby nowi mogli doganiać starszych graczy wyrobił przyzwyczajenie, że 60 lvl robiło się w 2 tygodnie, albo i szybciej, pomijam ostatnie kroniki, gdzie to jest kwestia 2-3 dni przy ratach 4-7. Co za tym szło, nic nie stało na przeszkodzie w robieniu zestawu bufferów na boxa bo szło szybko a gdy buffer dostawał to co powinien kończył po za party jako box. Kiedy zaczynałem grać na kronice C2, gameplay był bardzo zbliżony do tego co jest na classicu (na tym serwerze), nie tylko mi ale zwykle ludziom po prostu szkoda było czasu na boxa bo grało się tym co się miało. Bez tych iMbA składów w party, gdzie to musi być full supp. Jak ktoś preferuje gre solo, no to z pewnością będzie mu ciężko bo jednak w oryginalnym wydaniu to jest gra ściśle oparta o farme w zespole, gdzie questy są symboliczne, w zamian tego z całkowicie otwartym światem i ekonomią tworzoną tylko przez graczy. Kolejne kroniki są tylko zaprzeczeniem tego aspektu gry i sprawiające, że Lineage 2 przestaje się różnić od innych mmorpg. Pomimo wszystkich niedoskonałości, gra się przyjemnie zwłaszcza jeśli ma się z kim grać.

Co do szybkości expienia, z tego co pamiętam grając jakieś 9 lat temu już na C3, około pół roku zajeło mi wbicie okolic 65, raty bodajże były x4, przy zbliżonym dziennym czasie poświęconym na gre, 4-5h. B grade udało się złożyć przed 60 ;)
Tu nie chodzi nawet o tego expa bo lvl jak ma się wbić to się wbije tylko o ten katastrofalny drop adeny przeniesiony z goda i przez to ludzie którzy myślą "kiedyś grałem w l2 na c3-interlude i było spoko to spróbuje na classicu" zwyczajnie quitną bo to nie jest to co kiedyś :) Ja na exi c4 biłem 60 też 3-4mc tylko że ja tam zaczynałem ale z adeną i kupnem b gradów nie było problemu :D

Btw: Koreance nie myślą o rynku Europejskim czy też USA tylko o sobie bo tam l2 cieszy się dalej popularnością dlatego wymyślili sobie mniejszy rate adeny bo u nich jest tego przesyt i ludzie nie mają co z tym robić to to sprzedają w dużych ilościach a jak widziałem na 1 filmiku koleś miał 150b tam to dzięki :) (nie wiem może na offie to norma) ale założę się że są ludzie mający więcej adeny :) (i tak biorę pod uwagę to ile czasu stoją tam servery :D )
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2015, 11:26:35 pm wysłana przez Paran0ya »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 31, 2015, 10:12:15 pm »
A ja mam wrazenie, ze to wlasnie na classicu moze odzyc gra solo w takiej formie jakiej byla kiedys - ide sam na spota, spotykam 2-3 osoby, wymiana PW i male random party na pelnym luzie. W nowszych kronikach i obecnych czasach albo ktos gra tylok solo albo w juz zlozonych CP. Classic da opcje gry solo z latwa mozliwoscia znalezienia na kazdym spocie chetnych do party.

Zgodze sie tez, ze grajac w ten sposob komus moze szybko sie znudzic zanim wbije 30-40, ale nie jest powiedziane ze grajac w takich random pt nie znajdzie w koncu jakiejs ekipy z ktora zaczepi sie na dluzej i wtedy wiadomo, sky is the limit ;)


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 31, 2015, 11:33:13 pm »
najlepsza pompa jest z tych ludzi co tutaj siedza i mowia ze reszta quitnie po 20 lvl  hahaha , nie wiem ja tam nie widze jakiegos probolemu z bronia czy kasa , fakt faktem nie stac mnie na topki ale sobie jakos radze , to nie jest jakies h5 ze w 1 dzien do 50 lvl dojdziesz tylko musisz troche glowkowac gdzie co i jak , fajne pvp bylo dzis na ressistance ;p


