Witaj
Gość

Ankieta

Jaki sub dla Necro??

WL/Glad
6 (12.2%)
Bishop
3 (6.1%)
Dark Avenger/Paladin
8 (16.3%)
Sorceror
3 (6.1%)
Warlock
7 (14.3%)
Prophet
17 (34.7%)
Hawkeye
4 (8.2%)
Treasure Hunter
1 (2%)

Głosów w sumie: 49

Głosowanie skończone: Maj 27, 2006, 08:11:38 am

Wątek: Jaki Sub dla Necro??  (Przeczytany 8163 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« dnia: Maj 27, 2006, 08:11:38 am »
Witam
Chciałabym się dowiedzieć jaki jest dobry sub dla Necro. Najbardziej chodzi mi o PvP. Zastanawiałam się nad WL (ze względu na dużą ilość HP) ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Jeśli to możliwe prosiłabym o uzasadnienie. Więc w tym momencie proszę was o pomoc. Pllzz doradźcie mi coś.

Ps. Jeśli jest taki post już istnieje to z góry przepraszam lecz nie mogłam się go doszukać ;(


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2006, 08:49:43 am »
Po rozwałce czas na pomaganie :) i dlatego głosuję na propka :)
Lineage 2 Classic EU


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2006, 01:49:37 pm »
ja stawiam na warlocka - dlaczego?? bo kotek atakujący przeciwnika + twoje debuffy i czary offensywne = kazdy polegnie, nie ma takiej siły co by cie zabiła


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2006, 07:24:09 pm »
ja też na warlocka, dalczego? wysylasz kotka masz malutko hp kotek tankuje a Ty bezpiecznie walisz swoj dmg :)
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 544

  • Pochwał: 10

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2006, 10:06:00 pm »
hmm... przy warlocku albo sorcu byloby prosciej bo postacie sie uzupelniaja a dla necro uwazam ze dobry jest zarownio prophet jak i warlock ale stawiam na PROPHETA




  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2006, 11:51:08 am »
Na co warlock na subclasse jak necro sam od siebie ma summony... proponuje propheta na subclass ze względu na:
- buffy
- leczenie
- hold
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 168

  • Pochwał: 1

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2006, 12:00:16 pm »
Ja też proponuje Warlocka

Ps. Nie Ma Takiej Siły By Nam Palić Zabronili  :wink:  :oops:
T    H   C


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2006, 12:01:44 pm »
Wyjaśnij dlaczego proponujesz warlocka. Bo ja tego nie rozumiem.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2006, 06:15:45 pm »
Po co Necro Warlock jak on ma swoje summony ktore sa jego atutem, gdyz maja duzo Hp i defa i jak necro uzywa skilla transfera pain to ciezko go ubic. PP lepszy moim zdaniem. A na niektorych serwerach mozna wybierac suba dla ludzi z elfow i DE :). Jesli na twoim jest taka opcja to zastanowil bym sie nad sps-em albo sh.
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 1

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2006, 07:06:29 pm »
Jeśli jest taka możliwość t o SE bo empower lvl 3 robi swoje nie ^^?
Bo paradise trafił szlag ;)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2006, 11:52:45 pm »
Niestety ale na moim serverze subclassy dostępne są tylko w obrębie rasy. A wiec SE z góry niestety odpada. Jak nakazie prowadzi Prophet i Warlock. Bardziej skłonna jestem do Propheta ze względu jak to napisał już wcześniej
Cytat: Koni
- buffy
- leczenie
- hold


Przeglądając włoskie fora natknęłam się na wzmiankę o subie Necro/DA. Więc prosiłabym osobę która oddała swój głos na DA/Paladin o jakieś uzasadnienie. Jak już wcześniej pisałam byłam skłonna do WL ze względu na największą ilość hp wśród ludzi, lecz obawiam się iż posiada on zbyt małą ilość MP. Więc jeśli ktoś posiada statystyki w/w klas prosiłabym o umieszczenie ich tu (chodzi mi o MP i HP na wysokich lvl 76-80)
Jak narazię bardzo mi pomogliście, jestem wam niezmiernie wdzięczna i przepraszam za tego małego topica^^  :P

Ps.Kto to jest Nucer??   :roll:


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2006, 12:00:56 am »
Nuker to po prostu mag ofensywny zadający duży damage (SpS, Sorcerer, SH, Necro), a na jakim serwerze grasz Justysia?


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 30, 2006, 11:10:44 am »
Warlock/Necro heh ciekawe jak to wypada? Bierzesz szkielet buffujesz go buffami warlocka on leje i ty jeszcze nukujesz fajna sprawa i sa jeszcze cubici ^^ (2 Anchory)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2006, 10:09:21 pm »
Dopiero mam zamiar zacząć grać - na IDragonie. Wcześniej grałam na ISO , IA , ES D&B i paru innych serwach :) Ponoć Drake (szeffunio) ma zamiar wprowadzić suby z innych ras :D Wiec jeszcze nie wszystko przesadzone  :roll:


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 3

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2006, 12:02:30 am »
Hmmm, jak tak sobie teraz wyobraziłem necro z cubikami to się prawie posikałem, buffy buffami, zawsze się gdzieś znajdzie a cubics warlocka to już coś, aż sobie chyba pojde na jakiś high rate z subami i wypróbuję :P


