Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015  (Przeczytany 97392 razy)

  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 17, 2016, 12:41:30 am »
No proszę.... Ale to widać.
Jak przyszedłęm to w dion siedziały 3 osoby na krzyż, w gludio 1. Teraz w gludio po 6 a w dion to tłumy xD


  • Wiadomości: 248

  • Pochwał: 1

  • TommyVercetti
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 17, 2016, 12:55:31 am »
Na spotach 50-65 (tyle ogarniam i mogę stwierdzić empirycznie) raczej pustki, ale za to miasta tętnią życiem :).
Innova Core [EU]: Sigiel Knight - TommyVercetti - Off


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 17, 2016, 02:59:01 am »
http://imgur.com/a/GnJXr <-- Galeria naszego CP od 29.01 do dnia dzisiejszego, jeszcze z 2 tygodnie czystej farmy przed nami, jak dobrze pojdzie ;)

2 tygodnie na l2dawn ^_^ gramy i juz noble ^_^
a dlaczego haran jest tylko na 5 screenach?


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 17, 2016, 04:11:08 am »
Przecież resztę czasu siedzi w gnieździe orfen kornes.  hahaha


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 17, 2016, 10:34:34 am »
http://imgur.com/a/GnJXr <-- Galeria naszego CP od 29.01 do dnia dzisiejszego, jeszcze z 2 tygodnie czystej farmy przed nami, jak dobrze pojdzie ;)

2 tygodnie na l2dawn ^_^ gramy i juz noble ^_^
a dlaczego haran jest tylko na 5 screenach?

Bo harana nigdy nie chcą w party :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 17, 2016, 02:50:33 pm »
serwer  fajny tylko szkoda  ze  tylu chamów polaków tu gra
a klan Tygryski to już żal, biją się tylko kiedy maja  przewagą obrażają
dogadują itd., wyfarmieni z epikami  i latają po low spotach bić low lvle  :P
a  jak sa  wyrównane siły to nawet  się ni oflaguja :P
(od klanów które istnieją miesiąc wymagają by wypowiadali  - czy przyjmowali
od nich wojny jak oni są  tu od początku serwera :P)

P.S.
PepsiQQ- szkoda że  do takiego klanu doszliście - choć  to rozumiem
pewnie  Bog wie  co wam obiecali  - czy tam dali.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 03:19:08 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 17, 2016, 02:56:52 pm »
serwer  fajny tylko szkoda  ze  tylu chamów polaków tu gra
a klan Tygryski to już żal, biją się tylko kiedy maja  przewagą obrażają
dogadują itd., wyfarmieni z epikami  i latają po low spotach bić low lvle  :P
a  jak sa  wyrównane siły to nawet  się ni oflaguja :P
(od klanów które istnieją miesiąc wymagają by wypowiadali  - czy przyjmowali
od nich wojny jak oni są  tu od początku serwera :P)

P.S.
PepsiQQ- szkoda że  do takiego klanu doszliście - choć  to rozumiem
pewnie  bog wie  co wam obiecali  - czy tam dali.

Odniosłem wrażenie, że ostatnio pod Baiumem było odwrotnie. TM nawet wara odwołało, żeby tylko wejść do środka (a było ich więcej).


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 17, 2016, 03:23:24 pm »
"War to war" - Dragowski  8)

Pk-owanie to już rozumiem, ale na to (war na low spotach) jest prosty sposób - wyjść z klanu.
Klan też powinien posiadać dobrą grupę do interweniowania w takich sytuacjach. Pomoc w pvp,
to jedna z kluczowych kwestii.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 03:24:57 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 17, 2016, 03:43:18 pm »
Odniosłem wrażenie, że każdy side jak już kogoś zobaczy z wartagiem to go zabije, ale niekoniecznie lata po lowspotach szukać onehitowców ^^.

Zresztą wyjście z klanu to żadna ujma, po co się męczyć i denerwować skoro można dobić określony lvl na spokojnie i wrócić.

Osobiście nie biłem lowlvli jak latałem po questach na niskopoziomowych lokacjach... no chyba, że gość się oflagował dobrowolnie. No to cóż - głupotę trzeba tępić.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 12:53:55 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 17, 2016, 03:45:21 pm »
jeśli uważasz  że  więcej znaczy równe szanse  to GZ

p.s.
zastanawiam się czemu nie idziesz grać na  ruskie  serwy tam zawsze  ruskich więcej  :P

każdy side jak już kogoś zobaczy z wartagiem to go zabije - no tak tylko że ja mówie o sytuacjach kiedy brak wojny
(czekać aż się low lvl oflaguje  lub jak jest trein zrobić stuna  o takich akcjach mówię(!))