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 02, 2015, 01:39:38 am »
najlepsza pompa jest z tych ludzi co tutaj siedza i mowia ze reszta quitnie po 20 lvl  hahaha , nie wiem ja tam nie widze jakiegos probolemu z bronia czy kasa , fakt faktem nie stac mnie na topki ale sobie jakos radze , to nie jest jakies h5 ze w 1 dzien do 50 lvl dojdziesz tylko musisz troche glowkowac gdzie co i jak , fajne pvp bylo dzis na ressistance ;p
pompę hehe to nie jest żadna "pompa" tylko realia wystarczy mi to co było na russkim classicu :) ale miej dalej "pompę" btw ja nie Hejce tylko wyrażam zdanie naucz się odróżniać te rzeczy bo widzę że większość ludzi w tych czasach ma z tym problem :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 02, 2015, 01:51:23 am »
ja nie Hejce tylko wyrażam zdanie naucz się odróżniać te rzeczy bo widzę że większość ludzi w tych czasach ma z tym problem :)
hate more


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 02, 2015, 11:45:05 am »
Jak online ?


  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 02, 2015, 03:05:32 pm »
ja nie Hejce tylko wyrażam zdanie naucz się odróżniać te rzeczy bo widzę że większość ludzi w tych czasach ma z tym problem :)
hate more
Bez przesady :) to po prostu logiczne :D

Co do online nie ma jakiegoś określonego licznika, ale myślę że jest +/- 2k


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 02, 2015, 09:00:41 pm »
stawiam na 4/5k z boxami , suchy z 3,5


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 02, 2015, 09:21:51 pm »
Nie pomiesciloby się tyle :P


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 03, 2015, 07:28:47 pm »
Pograłem kilka godzin, i w sumie ten serwer nawet mimo swoich wad jest sposobem na "miękkie wejście" do L2 classic bez wydawania równowartości paczki papierosów i zderzeniem z tak ostrym hardcore u Rusków. Jeśli ktoś nie wie czy da radę na Classic EU (o ile wyjdzie) niech spróbuje tutaj.

Ot taki zapchaj dziura serwer :)


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 08, 2015, 03:24:44 pm »
a grał ktoś teraz na tym classicu prywatnym co wyszedł 24 października?


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 08, 2015, 07:17:45 pm »
a grał ktoś teraz na tym classicu prywatnym co wyszedł 24 października?
Grałem na 2 betach tego serv i na live; za każdym razem po 2-3 dni ;p Na pewno, warto sprawdzić
szczególnie jeśli ktoś ma zamiar grać na OFFie.

----------
To nie jest tak, że nie są w stanie sobie poradzić. EU to dla nich skarbonka, tylko i wyłącznie. Poza tym,
zamierzają ruszyć z B&S (?).


Mnie natomiast bawi coś innego. Ukry są w stanie działań wojennych, a domagają się ... podstrefy dla (u)kraińców na forum. heh
L2 ważniejsze niż obowiązek obrony Ojczyzny.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2015, 09:20:40 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 08, 2015, 07:47:22 pm »
ja się zastanawiam , czy rzeczywiście to jest zapchaj dziura :)

3 tygodnie po starcie- na każdym spocie  od startu do 20+ po kilku- kilkunastu graczy
w wioskach startowych po kilkanaście sklepików, gludin  kilkadziesiąt, gludio ponad setka , w dion ponad 200 sklepików- jak dalej już nie wiem

każdy myślał- wejde , zobacze , spróbuje i koniec- ale ludzie dalej grają,  jest ich coraz wiecej- dodatkowo pojawiają się stare klany , które właśnie  kojarzą się ze  starszymi kronikami L2
dlatego zastanawiam się czy ten projekt 3x nie będzie jednak lepszą alternatywą dla  1x Innovy- tam ludzie mogą się szybko zniechęcić- tu w sumie wszyscy biją z szotami a i tak jakoś kasy przybywa :)
co jakiś czas drop- ogólnie  powrót do świetności L2, ciężko ale jakoś leci
ten start tego priva to jednak był bardzo dobry pomysł- obawiam  się ,że ludzie , którzy chceli wrócić i pograc trochę w classica pograją na tym serwerze na tyle ,że na offie i owszem też się pojawią , ale może nie za długo
fakt  że jest niby tak- off to jednak off , długo wytrzyma  a priva to mogą w każdej chwili zamknąć
ale mamy przykłady privów L2 , które wytrzymały baaardzo długo - kto wie jak zadecydują gracze?- a to od nich zależy żywotność serwera
poza tym na tym privie mimo 3x nie mamy żadnych bonusów- na tym offie są już itemki 30 dniowe- więc ciekawe jak to dalej się potoczy
dziwi mnie postawa Innovy , która tak długo przeciąga postawienie tych serwerów EU- zresztą znając tę firmę w ich przypadku  wiem na pewno - mają w d... graczy , robią tak jak im pasuje- obecnie mają czas- pewnie kalkulują po ile wystawić preordery żeby się nachapać, robią sztuczny hype- oby nie zapłacili za to  słabym online