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2006, 12:42:22 am »
prophet dlaczego nie? buffy są często dostępne (Szczególnie jak znajdziesz jakiś dobry klan albo sobie na arenke pójdziesz) warlock dlaczego tak?? to już było wymienione, cubici, buffy na summona, jeszcze lepsze summony niż szkielecio i truposzek :)


więc powtarzam prophet jako sub wcale nie jest taka fajna ja zawsze wole mieć kolege propheta pod ręką jako oddzielnego gracza który mnie buffuje i leczy (bo tak albo bijesz sie z kimś albo leczysz sie w tym czasie, poza tym juz twój summon nie rozwinie skrzydeł za bardzo, ty też bo cie szybko zabiją :) )


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2006, 07:03:58 pm »
Na Idragonie buffy trwają tylko 19 min. więc często mogłoby się zdarzyć iż bym biegała bez, jeśli wziełabym na suba Warlocka.
Zaś Prophet posiada Holda - rzucasz sleepa , jeśli to mag to jeszcze Silence i inne debuffy, a na koniec gdy gracze jeszcze chrapie dorzucasz Holda. Wykańczasz typa bez mrugnięcia okiem ( teoretycznie jeśli wszystko pójdzie gracz nie powinien do nas nawet podejść, chyba, że to łucznik :) ) ,jak już  wcześniej wspominałam robie tą postać do PvP, a jak wiadomo takie przyjacielskie spotkania są najczęściej przypadkowe (gdybym miała bufferka cały czas byłabym na buffkach, zaś gdyby to była inna klasa to nie zawsze tak musi być  )
Cubici są fajne, ale tych kocurków nie lubię :? Myślałam bardziej o używaniu summona jako mojej żywej tarczy. Ale to jest jeszcze do przemyślenia  :hu_6_4:
Mam jeszcze małe pytanie - oczywiście czysto teoretyczne  :wink:
Gdybym wzięła suba Nerco/Prophet czy ta kombinacja byłaby słabszą od Prophet/Necro  :?:

Mogę się mylić, a nie chciałabym w przyszłości nie popełnić błędu, gdyż pragnę, aby ta postaci była naprawdę silna. Więc proszę was o porady, komentarz i uwagi.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 14, 2006, 03:26:55 pm »
Warlock jest jak dla mnie nietrafiony. A które z buffów PP Ci się przydadzą? Acumen... Reszta to raczej dla summona które nie ma bić, tylko tankować. Ja bym wybrał sorca, mamy silence, 2 sleepy, spowolnienie, curse gloom i surrenders to fire sie chyba sumuje... A na nabuffowanych wrogów mamy cancel ;) Ja sam mam necro i zamierzam wziąć mu subklasę sorcerer (dobry do pvp jak i na siege oraz jak każdy mag do pve :] ).


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 14, 2006, 03:38:50 pm »
zwariowałeś ? od kiedy sorc ma silience ?? :|
EDIT
sorki niedoczytałem :D
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 14, 2006, 04:00:27 pm »
Proponuje Da lub Palka, zaraz wyjasnie dlaczego. Nekro i tak z natury ma to do siebie, ze jest przej^^any i rozwala prawie kazdego, wybierajac jednego z tankow dochodza nam skille do obrony tarcza, deflect arrow, UD, shield stun, poprostu bardzo wytrzymaly nekro =] Osobiscie wyprobowalbym shield+jakis miecz/blunt z acumenem, imo sword blunt mastery powinno dmg zwiekszyc;]


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 14, 2006, 04:35:59 pm »
Jesli to DragonNetwork to DA. Ponoc niezly z niego rzeznik, wiecej argumentow w poscie powyzej.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 2

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 14, 2006, 04:42:28 pm »
ta... Na DN Necro/DA ownuje... kiedys taki jeden wbiegl na srodek areny, wlocznyl UD i pojechal kilka osob wrzucajac na zmiane vampiric claw, drain z DA.
Duelist / Hell Knight 78 lvl

server : Nightmare
klan : Poland
ally : Fenix

www.l2poland.com


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 14, 2006, 06:10:08 pm »
??
Jak macie p^$&%#!lic takie bzdury to lepiej:

Hindemith - SE - Full C5



  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 15, 2006, 09:11:33 pm »
Gram na l2Evolution i mam necro z subem pp i sprawuje sie on bardzo dobrze nie ma sensu wedlug mnie polaczenie necro  z warlockiem lub sorciem bo necro jest i tak dobry  jako nuker i jako summoner a z subem propheta  mam ciagle buffy dla mnie i dla zombie  +psiv skill boost hp+root a takze na evo sa skile 3-ciej klasy takze na 78 dostalem super  skill ktory trwa 30 sekund w tym czasie wszystkie staty rosnal diametralnie i necro zamienia sie w maszynke :P


  • Banned
  • Wiadomości: 296

  • Pochwał: 4

Jaki Sub dla Necro??
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 15, 2006, 11:06:42 pm »
do miesa?

Czasem sie astanawiam czy wy to serio piszecie, bo piszecie takie pierdoly, jakbyscie grzybkow halucynkow pojedli.
Hindemith - SE - Full C5