dobrą grupę do interweniowania - no oczywiście ale  to najpierw  trza się wyfarmić i uzbroić

poza tym jeśli by poczekali aż się low dofarmią, trochę  w sprzęt uzbroją  , zrobią noble itd. wtedy rozumiem równą walkę
ale Tygryski się boją tego bo przez  te swoje chamstwo mogą mieć zbyt  wiele przeciw sobie  a przecie lepiej lać low  lub nie uzbrojonych i potem mówić ze to równa walka  :P i nie  dopuścić  ich do wyrównania szas, no chyba  że  zaczną sobie nowych kupować sprzętem, pomocą (jak np. cp PepsiQQ :P) itd. lub  tak samo chamską ekipę dobiorą do siebie ( ale to wcześniej czy później się skłócą)
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 01:00:24 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 17, 2016, 03:56:36 pm »
jeśli uważasz  że  więcej znaczy równe szanse  to GZ

p.s.
zastanawiam się czemu nie idziesz grać na  ruskie  serwy tam zawsze  ruskich więcej  :P

Ale to co mają zrobić? Oddawać Wam epiki, bo jesteście słabsi? Nie rozumiem.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 17, 2016, 04:01:53 pm »
to jak nie  rozumiesz   to już ja nic nie poradzę


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 17, 2016, 04:29:11 pm »
ja nie rozumiem Twojej propagandy xD. Zaczęli wcześniej, więc są bardziej wyfarmieni, inni zaczęli później mają większy problem. Nikt nie będzie Ci dawał forów, bo jesteś słabszy wtf. Płaczesz na tych tygrysków, a prawda jest taka, że 3-4 pt orają 9-10 z drugiego side'u przy wszystkich "objectives" jakie ta gra zapewnia. Najwięcej płaczu na hero czacie też robi przeciwny side. Weź się człowieku do kupy.

To, że pepsi dostał pomoc na start to kwestia tego, że jego znajomi tam grali. Zresztą nic nie ma za darmo, długi trzeba oddać, ty chyba myślisz, że pomagali nam totalnie bezinteresownie. Zresztą mamy Ci się tłumaczyć z tego, że otrzymaliśmy pomocną dłoń na start?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 17, 2016, 08:02:34 pm »
szkoda  że nie rozumiecie  co pisze  no ale cóż nic na to nie poradzę

nie będę się rozpisywał jeszcze raz powtórzę chamstwo ze strony Tygrysków wyzwiska, obrażanie  to dzień powszedni i tyle
(to nie płacz tylko przestroga dla tych co chcą tu grać - by wiedzieli czego się spodziewać - temat dotyczy serwera więc się wypowiadam)

nie chcę forów możecie mnie bić pekować nie pozwalać robić questów czego tam jeszcze chcecie, ale po co po wszystkim wyzwiska
ja nikogo nie obrażam ani w grze ani na tym forum ani w życiu, czemu ma Mi się podobać obrażanie ze strony Tygrysków nie podoba mi się  to o tym piszę. A tak się niestety zdarzyło że co najmniej kilka razy mnie osobiście obrażono - wyzwano.

A i ostatnio napisał mi taki jeden hero z Tygrysków jak oddacie wojnę nie trzeba będzie was tak Pkować i wtedy będzie równa walka :P, ta 79-80 lvl w S z epikami itd na 75-76 ledwo w a gradach równa walka :P. Odpiszesz takiemu gdzie tu równa wqlka jak mam 74 lvl a on hero 80 to od razu Cię wyzwie.

Wszystko rozumiem ale po co na koniec te wyzwiska, tak nie powinno być.

Kto Cię prosił o tłumaczenie czegokolwiek czy ja gdziekolwiek pisałem by coś mi tłumaczyć ?

To że akurat o PepsiQQ napisałem to dlatego że mam wrażenie (z tego forum) iż jest to kulturalny  człowiek i nie pasuje mi do Tygrysków i tyle, nie ma w tym żadnej złośliwości czy czegokolwiek.

a i jeszcze nie muszę się barć do kupy bo ze mną wszystko ok, a po drugie  za  bardzo nie zastanawiaj się nad tym co ja myślę!
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 08:04:30 pm wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 17, 2016, 08:09:54 pm »
To że akurat o PepsiQQ napisałem to dlatego że mam wrażenie (z tego forum) iż jest to kulturalny  człowiek i nie pasuje mi do Tygrysków i tyle, nie ma w tym żadnej złośliwości czy czegokolwiek.
To akurat bardzo mylne wrażenie :D

Jak ktoś z Tygrysków Cię zwyzywał, to nie oznacza od razu, że cały klan jest taki. Proszę nie uogólniać, bo sam gram w tym klanie i mi bardzo smutno, że jestem wrzucany do jednego wora z takimi dewiantami :c


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #340 dnia: Luty 17, 2016, 08:16:11 pm »
Jak grałem w klanach na poziomie  to za takie wyzwiska dostawało się kopa z klanu
zgoda na wyzywanie właśnie oznacza że klan jest TAKI !!!

a to nie była jedna

z mojej strony koniec rozmowy

Pozdrawiam :).

p.s.
tak czy siak zapraszam na serwer bo mimo wszystko serwer jest super i w ostatnim czasie jest masa nowych graczy zaczynających na serwerze ZAPRASZAM  !! :)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2016, 08:19:17 pm wysłana przez Spokojnie »


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #341 dnia: Luty 17, 2016, 08:56:15 pm »
Nie znam i nie znałem klanu, który wyrzuca wszystkich, którzy brzydko się zachowują i są niemili.


