Witaj
Gość

Wątek: Przydatne linki  (Przeczytany 3569 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 3319

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Przydatne linki
« dnia: Październik 23, 2008, 04:22:52 pm »
Oficjalna strona gry
http://www.worldofwarcraft.com/index.xml

Wszystkie patche WoWa od początku
http://a.wirebrain.de/wow/
http://www.wowwiki.com/Patch_mirrors

Wikipedie świata World of Warcraft
Angielske, niemal doskonałe wiki. Znajduje się tam naprawdę bardzo dużo informacji o świecie WoWa.
http://www.wowwiki.com/Portal:Main

Strony informacyjne - questy, skille, NPC, itemy - Gdy Trzeba Zobaczyć W Necie :)
http://thottbot.com/
http://www.wowhead.com/
http://wow.allakhazam.com/

Większe prywatne serwery (przykłady)

BurningWOW
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,17958.0.html
http://www.burning-wow.com/home.html

Scape Gaming (zapewne dawne WowScape)
http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,17949.0.html
www.scapegaming.com/


Addony
Jedna z najpopularniejszych stron z add-onami: WoW Curse. Podane niżej przykłady zostały w większości wzięte z tej strony.
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/default.aspx

Najpopularniejsze addony

Titan Panel
Najczęściej używany i najbardziej podstawowy addon. Dodaje on jeden lub dwa paski, na górze i/lub na dole ekranu, z wieloma przydatnymi informacjami - między innymi uszkodzenia pancerza i koszt naprawy, posiadane pieniądze, aktualna ilość klatek na sekundę, szybkości spływającego do nas doświadczenia (ile czasu potrzeba nam, by wbić z aktualną prędkością kolejny level wyłącznie na mobach) czy kilka przycisków szybkiego użycia, na przykład otwarcie wszystkich plecaków naraz. Do niego samego powstało bardzo wiele dodatkowych "małych addonów" dodających nowe przyciski. Przykładem takiegoż jest Stance Set, który po skonfigurowaniu potrafi u Rouge'a automatycznie zmienić broń podczas wchodzenia w tryb skradania (stealth), z miecza na sztylet.
http://www.titanpanel.org/downloads.html

Quest Helper
Ten dodatek pokazuje nam na mapie lokalizację celu, czas potrzebny, by do niego dotrzeć, ilość potrzebnych przedmiotów do questa i rodzaj mobów do zabicia/imię istoty do porozmawiania z nią, a na minimapie kierunek, w który musimy zmierzać. Dodatkowo podczas pobytu u wind mastera/gryphon mastera możemy zobaczyć czas potrzebny do przelecenia do danej stacji.
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/quest-helper.aspx

MobInfo 2
Pokazuje nam informacje na temat zaznaczonego moba, których normalnie nie znajdziemy nigdzie - między innymi loot (drop) moba i szansę na wypadnięcie w procentach, dawany przez niego exp, ilość zabitych już mobów tegoż rodzaju, lokalizację, zadawane przez niego obrażenia czy ilość mobów tego rodzaju, które musimy zabić, by na nich zdobyć kolejny level.
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/mob-info-2-includes-mob-health.aspx

Atlas i Atlasloot Enchanced
Oba te addony działają razem - jeden pokazuje mapki instancji, a drugi drop mobów i bossów w nich się znajdujących. Dodatkowo Atlasloot może wyświetlić niemal wszystkie wysokopoziomowe pancerze/ubrania, jakie możemy zrobić profesjami.
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/atlas.aspx
http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/atlasloot-enhanced.aspx

Istnieje również wiele różnych addonów przeznaczonych specjalnie i tylko dla danej klasy - jak Arcanum dla magów czy Serenity priesta. Lista klas znajduje się na stronie głównej.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2010, 02:12:41 pm wysłana przez Soulern »

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Addony
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2008, 08:53:22 pm »
Ostatnio szukałem czegoś do odtwarzania muzyki przez Wowa, bo mój komp ma swoje lata i tnie przy graniu w wowa i puszczaniu muzyki przez winampa. Szukałem i znalazłem addona EpicMusicPlayer.

Proces wgrywania muzyki osobom z małymi dyskami może sprawić problem ponieważ kawałki trzeba wrzucić do folderu addona. Gdy już to zrobimy musimy skorzystać z playlist makera spakowanego w folderze z addonem(ma on rozszerzenie jak aplikacje komórek[.jar], ale działa na kompie), gdy już wszystko zrobimy możemy cieszyć się muzyką prosto przez wowa

Ma raczej standardowe funkcje jak losowe odtwarzanie, powtarzanie etc., jednak posiada taki bajer jak "dancer", który gra sobie na gitarze, bądź perkusji w wypadku Taurena(inspiracja l70ETC).

Jakość muzyki jest średnia(jednak przez winampa gra lepiej), ale jednak trochę zdziwiłem się, gdy wchodząc do pomieszczenia usłyszałem pogłos muzyki granej przez playera.

Błędy jakie dotychczas zauważyłem:
-Czasami zaczyna grać tą samą piosenkę od początku, bo myśli, że leci dalej(pokazuje, że jest dłuższa) po czym puszcza następną
-Kiedy wejdzie się w mapę, a później wyjdzie, nie widać dancera(pojawia się przy następnej piosence, albo podczas szperania w opcjach)

Poniżej zamieszczam kilka screenów z dancerami i jak to ogółem wygląda:« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2008, 11:12:30 pm wysłana przez Zarean »


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Przydatne linki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2008, 05:42:17 pm »
Dla wszystkich grających Hordą - Joana's Horde Leveling Guide:
http://rapidshare.com/files/122792565/JoanasGuide.1-70.2.4.2.MetamapWaypoints.FanGuides.rar
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.