dzisiejszy event :

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2015, 08:27:39 pm wysłana przez Severeen »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 08, 2015, 11:40:31 pm »
itemków 30 dniowych?
nie wiem też, jak można porównywać oficjalny serwer z privem na plikach c3 który nigdy nie będzie bliski oryginału, teraz jako tako to wygląda bo jest tam praktycznie 0 content, jak dojdzie im dodawać kompletnie nowe rzeczy to znowu wyrośnie 5k postów w dziale bug reportów xD


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 09, 2015, 12:05:27 am »
itemków 30 dniowych?
nie wiem też, jak można porównywać oficjalny serwer z privem na plikach c3 który nigdy nie będzie bliski oryginału, teraz jako tako to wygląda bo jest tam praktycznie 0 content, jak dojdzie im dodawać kompletnie nowe rzeczy to znowu wyrośnie 5k postów w dziale bug reportów xD

masz spis podarków- zobacz np na te 2 poziomu:
https://4gameforum.com/threads/520104/

a jakiś priv był bliski oryginału?- miał upgrade na bieząco jak off? :)
nie wiem jak bedzie z dodawaniem contentu- ale akurat oni cały czas cos tam robią, cos dodają, a że będą bugi?
a na offie nie ma bugów?
nie to że bronie priva ( przegrałem w sumie na offie jakies  ponad 4 lata ) , ale też bywało różnie
ja po prostu napisałem jak jest , a że kompletnie nie mam zaufania do Innovy bo to partacze i lenie śmierdzące to inna sprawa :)- grałem  ponad rok na EU, potem kilka miesięcy na PL i wiem co pisze :)


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 09, 2015, 12:52:03 am »
na RU online spadał liniowo z tygodnia na tydzień bo nawet największym psychopatom drętwiały ręce, więc wprowadzili taką zachętę na okres 1 subskrypcji - jak najbardziej popieram.

Na EU tego nie będzie (z czasem pewnie dodadzą) i kilka ułatwień z classica 2.0 też będzie wyłączone na start, także innova wie co robi.

Cytuj
a jakiś priv był bliski oryginału?
prawie każdy l2off gf, h5, god, bo te kroniki wyciekły w całości :D





  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 09, 2015, 09:50:54 am »
@kornes
czepiasz się :)

a skąd info ,że nie będzie tych podarków na EU?
z jednej strony dobrze- trochę to przeczyło z ideą trudnego classica ,a z drugiej strony pozwoliłoby pograc dłużej  sporej części graczy- a na kimś trzeba zarabiac- większy online więcej itemów do handlu, więcej chętnych na zakupy itp


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 09, 2015, 10:47:36 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 10, 2015, 02:05:12 am »
a skąd info ,że nie będzie tych podarków na EU?
bo jeżeli sami zadeklarowali, że wyłączą parę ułatwień z classica 2.0 na start, to tym bardziej nie dodadzą ułatwień z RuClassica, które dodali tam po roku i mergowaniu prawie pustych serwerów :P


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 10, 2015, 10:43:35 am »
Yyyyy http://weeken.webatu.com/
Aaaa...

No i po classicu o.O Polecam wejść na stronę ale niewiele tam jest o.O


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2 Talking Island - Classic 1.0 x3 - START 24.10.2015
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 10, 2015, 11:41:33 am »
Yyyyy http://weeken.webatu.com/
Aaaa...

No i po classicu o.O Polecam wejść na stronę ale niewiele tam jest o.O

O co Ci chodzi dokładnie w jakim sensie po classicu ?