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #342 dnia: Luty 17, 2016, 09:39:48 pm »
Nie znam i nie znałem klanu, który wyrzuca wszystkich, którzy brzydko się zachowują i są niemili.


Jak u nas ktoś płakał bo wojna go zabiła i jechał po matce czy takie do dostawał ostrzeżenie i jak się nie zmieniało to leciał. Kiedyś klan znaczył coś innego niż teraz przynajmniej dla mnie i klanowiczy a teraz to co znaczy klan? Party i Znaczek nic więcej . Nie było mowy o fluganiu na ogólnym hero czy inne. Oczywiście to jest kwestia oceny osobistej i klanowiczy.


hahah gadam jak stary piernik "Bo za moich czasów :)"
http://Insomnia.org.pl było mineło ;)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #343 dnia: Luty 17, 2016, 10:56:40 pm »
"...Nie znam i nie znałem klanu, który wyrzuca wszystkich, którzy brzydko się zachowują i są niemili. ..."

niemili a chamscy to nie to samo

a jeśli nie byłeś to znaczy że nie byłeś w porządnym klanie - bo  to że klan jest w top na serwerze  to jeszcze nie znaczy że jest porządnym klanem

no właśnie kiedyś (przynajmniej w niektórych klanach) być w klanie  coś znaczyło

..."Oczywiście to jest kwestia oceny osobistej i klanowiczy. ..." no ja  do tego jeszcze bym dodał że to kwestia kultury osobistej i kultury gry, co niestety teraz praktycznie nie istnieje.


  • Wiadomości: 154

  • Pochwał: 0

  • Jedyny Prawdziwy
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #344 dnia: Luty 18, 2016, 02:22:54 am »
Taa ... Na serwerze byli spoko ludzie, Polacy, których się spotykało, teraz też są, dzisiaj grałem, jednak widać już naleciałości chamstwa i pisaniu patologicznego na shout, w innym języku nawet nie widziałem by ktoś pisał (chocaiż na hv po słowacku pisali, ale normalne rzeczy)

A wy zachowujecie się tutaj tak samo jak te dzieci z herovoice co się kłócą.

Mogę powiedzieć że jak w Branded było luźno, to dziś trzeba było szukać salki głęboko wieczorem, jeżeli o liczebność chodzi, a i mam problem z logowniem już do gry, bo pisze że za duży ruch.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #345 dnia: Luty 18, 2016, 05:28:51 am »
jak sobie czytalem ze tygryski lataja po low spotach i zabijaja to chyba nie widziales hero sorca z wara..... jst w stanie do branded isc i pekowac kazdego bezklanowca a połowe warów ktore mamy to są wary ktore nam dano my tylko oddaliśmy wiec nie p*** tylko graj sobie w DL czy gdzie tam siedzisz
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 01:50:18 pm wysłana przez RedWind »


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #346 dnia: Luty 18, 2016, 11:55:12 am »
jak sobie czytalem ze tygryski lataja po low spotach i zabijaja to chyba nie widziales hero sorca z wara..... jst w stanie do branded isc i pekowac kazdego bezklanowca a połowe warów ktore mamy to są wary ktore nam dano my tylko oddaliśmy wiec nie pierdol tylko graj sobie w DL czy gdzie tam siedzisz

Ten hero sorc ma nick : MpiftekiaGemista     ,    i ma skłonności do pekowania wszystkiego co się rusza.
Tu macie jego filmik  z mass pvp : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V3NATxI1nH0
A wracając do chamstwa , to w tej grze , jak w każdej społeczności i w życiu są normalni i są pop.....leni
Sam jestem od czerwca w Tygryskach i pewne rzeczy mnie z lekka zniesmaczają.
Spokojnie , gdybyś mógł podać nicki tych Tygrysków ....
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #347 dnia: Luty 18, 2016, 12:13:19 pm »
Ten hero sorc ma nick : MpiftekiaGemista     ,    i ma skłonności do pekowania wszystkiego co się rusza.
Tu macie jego filmik  z mass pvp : https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=V3NATxI1nH0
hahaha
Przepraszam nie wytrzymalem tam ledwo 2 pt sa


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #348 dnia: Luty 18, 2016, 12:17:27 pm »
Wszystko powyżej 10 osób to mass :P
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 408

  • Pochwał: 4

    • Kanał YT
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #349 dnia: Luty 18, 2016, 12:59:09 pm »
(...) ale niekoniecznie lata po lowspotach szukać onehitowców ^^.

Ja tak robiłem pod rb :D :D kiedy wesoła drużyna pierścienia biegła już z bananem na twarzy ubić niegrzecznego rb-ka to spotykała ich kara.
Później kiedy już ci malutcy urośli levelem to wyrzucali mnie z party na zakena.  hahaha

Zresztą wyjście z klanu to żadna ujma, po co się męczyć i denerwować skoro można dobić określony lvl na spokojnie i wrócić.
Zgadzam się. Jeśli klan nie ma możliwości obronić swoich ludzi.

(...) no chyba, że gość się oflagował dobrowolnie.

o tak zdarza się niezwykle rzadko :P