Witaj
Gość

Wątek: Ark: Survival Evolved (arkevolved.pl) [PL][PVP][Nowy][www.arkevolved.pl]  (Przeczytany 938 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

www.arkevolved.pl Wita i Zaprasza.

          Ark: Survival Evolved jest grą, którą chcielibyśmy Wam wszystkim przedstawić i przy okazji tego zaprosić na Nasz prywatny serwer tej gry. Może na początek trochę o grze, aby każdy sam ocenił czy w ogóle chce grać i czy widzi sens w jej kupowaniu.

          Rozgrywka w Ark: Survival Evolved jak sama nazwa wskazuje skierowana jest na walce o przetrwanie. W tym przypadku jest to świat zamieszkiwany przez rożnego rodzaju Dinozaury. Gra oferuje wręcz bajeczną i bardzo realistyczną oprawę graficzną, miodną rozgrywkę i gwarantuje setki godzin spędzonych wraz ze znajomymi podczas eksploracji terenów, polowaniach, atakach na wrogich graczy, rozbudowie swoich osad i oswajaniu Dino. Oczywiście każdy znajdzie coś dla siebie.

          Kilka słów o Nas. My jako administracja serwera oferujemy pewną i długoterminową rozgrywkę na Naszym serwerze, która pozbawiona będzie wielu niedociągnięć i błędnych ustawień jakie oferują serwery oficjalne. Jesteśmy doświadczoną grupą osób, która robi to co robi z pasji a nie dla pieniędzy. Maszyna dedykowana, którą wykorzystujemy posiada 16GB Pamięci i łączę symetryczne 1 Gbit, co w zupełności wystarcza i pozwala na spokojną i bez jakichkolwiek lagów serwera czy też internetu rozgrywkę. Serwer ulokowany jest w najnowocześniejszej i centralnie ulokowanej serwerowni w Polsce, dzięki czemu pingi podczas gry każdy powinien mieć na poziomie 20-40 ms w zależności od odległości do serwera i jakości łącza internetowego co również jest przewagą nad oficjalnymi serwerami.

          Serwer administrowany jest tylko przez jednego admina, który posiada dostęp do wszystkiego co związane jest z grą i może powodować jej zepsucie. Tego typu rozwiązanie ma na celu uniknięcie jakichkolwiek sytuacji w których to ktoś oferujący pomoc mógłby okazać się fałszywy i zacząć na lewo rozdawać przedmioty. Zdajemy sobie sprawę z tego i w celu uniknięcia takowych sytuacji postanowione zostało iż tylko jedna osoba, czyli właściciel projektu będzie posiadał pełne prawa administracyjne.

          Ekonomia na serwerze nie jest i nigdy nie będzie zanieczyszczona przez nierozsądną dotację. To w jaki sposób będzie utrzymywał się projekt zależy od Was samych i wspólnie z Wami za pewien czas takowa decyzja i rozwiązanie zostanie podjęte. W tej chwili nie jesteśmy w stanie zdecydować jaki sposób będzie najlepszy dla tej gry.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do gry. Serwer ma dopiero kilka dni, więc każdy ma jeszcze równe szanse!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FW9vsrPWujI[/youtube]

Więcej informacji znajdziecie na Naszym portalu: http://akrkevoled.pl i forum: http://forum.arkevolved.pl

Gra dostępna jest na platformie Steam: http://store.steampowered.com/app/346110
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2015, 07:26:15 am wysłana przez ArkEvolved »